User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 39 ile 44 arası

Konu: E90 320d / Alım Süreci ve Öncesi

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahane anlatım güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    Teşekkür ederim

Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah M' e dönmeyen E90 görünce seviniyorum artık LCİ olması iyi olmuş güzel günlerde kullanın
    Tamponlara bisey olmadigi surece m pakete donmez
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız çok güzel gözüküyor, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Sürüş dinamikleri ile ilgili yorumlarınızı okumak hem çok keyifli, hem de oldukça bilgilendiriciydi. İflah olmayan bir Citroën takıntım var ancak son aracımı almadan önce E90 içimden geçen otomobillerden birisiydi. Performans olarak PSA'nın 2.0 dizel ünitesinin çok üzerinde tabi ki 184 hp'lik motor, bu hacimde en verimli ve başarılı motor sanırım bu. Tadını çıkarın.

Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sürekli İstanbul-İzmir-Tekirdağ ve İzmir-Çandarlı otobanlarında hem kilometre artıyor hem de yoğunluktan ve hava durumundan fırsat bulup temizleyemiyordum. Normalde otomobilin en kirli hali aldığımda çektiğim yukarıdakı haliydi, yani sürekli tertemiz biniyordum ama ipin ucu kaçtı bugün yarın derken, bu hale geldi. Bu arada jantlar balata tozuna bulanınca gunmetal boyasammı acaba diye bir düşündüm.
    İzmir > Tekirdağ istikametini ben de sıklıkla kullanıyorum, Kaz dağlarına yapılan Assos ve Troya tünelleri, Çanakkale köprüsü ve Gelibolu > Malkara arası otoban işleri çok kolaylaştırdı.

Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kedi kendi kedim, otelde acik alanda besliyorum, geceleri icerde yatacak yeri oldugundan cikmiyor hic ustune
    Smokin'lere bayılırız, çok konuşkan ve sıcak kanlı olurlar. Bu arkadaş biraz da cüsseliymiş.
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel valla, kazasız belasız.. siyah çok yakışıyor..
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız çok güzel gözüküyor, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Sürüş dinamikleri ile ilgili yorumlarınızı okumak hem çok keyifli, hem de oldukça bilgilendiriciydi. İflah olmayan bir Citroën takıntım var ancak son aracımı almadan önce E90 içimden geçen otomobillerden birisiydi. Performans olarak PSA'nın 2.0 dizel ünitesinin çok üzerinde tabi ki 184 hp'lik motor, bu hacimde en verimli ve başarılı motor sanırım bu. Tadını çıkarın.

İzmir > Tekirdağ istikametini ben de sıklıkla kullanıyorum, Kaz dağlarına yapılan Assos ve Troya tünelleri, Çanakkale köprüsü ve Gelibolu > Malkara arası otoban işleri çok kolaylaştırdı.

Smokin'lere bayılırız, çok konuşkan ve sıcak kanlı olurlar. Bu arkadaş biraz da cüsseliymiş.
    Motor hem performans hem tuketimde rakipsiz neredeyse donemine gore
    Yolun tadi kacti ama muthis kisaldi sure olarak. 4 saatte gule oynaya gidiliyor
    Smokin canli beslendigi icin oyle. Otelin bahcesinde 15 donum arazide takılıyor, sincap, tavşan, kuş ne yakalarsa onlarla besleniyor. Hazir mamayla veya restoran musterilerinin masa altindan attigi hicbirseye ilgisi yok

Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel valla, kazasız belasız.. siyah çok yakışıyor..
    Teşekkür ederim

viper22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    öncelikle çok güzel yazmışsınız, derli toplu ve yol gösterici bir yazı olmuş.
    2017 Egea 1.6 Dizel otomatik yerine 5. jenerasyon 2011 Bmw 3.20d otomatik e geçmek bence cesaret işi. Modelli araç her zaman iyidirden yola çıkarak bir kaç kelam edeyim; yürütme maliyetleri, bmw nin premium marka olmasından ötürü her zaman 3x olacaktır normal bir araca göre, bu fark her konuda karşınıza çıkar. Aracı Zevk için kullanacaksanız bu fark gözardı edilebilir. Geçen zaman içersinde bmw 7. jenerasyonla kendini epey geliştirdi dizeli olmasa da yeni 320i ler fiyatları 2 milyon olan güzel oyuncaklar. Egea mi 320d mi günün sonunda yaşattırdıkları ve hissettirdikleri sebebiyle tabi ki 320d. Güle güle kullanın.
    Corsa D Tuned By viper22
    Opel Astra/Corsa/Meriva 1.3 dizele yazılım için dm atabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı viper22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle çok güzel yazmışsınız, derli toplu ve yol gösterici bir yazı olmuş.
    2017 Egea 1.6 Dizel otomatik yerine 5. jenerasyon 2011 Bmw 3.20d otomatik e geçmek bence cesaret işi. Modelli araç her zaman iyidirden yola çıkarak bir kaç kelam edeyim; yürütme maliyetleri, bmw nin premium marka olmasından ötürü her zaman 3x olacaktır normal bir araca göre, bu fark her konuda karşınıza çıkar. Aracı Zevk için kullanacaksanız bu fark gözardı edilebilir. Geçen zaman içersinde bmw 7. jenerasyonla kendini epey geliştirdi dizeli olmasa da yeni 320i ler fiyatları 2 milyon olan güzel oyuncaklar. Egea mi 320d mi günün sonunda yaşattırdıkları ve hissettirdikleri sebebiyle tabi ki 320d. Güle güle kullanın.
    Teşekkür ederim

3x olmuyor masrafı ya, çünkü hem cok eski degil, hem de parca konusumda sıkıntısı yok.

Misal egeanin debriyaj parasina bunun sanziman komple elden gecirilir. Yuruyende de ikisinin cok farki yok birbirinden

Kayis ve zincir masrafi arasinda ucurum olur sadece, yoksa motor toplamaya kalksak Egea'yı 50 ye bunu 100-150 ye toplamayiz.

Tabiiki daha pahali bakmasi binmesi ama sansliyim birazda 215.000 km de olmasina ragmen ben aldigimdan beri sadece bakim yapiyorum, extra bisey yok henüz. Simdi aile biraz daha buyudu, sw egea veya baska bisey alsammi diye dusunuyorum ben de arada ama aldigimin ikinci gunu pisman olacagimi biliyorum. Durmayacak, donmeyecek, gitmeyecek. Bir tablet ekran birkac oyuncakla kanmayacagimi biliyorum cunku

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler