User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 23'' Formentor Desire Red

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..bu rengini ilk defa gördüm ama yakışmış çok

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.
    Çok yakışmış renk, araç zaten güzel...
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, çok yakışıklı araba.

Daha önceki yorumlarda yazılmıştı, yol sesi ve plastik kalitesi en büyük eksiler diye.

Sizin gözlemleriniz nasıl ? Yalıtım gerekli mi yüksek sürat otoban yolculuklarında ? İç malzemeye yapacak pek birşey yok sanırım da yalıtım konusu biraz düşündürüyor beni.

Yoksa hanımın 500x i satıp almak istiyoruz ama 500x de plastik kalitesi ve yol sesinden çok çektik, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir başka Formentor kullanıcısı olarak ben cevap vereyim..daha önce 147, a5 8t, w205 c180 kullanmış birisi olarak iki hafta Formentor'layım..içlerindeki en sessiz araba. Daha kaliteli veya yumuşak bir lastikle daha iyi bile olabilir. İki hafta almaya gittiğimde w205 ile gittim ki yeni eagle f1 asymmetric 6 takmıştım. Net şekilde yüksek hızda hem yol sesi hem rüzgar sesi daha az.

Belki ben beklentiye girmediğinden iyi geldi ama arkadaşa arabayı anlatirken hasbelkader kadranı 210 gördüm, ona da söyledim.. normalde bu hızda arabanın içinde ufak bir türbülans sesi olması gerekir ama neredeyse hiç rahatsız etmiyor diye.

Bunda beats etkisi var mı bilmiyorum, nette okumuştum beatsli araçların izolasyonu daha iyi olduğundan akustik olarak iyileştirme ve trim sessizliği sağlıyormus diye.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel rengi duruşu bir yay ile çok daha tatlı hale geliyor.
    1881 - 193

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç plastik kalitesini çok yardırgadığım araçlardan birisi. Dıştan durusu efsane ama içinde o heyecan yok. Bakıp bakıp direkten döndük.
    Keyfile güzel günlerde kullan. Yay spacer birde olursa büyük fren kiti ve VZ difüzörü mis
    Bir de şu kiti uygulamanı tavsiye ederim vw kullancısı olarak sanıyorum daha çok yadırgıyorsundur plastiklere dokunmayı
    CUPRA FORMENTOR Konfor Seti - Graficar
    Herkese iyi dilekleri için öncelikle teşekkür ederim.Bu graficar kiti daha teslim almadan sipariş verip ertesi gün gelince araç direk uyguladım.Bir kere leonum vardı onda da uygulamıştım iş görüyor.Yay spacer belki ilerleyen zamanlarda uygularım,spacerlarım hazır var zaten ön arka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, çok yakışıklı araba.

Daha önceki yorumlarda yazılmıştı, yol sesi ve plastik kalitesi en büyük eksiler diye.

Sizin gözlemleriniz nasıl ? Yalıtım gerekli mi yüksek sürat otoban yolculuklarında ? İç malzemeye yapacak pek birşey yok sanırım da yalıtım konusu biraz düşündürüyor beni.

Yoksa hanımın 500x i satıp almak istiyoruz ama 500x de plastik kalitesi ve yol sesinden çok çektik, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım
    Çok sayıda araç değiştirdim ben malzeme kalitesinin çöp rezil kötü olduğunu falan düşünmüyorum. Şuan üretilen bu ve buna benzer sınıftaki tüm araçların malzeme kalitesinde zaten düşüş var.Araç konfor olarakta kötü değil bende p zero ile geldi.Otoban sürüşü henüz gerçekleştirmedim ama illaki rüzgar sesi alacaktır.Yalıtım için önceki araçlarıma da uygulamıştım bunun da 4 kapı ve bagaj havuzuna uygulayacağım.Kaput izolatörü çıkmadı onu da halıbagaj havuzu sitesinde aldım bagaj havuzu ile birlikte uyguladım.

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun Can kazasız belasız güzel günleriniz olsun

Saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullan can.Yaklaşık 7 aydır cupra formentor kullanıcısı olarak almana hem sevindim hemde yapacağın eklentiler için eyvah diyorumAraç benim fikrimce dizayn ve donanım olarak gayet iyi ve inanılmaz dikkat çeken bir tasarımı var. Sanırım bu zamana kadar tüm araçlarımda 50mm spor yay kullandığım için ve 40 lı yaşlarla birlikte çukur kaçmadan sıkıldığım için bu aracı seçtim.Senin fikrin nedir öğrenmek isterim ama bana kalırsa süspansiyon sert değil ve yol tutuşu çok başarılı.

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun abi, 1.5 formentor'la çok viraj testine girdim. gerçekten beni çok şaşırtmıştı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Can kazasız belasız güzel günleriniz olsun

Saygılar
    Teşekkürler Burçin

Alıntı özgür67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullan can.Yaklaşık 7 aydır cupra formentor kullanıcısı olarak almana hem sevindim hemde yapacağın eklentiler için eyvah diyorumAraç benim fikrimce dizayn ve donanım olarak gayet iyi ve inanılmaz dikkat çeken bir tasarımı var. Sanırım bu zamana kadar tüm araçlarımda 50mm spor yay kullandığım için ve 40 lı yaşlarla birlikte çukur kaçmadan sıkıldığım için bu aracı seçtim.Senin fikrin nedir öğrenmek isterim ama bana kalırsa süspansiyon sert değil ve yol tutuşu çok başarılı.
    Benimde tüm araçlarımda eibach yay vardı son uzun süre kullandığım 7.5 aracımda da st coil ile kullandım.Almadan önce arkadaşım bir süre kullandı (kısa süre)sonra aile içinde kardeşine devretti.Sert araç vs biraz tedirgin etti beni ama bana göre öyle aman aman sert takoz vs değil araç.Onda turanza bende pzero lastik var.Babam oto tamircisidir 50 yıllık usta emekli ettik o da bindi sert değil oğlum 19 jant 40 yanak lastik ne beklenir alışkınım ben senin diğer araçlardan diyordu

Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi, 1.5 formentor'la çok viraj testine girdim. gerçekten beni çok şaşırtmıştı
    Teşekkürler Emin ben çok güvenemiyorum henüz her zaman girdiğim virajlı yolda bununla aynısını yapmaya yere yakın olmayı benimsemişim sanırım Ama suv gibi yatma eğiliminde gereksiz salınımı yok daha çok hb araba gibi.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @Dragger arkadaşa 21" seçeneklerini iletir misin

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakışıklı araç maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim.

Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok şık güzel bir araç.Ama genel eleştiri klima tuşlarının ışıklı olmadığı için özellikle gece kullanımda baya sıkıntı yarattıgını kazaya davet çıkardığını yazmış.Doğrumudur ?

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok hoşuma giden ve şuan favorim olan bir araç, her sabah sitede nardo grisi ile göz göze geliyoruz keşke benim olsa diyip duruyorum

Bu rengi de canlıda gördüm gerçekten güzel, iyi günlerde kullanın
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim, güle güle güzel günlerde kullan.

Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Dragger arkadaşa 21" seçeneklerini iletir misin
    Daha yaylarını almadı garajdan
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı özgür67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgürüm yaysız olmaz, 30mm iyidir
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rengi çok fenaymış, hayırlı olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eksikliğini hissettiğim travel assist donanımı Tr'ye gelen hiçbir formentor araçta maalesef yok.Opsiyon olarakta satın alınamıyordu.Çalışması için araçta kör nokta ve ön park sensörleri pla özelliğinin olması gerekiyor.Ayrıca Direksiyon kapasitif olanla değiştirildikten sonra kodlamalarla bu özelliği araca eklemek gerekli.Ben direksiyonu Almanya'dan temin edip arkadaşımın oradaki adresine gönderdim sağolsun kendisi de getirdi haftasonu.Direksiyon üstündeki ile şekil ve görüntü itibariyle aynı,sadece sol taraftaki tuşlardan biri farklı ve elinizi hisseden sensör var direksiyonda.Bu sayede travel assist özelliğini çalışmış oluyor.Birde hazır araç bulduğum için elektrikli bagaj yok aracımda.Onunda parçalarını hem Almanya'dan hemde burada yetkili servisten bazılarını da yine aliexpresten karma yaparak topladım.Yakında onu da ekleyeceğim kısmetse.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler