User Tag List

Sayfa 1/8 123 ... SonSon
135 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tay corsa d opc

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tay corsa d opc

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar

Aracı alalı 2.5 ay civarı oldu.

Uzun zaman oldu foruma konu açmamıştım işten güçten. Anca bir fırsat yakaladım konusu olsun dedim bu mavi kuşun

Bunu almadan önce stage 5 ds3 vardı ona konu açmak nasip olmadı 3 sene civarı severek bindim gazladım Sürekli benden aracı isteyen bir arkadaşım vardı izmirde ona satmak nasip oldu. 2 kare ondan atayım

Daha sonra ne alalım diye dolanırken aranırken bu arkadaşla tanıştık referans araştırma vs derken aracın yanında buldum kendimi.

İlk aldığım gün İzmir - İstanbul arası hem arac alma hem gezme serüveni ) Sağdaki bennn

Araç boyasız 2012 model corsa D

Setup olarak forged motor 46mm hybrd turbo stage3 civarı bişey

Benzinlik fotosu bp den başka bir yerden almıyorum bu arada psikolojikmi bilmiyorum ama en güzel ultimate geliyor bana..

İzmir'e ayak basar basmaz yağ, su vs rutin bütün bakımları yaptırdım. Yağ olarak da liqui-moly kullanıyorum bütün araçlarımda..

Bozuk olan wideband sensörü değişti.

Daha sonraki işim lastikleri değiştirmek oldu. goodyear eagle f1 asymmetric 5 225/45 r17 aldım. Daha önceki aracımda pilot sport 4 kullanmıştım güzeldi fakat asym5 ler için güzel yorumlar duydum arkadaşlardan. Ve şu an acayip memnumum lastiklerden..

App

Anca yıkama temizleme işlerine sıra geldi öyle kendi çapımda iç dış bi temizlik yaptım sağolsun eşim de yardım etti içini yaparken ) . Ama tabi bütün işleri bitince detailing işlemi yapılacak güzelce daha loadinggg olduğu için en sona bıraktım

Buda eski ufaklıkla takılırken

Oem jantlarını hiç sevmiyordum bu arabanın. Yine dayanamayıp Oz racing aldım daha önce ki aracıma ultraleggera almıştım. Bu sefer de hep aklımda içimde kalan oz racing alleggerita hlt mat graphite aldım benim çok hosuma gitti umarım sizde beğenirsiniz )

Bir pist havası aldıralım dedik. İzmir ülkü parkta ısınma turları yaparkenn )

Ön arka tamponun boyaya ihtiyacı vardı çok taş izi vardı .Onu da aradan çıkarttım. Araba boyasız olduğu için başka yerini ellemedim sağında, solunda ufak tefek bi kaç yara beresi yaşanmışlıklar var tabi .

Son olarak da drexler kilitli diff (lsd) aldım şu anda araba tamircide. Lsd takılacak ve bir kaç alt takım ve ön takım işleri var onları elden geçiriyorum bir kaç güne çıkar inşallahh kilitli halini çok merak ediyorumm

Buda şu an ki güncel durumumuz.

Şimdilik bu kadar..

Daha sonra kafamda kurduğum yapacak işlemlerim. Direksiyon kaplama, güzel bir coilover (custom değil) , methanol kit, gergiler vs vs die gidiyor liste

Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkürler. Güncelledikce bu konu altında paylaşırım
    Konu taytay tarafından (01-02-2023 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seversin opc yi
    Hayirli olsun kazasiz belasiz
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm araçlarına ve senin kişiselleştirmelerine hayranım kanka biliyorsun, ayrıca son dönemde hepsinin alınış hikayesine de bir nebze şahidim. İçinde bulunduğumuz zor dönemde gerçekten çok güzel işler çıkartıyorsun, emek harcıyorsun.

C2 VTS'ine hayrandım, sınıfında tekti diyebilirim. Sonrasında sahip olduğun DS3 piyasada çok fazla bilinen bir otomobil değil ancak son derece profesyonelce işlenmiş bir otomobil, gerçekten ülkemizdeki en iyi DS3'lerden birisi bence. Fabrikadan yeni çıkmış gibi stok vaziyette duran, hatasız bir kaportaya sahip ancak kalbinde Stage5 bir ünitenin yer aldığı bu kondisyonda pek fazla araç yok etrafta. Yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun.

Ve şimdi de OPC ile yeni bir serüven başlıyor. Kısa sürede yine yerinde duramadın, araç zaten çok güzeldi. Daha da güzelleşiyor, jantlar çok yakıştı. Emeklerine sağlık, kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Çok güzel bi araç almışsınız, maşaallah. Bu renk, OPC ile özdeşleşmiş, çok güzel bi renk. Bu renk bi RS.im vardı benim de, 1 km öteden dikkatleri üzerine toplardı namıssız

Bi diğer husus, kilit işi çok yerinde bi karar olmuş. Şimdiden iyi eğlenceler olsun. Pistte, otobanda ve hatta kalkarken ışıklarda bile farkını hissedeceksiniz.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar çok güzel olmuş, renk uyumu da harika. keyifle kullanın

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, instadan da bol bol beğeniyorum
    Corsa D (sport, opc) bendekş yeri apayrı. Maddi durumum el verirse yine birtane alır evlatlık tutarım kenarda
    Tabi OPC olunca apayrı bir keyfi oluyor.
    Kazasız belasız maşallah
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İzmir'e geldiğimde yanımdan geçmiştin vay be opc çok iyimiş dedim meğersem Dizelmiş maşallah çok güzel.

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle kazasız belasız kullanın maşallah. Alleggeritalar ile şahane olmuş , hele 5x110 ise tam bulunmaz hint kumaşı

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seversin opc yi
    Hayirli olsun kazasiz belasiz
    Valla yine yollarımız birleşti
    Teşekkür ederim sağolasın.

Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm araçlarına ve senin kişiselleştirmelerine hayranım kanka biliyorsun, ayrıca son dönemde hepsinin alınış hikayesine de bir nebze şahidim. İçinde bulunduğumuz zor dönemde gerçekten çok güzel işler çıkartıyorsun, emek harcıyorsun.

C2 VTS'ine hayrandım, sınıfında tekti diyebilirim. Sonrasında sahip olduğun DS3 piyasada çok fazla bilinen bir otomobil değil ancak son derece profesyonelce işlenmiş bir otomobil, gerçekten ülkemizdeki en iyi DS3'lerden birisi bence. Fabrikadan yeni çıkmış gibi stok vaziyette duran, hatasız bir kaportaya sahip ancak kalbinde Stage5 bir ünitenin yer aldığı bu kondisyonda pek fazla araç yok etrafta. Yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun.

Ve şimdi de OPC ile yeni bir serüven başlıyor. Kısa sürede yine yerinde duramadın, araç zaten çok güzeldi. Daha da güzelleşiyor, jantlar çok yakıştı. Emeklerine sağlık, kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Teşekkür ederim kanka sen işin mutfağındasın zaten ds3e çok severek bindim buna da inşallah bineriz aynı keyifle..
    Elimizden geldiğince uğraşıyoruz işte tek kötü alışkanlığımız hahahah C5i de severek takip ediyoruzzz..

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Çok güzel bi araç almışsınız, maşaallah. Bu renk, OPC ile özdeşleşmiş, çok güzel bi renk. Bu renk bi RS.im vardı benim de, 1 km öteden dikkatleri üzerine toplardı namıssız

Bi diğer husus, kilit işi çok yerinde bi karar olmuş. Şimdiden iyi eğlenceler olsun. Pistte, otobanda ve hatta kalkarken ışıklarda bile farkını hissedeceksiniz.
    Çok teşekkür ederim evet bu arden blue bence de opc ye en çok yakışan renk.
    Valla kilitli halini daha kullanmadım 1-2 güne bitecek arabanın işleri kullanınca tekrar yorumlarım

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar çok güzel olmuş, renk uyumu da harika. keyifle kullanın
    Teşekkür ederim

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, instadan da bol bol beğeniyorum
    Corsa D (sport, opc) bendekş yeri apayrı. Maddi durumum el verirse yine birtane alır evlatlık tutarım kenarda
    Tabi OPC olunca apayrı bir keyfi oluyor.
    Kazasız belasız maşallah
    Çok teşekkür ederim dostum

Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'e geldiğimde yanımdan geçmiştin vay be opc çok iyimiş dedim meğersem Dizelmiş maşallah çok güzel.
    Teşekkür ederim. Araç zaten opc, d derken kasa kodu anlamında yani dizel değill

Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kazasız belasız kullanın maşallah. Alleggeritalar ile şahane olmuş , hele 5x110 ise tam bulunmaz hint kumaşı
    Çok teşekkür ederim. Aynen jantlar 5*110 ararken çok zorlandım nalet bi ölçü

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OPC seversinnn.

Hayırlı olsun abi, güzel günlerde gazla.
    Instagram: mutusgarage

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi kesene bereket, jantlar nokta atışı olmuş hem görsel hem işlevsellik olarak. Hiç sevemedim bu kasayı ama senin elinde bir başka olacak belli.
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

Apoudi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah �� görsel olarak çok güzel bir araba ama elinizde daha da güzelleşmiş kazasız belasız ��
    What's yours will find you..

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Caddeden pistlere doğru çektiğimiz bir başka arkadaşımız daha

Sen zehri aldın artık bro, hele ki kilitten sonra pistten, dağ virajlarından çıkmaz olursun artık.

Bir de yağ soğutucu, fren kiti falan gelecek planlarına ekle, ülkü'de çılgın süreler yaparsın.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel maşallah kazasız belasız kullanın.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her ne kadar Opel'e bir türlü ısınamasam da Hayırlı olsun maşallah çok güzel görünüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah aracınıza geçen gün Eserkent te önümde gidiyordunuz. Çok dikkat çekici bir araba uzun süre bakakaldım
    14’ Golf GTI
    15’ IBIZA 1.8 CUPRA
    15’ Leon CUPRA
    14’ Golf R
    15’ S3 Sedan

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşALLAH renk efsane. hayırlı olsun aracınız.emeğinize sağlık kazasız belasız sürüşler.
    İnstagram
    @aliburakbatmaz_
    @brkhobbygarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah abi gereken yapılmış,araba çok iyi

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbuldayken sevdiğim değer veren bir arkadaşımdaydı değerini bilenlerin elinde olması güzel.güle güle kullanın maşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler