User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
69 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Audi a4 b5 1.8t

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun, parasına göre çok keyifli araba.
    bende aynı araçtan kullanıyorum. geçen hafta bir tırmanışta difransiyeli kaya parçasına çarptım ve parça bulamıyorum. gürcistandan parça getiren tırcılar var, onlardan denk geldikçe işime yarasın yaramasın ne varsa alıyorum, ilerde muhakkak lazım oluyor.

bu arada ankarada orijinal s4 tampondan kalıp alıp fiber tampon+marşpiyel+kapı bandı olarak satış yapıyorlar. kozmetik güncellemek isterseniz gruplardan bulabilirsiniz. yine orjinal avus jantlarda pek satılığa çıkmazdı ama sahibinden.com şu sıra 3-4 tane ilanda var. onlarada bakabilirsiniz.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süper proje
    arka sokaklar gibi bin sezon sürer asla bitmez
    bitmez derken sürekli gıdıklanıp geliştirilecek yeni birşeyleri olur o bakımdan dedim

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sülün spec görünüyor gözüme hayirli olsun. Takipteyim
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kasanın kozmetik parçalarının zor bulunduğunu arkadaşımdan duymuştum.

Özellikle sıfır parça bulma konusunda zorlanıyordu, ikinci el çıkma parçası çok fazla var diyordu.
    Evet sıfır parça bulamadım gibi birşey trim olarak.Mekanik parçaları mevcut.Telefonu şimdi kapattım sileceklerin altındaki plastik parçanın çıkmasına 4000 TL istiyorlar
    kimsenin kafası bozuk paraya çalışmıyor artık sanırım.Kafamdaki parçaları alırsam ortalama 1 araba parası daha gidecek gibi.

Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi güzel kombin 1.8t 4 çeker, iyi zaman harcanır kozmetikten dolayı, en son bitmiş hali şimdiden heyecanlandırıyor takipteyiz
    Çok teşekküler kardeşim.İnşallah imkanlar dahilinde çok güzel olacak

Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..dışardan yaşına göre ne kadar diri güzel duruyor dedirtse de içten baya yıpranmış.o kırılan parçalar nasıl o hale gelmiş aklım almadı.normalde sürekli el değen yerlerde değil normalde
    Teşekkürler.Bende anlamadım nasıl bu hale gelmiş kimlerin elinden geçmiş Sağlık olsun artık ok yaydan çıktı

Alıntı Doğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aynı araçtan kullanıyorum. geçen hafta bir tırmanışta difransiyeli kaya parçasına çarptım ve parça bulamıyorum. gürcistandan parça getiren tırcılar var, onlardan denk geldikçe işime yarasın yaramasın ne varsa alıyorum, ilerde muhakkak lazım oluyor.

bu arada ankarada orijinal s4 tampondan kalıp alıp fiber tampon+marşpiyel+kapı bandı olarak satış yapıyorlar. kozmetik güncellemek isterseniz gruplardan bulabilirsiniz. yine orjinal avus jantlarda pek satılığa çıkmazdı ama sahibinden.com şu sıra 3-4 tane ilanda var. onlarada bakabilirsiniz.
    Teşekkürler, bodykit aklımda jant olarak da mümkün olduğunda hafif birşeyler alırım gibi.Fotodaki jantlar sanki çok ağırmış gibi duruyor

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süper proje
    arka sokaklar gibi bin sezon sürer asla bitmez
    bitmez derken sürekli gıdıklanıp geliştirilecek yeni birşeyleri olur o bakımdan dedim
    Bakalım abi biraz zorlayacak gibi sanırım.2. gün bugün bir arpa boyu ilerleyemedik.şimdi arabayı komple soysak boşaltsak yerine takacağımız malzeme yok
    yine aynı şekilde yurtdışına da mail atıyorum parça konusunda kimsenin elinde stokta mal yok

Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sülün spec görünüyor gözüme hayirli olsun. Takipteyim
    Teşekkürler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sıfır parça bulamadım gibi birşey trim olarak.Mekanik parçaları mevcut.Telefonu şimdi kapattım sileceklerin altındaki plastik parçanın çıkmasına 4000 TL istiyorlar
    kimsenin kafası bozuk paraya çalışmıyor artık sanırım.Kafamdaki parçaları alırsam ortalama 1 araba parası daha gidecek gibi.

Teşekkürler
    Zamanında arkadaşım kendinen yaşlı kamlumbağa almıştı ama akıllılık edip 2 tane almıştı. Biri kullandığı, biri de dönor araba idi
    Okumadan imzalamam.....

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun adaş, ben de bizim 2009 Tiguanı adam etmeye çalışıyorum, bu kadar vahim durumda değil ama sonuçta eski o da Kolaylıklar diliyorum güzel araç, çok daha güzel olacaktır elinde

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haydi hayırlı olsun uğraşlı bi araba olacak ugrayayım bi akşam

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor güzel, kasa güzel toparlandığında çok keyifli olur hayırlı olsun bol mesaili günler
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında arkadaşım kendinen yaşlı kamlumbağa almıştı ama akıllılık edip 2 tane almıştı. Biri kullandığı, biri de dönor araba idi
    Çok akıllıca hareket Keşke yurtdışı kanalımız olsa diyorum.

Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun adaş, ben de bizim 2009 Tiguanı adam etmeye çalışıyorum, bu kadar vahim durumda değil ama sonuçta eski o da Kolaylıklar diliyorum güzel araç, çok daha güzel olacaktır elinde
    Teşekkürler adaş eskiden yeni olmuyor ama olduğu kadar işte

Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haydi hayırlı olsun uğraşlı bi araba olacak ugrayayım bi akşam
    Gözümü kulağımız yollarda kaldı canım ciğerim.Yatıya da gel

Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor güzel, kasa güzel toparlandığında çok keyifli olur hayırlı olsun bol mesaili günler
    Çok teşekkürler.Parça sorununu çözerse gerisi sorun olmaz gibi duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günaydın iyi haftalar

Haftasonu ufaktan birşeyler yapmaya başladık.Asıl iş garajdaki araba çıktıktan sonra başlayacak.Ama bu değişim sağlam bir değişim oldu yüzü gözü açıldı

Farlar makyajlı kasa olduğu için çamurluk uçlarındaki çıkıntıları kestik

Ve son durum bu şekilde Görüşe etkisi %200 farketti

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Doğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

b5'im de avus jantlarım vardı benim de,

Belki en çok yakışan jantlardan biri, ama gereksiz ağır.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayirlara vesile olsun Renk galiba en guzel B5 rengi, bayilirim. Donanim da iyiymis, hani kendime siparis versem isteyeceklerim sanirim bunlar olurdu.

Ilk mesaji gorunce "makyajli kasanin mercekli farlari lazim" dedim, zaten alinmis ve takilmis

Onceki sayfada Evren abinin dedigine katilmamak elde degil, ic mekanda kirilan parcalari kim nasil kirdi, ciddi merak ettim.

Ustte Alper de yazmis, Avus jantlar cok guzel durur ama felaket agir, hatta orijinali replikasindan agirdi diye kalmis aklimda. Jant olarak benim onerim ustundeki jantlarin buyukleri vardi, onlar bulunabilirse efsane olur, yoksa da hafif bir seyler tercih etmeli.

Bunlarin haricinde eminim elinde guzellesecektir zamanla. Ben olsam ne yapardim sorusuna cevap, egzoz uclari sanki tampona cok yakin duruyor, biraz asagi aldirirdim. Kasa esnedikce/yaylandikca tampona da vurmaz hem. S line suspansiyonu bulunabilirse efsane olur. Bir de doneminin uc kollu direksiyonu ic mekani epey toparlar.

Dipnot, bu konuyu gormeden senin 8R konusuna bir seyler yazmis bulundum, kusuruma bakma
    öyle işte.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah maşallah en sevdiğim a4 kasası. Yanlış ellerden alınmış da ilgi ve şevkatlı gerektiği değeri bulacak ellere geçmiş. Kısa vadede tanınmayacak kadar iyi olacağını düşünüyorum. Şimdiden kesene bereket
    Sol far bir tık daha ayar mı istiyor sanki?
    bir de o minibüscü kaplamaları nedir yaa hiç mi için acımaz be insan böyle bir aracı kapalrken.
    www.vava.cars

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirlara vesile olsun Renk galiba en guzel B5 rengi, bayilirim. Donanim da iyiymis, hani kendime siparis versem isteyeceklerim sanirim bunlar olurdu.

Ilk mesaji gorunce "makyajli kasanin mercekli farlari lazim" dedim, zaten alinmis ve takilmis

Onceki sayfada Evren abinin dedigine katilmamak elde degil, ic mekanda kirilan parcalari kim nasil kirdi, ciddi merak ettim.

Ustte Alper de yazmis, Avus jantlar cok guzel durur ama felaket agir, hatta orijinali replikasindan agirdi diye kalmis aklimda. Jant olarak benim onerim ustundeki jantlarin buyukleri vardi, onlar bulunabilirse efsane olur, yoksa da hafif bir seyler tercih etmeli.

Bunlarin haricinde eminim elinde guzellesecektir zamanla. Ben olsam ne yapardim sorusuna cevap, egzoz uclari sanki tampona cok yakin duruyor, biraz asagi aldirirdim. Kasa esnedikce/yaylandikca tampona da vurmaz hem. S line suspansiyonu bulunabilirse efsane olur. Bir de doneminin uc kollu direksiyonu ic mekani epey toparlar.

Dipnot, bu konuyu gormeden senin 8R konusuna bir seyler yazmis bulundum, kusuruma bakma
    Valla ihtiyaç parçaları bir bulabilsem Sline tarzı şov parçalara sonra geçerim gerçekten parça sıkıntısı var.Çıkmacılarda bulunan parçalarda süpriz yumurta.imkan olsa içini komple Sline yapmak isterim.Halısından tavanına kapısından koltuğuna kadar.Ama yok

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah maşallah en sevdiğim a4 kasası. Yanlış ellerden alınmış da ilgi ve şevkatlı gerektiği değeri bulacak ellere geçmiş. Kısa vadede tanınmayacak kadar iyi olacağını düşünüyorum. Şimdiden kesene bereket
    Sol far bir tık daha ayar mı istiyor sanki?
    bir de o minibüscü kaplamaları nedir yaa hiç mi için acımaz be insan böyle bir aracı kapalrken.
    Önümü hiç göremiyordum hızlıca bunları taktık.Komple kafa ayarı gerekiyor bir yeri düzeltsek öteki taraf küçük emrah gibi bakıyor.Şimdilik minik detaylara takılmıyorum o kadar çok iş varki yapılacak.İnşallah soğumadan aradığım herşeyi bulabilirm

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sana bi oyuncak lazımdı zaten Hayırlı olsun biraz vakit biraz nakit sonrası orta halli bi turboyla çok keyifli yürür kazasız belasız
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullanman dileğiyle eminim eski günlerine sendeyken geri dönücek şimdiden kolay gelsin
    2000 E39 530d Sedan

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız far değişimi bu kdrmı far eder resmen arabanın ön görünüşü değişmiş
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

e.adakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaderi degismis dünya göz katarak ameliyati misali iki a4 b9 kullandim bende a4 un yeri ayric
    HERKES KAZANDIĞI KARŞISINDA REHİNDİR

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda ortaya güzel birşey çıkacağı aşikar. Elinize sağlık kesenize bereket. Tam olarak almanyadan 350 euroya çiçek bir tane alıp birebir iç ve dış aksam geçirip keyifli hale getirmelik bir kondüsyonu var. minimum maliyetle maksimum fayda o şekilde alınır gibi geldi en azından benim ilk izlenimim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler