User Tag List

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
156 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: İbiza Cupra / Emocion Red

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah be, hem güzel hem hızlı

Güle güle kullan kankam

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih hayırlı olsun güzel uygulamalar.

Hava filtresi hortumu sonrası AFR gözlemleme imkanı oldu mu?

Hortum orijinalden sert olunca panele takılan hava giriş parçası esneyip hava girişini kapatabiliyor. (başımıza geldi)

Değiştirdiğin hortum ne kadar yumuşak olursa o kadar iyi motor yerinden oynadıkça panel ile motor arasında esnemesi gerekiyor.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oz jantlı hali nokta atışı olmuş araç daha asi bir görünüm kazanmış maşallah
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yerinde uygulamalarla çok güzel ve sade olmuş

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üfffff maşallah maşallah yanıyor

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MaÅŸallah mis gibi duruyor
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim.
    @Diyadin abi ben hortumu panele cırt ile esneme payı olacak şekilde sabitledim. Ucuna orjinaldeki süpürge ucu gibi olan aparatı takmadım
    Bu arada bende dpden sonra spor tip tüp sustucu vardı onu sökünce araba yavaşladı gibi hissediyorum psikolojik mi bilmiyorum

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yıllardır hep beğendiğim bir araç kendisi.

Kapı komşum beyazını sıfır aldığı zaman incelemiştim.

Her şey süper fakat içerisi biraz boş gelmişti bana, böyle spor bir arabanın iç aksamı biraz daha dolu olsaymış keşke dedim.

Onun dışında otobanda giderken yanımdan çatara patara bir sesle geçen bir araç olarak tanıdım kendisini. Arkasında bocanegra yazıyordu. Aralarında ne fark var bende sormuş olayım
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah yıllardır hep beğendiğim bir araç kendisi.

Kapı komşum beyazını sıfır aldığı zaman incelemiştim.

Her şey süper fakat içerisi biraz boş gelmişti bana, böyle spor bir arabanın iç aksamı biraz daha dolu olsaymış keşke dedim.

Onun dışında otobanda giderken yanımdan çatara patara bir sesle geçen bir araç olarak tanıdım kendisini. Arkasında bocanegra yazıyordu. Aralarında ne fark var bende sormuş olayım
    Teşekkür ederim,
    iç dizaynı evet aşırı derecede boş geliyor insanın gözüne, 208 gti ile arasında gidip gelmemin tek sebebi içinin sıradanlığıydı ama dış görseli daha güzel olduğunu düşündüğüm için cuprayı tercih etmiştim.
    bocanegra sadece görsel olarak değişik tasarımda. motor mekanik yürüyen cupra ile aynı diye biliyorum.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bocanegra sadece görsel olarak değişik tasarımda. motor mekanik yürüyen cupra ile aynı diye biliyorum.
    aynen aynı bocun lacivertiydi diye hatırlıyorum ben de, boca'da ön tamponun ortası siyah boyalıydı bi de jantlar farklıydı galiba. cupra bulamayan boca alıyodu bence

derviscapaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba MaaşAllah kozmetik estetik her şey çok güzel görünüyor. Uzun yıllardır benin de heves ettiğim bir araçtı yakın zaman da ben de emsal bir araca sahip oldum. Tamamen fabrikasyon yetkili servis bakımlı en ufak bir değişiklik yok . Stock.

1-2 şey sormak istiyorum hazır sizleri bu konuda yakalamışken, eksozda orjinalin bir tık üstü hafif bir uğultu elde etmek istiyorum vites geçişlerindeki fart biraz daha belirgin olsun istiyorum farklı 122 ve 125 lik tsi lerde duyduğum sesler ama nasıl elde edebilirim. Orta susturucuyu alsam nasıl olur. İstediğim ses aşağı yukarı şu şekilde, ÖRNEK 1 ÖRNEK 2 ÖRNEK 3 .
    2. danışmak istediğim konu ise aracımın süspansiyonu orjinal haliyle leylek diye tabir ettiğimiz görüntüde, çok basık araç kullanamıyorum ya da bulunduğum şehrin yolları el vermiyor. Bu halinden de kurtulmak istiyorum uzun yola da gidebileceğim tatlı bir basıklık nasıl elde edebilirim önü arkaya göre havada kalmayan spor yaylardan tavsiyeniz var mı ?

Ek olarak Hertz Unolar orjinale göre hatrı sayılır düzeyde iyileşme sağladı mı dördünü de mi değiştirdiniz.

Teşekkürler.

Konu derviscapaci tarafından (20-06-2023 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı derviscapaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba MaaşAllah kozmetik estetik her şey çok güzel görünüyor. Uzun yıllardır benin de heves ettiğim bir araçtı yakın zaman da ben de emsal bir araca sahip oldum. Tamamen fabrikasyon yetkili servis bakımlı en ufak bir değişiklik yok . Stock.

1-2 şey sormak istiyorum hazır sizleri bu konuda yakalamışken, eksozda orjinalin bir tık üstü hafif bir uğultu elde etmek istiyorum vites geçişlerindeki fart biraz daha belirgin olsun istiyorum farklı 122 ve 125 lik tsi lerde duyduğum sesler ama nasıl elde edebilirim. Orta susturucuyu alsam nasıl olur. İstediğim ses aşağı yukarı şu şekilde, ÖRNEK 1 ÖRNEK 2 ÖRNEK 3 .
    2. danışmak istediğim konu ise aracımın süspansiyonu orjinal haliyle leylek diye tabir ettiğimiz görüntüde, çok basık araç kullanamıyorum ya da bulunduğum şehrin yolları el vermiyor. Bu halinden de kurtulmak istiyorum uzun yola da gidebileceğim tatlı bir basıklık nasıl elde edebilirim önü arkaya göre havada kalmayan spor yaylardan tavsiyeniz var mı ?

Ek olarak Hertz Unolar orjinale göre hatrı sayılır düzeyde iyileşme sağladı mı dördünü de mi değiştirdiniz.

Teşekkürler.

Öncelikle aracınıza maşallah çok güzel duruyor nadir kalanlardan olduğu belli
    orjinal marşbiyel ve spoiler öneririm aracın görüntüsü daha da güzel olacaktır.
    Egzost konusuna gelirsek, muayne vs sorun olmaz derseniz katalizörü ve orta susturucuyu söküp ortaya

bu tip rezonatör atıp tatlı bir ses alabilirsiniz. Kat arabayı oldukça sıkıyor sökünce dünyalar kadar fark ediyor.
    süspansiyon orjinal hali ile bile cuprada inanılmaz sert. Ben yüksek süremediğim için custom coil yapıp geçtim ama eibach yay takımı alıp olabilecek en sağlıklı şekilde basabilirsiniz
    Arka hoparlörleri değiştirince önler ile aynı çalmaya başladılar (önlerim orjinal hoparlörler). Elimde Hertzin orta üst segmentinde componentleri var fakat takmaya kıyamıyorum Sürekli aşırı yüksek sesle müzik dinleyen biri değilim genelde arabanın sesini dinlemeyi sevdiğim için önlere şuan dokunmadım belki multimedya ekran alırsam onu takarken önleri de değiştiririm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle aracınıza maşallah çok güzel duruyor nadir kalanlardan olduğu belli
    orjinal marşbiyel ve spoiler öneririm aracın görüntüsü daha da güzel olacaktır.
    Egzost konusuna gelirsek, muayne vs sorun olmaz derseniz katalizörü ve orta susturucuyu söküp ortaya

bu tip rezonatör atıp tatlı bir ses alabilirsiniz. Kat arabayı oldukça sıkıyor sökünce dünyalar kadar fark ediyor.
    süspansiyon orjinal hali ile bile cuprada inanılmaz sert. Ben yüksek süremediğim için custom coil yapıp geçtim ama eibach yay takımı alıp olabilecek en sağlıklı şekilde basabilirsiniz
    Arka hoparlörleri değiştirince önler ile aynı çalmaya başladılar (önlerim orjinal hoparlörler). Elimde Hertzin orta üst segmentinde componentleri var fakat takmaya kıyamıyorum Sürekli aşırı yüksek sesle müzik dinleyen biri değilim genelde arabanın sesini dinlemeyi sevdiğim için önlere şuan dokunmadım belki multimedya ekran alırsam onu takarken önleri de değiştiririm.
    Aracı beğenmenize sevindim teşekkür ederim.

Ben de ses sisteminde bagaja Alpine Swe-815 koydum biraz daha tatlı bass almak adına. Hoparlörler orjinal Swe-815 den sonra biraz daha keyifli bir ses alsam da tabii kapı hoparlörlerim biraz daha iyi olabilirdi. Taktığınız Hertz serisini daha önce kullananlardan tatmin edici yorumlar duyuyorum. Merak ediyorum değişiklik yapacak olursam benim de tercihim onlar olacak.

Fikirleriniz benim için önemliydi teşekkür ederim fikir ve görüşler için . Aracınıza tekrar MaaşAllah her şey tam tadında. Kazasız belasız keyifli sürüşler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı derviscapaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı beğenmenize sevindim teşekkür ederim.

Ben de ses sisteminde bagaja Alpine Swe-815 koydum biraz daha tatlı bass almak adına. Hoparlörler orjinal Swe-815 den sonra biraz daha keyifli bir ses alsam da tabii kapı hoparlörlerim biraz daha iyi olabilirdi. Taktığınız Hertz serisini daha önce kullananlardan tatmin edici yorumlar duyuyorum. Merak ediyorum değişiklik yapacak olursam benim de tercihim onlar olacak.

Fikirleriniz benim için önemliydi teşekkür ederim fikir ve görüşler için . Aracınıza tekrar MaaşAllah her şey tam tadında. Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    hertzin orta sınıf 20 cm subw almıştım ama bagajda hem yer kapmasından hemde ağırlık yapmasından dolayı hiç takmadan evde duruyor öylece
    ön kapıları değiştirecekseniz eğer mümkün mertebede orta/üst sınıf bir component alın ve amfi ile besleyin.
    benim arkaya taktıklarım coax hop. Onu öne takarsanız çok büyük bir değişim gözlemleyemezsiniz bilginiz olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hertzin orta sınıf 20 cm subw almıştım ama bagajda hem yer kapmasından hemde ağırlık yapmasından dolayı hiç takmadan evde duruyor öylece
    ön kapıları değiştirecekseniz eğer mümkün mertebede orta/üst sınıf bir component alın ve amfi ile besleyin.
    benim arkaya taktıklarım coax hop. Onu öne takarsanız çok büyük bir değişim gözlemleyemezsiniz bilginiz olsun.
    Anlaşıldı teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selam,

Geçenlerde wastegate geldi. @YAS sağolsun yurtdışından çözdü gönderdi.

Ardından hemen ilk boş anımda montaja geçtim. Montajlarken @Chn53 kankamdan destek aldım

After;

Artık araba stage 2 olmaya hak kazandı.
    Bayram temizliğinde ödül olarak soft99 geçtim.

Daha sonra forum ahalisi ile ufak bi meeting yapmıştık;

Yakın bir zamanda stage 1.5 methanol kit takacağım onun içinde güncellerim.
    Şimdilik bu kadar.

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah. araçların hepsi başka güzel duruyor.

mazda yı çamlıcada bir kaç kere görmüştüm o araçta hoşuma gidiyor Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah. araçların hepsi başka güzel duruyor.

mazda yı çamlıcada bir kaç kere görmüştüm o araçta hoşuma gidiyor Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin
    Teşekkürler cümlemize kazasız belasız inşallah.
    Mazda içlerinde en keyiflisi

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne büyük nimet, turbosu önde yağ filtresi hemen elinin altında olması.

Kareler harika gerçekten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler