User Tag List

Sayfa 2/25 İlkİlk 123412 ... SonSon
461 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Megane2RS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı |KaAn| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Umarım düşündüğünüzden az masrafla sonuca ulaşırsınız.
    Bülent abi bence çok şanslı.
    Bu kasa ilk çıktığında huyunu suyunu bilmeden canı alınan çok araç oldu. Şimdi çözüldü. Ne istiyosan reçetesi belli. Hatta Avrupalılar artık kit üretip satıyolar. Şu kadar hp şu kadar bilmem ne gibi... Sen ne istiyosun ondan bahset hesabı.

Ben de üstteki postlar gibi güzel bir konu olacağını düşünüyorum. Kendi nazarımda Bülent abi gerçek bir petrolhead olduğunu bi kez daha ispatladı şu makinayı alarak.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi semislick sadece önlere takma ön arka takım olsun. LSD mutlaka al. Ama hele hele sadece önde semislick ile LSD de olursa sakın gazı bırakma.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun abim Allah kaza bela vermesin . Zevkli ve bilgi dahilinde yapacağına inandığım dokunuşlarınla aracı resmen yeniden hayata getirişini merakla beklemekte olacağım umarım engin bilgi birikimini bu konuda da anlatımlarınla önümüze sunarsın saygılarımla....
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibrahm_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı ilanda görmüştüm sanki, kenarda para olacak alıp toplayacaksın diye heveslenmiştim siz yapıyorsunuz sanırım aynısını

Hayırlı olsun güzel, serüvenli bi konu olacağa benziyor hevesle bekliyoruz
    araç ODTU lü bir arkadaşımızdaydı, ne yazık ki çok fazla ilgilenemediği gibi sadece benzin alıp gaza basıyordu, nihayet ikna oldu da alabildim...

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun, ilgiye ihtiyacı ortada. Toparlanmış halini merakla bekliyorum

Coil için iş yaptırmadım ama Amortech firmasının ismini duymuştum marka coilleri tamir ediyor vs diye bir bakarsın istersen.
    Amortech arkadaşımın kiracısı, ona götürdüm ellemedi bile

Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ghibli06 abimizden bir hothatch konusu okumak forumun kalitesini yukarı çekecektir. Devamını heyecanla bekliyorum.
    uzuun zaman sonra bir hothach sahibi olduk ya, artık oynar dururuz

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi. tam fiyat performans aracı. artık herşeyi de çözüldü zaten. sadece gözüme koltukları ve direksiyonu çok takıldı. km yüksek rs çok gördüm ama 160bin de koltukların ve direksiyonun bu hale gelmesini ilk defa görüyorum. km gerçekse eğer sahibi ciddi ciddi at arabası gibi kullanmış demek.
    km orijinal ama araç sanırım yıllardır yıkanmamış ve de hep güneşin altında kalmış, halledeceğim hepsini..

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maserati muamelesinin yarısını görse koleksiyonluk olur zaten.
    Abi LSD.yi es geçme
    kaç para ulen bir LSD?

Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel girişim. Hayırlı olsun.
    Sadece pist için olacaksa içini sökmeyi düşünmez misiniz?
    yok yok ben sökmem hiç bir şeyi, süre vs derdim hiç olmadı, güzel orj. olsun bana yeter...

Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi, Maşallah.
    Koltukta resmen yaşanmışlıklar mevcut. Gerçekten iyi bir restorasyona ve ilgiye ihtiyacı var aracın.
    Jantların bir birinden farklı olup içini görünce, gerçekten işinin zor olduğunun kanaatine vardım
    Şimdiden başarılar, merakla bekliyor olacağız
    arkadaş taşıyıcıyı kırdığı için jantın biri stepne, 4 jant da elden geçip boyanacak... ama cidden çok işi var...

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent abi bence çok şanslı.
    Bu kasa ilk çıktığında huyunu suyunu bilmeden canı alınan çok araç oldu. Şimdi çözüldü. Ne istiyosan reçetesi belli. Hatta Avrupalılar artık kit üretip satıyolar. Şu kadar hp şu kadar bilmem ne gibi... Sen ne istiyosun ondan bahset hesabı.

Ben de üstteki postlar gibi güzel bir konu olacağını düşünüyorum. Kendi nazarımda Bülent abi gerçek bir petrolhead olduğunu bi kez daha ispatladı şu makinayı alarak.
    uzun zamandır sessizdim,biraz canlanalım, ama site çok sessiz hala

Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi semislick sadece önlere takma ön arka takım olsun. LSD mutlaka al. Ama hele hele sadece önde semislick ile LSD de olursa sakın gazı bırakma.
    LSD ye bütçe kalır inşallah ben BMW ciyim, gazı bırakmayız
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir de gruba soru: bu gri renk kendini hiç göstermiyor, bazı siteler az üretilen bu rengin değerli olduğunu söylüyor ama ben mesela hep şu portakal rengini sevmişimdir, renk değişikliğini artı eksi bir etkisi olur mu piyasasına? açıkçası garajda uzun süre kalacağını düşünmüyorum...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renk değişikliği piyasada hep negatif etki yaratır. Ama bizim gibi insanların bu piyasa olaylarına takılmadığını düşünürüm. Beğendiğin renk neyse onu yap gitsin. Ama bence var orjinalde var olmayan bir renk yada TR de olmayan bir renk yap. British Racing Green yada başka bir yeşil gibi.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı |KaAn| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Umarım düşündüğünüzden az masrafla sonuca ulaşırsınız.
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de gruba soru: bu gri renk kendini hiç göstermiyor, bazı siteler az üretilen bu rengin değerli olduğunu söylüyor ama ben mesela hep şu portakal rengini sevmişimdir, renk değişikliğini artı eksi bir etkisi olur mu piyasasına? açıkçası garajda uzun süre kalacağını düşünmüyorum...
    Abi o renk çok nadir bi renk bu arabalarda. Zevk senin ama bana sorarsan elleme derim. Haa illa elliycem dersen, motor havuzu dahil gireceksen gir.

Ha bu arada.. LSD kılçıksız 20 yer ama 120lik zevk verir, tecrübeyle sabittir. LSDsiz RS kafa sallar, virajda da cesaret ettirmez. Avrupada mesela LSDsiz RS.in yüzüne bakan pek bulamazsın

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aracın üstündeki renk gerçekten en az üretilen renk kısaca en nadiri sende biliyorsun. Ben şahsım adına konuşuyorum ilk işim stopları makyajlıya çevirip rengini değiştirmeden güzel bir kaportadan geçirirdim aracı ciladır tamirattır eğer daha da iddialı görünsün istenirse de
    Bu fabrikasyon görüntüye çevirirdim R26R

ya da daha sade ve anlamlı olsun dersen F1Edition

F1 Team görüntüsü de güzel

Bülent abi eğer renk değişiminde ısrarcıysan Sana Canlı araç resimlerinin ve renk kodlarının bulunduğu kataloğu link olarak bırakıyorum Tüm renklerin içerisinde ben sanırsa Lunar Grey seçerdim.
    RenaultSport Megane Colour's & Code's -

RenaultSportClub.co.uk
    Konu Dogukankyn tarafından (22-08-2022 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süper oyuncak bu devirde usta nazı parça fiyatı allah yardımcın olsun abi nacizane renge dokunma derim nadir bulunuyor, illa farklı olsun diyorsan kaplama yapabilirsin ama rengi korumak en güzeli gibi.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlı olsun kondisyonu iyi bir megane rs pistte oldukça mutlu eder sahibini. Zaten yapılması gerekenleri arkadaşlar yazmış bir daha bir daha yazmaya gerek yok.
    Tufan has no limits.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence de rengini koru. en fazla r26 çizgileri sticker olarak yaptırırsın üstüne.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Renaultolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hayırlı olsun, 2. megane RS'imi kullanıyorum, bir daha olsa bir daha alırım, seveceğine eminim
    Renault Sport III
    Clio 197 Swap 265

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayirli olsun abi
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bülent abi bulmuşsun kendine oyuncak , kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi renk bomba, sadece ilgiye muhtaç. kaporta ayarları, kusurlu parçaların yeniden boyanmasıyla vs. ne gerekiyorsa sonunda güzel bir pastayla çizikleri giderilip seramik kaplaması da yapıldı mı hem güneşte hem gölgede tadından yenmez

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullanın renk çok güzel
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 Tane mrs kullanmış biri olarak kesinlikle F/P olarak çok mantıklı ve keyifli bir araç. Hayırlı olsun.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bülent abi hayırlı olsun.Ben olsam british racing green + matte bronze OZ kombini yapardım.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent abi hayırlı olsun.Ben olsam british racing green + matte bronze OZ kombini yapardım.
    Bülent abiyi az buçuk tanıdıysam böyle bi şey yaparsa tam yapar. Ama işte renk nadir zaten, bilemedim...

Bu tarz araçlar alanların ve kafaya tam oturtamamış kişilerin (Bülent abi seni kastetmiyorum; hasbelkader almış ya da pek bi şey anlamadım diyenler için söylüyorum) yapacağı bence en hayırlı şey LSD.yi denemek. İlerde satılacaksa yine satılıyo ama bu süre ya çok uzun oluyo ya da olmuyo gibi bişey. Ama işte o kaba hesap 20 lira ister istemez çoğumuzu korkutuyo. Hendek misali, onu bi atlatabildi mi kişi, çok farklı bi olay oluyo. 2-3 yılda bi sadece şanzıman yağı değiştireceğin Quaife LSD en güzel ve verimli tercih olacaktır.

Ama dediğim gibi, önce zaruri oem parçaları temin edip bir an evvel ayağa kaldırmak lazım. Parça temini zorlaştı.

Ondan sonrası, bütçe de müsaitse gayet kolay.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler