User Tag List

Sayfa 32/33 İlkİlk ... 2230313233 SonSon
627 sonuçtan 590 ile 608 arası

Konu: 2010 BMW 520d Premium / Bitirme Tezi

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir tane 5.25d E61 var. 2008 model. Çok sevdiğim bir abimde. Gümrükten kendi aldı, sağdan sola direksiyonu aktardı. Araç çok temiz çok diri. Görünce ilk aşk gibi oldu bende
    Acayip yeşillendim araca ama nasip bakalım. Konularını tekrardan gözden geçiriyorum bu sebeple

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tane 5.25d E61 var. 2008 model. Çok sevdiğim bir abimde. Gümrükten kendi aldı, sağdan sola direksiyonu aktardı. Araç çok temiz çok diri. Görünce ilk aşk gibi oldu bende
    Acayip yeşillendim araca ama nasip bakalım. Konularını tekrardan gözden geçiriyorum bu sebeple
    senin elinde çiçekler açar o E61 al da keyifli konu okuyalım
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

Kutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    B7 kasa A4 den sonra E60 kasalara çok baktım çok favoriye ekledim, hatta 530 benzinli bile baktım gereksiz bir cesaretle ama kısmet olmadı. Halen yan gözle bakıyorum yolda temizini gördüğümde. 159 ve E60 konusunda baya master oldun zaten. Bu araçta gerçekten bitirme tezi oluyor. Eline sağlık gerçekten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B7 kasa A4 den sonra E60 kasalara çok baktım çok favoriye ekledim, hatta 530 benzinli bile baktım gereksiz bir cesaretle ama kısmet olmadı. Halen yan gözle bakıyorum yolda temizini gördüğümde. 159 ve E60 konusunda baya master oldun zaten. Bu araçta gerçekten bitirme tezi oluyor. Eline sağlık gerçekten.
    e60 değişik bir araba, e39 mesela klasik duruyor artık , e60 hala modern çizgiler taşıyor, 3-5 upgrade ile çağı yakalayınca, e yeni araba alıp ne alacağım ki diye sorgulatıp duruyor. Çok az bindiğim için ara ara sıkılıyorum, değişik tatlar arar hale geliyorum, ama bu haftasonu 1 gün bindim, yine çok keyifle bindim, o kadar dolaşmaya da yine bir şey yakmadı, sorunlarla hiç bir zaman boğuşturmadı, kalsın kerata diyorum , o yüzden de ilan fiyatım yüksek kalıyor. Bakalım kısmet, E60 'a gönül vermiş, dertsiz tasasız binmek isteyen biri elbet çıkar , gelir ister benim oğlanı, o günkü koşullara göre bakarız.

işin kötüsü bitirme tezinin biraz sonuna geldik gibi, buradan sonra akıl-mantık çerçevesinde ne yapılabilir bilemiyorum , yoksa gönül ister m5 çamurluk, powerdome'lu kaput, siyah taban halısı-taba deri döşeme ... sonu yok

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e60 değişik bir araba, e39 mesela klasik duruyor artık , e60 hala modern çizgiler taşıyor, 3-5 upgrade ile çağı yakalayınca, e yeni araba alıp ne alacağım ki diye sorgulatıp duruyor. Çok az bindiğim için ara ara sıkılıyorum, değişik tatlar arar hale geliyorum, ama bu haftasonu 1 gün bindim, yine çok keyifle bindim, o kadar dolaşmaya da yine bir şey yakmadı, sorunlarla hiç bir zaman boğuşturmadı, kalsın kerata diyorum , o yüzden de ilan fiyatım yüksek kalıyor. Bakalım kısmet, E60 'a gönül vermiş, dertsiz tasasız binmek isteyen biri elbet çıkar , gelir ister benim oğlanı, o günkü koşullara göre bakarız.

işin kötüsü bitirme tezinin biraz sonuna geldik gibi, buradan sonra akıl-mantık çerçevesinde ne yapılabilir bilemiyorum , yoksa gönül ister m5 çamurluk, powerdome'lu kaput, siyah taban halısı-taba deri döşeme ... sonu yok
    Stage 1, 210 hp yapılabilinir mesela

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stage 1, 210 hp yapılabilinir mesela
    bazen niyet ediyorum, hem daha iyi gidecek , hem yakıt daha da düşecek diye. Ama neticede 143.000 km boyunca fabrikasyon değerlerde çalışmış bir turbo var, ona yüklendikçe cortlama ihtimali artacak, o cortlamasa yükselen basınç sebebiyle başka yerlerden cortlama ihtimali artacak, düzeni hiç bozmayayım diyorum. Diğer yandan da arabanın motor aksam orjinalliğine dokunmadığım sürece kıymeti artıyor diye düşünüyorum.

Kutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle tasarım olarak üretildiği yılın ilerisinde bir araç E60.
    Yapılacaklar dediğin gibi sonu gelmez bir kuyu. Gittikçe gidiyor, harcadıkça harcanıyor.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak gayet güzel ilerliyordu bence, ancak ayak aydınlatma, böbrek ve ekran bir nebze olsun eksiye düşürdü. Ekranda retrofit ile NBT takılabiliyor aslında, o yolu da deneyebilirdiniz.

Ama yine de maşallah, genel hatlarıyla gayet güzel.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak gayet güzel ilerliyordu bence, ancak ayak aydınlatma, böbrek ve ekran bir nebze olsun eksiye düşürdü. Ekranda retrofit ile NBT takılabiliyor aslında, o yolu da deneyebilirdiniz.

Ama yine de maşallah, genel hatlarıyla gayet güzel.
    yorum için teşekkür ederim.
    ayak aydınlatma tek tuş ile hiç var olmamışçasına kapatılabiliyor.
    böbrek biraz böyle kullanıp kroma dönerim gibi geliyor.

NBT dönemine göre güzel bir ekran olsa da artık çağ dışı kalıyor, ekstra bir özellik katmıyor araca. 3 katı para verip karşılığında bir şey alamamak hiç birimizin isteyeceği bir şey değildir diye düşünüyorum bir de üretim yıllarındaki elektronik gelişmelerin de farkı çok net belli oluyor, androidin carplayi üstünden müzik dinlediğimde sanki ses sistemi yükseltmesi yapmışım gibi kaliteli ses geliyor, belli ki kendi çıkış gücü daha yüksek.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim e34 520i,e39 528i,e39 530i,e60 520d,f10 525xdrive,f10 520i,g30 520d sahibi olduk,kullandık yani nerdeyse tüm 5 serileri kısmet oldu,tartışmasız sürüş keyfi en iyisi e60 olabilir.Satmaya karar vermeden önce çok iyi düşünmek lazım.Makyajlı kasa düzgün az kmli 2008-2010 arası 530d veya 535d bulursan ve alırsan o araçlar sende çok daha değişik durumlara gelebilir,0km araçlara bakmassın bile.Güle güle kullan,uzun zamandır foruma girmiyordum,senin aracı görünce keyiflendim,maşallah...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim e34 520i,e39 528i,e39 530i,e60 520d,f10 525xdrive,f10 520i,g30 520d sahibi olduk,kullandık yani nerdeyse tüm 5 serileri kısmet oldu,tartışmasız sürüş keyfi en iyisi e60 olabilir.Satmaya karar vermeden önce çok iyi düşünmek lazım.Makyajlı kasa düzgün az kmli 2008-2010 arası 530d veya 535d bulursan ve alırsan o araçlar sende çok daha değişik durumlara gelebilir,0km araçlara bakmassın bile.Güle güle kullan,uzun zamandır foruma girmiyordum,senin aracı görünce keyiflendim,maşallah...
    kıymetli yorumun için teşekkür ederim abi.
    2. kez e60 almamın sebebi kesinlikle sürüş keyfi ve uzun yol konforu.
    Ancak kaşıntı tuttu cabrio / coupe bir şeyler istiyorum, e60'ı garajda daima tutup 2. arabayı cabrio alabilecek seçeneğim olsa güzel olurdu diyorum ama arabayla yılda 7000 km yaptığım noktada , 2 araba 1 motor gereksiz bir şeymiş gibi geliyor.
    e60 satıp e60 almam, hele 3. kez almam artık deli derler )

mantık çerçevesinde bakındıklarım;

z4 e89 kasa, 2.0 turbo olursa güzel olur, 35i 35is boyası vs önemli değil airbag açmamış olsun kafi, 2.3 bile olur sesi çok güzeldir gitmez çok yakar.

220d coupe , coupe olacaksa yeni nesil olacaksa 20d motorla 2 coupe'nin sürüşü çok dinamik hale geliyor, 1-2 dokunuşla çok şık hale geliyor , 218i cabrio da çok mantıklı yazılımla 160-170 hp civarında 3 silindir sesiyle üstü açık kullanımda keyifli olur. z4 olmayacaksa 218i cabrio için çok yükseğim.

audi tt 2.0tq cabrio , bazen gözüme çok güzel geliyor, dört çeker olması mantıklı diyorum, bazen de yumurta gibi geliyor libidosuz gözüküyor .

a5 2.0tdi quattro coupe, akıl mantık bunu seç diyor , ama a5 sahibi oldum 2,5 sene , hatta f30 'u almadan önce gidip 2.0tq makyajsız kasa bir a5 bakmıştım tekrar, 2. kez beni al hissi uyandırmayan bir araba olduğu için son tercihim.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan, e60 dan sonra 218i cabrio bile olsa seni mutlu edeceğini sanmıyorum.

Z4 en iyi seçenek, piyasa karışık kuruşuk haklısın ama acele etme cıncık gibi araban var. Değişecekse z4 için değişsin.

Mercedes slk lar da iyi bir seçenek ama fiyat yüksek kalıyor sanırım. Hacim iyidir, ne olursa olsun 2.0 altı olmasın bence.

Hele 3 silindir fln aman diyim ses fln yalan bana kalırsa. BMW nin saçma sapan işleri olarak görüyorum ben. Zaten artık üretip de satmıyorlar sanırım 3 silindir motorları.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan, e60 dan sonra 218i cabrio bile olsa seni mutlu edeceğini sanmıyorum.

Z4 en iyi seçenek, piyasa karışık kuruşuk haklısın ama acele etme cıncık gibi araban var. Değişecekse z4 için değişsin.

Mercedes slk lar da iyi bir seçenek ama fiyat yüksek kalıyor sanırım. Hacim iyidir, ne olursa olsun 2.0 altı olmasın bence.

Hele 3 silindir fln aman diyim ses fln yalan bana kalırsa. BMW nin saçma sapan işleri olarak görüyorum ben. Zaten artık üretip de satmıyorlar sanırım 3 silindir motorları.
    3 silindir motoru gerçekten kimse sevmedi galiba, sadece 1 kere f30 3silindir test aracını kullanmıştım borusan ataşehire uğradığımda onda da motor sesine bakmak için gaza hafif dokunduğum yerde arabanın kıçı alakasız bir şekilde gezinmişti , hiç stabil hissettirmemişti gidip bırakmıştım arabayı , dolayısıyla sesi ve gidişine yorum yapabilecek tecrübem olmadı.

kolumanda çalıştığım dönemde yeni kasa slk ve cls'nin lansmanına gitmiştik Alicante'de. Virajlı dağ yolları ve dar köy içi sokaklarında bir sürü SLK ve bir kaç adet rakip otomobil z4 2.3i , tt cabrio kullanmıştık.
    Mercedes çalışanı olarak Z4 'e aşık şekilde inmiştim arabadan sesi gerçekten gök gürültüsü gibiydi , tip olarak da bence SLK'dan güzeldi.

SLK 'nın en büyük artısı deri koltukları güneş yansıtıcılı özel bir deri, kolay kolay ısınmıyor , Presafe donanımı standart geliyor yani bir kaza anı kaçınılmaz ise frene bastığında frenin %70'i dolu şekilde ayağın temas ediyor, aynı anda camlar hızla kapatılıp emniyet kemerleri geri çekilmiş oluyor kazaya milisaniyeler kala , ancak tüm bunlara rağmen gönlümde yatan aslan kesinlikle Z4
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 silindir motoru gerçekten kimse sevmedi galiba, sadece 1 kere f30 3silindir test aracını kullanmıştım borusan ataşehire uğradığımda onda da motor sesine bakmak için gaza hafif dokunduğum yerde arabanın kıçı alakasız bir şekilde gezinmişti , hiç stabil hissettirmemişti gidip bırakmıştım arabayı , dolayısıyla sesi ve gidişine yorum yapabilecek tecrübem olmadı.

kolumanda çalıştığım dönemde yeni kasa slk ve cls'nin lansmanına gitmiştik Alicante'de. Virajlı dağ yolları ve dar köy içi sokaklarında bir sürü SLK ve bir kaç adet rakip otomobil z4 2.3i , tt cabrio kullanmıştık.
    Mercedes çalışanı olarak Z4 'e aşık şekilde inmiştim arabadan sesi gerçekten gök gürültüsü gibiydi , tip olarak da bence SLK'dan güzeldi.

SLK 'nın en büyük artısı deri koltukları güneş yansıtıcılı özel bir deri, kolay kolay ısınmıyor , Presafe donanımı standart geliyor yani bir kaza anı kaçınılmaz ise frene bastığında frenin %70'i dolu şekilde ayağın temas ediyor, aynı anda camlar hızla kapatılıp emniyet kemerleri geri çekilmiş oluyor kazaya milisaniyeler kala , ancak tüm bunlara rağmen gönlümde yatan aslan kesinlikle Z4
    3 silindirin sevilecek tek bir yanı bile yok

Biliyosun bende n20 f30 var, z4 ün de n20 li versiyonunu bulursan kaçırma derim. Tamam turbo dan dolayı ses mes yok ama en azından iyi yürüyor araba.
    Z4 ün rijit sasesiyle çok keyifli olacaktır. Stage 1 de hele 300hp 450nm tork oluyor sanırım. Keyiften 4 köşe olursun

Ha gönül ister 3.0 olsun sıralı 6 olsun ama temizini bulmak zor sanırım artık. Tüm z4 lerin canı alındı, kıyıda köşede kalmış amcadan haladan bulmak lazım

Slk nın avantaji daha sakin kullanıcı kitlesi olması. Temizini bulmak daha kolay olabilir. Yoksa keyif olarak z4 ün yanına yaklaşamaz bence de ama tip olarakta geride kalır yanı yok. Beğeniyorum ben.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    b38 pişmanlıktır Ancak ve ancak, arabayı çok beğenirsem, kasa da ağır değil ve km düşükse belki tercih edebilirim, büyük konuşmayayım.

Ha bu arada motor devam ediyor.

Baran'ın kuzeni f36'da kırmıştı yanılmıyorsam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b38 pişmanlıktır Ancak ve ancak, arabayı çok beğenirsem, kasa da ağır değil ve km düşükse belki tercih edebilirim, büyük konuşmayayım.

Ha bu arada motor devam ediyor.

Baran'ın kuzeni f36'da kırmıştı yanılmıyorsam.
    valla iyi ki yazmışım buraya, 1-2 b38 yorumu daha gelirse 218i cabrio elenecek
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    B38'in amk ben.

Bir değil 2 kere motor yaptık.

Ama olay Volkan için olacaksa;

AL kankam çok iyi alet taş gibi.

Denizciğime iş çıkar
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir kaç yorumda ben yazmak isterim b38le alakalı
    geçen yıl özel bir bmw servisinde çalışırken gına gelmişti b38 3 silindirlerden ya turbosunda sorun çıkıyordu ki araçlar düşük km idi yada kırılan 3 silindirler çok geliyordu o yüzden 3 silindir olayını bence bitirin derim yukardaki yorumlarada istinaden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B38'in amk ben.

Bir değil 2 kere motor yaptık.

Ama olay Volkan için olacaksa;

AL kankam çok iyi alet taş gibi.

Denizciğime iş çıkar
    gerçek dost be
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler