User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Alfa Romeo 147

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kapi 147, rengi de muhtesem, hem de lpg'siz, sahane, sahane hayirlara vesile olsun. Aracin ozellikle ic trim parcalarina gozunuz gibi bakmanizi tavsiye ederim, zira cogu parcasi disaridan Fiat gibi dursa da Fiat'in parcalari uymuyor. Ornek, surucu tarafindaki coklu cam acma kumandasi. @drago vaktiyle 147 sahibiyken bu coklu paneldeki bir tus kirikti, Albea ile ayni gorunse de aslinda degilmis. O vakit cikma Alfa parcasina sifir Fiat parcasinin 2 kati fiyat cekmislerdi, haberiniz olsun.
    Daha 23bin kmdeki aracın o tuşlarını kaç kere tamir ettirmiştim yaa, hatırlattın

Maşallah, çok güzel araç. Ben 1.6 120likten bile o motor sesinden devir çevirmesinden ciddi keyif almıştım, 2.0 ss harikadır muhtemelen.

Gözünüzü de korkutmayın, araba aldım gibi değil de evcil hayvan sahiplendim, ailemizin yeni üyesi gibi düşünürseniz daha çok seversiniz bu arabayı

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağ olun Allah razı olsun.
    Almadan önce jantları orj rengine çevirmek vardı aklımda. Canlıda fotoğraftaki kadar koyu durmuyor. Bu düşünceden bile vazgeçmek üzereyim
    Bir de araba şu an biraz sert, bir de 17 ye falan çıkarsak aile kullanımından baya uzaklaşır. Şu an aile limitinde gibi
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış hatırlamıyorsam 14 yada 15 senesinde İstanbul'da iken bana kısmet olmamıştı, yakın zamandan bende 147 aldım mk2 yağ soğutucunun arkasından termostatın altına uzanan boruyu kontrol etmeni tavsiye ederim kazasız belasız kullanın hayırlı olsun

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok merak ettiğim bir araç günlük at arabası niyetine c1 e binerken (5 LT yakıt ile ortalama 1.4 TL civarı yakıyor) acaba diyorum böyle bir 2.0 manuel ya da SS bir 147 alsak yakıt çok fark etmeyecek (LPG ile) yürütebilir miyiz ?

Dist. olanları sanırım en doluları, deri koltuk / roof / bose vs. ve 2.0 LT 155 HP motor da (Şuan 70+ hp olan c1 e göre) kulağa hoş geliyor.

Konuyu açalı biraz olmuş izlenimlerini paylaşır mısın nedir ne değildir ? Bu süreçte ne harcadın bulamadığın parça oldu mu ? TÜketim için bir hesaplama yaptın mı vs ?

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında arabayı çoğunlukla hanım kullanacak diye aldık fakat Swift'ten sonra buna pek alışamadı Swift oyuncak gibiydi, bunun görüş açıları ona göre daha kapalı vs.
    Benim arabada LPG yok, uzun yolda 110 sabit 7 litre ile geldim Sivas'tan. Şehir içi sakin kullanılırsa 12 küsürlerde gezer, ben 14 e daha yakınım LPG'de üç aşağı beş yukarı buradan hesaplanabilir. Biz çok km yapmadığımız için LPG ihtiyacı duymuyoruz.

2.0 ların hepsinde sunroof var diye biliyorum. Dist en dolusu ama hepsinde bose + koltuk ısıtma gelmiyor bildiğim kadarıyla.
    Güç olayı şöyle, araba 150 beygir gibi gidiyor ama şanzıman bu güce göre ağır kalıyor bence. Normalde otomatiklerde vites büyütmeler daha rahat olur, küçültmelerde zorlanır. Bu düşürmeleri daha hızlı yapıyor Kulakçıkla vites küçültmek zevkli, üst devirlerdeki motor sesi çok iyi.

Alır almaz park halinde arkadan dokundular. Sol reflektör almam gerekti, yenisi 500 bandında. Temiz çıkmasını 200 e aldım mesela. Bagaj yazıları yoktu aldığımda üzerinde, onları da yine çıkma olarak ikisini toplam 200 e aldım. Bir BMW çıkmasından çok daha insaflı fiyatları var. İkitelli'de hurdacılar bir çok 147 parçalamış sanıyorum, ne parça baktıysam orada çıkması var gibi duruyor.

Ben aldığımda tüm bakımları yeniydi, şanzıman vs dahil. Değişen tüm parçaları, yapılan tüm işlemlerin geriye dönük kaydı var. Arabaya bir çivi çakmadım şu ana kadar açıkçası. Arada bir kafasına göre ABS lambası yakıyor, vakit bulup sanayiye gidemedim onun için. Şimdilik böyle
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun Kazasız belasız sürüşler dilerim (italyan aşktır )

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, kazasız belasız olsun inşallah,
    Renk çok güzel gözüküyor
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Swiftten sonra alışması biraz zaman alabilir, çünkü swift gerçekten acemi dostu bir araç

Oturuş pozisyonu C-Max gibi, her yere hakim ve önü arkası bir.

Ablama ilk aracı olarak swift aldırmıştım, şimdi fb7 ye geçti, eşiniz 147 ye alışır bence

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında arabayı çoğunlukla hanım kullanacak diye aldık fakat Swift'ten sonra buna pek alışamadı Swift oyuncak gibiydi, bunun görüş açıları ona göre daha kapalı vs.
    Benim arabada LPG yok, uzun yolda 110 sabit 7 litre ile geldim Sivas'tan. Şehir içi sakin kullanılırsa 12 küsürlerde gezer, ben 14 e daha yakınım LPG'de üç aşağı beş yukarı buradan hesaplanabilir. Biz çok km yapmadığımız için LPG ihtiyacı duymuyoruz.

2.0 ların hepsinde sunroof var diye biliyorum. Dist en dolusu ama hepsinde bose + koltuk ısıtma gelmiyor bildiğim kadarıyla.
    Güç olayı şöyle, araba 150 beygir gibi gidiyor ama şanzıman bu güce göre ağır kalıyor bence. Normalde otomatiklerde vites büyütmeler daha rahat olur, küçültmelerde zorlanır. Bu düşürmeleri daha hızlı yapıyor Kulakçıkla vites küçültmek zevkli, üst devirlerdeki motor sesi çok iyi.

Alır almaz park halinde arkadan dokundular. Sol reflektör almam gerekti, yenisi 500 bandında. Temiz çıkmasını 200 e aldım mesela. Bagaj yazıları yoktu aldığımda üzerinde, onları da yine çıkma olarak ikisini toplam 200 e aldım. Bir BMW çıkmasından çok daha insaflı fiyatları var. İkitelli'de hurdacılar bir çok 147 parçalamış sanıyorum, ne parça baktıysam orada çıkması var gibi duruyor.

Ben aldığımda tüm bakımları yeniydi, şanzıman vs dahil. Değişen tüm parçaları, yapılan tüm işlemlerin geriye dönük kaydı var. Arabaya bir çivi çakmadım şu ana kadar açıkçası. Arada bir kafasına göre ABS lambası yakıyor, vakit bulup sanayiye gidemedim onun için. Şimdilik böyle

hayırlısı olsun, güle güle kullanın. Bir bu, bir de puntoların aynalarını ayna koymuş olmak için koymuş olabilirler :P Aynaları bence de kullanışsız.
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler