User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
68 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Bir Fransız Hikayesi - Peugeot 407 SW - 2.0

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son fotograftaki ferahlik oturdugum evimin balkonunda yok masallah.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sanırım sabahları Anadolu Bulvarında gördüğüm araç. Maşallah kazasız belasız kullanın

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim Tatlıses - Ah Keşkem

Büyük araba alalım fısır fısır gezeriz dedik anasını satayım yine kasise çapraz giriyoruz bu meretin de önü yere göründüğünden yakın
    Maşallah çok şık, ön tamponun altında zaten bir takım yaşanmışlıklar göze çarpıyor
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 1.5 sene 1.6 HDI olanına binmiştim, gerçekten pahasının çok çok üstünde bir araç. Memlekete giderken 850 KM koltuğundan hiç kalkmadan duraksız gitmiştim ve hiç yormamıştı.

Tavsiyem kapı bantları ve tampon köşelerindeki siyah parçaları gövde rengine boyatmanız. Burnu çok uzun ve plaka çok altta kaldığından bende plakayı çok kez sürtmüştüm. Üstündeki jantlar bence 407' ye Coupe jantlarından sonra en çok yakışan jant Coupe jantı takılmayacaksa hiç ellemeyin derim.

Kazasız belasız sürüşler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah pejo bambaşka

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah cok guzel gorunuyor renk itibari ile. Cam tavan olmasi ayri bir hava katmis.

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan hocam.

Arkadaşımda ilk sahibi oldukları sedan 2.0 dizeli vardı.Konforu , yalıtımı ve kalitesini çok çok beğenirdim.Fiyatından çok çok fazlasını sunan bir otomobil.Dizel olmaması günümüzde avantaj oldu bence , doğru bir seçim olmuş.
    Çok teşekkür ederim, fiyatına göre çok çok fazla bir araç gerçekten. Güzel görüşünüz için de çok teşekkürler tekrardan.

Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son fotograftaki ferahlik oturdugum evimin balkonunda yok masallah.
    Çok teşekkür ederim, bizim balkonda da yok gerçekten.

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım sabahları Anadolu Bulvarında gördüğüm araç. Maşallah kazasız belasız kullanın
    Evet, babamı görüyorsunuz sabahları Anadolu bulvarını kullanır. Çok teşekkür ederim.

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok şık, ön tamponun altında zaten bir takım yaşanmışlıklar göze çarpıyor
    Haha evet, yaşanmışlıkları mevcut evveliyatında, tekrar boyatacağım gibi duruyor.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1.5 sene 1.6 HDI olanına binmiştim, gerçekten pahasının çok çok üstünde bir araç. Memlekete giderken 850 KM koltuğundan hiç kalkmadan duraksız gitmiştim ve hiç yormamıştı.

Tavsiyem kapı bantları ve tampon köşelerindeki siyah parçaları gövde rengine boyatmanız. Burnu çok uzun ve plaka çok altta kaldığından bende plakayı çok kez sürtmüştüm. Üstündeki jantlar bence 407' ye Coupe jantlarından sonra en çok yakışan jant Coupe jantı takılmayacaksa hiç ellemeyin derim.

Kazasız belasız sürüşler.
    Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Bantları boyatmak konusunda biraz kararsızım, boğar mı diye düşünüyorum ama üstünde ki kromlar kurtarır gibi duruyor. Coupe jantları çok güzel ve çok tok duruyor gerçekten yalnız çok kara borsaymış. Bunlar ile devam benim de çok hoşuma gitti açıkçası, değiştirme fikrim kesinlikle yok.

Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah pejo bambaşka
    Benim ilk Peugeot'm, gerçekten güzel bir araç dediğiniz gibi.

Alıntı blow07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah cok guzel gorunuyor renk itibari ile. Cam tavan olmasi ayri bir hava katmis.
    Benim de ilk gördüğüm zaman rengi çok cezbetti. Bu rengi pek yokmuş sedan ya da sw fark etmeksizin o biraz artı oldu benim için.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yılda bir kez görülen 407 tutulması.
    Canlı olarak ilk defa coupe 407 gördüm, Maşallah gerçekten çok farklı duruyor. Sahibine selam olsun.

@kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minik ama büyük değişiklik,

Sevgili eski SW'ci @AliGizda abimin tavsiyesi ve bir kaç fikir alışverişinden sonra saçma universal vites topuzundan vazgeçme kararı aldım. İçerideki premium görüntüye az biraz aykırılık getirmek için orijinal RC vites topuzu siparişi ettim. Cidden ağır bir topuz ve hissiyatı tahmin ettiğimden daha güzel. Kendisine buradan da yardımları için teşekkür ediyorum. Mıncıklamaya devam.

@kilicworkss

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minik ama büyük değişiklik,

Sevgili eski SW'ci @AliGizda abimin tavsiyesi ve bir kaç fikir alışverişinden sonra saçma universal vites topuzundan vazgeçme kararı aldım. İçerideki premium görüntüye az biraz aykırılık getirmek için orijinal RC vites topuzu siparişi ettim. Cidden ağır bir topuz ve hissiyatı tahmin ettiğimden daha güzel. Kendisine buradan da yardımları için teşekkür ediyorum. Mıncıklamaya devam.

[img]https://i.hizliresim.com/ro4fon5.jpg[/i]g
    Bak çok tatlı durmuş bu, benim arabada bu kadar güzel durmamıştı

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç sırıtmamış topuz ayrıca premium ve sport durmuş
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak çok tatlı durmuş bu, benim arabada bu kadar güzel durmamıştı
    Teşekkürler abim, benim kaplamalar maun olmadığı için sanırım birbirini tamamladı, ben de anlamadım.

Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sırıtmamış topuz ayrıca premium ve sport durmuş
    Çok teşekkürler.
    @kilicworkss

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    206 RC topuzu sanirim. Muhtesemdir, cogu premium aftermarket topuzu suya goturur susuz getirir. Agirligi, vites semasinin acili durusu, rengi gercekten sahanedir, ancak kisin Ankara'da aracin ici isinana kadar can sikar. Benim sag el serce parmagim ciddi bir ameliyat gecirdi, ameliyattan sonra sizlattigi icin sokup deri olaniyla degistirmistim 206'mda.
    öyle işte.

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaç sabah sizinle sabancı bulvarında saat 8 buçuk civarlarında denk geldim. önlü arkalı bir süre yolculuk yaptık detaylıca inceledim. Bir iki model haricinde ne sw araç severim ne pug grubu araç severim ama sizin aracınız yolda yürürken gayet yakışıklı görünüyor. Lansman görseli gibi süzülünce her otomobil severe keyif verecek cinsten temizlikte. Maşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Yalnızca reel görünce araçta yay var, sürttü sürtecek gibi alçak ve yayvan duruyor araç. yada bana öyle göründü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    206 RC topuzu sanirim. Muhtesemdir, cogu premium aftermarket topuzu suya goturur susuz getirir. Agirligi, vites semasinin acili durusu, rengi gercekten sahanedir, ancak kisin Ankara'da aracin ici isinana kadar can sikar. Benim sag el serce parmagim ciddi bir ameliyat gecirdi, ameliyattan sonra sizlattigi icin sokup deri olaniyla degistirmistim 206'mda.
    Evet, bunu taktıktan sonra düşündüm. Ankara ayazında elim sanırım topuza yapışıp kalacak. Initial D tougelerindeki gibi elim vitese bantlı gibi sürmem gerekecek. Onun için de kışın artık normal topuza dönüş yaparım.

Alıntı OMTechJr. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç sabah sizinle sabancı bulvarında saat 8 buçuk civarlarında denk geldim. önlü arkalı bir süre yolculuk yaptık detaylıca inceledim. Bir iki model haricinde ne sw araç severim ne pug grubu araç severim ama sizin aracınız yolda yürürken gayet yakışıklı görünüyor. Lansman görseli gibi süzülünce her otomobil severe keyif verecek cinsten temizlikte. Maşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Yalnızca reel görünce araçta yay var, sürttü sürtecek gibi alçak ve yayvan duruyor araç. yada bana öyle göründü.
    Evet, babam ile denk gelmişsiniz güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Araç gerçekten alçak. AVM girişleri, yokuş sonu düzlüklerinde kendimi çapraza vuran tofaşçılar gibi hissediyorum ama mecburum, çünkü gerçekten sürtüyor. Uzaktan görseler zebellah biri araba kasise çapraz vuruyor apaçiye bak derler ama maalesef sürtüyor.
    @kilicworkss

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alet gerçekten çok güzel, ben zaten mavi tonlarını sevdiğim için bana daha da güzel görünüyor. Benim c5 in bu renk olmasını isterdim açıkçası hoş bir tonu var.

Bence araca ufak bir katkı olarak aynaları tavan çıtası rengi yapılsa daha güzel durabilir. Yay da çok yakışır ama 407 nin büyük burnu zaten normal yükseklikte bile sürterken yay ile günlük kullanım eziyete dönüşebilir. Benim de 407 kullandığım (sedan) dönemde en rahatsız olduğum konu buydu açıkçası.

c5 i almadan önce bir çok 407 baktım hatta bir tane sw olanına da baktım ama arka diz mesafesi (sedan için) benim ihtiyacımı görmeyeceği için maalesef vazgeçmek zorunda kaldım.

Ülkede PSA ön yargısı olmasa ya da şu aracın önünde herhangi vag markasının amblemi olsa eminim fiyatı 2x olurdu.

Cam tavan hissiyatı ve rahatlığı ne alemde ? Uzun yolda sıcak hava da rahatsızlık veriyor mu bunu çok merak ediyorum mesela.

407 coupe bu arada müthiş bir araç 4 serisi coupe genel olarak zaten müthiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alet gerçekten çok güzel, ben zaten mavi tonlarını sevdiğim için bana daha da güzel görünüyor. Benim c5 in bu renk olmasını isterdim açıkçası hoş bir tonu var.

Bence araca ufak bir katkı olarak aynaları tavan çıtası rengi yapılsa daha güzel durabilir. Yay da çok yakışır ama 407 nin büyük burnu zaten normal yükseklikte bile sürterken yay ile günlük kullanım eziyete dönüşebilir. Benim de 407 kullandığım (sedan) dönemde en rahatsız olduğum konu buydu açıkçası.

c5 i almadan önce bir çok 407 baktım hatta bir tane sw olanına da baktım ama arka diz mesafesi (sedan için) benim ihtiyacımı görmeyeceği için maalesef vazgeçmek zorunda kaldım.

Ülkede PSA ön yargısı olmasa ya da şu aracın önünde herhangi vag markasının amblemi olsa eminim fiyatı 2x olurdu.

Cam tavan hissiyatı ve rahatlığı ne alemde ? Uzun yolda sıcak hava da rahatsızlık veriyor mu bunu çok merak ediyorum mesela.

407 coupe bu arada müthiş bir araç 4 serisi coupe genel olarak zaten müthiş.
    Öncelikle çok teşekkür ederim. Ben de yaklaşık 5 ay C5 kullandım. Gerçekten çok rahat ve yolculuk yapması inanılmaz keyif veren bir araçtı.

Diz mesafesi bahsettiğiniz gibi benim için de bir eksi puan.

Cam tavan hissiyatı inanılmaz güzel, hele ki akşam bol ağaçlı bir yerden geçiyorsanız iyice muazzam oluyor. Ferahlığı da cabası. Ancak güneş tam yukarıdayken tavan açık yolculuk yapmak beni rahatsız ettiği için güneşin bol olduğu saatlerde maalesef tavanı açamıyorum.

Tavan barını dikkatli bakıldığında gözükecek simli bir griye boyattım. Aynı rengin bir tık koyusu direksiyon elciklerini de boyacağım çünkü boyaları atmış. Ayna kapaklarım güneş yanığı olduğu için boyatacaktım lakin aklımı çeldiniz. Belki de mat satin gri'ye kaplatabilirim. Denemek lazım.

PUG denince hep bir ön yargı var, yalan söylemeyeyim kulaktan dolma bilgilerle benim de gözümü korkutmuşlardı. Silecek motoru bozulur, BSI beyni yanacak, masraf satın alacaksın yapma vs. yıllardır böyle korkutulup en son gözümü kapatıp aldım. Şu ana kadar sıvı ve rutin bakımları hariç hiçbir şey yaptırmadım ve günlük biniyorum hiçbir sorunu sıkıntısı yok. Sadece ustamın dediği harici elektronik takmaktan kesinlikle kaçın, olan zaten yeterli dedi, haklı da.

Dönerken sürekli iyi ki dediğim bir araç. VAG grubu bir logosu olsaydı gerçekten 200 değil 400 olabilecek nitelikte. Ama işte algı çok şeyi değiştiriyor. Bir yıl biner hevesimi alırım dedim ama bir değil birden fazla yıl benimle olacak gibi.
    @kilicworkss

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satin gri kaplama bence kesinlikle denenmeli, harici elektronik işi düzgün montaj ile çözülür. Ama bu gözler mini ye arka led stop takan birisinin araya 21w lambayı aluminyum folyyaya sarıp içeri tıktığını gördü yakın zamanda. Haliyle saçma sapan montajlar vs can sıkar.

Bela alırsın, masraf kapısı olur diyenler dsg ye zamanında mekatronik vs için 20-30 harcadılar, her araba masraf açar, pug un derdi, satın alma maliyeti daha uygun olduğu için alan adam masraf açtığında düzgünce onarmak yerine yan yollara sapıyor ve araba kötü oluyor.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın rengi falan muhteşem hakikaten yepyeni duruyor bu vesileyle. İçerideki direksiyon çok göz tırmalıyor, onun için airbagi değiştirmeden bir yöntemi yok mu acaba? @KÖROĞLU da bilir varsa bir yolu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler