User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Alfa romeo 156 at 8072

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alfa romeo 156 at 8072

EVET ARKADAŞLAR KARŞINIZDA BAŞIMIN TATLI BELASI ''AT'' KENDİSİNİ ALALI BUGÜN TAM 3 AY OLUYOR VE ZOR BİR ARAÇ OLDUĞUNU BİLİYORUM AMA ***** ÜLKE EKONOMİSİ VE MÜKEMMEL ARAÇ FİYATLARIMIZLA FİYAT PERFORMANS MUTLULUK ÜÇGENİNDEN BU ŞEKİLDE ÇIKABİLDİM ANLATACAK ÇOK ŞEYİMİZ VAR VE UZUN BİR YOLUMUZDA OLUR İNŞALLAH KENDİSİYLE...

KISACA ARAÇTAN BAHSETMEK GEREKİRSE ARAÇ 2004 MODEL 2.0 SS DONANIMLI BİR 156 DERİ KOLTUK BOSE SES SİSTEMİ YAĞMUR BUĞU VE KOKU SENSÖRÜ BULUNMAKTA BEN ALMADAN ORTALAMA 1000 KM ÖNCE MOTOR VE YÜRÜYEN KISMI 40-45 BİN TL CİVARI FATURALI ŞEKİLDE REVİZE EDİLMİŞ VE BU ŞEKİLDE BİZE GELDİ ARAÇ BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE UFAK TEFEK EKLEMELERLE GÜZELLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUM KENDİSİNİ ŞİMDİ FOTOĞRAFLARLA BİRLİKTE BİRAZ HİKAYEMİZE BAŞLAYALIM

BENDEN ÖNCEKİ SAHİBİNDEN FOTOĞRAFLARI

ESKİ SAHİBİNDEN SON FOTOĞRAFA GELELİM VE SONRASINDA BİZDEKİ GÜNCELLEMELERE GEÇELİM EİBACH 3.5CM PRO KİT + SPEEDLİNE 17 JANT (BENİM ALDIĞIM HALİ BU ŞEKİLDE)

SATIŞINI ALDIKTAN SONRA HEMEN ÜSTÜNDEKİ 7-8 ADET KUŞ PİSLİĞİ YATMANIN VERMİŞ OLDUĞU KİRİ TOZU ARINDIRALIM Bİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARALIM DEDİK

SAĞOLSUN IŞIK DİBİNE KADAR YANAR VAZİYETTE ARACI TESLİM ETTİLER VE İLK DEPOMUZU ALDIK 1412 TL İLK YAKITIMIZ

DAHA SONRA CAM FİLMİMİZ ÇEKİLDİ ÖN CAM DAHİL YAN ESNAFIMIZIN YOĞUNLUĞUNDAN ÖTÜRÜ ARAYA SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞTIK VE 3 GÜNDE TAMAMLANABİLDİ FİLMLER 4 YAN CAM ATILDI İLK GÜN İKİNCİ GÜN ARKA CAMI YAPABİLDİ VE SON GÜN ÖN CAMI YAPTI (TARİHİN EN UZUN FİLM MACERASI OLABİLİR)

VE ARAÇ YIKADIĞIMIZ HERGÜN OLDUĞU GİBİ O GÜNDE YAĞMUR YAĞDI

ŞİMDİLİK BU KADAR OLSUN 2. POSTTA APP PLAKA JANT BOYAMAMIZ UFAK TEFEK FOLYO TUNİNG LER VE KOLTUKLARLA İLGİLİ MACERALARIMIZ BİR SONRAKİ BÖLÜMDE BİZLERLE

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, hayırlı olsun.
    İçini de görelim
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı yıkayıp temizlemen başlıbaşına bir modifiye işlemi olmuş. Maşallah.
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun, pardon hayırlı olsun 20 yıldır ben de vaz geçemedim, bir sorunun olursa ulaşabilirsin
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız ama jantlar 1.6 gibi göstermiş arabayı...........
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, hayırlı olsun.
    İçini de görelim
    Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun içine sıra gelecek fotoğraflara )

Alıntı mhmtyyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı yıkayıp temizlemen başlıbaşına bir modifiye işlemi olmuş. Maşallah.
    Ya sormayın o kir jant lastik değil direk araçtan aktı desem yeridir )
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, pardon hayırlı olsun 20 yıldır ben de vaz geçemedim, bir sorunun olursa ulaşabilirsin
    Abi deme öyle ) yakında senin engin bilgilerinden yararlanma gerekecek bol bol rahatsız edebilirim gibi
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız ama jantlar 1.6 gibi göstermiş arabayı...........
    Teşekkür ederim ama demek istediğinizi anlamadım

mert0640 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kardeşim. Kanına zorla girsemde çok güzel bi ss bulduk. Rengi,çizgileri,mekanik kondisyonu, jantları ,iç plastiklerinin durumu olsun sayılı temizlikteki bi 156 mk2 aldığını düşünüyorum.periyodik bakımları hariç seni üzeceğini zannetmiyorum ����
    Detaycı Adam
    0537 623 54 52
    www.detaiyciadam.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert0640 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kardeşim. Kanına zorla girsemde çok güzel bi ss bulduk. Rengi,çizgileri,mekanik kondisyonu, jantları ,iç plastiklerinin durumu olsun sayılı temizlikteki bi 156 mk2 aldığını düşünüyorum.periyodik bakımları hariç seni üzeceğini zannetmiyorum ����
    Sen olmasan zaten bu topa girmezdik biliyorsun bence cak a da bi konu açalım

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğru ellerde yıkama "bile" arabayı ne boyuta getiriyor.

Anılarım depreşiyor. Girmemeliyim Alfa Romeo konularına...
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri sedan biri sw 156 ss sahibi olmus biri olarak ilgiyle takip ediyorum, arabayi ilanlardan hatirliyorum zaten, kazasiz belasiz diyelim, boncuk
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cool

Evet gelelim ikinci partımıza aracı aldık yıkadık yağladık bakımını yaptık sıra geldi ufak tefek kozmetik güzelleştirmelere..

ilk olarak jant rengi ve jantın kozmetik durumu çok gözüme batmıştı ve onları hemen boyamalıydık.. esnaf komşularımız sağolsun ferrari pit ekibi hızında bir pitstopla jantları önce arabadan sonra lastiklerden ayırdık

onlar boyanırken arka tampondaki reflektörler çok fazla kırmızı geldi gözümüze ve transparan smoke folyo ile karartalım dedik öncesi sonrası oldu

günü öyle kurumaya bırakarak bitirdik oda sıcaklığında ve ertesi gün sabah ilk iş dükkana geri döndüm büyük bir hevesle jant lastik buluşturmak için jantlarımızın rengi kaiser silver oldu bu arada

yere indik (arka camımızda hala film yok )

ertesi gün oldu dedik yıkanalım biraz daha temizliğe ihtiyacımız var

sanayiye gittik kendimize kardeş bulduk ve hava kapandı her zaman ki gibi

akşam oldu eve gelirken yağmur yağmaya başladı

bir kaç fotojenik halini bırakıp şimdilik noktalıyorum konuyu çokta sıkmamak adına.. diğer postta koltuk kısımları başımıza gelen ufak tatlı tatsız can sıkan ve çözüme ulaşılamayan italyan sorunlarıyla karşınızdayım

umrana @altugkocer e çaya uğradık

diğer canavarımız la kızgın pozlarımız oldu @mert0640

polis çevirmelerinin göz bebeği aracımızla karşı şeritte olma mutluluğunu yaşadık

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, eski bir alfacı olarak ses videosu da beklerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hep sahip olmak istediğim araçlardan, özellikle 159lar ama cesaret edip giremedik, kazasız belasız binin maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alfistide konusu ve insta hesabı olacaktı bu makinenin ordan biliyorum,sizden öncede bayağı eli ayağı toplamıştı sahibi kazasız belasız kullanın.
    bende 46 coupemi istemeye istemeye mecburiyetten verip 147 aldım bilmem kaçıncı italyanım bazen diyorum almasamıydım ama italyan otomobilide virüs gibi
    Konu MURAT_HLX tarafından (15-01-2023 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun

ılk defa makyajlı 156 begendım neden bılmıyorum rengındenmı farlardakı merceklerdenmı onden hoş geldi. keyifli günlerde kullan.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, eski bir alfacı olarak ses videosu da beklerim
    Gazlamaya kıyamıyorum pek fazla ama çekeceğim )
    Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep sahip olmak istediğim araçlardan, özellikle 159lar ama cesaret edip giremedik, kazasız belasız binin maşallah
    Amin hocam teşekkür ederim 159 da mevcut gerçekten o bambaşka bir boyutta benimde hedefim bundan sonra 159a binebilmek
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alfistide konusu ve insta hesabı olacaktı bu makinenin ordan biliyorum,sizden öncede bayağı eli ayağı toplamıştı sahibi kazasız belasız kullanın.
    bende 46 coupemi istemeye istemeye mecburiyetten verip 147 aldım bilmem kaçıncı italyanım bazen diyorum almasamıydım ama italyan otomobilide virüs gibi
    Instagram hesabı bilmiyorum ama bazı şeylerin üstü örtülü halde alfa forumunda konusu mevcut onlar da teker teker ifşalanacak zaten zamanını bekliyor
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

ılk defa makyajlı 156 begendım neden bılmıyorum rengındenmı farlardakı merceklerdenmı onden hoş geldi. keyifli günlerde kullan.
    Valla hocam bizde biraz araba gezdik ilanlardan da canlı gidip görünen de bunu daha uzaktan gördüğümüzde direk dedik ki işte bunu alıyoruz bişey çıkmazsa diye ve aldık ) rengine gelecek olursak gerçekten fazla değişik gündüz böyle fotoğraflardaki gibi ama akşam direk griye dönüyor) rötuş boyası yapılırken dikkat ettim 6-7 tane renk var içinde.. daha iyisi sizlerin olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=

Teşekkür ederim ama demek istediğinizi anlamadım [/QUOTE]

Demek istediğim, taktığın jantları ben hep 1.6 156'larda gördüm, görüyorum. 2.0'larda 5 yuvarlak deliği olan, daha şık görünen jantlar var gördüklerimde. Sanırım stock olarak bu şekilde geliyorlar.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim, taktığın jantları ben hep 1.6 156'larda gördüm, görüyorum. 2.0'larda 5 yuvarlak deliği olan, daha şık görünen jantlar var gördüklerimde. Sanırım stock olarak bu şekilde geliyorlar.
    Stok olarak o şekilde gelmiyor malesef onlar replika GTA jantları sizin dediğiniz jantlar da buna benzer 16 kendi jantı olabilir ilk fotoğraftaki açıkcası replika jant takmak yerine standart haliyle gezmek daha hoştu ki bu jantlarda bana göre gayet yakışan bir detay

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız sürüşle rdiliyorum benimde yeni gözde araba listemde olan bir araç takip ediyorum ama şehir efsanelerinden dolayı cesaret edemiyorum alfa grubuna girmeye
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler