User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ds3 1.6 vti

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ds3 1.6 vti

Bi tık enteresan bi konu olucak , son bikaç senedir niye bilmiyorum arabalarla uğraşma , bakım kişiselleştirme vss işlerden bi soğuma geldi , hoşuma gidecek bi model olsun , arıza çıkarmasın kafasındayım.Sanayiyi uğraşıyı falan kaldırmıyor kafam.Ya şuan böyle bi süreç , yada benden geçti bilemiyorum w126 için uğraştığım zamanları hatırlıyorumda , nası yapmışım diyorum...Babam da tam tersi , ekstra keyif alır oldu son zamanlarda

c2 yi babaya vermiştim 2018 de , çok fazla kullanmadı , bu sene ortalarında da genel bi revizyona girdi araç.Babam emekli ve en az bizler ;yada benim eski halim kadar hevesli araba işlerine.c2 nin toplanması sürecinde gayet keyifle uğraşınca ; bunu satalım , başka bişeyler alıp onlarla uğraşalım dedi , ilana koymuştum ama mesajlarına cevap vermiyordum , bayramdan sonraki gün bikaç alıcıyla irtibata geçmek için açtım , yarım saate gitti araba Başladık arayışa.

http://www.techturkey.com/forum/kars...iye_2022_.html

Şu konudaki ihtimallerden sonra ds3 te karar kılıp 4 araba gezdim.İlk üçü gerçekten alakasızdı fotolardan.C2 4 5 yaş ve 100k km daha yaşlı olmasına ramen çok çok daha iyiydi.Son baktığım bu aracı aldım.Arabalardan çok anlamayan yeni mezun doktor bi arkadaş kullanmış 2 yıla yakın.Ön takım ve iç mekan kozmetik eksiklerinin farkında olduğum, ama baktıklarım arasında en temiz araba buydu diyebilirim.

İlk izlenimlerim olumlu , güzel yol tutuyor , Ekranlı güzel bi multimedia takılmış , yok bilgisayarı verisi lt/km yerine km/lt , onu düzeltmeyi başaraladım ama o halde de hesaplayınca korktuğum kadar yakmadı bendeki süreçte.

İlk gün fotoları

Üç gün ben kullandım Eos cam değişimi için serviste olduğu için.

Sonrasında benim araç çıkınca ona teslim ettim.

Burdan sonraki tüm uğraşılar , tüm fotolar onun emekli tost makinesinden gelenler , onun için ışık , açılar vss için şimdilik bunlarla idare edelim , araba elime geçtiğinde daha güzel fotolar çekerim..Whatsapp susmuyor , influencer gibi foto - video atıp duruyor her yapım aşamasını Aslında babayı da mı üye yapsam foruma naapsam

Ön amortisörler , ve ön takımda değişmesi gereken parçalar değişti , direksiyon kutusu elden geçti , şanzuman yağı değişti , motor yağı 1k km önce değişmiş , temiz.Egzoz askı bağlantıları elden geçti , kırmızı kaliperler siyaha boyandı.

Bu gün de iç mekan toplanıyor , pandizotta hoparlör delikleri vardı , kaplandı , bagaj havuzu halısı yapıldı , arka koltuk civataları boştaymış ve arkadaki baya bi sesi o yapıyorumuş , o sabitlendi ,, direksiyon biraz aşınmıştı tekrar kaplandı , bide kapı içlerini beğenmemiştim , sanırım onlar şuan kaplanıyor.Daha foto gelmedi

Şimdilik yapılanlar bunlar , sırada yolcu koltuğu katlanma mekanizmasının takılmasına bi çözüm , tamponlardaki bikaç sürtme ve pasta cila var diye biliyorum , Değişiklik oldukça ve araba bana geçtiği zamanlarda kendimde son halini paylaşıcam.
    Konu Ahmet Saraçoğlu tarafından (23-07-2022 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah psa candır. Kazasız belasız sürüşler dilerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu jantlardan da kurtuldunuz mu tamam olacak maşallah kazasız belasız
    Konu _driver_ tarafından (13-08-2022 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel olmuş. Jantlar bağırıyor şu an için. Bunların 1.6 thp olanlarının jantlarını bulabilirseniz çok güzel olur.

Bir de direksiyonu nerede kaplattınız başarılı gözüküyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direksiyonu avcılarda bi usta keşftmişti babam , ilk c2 direksiyonuyla başlamıştık.Çok güzel yapmıştı , fiyatlarda makul.Sonrası eosun kapı iç döşemeleri , bunun direksiyon-kapı iç döşemeleri-pandizot-bagaj tabanı derken hepsinde memnun kaldım.Her arabamı götürücem büyük ihtimal , özelden yazarsanız iletişim no öğrenip gönderirim.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim.

Jantları değişirsek işlem tamam olur..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler