User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 18' Peugeot 301 1.6Blue HDİ - Şirket Spec

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

18' Peugeot 301 1.6Blue HDİ - Şirket Spec

Arkadaşlar merhabalar,

3 ay önce aldığım aracımın konusunu açayım istedim. Ev almak nedeniyle 2 aracımı da satıp ayağımı yerden kessin hesabıyla 3dk içinde bu arkadaşı satın aldım.

Tabi ilk başlarda attan inip eşşeğe binmek gibi bir durum oluştu. Bende hem arabaya alışmak için hem de gözüme hoş gelmesi için ufak tefek dokunuşlar yapmaya karar verdim.

Aracım 2018 Model 1.6 Blue HDI 100hp olan Active paket. Şuan 171 bin km de. Tadelle'de şirket aracı olarak kullanılmış. Bu nedenle modelli ama kilometresi yüksek bir araç.

Ben almadan 1 ay önce aldığım arkadaşım yolda seyir halindeyken park halinde bir aracın aniden U dönüşüne çıkması nedeniyle sağ arka kapıdan sürtme yaşamış.

Bu nedenle sağ arka kapısı değişmiş arka çamurlukta da düzeltme ve yarım boyası olan 15 bin TL tramerli bir araç olmuş. O güne dek değişensiz boyasız bir araçmış kendisi.

Bu ilk görüş ve arka sokaktan bir tur sonrası kaparo verdiğim an itibariyle çekilmiş kare ile başlayayım

Bu fotoğraflardan hemen sonra biz notere giderken araba içeri alındı ve hemen yağ değişimi, yağ filtresi değişimi, mazot filtresi değişimi, hava ve polen filtre değişimleri yapıldı.

Onun fotoğrafları noterde olduğumuz için maalesef yok Aynı gün yetkili serviste çalışan arkadaşıma aracın geçmiş servis bilgilerini sorgulattım ve 120 binde trigerinin değiştiğini öğrendim.

Şanslı bir günümmüş aracımda ücretsiz triger değişimi hakkı varmış. Sanırım daha önce takılan trigerle alakalı bir geri çağırma söz konusu oldu. Hemen randevuyu aldım.

Arabamı aldıktan 3 gün sonra yetkili serviste trigeri, devirdaimi ve antifirizini değiştirdim ve sadece 1500 TL ödedim.

Bu çok iyi oldu çünkü bu denli yüksek km li bir araçta aklımda kalan birşey motor anlamında kalmamış oldu.

Tabi bu kısmında fotoğrafı yok çünkü arabaya ısınamamıştım sadece mazot alıp biniyordum. Yıkatmak bile içimden gelmiyordu.

Bir müddet bu şekilde kullandım. Yağmurlu bir Bursa seyahati sonrasında arabanın arkası 3 kez çok ciddi kaydı hızlı ve sert kullanmadığım halde.

Bende hemen arkadaşımın jantlarını emanet olarak aldım. Ve jant lastik farkını tecrübe etmek adına 1 ay kadar kullandım.

Aracın yol tutuşu ve kaderi değişti desem yeri var. Bu nedenle hemen jant arayışına girdim.

Aracıma taktığım arkadaşımın jantları

Daha çok OEM duran bir jant istiyordum çünkü bu araba apaçisi çok olan bir araba m a l u m

İnternette gezerken 208 Allure ve GT de çıkan 17" jantları takan bir 301 gördüm ve duruşunu çok beğendim bu nedenle bu jant üzerine yoğunlaştım.

Tabi 208 in Allure ve GT si çok satılan bir araç olmadığı için oem çıkma bulmak samanlıkta iğne aramak gibiydi. Sahibinden de 208 ilanlarına mesajlar bile attım jantları satın diye

Tabi oem arayışım sürerken Marketplace da karşıma replikası çıktı. Ancak jantlar Balıkesir de olunca görmeden almak istemedim.

Satıcıyı Balıkesirdeki tanıdıklarıma yönlendirdim jantların temizliğine okey alınca hemen EFT yi yaptım ve jantları aldım.

Jantları takınca arabanın duruşu değişti tabi bende kendisine alıştım. Sonra kendi kendime bugün aldığımızı yarın daha pahalıya alıyoruz ne gerekiyorsa yapayım bari dedim ve buradan sonra biraz hızlandım.

Ön tamponun sol tarafında ciddi bir sürtme izi vardı. Sis farlarından birisi buğu olmuş diğeri de çok iç açıcı durmuyordu. Tampon boyasıyla işe başladım.

Tamponu arkadaşımla kendimiz söktük ve sökünce gördük ki buğu yapan sis yan sanayi takılmış diğer taraf orijinal ancak onunda ayakları kırılmış.

Ön taraftaki siyah kapakların birinde de çok ciddi bir zedelenme vardı. Hem sis farlarını hem de tek tarafın sis kapağını almak için parçacıya gittim.

Kapaklar çift geliyormuş ve takımı 2 bin TL olunca nasılsa boya işimiz var kapakları da boyatırız diyerek almaktan vazgeçtim.

Oem 2 tane sis farı aldım. O sırada parçacı abim tanıdık olduğu için bulunmaz hint kumaşı sayılacak plastik imalat orijinal peugeot üretimi olan bagaj üstü spoilerı gösterdi.

Fiyat olarak ta internette satılan fiberglass veya polyester imalatı ürünlerin fiyatının aynısını söyleyince dayanamayıp spoileri de aldım.

Sis kapaklarını piano black spoileri de apaçi işi olmasın diye gövde rengine boyattım.

Boya sürecinde bir müddet şu şekilde dolaştım

Boya işlemleri bittikten sonra tamponu yine arkadaşımla birlikte taktık. Takarken frenlerimin çok zayıf olduğunu söyledim kendisine kontrol ettiğinde balataların bittiğini söyledi.

Ertesi güne tekrar sözleştik ve fren disklerini, balataları ve fren hidroliğini komple değiştirdik. Frenlerde aradan çıkmış oldu.

Frenlerle de işimiz bitince araçlarıma cam filmlerini çeken arkadaşımı aradım.

Sağ olsun dükkanı yoğun olmasına rağmen araya beni alarak tüm camlar 2 numara ve ön cam yarım numara olacak şekilde filmlerimizi yaptık.

Filmlerden sonra aklıma bu sefer led far işi düştü mercek yok taksam mı takmasam mı derken dedim takayım gitsin güzelce ayarlarım dedim.

Düştüm yine başka bir dükkanın yoluna Photon'un 6000K H7 kısa ve H1 uzun led lerini montajladım. Tabi farlar beyaz olunca bu sefer plaka ışıklarını ve iç aydınlatmayı ve geri vites ışığını da beyaz led ampuller ile değiştirdim.

Burada da yine foto çekmemişim

Tabi tüm bunları yaparken internetten de app plaka siparişi verdim. Plakam 3 harf 3 rakam olduğu için beşiktaş baskı tercih etmedim. Karmaşık ve kaba görünüyor o yüzden bu yazı karakterini seçtim.

Ve şirket arabamız bu hale geldi.

Spoiler işinde karar veremedim montajını o yüzden henüz yapmadım. Apaçi işi olsun istemediğim için. Bu konuda sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

Parça orijinal olduğu için vida ve sekmanlı olarak geldi. Takarsam silikonlayıp geçsem mi yoksa bagajı delip olması gerektiği gibi vidalasam mı yada hiç takmasam mı noktasında karar veremedim.

Koli bandıyla tutturdum birkaç fotoğraf çektim aslında beğendim ama apaçi işi olurmu bilemedim. Bu konuda fikir verirseniz sevinirim.

Bayram sonrasında polisaj yapacağız bakalım netice nasıl olacak. Birde kapı sütunlarındaki mat siyah kaplamaları piano black olarak değiştireceğim.

Sağ arka kapım değişen olduğu için orada bu bant yok. Serviste orijinalinin tanesi 1000 TL olunca hepsini birden söküp piano black kaplayacağım. Camlarla daha bütüncül durur diye düşünüyorum.

Aklımda kalan başka birşey olmadığı için bu işlemlerden sonra noktayı koymuş olacağız. Belki arka tampon boyası yapabilirim. Bütçe, boyacı, zaman ve araba ihtiyacı nedeniyle ön arka aynı anda boyatamadım.

Tabi tüm bunları evi taşımak için izinli olduğum süre içinde yaptım hem ev taşıdım yerleştirdim hemde arabayla uğraştım çok yoğun bir 15 gün oldu

Sabırla okuduğunuz için teşekkürler.

Evren
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah maşallah

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    spoiler eklemesi olabilir. şirket aracı havasından daha da kurtulur

dokunuşlar çok güzel olmuş maşallah
    Yaptıklarımızı ve yapacaklarımız için inceleyebilirsiniz

youtube.com/kaankara

www.instagram.com/tosi_mitology/

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılan işlemlerden sonra epey güzelleşmiş. Spoiler bence de güzel durabilir.

Kazasız belasız sürüşler

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hehe aynı kafalardayız he ben de şirket arabammış gibi varsaydığım meg2'ye bi konu açsam mı

bi Z4 kadar uğraştırdı sayılır o da ama tabii gün sonunda harcanan paraların alakası yok

Walburg diskler nasıl rodajın bitti mi canını alabildin mi biraz? ben frenleri bildiğin ürünlerden sipariş edip değiştirttim 2 gün önce, alayı yeni olduğu için 200 km frene yumurta var giib basıyorum mecbur, frencide walburg disk balata falan çok gördüm fiorino gibi piyasa arabası diyebileceğimiz araçlara takıyorlardı epeyce

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah maşallah
    Abim benim sağolasın

Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spoiler eklemesi olabilir. şirket aracı havasından daha da kurtulur

dokunuşlar çok güzel olmuş maşallah
    Teşekkür ederim, spoileri takacağım aslında ama dedim ya apaçi olmak veya olmamak arasında çok ince bir çizgi var bu arabada o yüzden emin olamadım.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan işlemlerden sonra epey güzelleşmiş. Spoiler bence de güzel durabilir.

Kazasız belasız sürüşler
    Çok teşekkürler.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe aynı kafalardayız he ben de şirket arabammış gibi varsaydığım meg2'ye bi konu açsam mı

bi Z4 kadar uğraştırdı sayılır o da ama tabii gün sonunda harcanan paraların alakası yok

Walburg diskler nasıl rodajın bitti mi canını alabildin mi biraz? ben frenleri bildiğin ürünlerden sipariş edip değiştirttim 2 gün önce, alayı yeni olduğu için 200 km frene yumurta var giib basıyorum mecbur, frencide walburg disk balata falan çok gördüm fiorino gibi piyasa arabası diyebileceğimiz araçlara takıyorlardı epeyce

Brom benimde garajımda Z4 üm olsa tek yapacağım cam filmi olurdu ama bu arkadaş bizim demirbaşımız olduğu için biraz şirket işinden çıkarmak istedim.

Hem binmek için gözüme de güzel gelsin istedim. Mecburen bir süre kendisiyle birlikteliğimiz olacak gibi görünüyor.

Valla bu arabada parçaya çok takılmıyorum. Beni bilirsin oem den başka parça takmam arabama ama disk için bir tercihim olmadı parçacıdan istedik, bu geldi taktık.

Şimdilik biraz zayıf daha 150km civarı yol yapmışımdır. Disk ve balata birbirine iyice alışınca daha iyi tutacağı kanaatindeyim. M a l u m bu arabalar durmamasıyla ünlü

Eğer frenler ilerleyen süreçte istediğim gibi olmaz ve arabayı değiştirme imkanı da bulamazsam belki farklı bir iyileştirme düşünebilirim.

Ama hedefim arabayı değiştirmek tabiki. Hanımı ikna ettim bizim oğlan az daha büyüsün tek kapı THP lere geçiş yapabilirim
    Konu darkred tarafından (23-06-2023 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
    M.Kemal ATATÜRK

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gayet güzel olmuş aracınız. Çok beğendim. Kuzenimde de var. Enteresan şekilde uzun yolda falan bana rahat geldi. Bagajda yalıtım yoksa yalıtım yapabilirsiniz. Spoiler bana da çok güzel göründü. Eğer montaj parçalarımız mevcutsa bagajı delelim gitsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel olmuş aracınız. Çok beğendim. Kuzenimde de var. Enteresan şekilde uzun yolda falan bana rahat geldi. Bagajda yalıtım yoksa yalıtım yapabilirsiniz. Spoiler bana da çok güzel göründü. Eğer montaj parçalarımız mevcutsa bagajı delelim gitsin.
    Çok teşekkürler. İç hacmi gerçekten çok geniş ve uzun yolda da rahat ama koltuklar bir süre sonra rahatsız ediyor süngerin dansitesinden kaynaklı sanıyorum insanın poposu uyuşuyor

Spoileri takarsam bagajı delmek yönündeki eğilimim daha fazla zaten. Silikon, akıllı vida en sevmediğim şeyler çünkü.
    M.Kemal ATATÜRK

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun merakımı gidereceğim bir soru: geçen avekten bunun kardeşini kiraladım ve araç sıfır km olmasına rağmen (evet ilk kullanan bendim) kaputu açınca amortisör somunları pas içinde idi. bunda öyle bir şey var mı?

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maşallah güle güle kullanın, yakıt yok, görüntü de hoş olmuş kazasız belasız kullanın

Walburg disk satıyorum uzun zamandır, geri dönüşü çok az. Sorunsuz bi disk diyebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun merakımı gidereceğim bir soru: geçen avekten bunun kardeşini kiraladım ve araç sıfır km olmasına rağmen (evet ilk kullanan bendim) kaputu açınca amortisör somunları pas içinde idi. bunda öyle bir şey var mı?
    Eğer oyuk bir amortisör kulesine sahipse yıkama esnasında suda kaldığı için olmuş olabilir. Aldığımız motosikletin de sıfır olmasına rağmen alt kısımlarında pas lekeleri vardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sizin mesajdan sonra baktım benim sol kulenin vidası da paslanmış. Çünkü diğer arabalar gibi değil yapısı. Yağmur suyununun tahliyesinin olduğu kısma geliyor kulenin tepesi. Her yağmurda ıslanmış demekki. Pas sökücü sıktım dün ��
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sizin mesajdan sonra baktım benim sol kulenin vidası da paslanmış. Çünkü diğer arabalar gibi değil yapısı. Yağmur suyununun tahliyesinin olduğu kısma geliyor kulenin tepesi. Her yağmurda ıslanmış demekki. Pas sökücü sıktım dün ��
    Aslında herhangi bir aracın amortisör kule kapağı uyarsa alınıp modifiye edilebilir veya 3D yazıcıda bir çalışma yapılabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nedense kendimi durduramıyorum her şey bir anda olsun bitsin kafasındayım

Hafta sonu aniden @Gokhan43 ile telefonda nasılsın iyimisin konuşması yaparken kendimi bu halde buldum.

Adam denk getirince yazıyor affetmiyor. Ufak tefek ince ayarımız kaldı müsait zamanda onları da halledeceğiz ve yolumuza tahmini 120 - 125 hp aralığında devam edeceğiz.

M.Kemal ATATÜRK

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @darkred Bunu bir sefer şehir dışında günü birlik kiralamıştım. Arka kısmı, viraj içinde gaz kestiğim anda yanına geliyordu. Hyundai Accent'de aynı şekilde tepki veriyordu. Kimsenin olmadığı yerlerde virajda gazı aniden bırakıp kendi kendime eğlenmiştim. Ama, ıslak zeminde işin rengi kahverengi olabilir. Ani ve beklenmedik durumlarda kontrol etmek zor olabilir. Ben Budget'tan kiralamıştım ve otomobilin km'side çok düşüktü, neredeyse 0 km'di. Dolayısıyla lastikleri de yeniydi ama ona rağmen arka kısım oynuyordu. Arkayı biraz yere basmak lazım. Belli ki ani gaz kesince arka iyice yer ile teması kesiyor. Frenleri de hissizdi.
    Lastikler ile yol tutuşu düzeltebildiysen ne ala ama karakteri bu şekilde olan otomobili kopmayacak kıvama getirmek için çok iş yapmak lazım. Bu otomobil ile otoyolda deli gibi gazlayanları, makaslara girenleri görünce ağzım açık kalıyor. Adamlar patlamaya 5 kala sürüyor.

Özet, güle güle ve kazasız belasız kullanasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkred Bunu bir sefer şehir dışında günü birlik kiralamıştım. Arka kısmı, viraj içinde gaz kestiğim anda yanına geliyordu. Hyundai Accent'de aynı şekilde tepki veriyordu. Kimsenin olmadığı yerlerde virajda gazı aniden bırakıp kendi kendime eğlenmiştim. Ama, ıslak zeminde işin rengi kahverengi olabilir. Ani ve beklenmedik durumlarda kontrol etmek zor olabilir. Ben Budget'tan kiralamıştım ve otomobilin km'side çok düşüktü, neredeyse 0 km'di. Dolayısıyla lastikleri de yeniydi ama ona rağmen arka kısım oynuyordu. Arkayı biraz yere basmak lazım. Belli ki ani gaz kesince arka iyice yer ile teması kesiyor. Frenleri de hissizdi.
    Lastikler ile yol tutuşu düzeltebildiysen ne ala ama karakteri bu şekilde olan otomobili kopmayacak kıvama getirmek için çok iş yapmak lazım. Bu otomobil ile otoyolda deli gibi gazlayanları, makaslara girenleri görünce ağzım açık kalıyor. Adamlar patlamaya 5 kala sürüyor.

Özet, güle güle ve kazasız belasız kullanasın
    Abicim kıymetli yorumun için teşekkür ediyorum.

Bu aracı alırken beni sağa sola götürüp getirsin, az yaksın, masraf çıkarmasın, satmak istediğimde de hızlıca satılsın gibi nedenlerle tercih ettim aslında.

Arabanın arkası senin de bahsettiğin üzere inanılmaz oynaktı saç jantlar varken.

Diğer araçlarıma göre çok dikkatli kullanmama rağmen birkaç kez kaydırdım, aynı durum eşimin de başına gelince jant lastiği büyütme yoluna gittim. Şuan istesen de arkası gelmiyor esp si gayet iyi çalışıyor.

O konuda yerinde bir geliştirme oldu jant lastik işi. Sürüş ve yol güvenliğini bir nebze daha artırmak adına yay takma düşüncesi kafamda var ancak internetteki spor yay takımları hiç bilindik markalar değil.

Voglant gibi markalı bir 3.5 luk yay denk getirirsem alma düşüncem var.

Arabayı masrafsız olsun diye aldık ama kendi kendimize bir dünya masraf ettik orası da ayrı bir çelişki tabi

Yazılım yapma sebebim de uçsun kaçsın diye değil, jantlar biraz ağır ve 205 taban olunca ister istemez çekişte kayıp yaşandı.

Arabanın hafif olması bir nebze tölere ediyor ama rampa bayır tırmanırken çekiş kaybını hissettiriyor. O dezavantajı biraz kırmak istedim açıkçası.

Tabi ki ilk hedefim arabayı değiştirmek ama değiştirene kadar da biraz kurcalıyoruz işte. Ne yapalım arabacılık işlemiş içimize durduramıyoruz

Kısa bir süre daha idare etsin inşallah değiştireceğim.
    Konu darkred tarafından (27-06-2023 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.
    M.Kemal ATATÜRK

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim kıymetli yorumun için teşekkür ediyorum.

Bu aracı alırken beni sağa sola götürüp getirsin, az yaksın, masraf çıkarmasın, satmak istediğimde de hızlıca satılsın gibi nedenlerle tercih ettim aslında.

Arabanın arkası senin de bahsettiğin üzere inanılmaz oynaktı saç jantlar varken.

Diğer araçlarıma göre çok dikkatli kullanmama rağmen birkaç kez kaydırdım, aynı durum eşimin de başına gelince jant lastiği büyütme yoluna gittim. Şuan istesen de arkası gelmiyor esp si gayet iyi çalışıyor.

O konuda yerinde bir geliştirme oldu jant lastik işi. Sürüş ve yol güvenliğini bir nebze daha artırmak adına yay takma düşüncesi kafamda var ancak internetteki spor yay takımları hiç bilindik markalar değil.

Voglant gibi markalı bir 3.5 luk yay denk getirirsem alma düşüncem var.

Arabayı masrafsız olsun diye aldık ama kendi kendimize bir dünya masraf ettik orası da ayrı bir çelişki tabi

Yazılım yapma sebebim de uçsun kaçsın diye değil, jantlar biraz ağır ve 205 taban olunca ister istemez çekişte kayıp yaşandı.

Arabanın hafif olması bir nebze tölere ediyor ama rampa bayır tırmanırken çekiş kaybını hissettiriyor. O dezavantajı biraz kırmak istedim açıkçası.

Tabi ki ilk hedefim arabayı değiştirmek ama değiştirene kadar da biraz kurcalıyoruz işte. Ne yapalım arabacılık işlemiş içimize durduramıyoruz

Kısa bir süre daha idare etsin inşallah değiştireceğim.
    Ne sebeple aldığını biliyorum Konuyu takipteyim Ev alma için sattığın otomobillerden daha iyilerini tez zamanda almak kısmet olması dileğimle.

Not: Jant ve lastikle düzeldiyse daha da bir şey ekleme, kalsın böyle derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bir hikayenin daha sonuna geldik.

Şirket işi 301 imle dün ani şekilde vedalaştım. Salı günü ilanı olmamasına rağmen müşterisi çıkınca dün sabah satışı verdik.

Salı akşamı acil ilan taramalarından sonra Afyondan bütçemize göre bir 308 allure bulup yine dün akşam hemen satışını aldık.

Biraz yol alınca konusunu açarız herhalde

M.Kemal ATATÜRK

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel geçiş, kalite hissi artmıştır oldukça.

allure olması ayrıca güzel. Ben de bu ara 2.0 hdi allure 508 lere takıldım. Baya sahibini mutlu edecek bir araç gibi duruyor.

İç detayları da görsek ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler