User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Alfa Romeo 147 mk2 Coupe macerası

Kutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten alet ates ediyor spek idi. Oem jantla kusursuz olacak. Hayirli olsun.
    Kusursuz olmaya çok var ama ufak ufak o noktaya ilerlemeye çalışıyorum

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaşAllah' ı var aracın, jantlar bir tık koyu kalıyor diyecektim tam yeni jant postu gelmiş Yeni jantlardan sonra bunların orjinal krom ayna kapakları var diye biliyorum, onlardan takılırsa çok daha tatlı duracaktır.

Kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkürler güzel yorumlar için o saten krom kapaklardan arıyorum ama maalesef yok. Sahibinden de ilanlara tek tek bakıp, kapak olan araç sahiplerine mesaj bile attım ama yok yani elde var sıfır ama azimliyim bulacam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet yine çok uğraşmacalı, heyecanlı bekleyişli bir icraat oldu
    Tr de sadece iki set olan 18” Alfa Gt cloverleaf jantını bir şekilde Sırbistan’dan getirip 3 ledik. Genel hatları düzgün olan jantları güzelce temizleyip elimde olan seramik kaplamayı uyguladım.

Seramiğin cure olması için 1 gün salonda misafir ettik arkadaşları

Bu güzel jantlara güzel lastikler yakışırdı. Yanlız fiyatlar fena olmuş :/

Maslak Hunter rot Mahmut abim 1.5 saat ön-arka Takımı ve coillerin ayarı ile uğraştı. İşi bilen insanla çalışmak çok keyifli. Ve sonuç…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üüüf muhteşem olmuş Kutay kesene bereket

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üüüf muhteşem olmuş Kutay kesene bereket
    Jant göbekleri de orijinal hemde hahaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu topic yüzünden 147 sevdam coşmuştu, dün çok sevdiğim bir abim makul fiyata mantıklı araba arayışında olduğunu söyledi, 316ti compact atmıştı ,araba fena değildi , dur bakayım o bütçede ne alınır diye bakınırken 2006 147 Ti paket siyah renk gördüm, aradım sahibiyle konuştum, bugün o abim noter devrini alıyor , hızlı ticaret sever kendisi

Dün hemen jant göbekleri , kaput bagaj logolarının siparişini geçtik , krom bagaj çıtasını hediye olarak ben aldım , aynalı cam filmi 1 numara atacağız

sana DM attım, çıkan prokit ve jant-lastiğine talibiz , senin yüzünden bu yola girdik desteğini bekliyoruz

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni jantlar harika olmuş Maşallah

...... Sefa_vts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kutay çok ama çok güzel olmuş yaptığın değişiklikler, kesene bereket - eline sağlık En son seni ve arabanı 15 Yıl önce falan görmüştüm herhalde

Yıllar geçsede aynı titizlik aynı hassasiyet devam, değişen bir tek yaş olmuş. Bak hala aklımda neredeyse 1 set jant parasına Sebring Egzoz almıştın 2005 veya 2006 idi.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su fotograf 147 aldirir. Arka plan yapmalik olmus. Ne diyecegimi bilemiyorum, tekerine tas degmesin
    öyle işte.

FB10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantların Salondaki halini gördüğümde nasıl bir görüntü oluşur diye düşünürken araç üzerindeki resimlerine bayıldım Kutay
    Yine güzel bir tercihle taçlandırmışsın 147'i
    Volkan'a Destek atman lazım ama alfa sevdası yine ağır basmaya başlamışken peşini bırakmamak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu topic yüzünden 147 sevdam coşmuştu, dün çok sevdiğim bir abim makul fiyata mantıklı araba arayışında olduğunu söyledi, 316ti compact atmıştı ,araba fena değildi , dur bakayım o bütçede ne alınır diye bakınırken 2006 147 Ti paket siyah renk gördüm, aradım sahibiyle konuştum, bugün o abim noter devrini alıyor , hızlı ticaret sever kendisi

Dün hemen jant göbekleri , kaput bagaj logolarının siparişini geçtik , krom bagaj çıtasını hediye olarak ben aldım , aynalı cam filmi 1 numara atacağız

sana DM attım, çıkan prokit ve jant-lastiğine talibiz , senin yüzünden bu yola girdik desteğini bekliyoruz
    O ilanda ki araca ayna kapağını satar mı diye mesaj atmıştım ben her parça için her koldan saldırmak gerekiyor )
    Dm den yazdığım gibi coilleri İstanbul’a getirdiğim gün yaylar, 18 jantlar TR sınırına girdiği gün jant/lastikler satıldı maalesef, yoksa tabiki yardımcı olmak isterdim :/
    Ama güzel bir araca benziyordu o 147 ti.. kazasız belasız keyifle kullanın inşallah.

Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni jantlar harika olmuş Maşallah
    Çok teşekkürler.

Alıntı Sefa_vts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutay çok ama çok güzel olmuş yaptığın değişiklikler, kesene bereket - eline sağlık En son seni ve arabanı 15 Yıl önce falan görmüştüm herhalde

Yıllar geçsede aynı titizlik aynı hassasiyet devam, değişen bir tek yaş olmuş. Bak hala aklımda neredeyse 1 set jant parasına Sebring Egzoz almıştın 2005 veya 2006 idi.
    Vay kardeşim bee, gerçekten çok oldu en son C4 VTR varken görüşüyorduk Act citro team heheh. Arabacılık böyle birşey işte napıcan, yaş ile yok olup gitmiyor. Ama yaş ne ara 37 oldu bende anlamadım :S
    Şuan 147 nin üzerinde de aynı Sebring XT1 egzozdan var, modeli de değişmedi. Yılı da doğru hatırlıyorsun 2006

Edit:imla
    Konu Kutay tarafından (26-07-2023 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su fotograf 147 aldirir. Arka plan yapmalik olmus. Ne diyecegimi bilemiyorum, tekerine tas degmesin
    Böyle güzel yorumlar aldıkça doğru yolda gittiğimi anlıyorum, teşekkürler.
    Zaman bulup güzel birkaç foto daha eklerim konuya. Sanayi tozu pisliği ile çekilmiş fotolar arka plan olmaz

Alıntı FB10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantların Salondaki halini gördüğümde nasıl bir görüntü oluşur diye düşünürken araç üzerindeki resimlerine bayıldım Kutay
    Yine güzel bir tercihle taçlandırmışsın 147'i
    Volkan'a Destek atman lazım ama alfa sevdası yine ağır basmaya başlamışken peşini bırakmamak lazım
    Salona bile bi estetik kattılar zaten. Hiç göze batmadı yani

Bu 147 ye özeniyorum gerçekten. Alırken kenara ayırdığım bir bütçe vardı, olabildiğince verimli kullanmaya çalıştım. Ama artık o da bitti bir süre bu tarz büyük hareketler olmaz gibime geliyor. Ama yinede belli olmaz, bi fırsat çıkar karşıma. Kendimi bankada kredi çekerken bulabilirim ahaha

Volkanın mevzusunu üstte yazdım zaten, malzemeleri anında toz etti Alfa grubundakiler :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle güzel yorumlar aldıkça doğru yolda gittiğimi anlıyorum, teşekkürler.
    Zaman bulup güzel birkaç foto daha eklerim konuya. Sanayi tozu pisliği ile çekilmiş fotolar arka plan olmaz
    Oylesine cekilmis fotograflardan bile bunlar cikiyorsa ozenerek cekilenlerden ne cikacak gercekten merak ediyorum

Bu arada, krom ayna kapagi icin, cikma bir cift duz kapak bulunup krom kaplansa mesela?
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oylesine cekilmis fotograflardan bile bunlar cikiyorsa ozenerek cekilenlerden ne cikacak gercekten merak ediyorum

Bu arada, krom ayna kapagi icin, cikma bir cift duz kapak bulunup krom kaplansa mesela?
    Profesyonel makine ile pazar günü sabahın köründe çıkıp foto çekmeyi çok severim ama makine arızalandı.
    Mat saten krom kaplama yapabiliyorlar mı acaba. Varmı bildiğiniz bir yer. Yoksa ayna kapağı bulmak dert değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Profesyonel makine ile pazar günü sabahın köründe çıkıp foto çekmeyi çok severim ama makine arızalandı.
    Mat saten krom kaplama yapabiliyorlar mı acaba. Varmı bildiğiniz bir yer. Yoksa ayna kapağı bulmak dert değil.
    malesef bildigim herhangi bir yer yok. Mat saten goruntu icin normal parlak krom ustune tel firca, zimpara ve uygun vernik uclusuyle olabilecegini dusunuyorum eski modelcilik tecrubelerime dayanarak. Krom kaplamanin biraz kalinca yapilmasi gerek ama. Yine de krom kaplama yapan yerlere bir sormak lazim, belki direkt mat saten kaplama yapiyorlardir. Benim de kulagim delik olur, denk gelirsem haber veririm.
    öyle işte.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sol ön çaprazdan görüntü muhteşem olmuş, janta, lastiğe, süspansiyona, frene daha tek bir dokunuş bile gerekmiyor gibi. Kesenize bereket

Siyah yerine aynalı film sanki daha mı hoş dururmuş diye düşündüm Volkanın yorumdan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol ön çaprazdan görüntü muhteşem olmuş, janta, lastiğe, süspansiyona, frene daha tek bir dokunuş bile gerekmiyor gibi. Kesenize bereket

Siyah yerine aynalı film sanki daha mı hoş dururmuş diye düşündüm Volkanın yorumdan sonra
    Kutayın kombinde aynalı gereksiz ortalığı karıştırabilir
    Sarı kaliper
    Siyah gövde
    Silver jant
    Yeşilimsi ayna film

Bilemedim Altan
    Benim araba siyah-gunmetal üstüne olduğu için siyah cam filminin boğul görüntüsünü aynalı film açıyor
    Burada silver jant vr sarı kaliper zaten açıyor görüntüyü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynalı film hiç bi zaman sevemedim.birde önceki mesajlarda yazdığım gibi aslında çok koyu değil camlar, zindan spec film hiç yaptırmadım. Canlısını görseniz seversiniz aslında ))

Kutayın kombinde aynalı gereksiz ortalığı karıştırabilir
    Sarı kaliper
    Siyah gövde
    Silver jant
    Yeşilimsi ayna film

Bilemedim Altan
    Benim araba siyah-gunmetal üstüne olduğu için siyah cam filminin boğul görüntüsünü aynalı film açıyor
    Burada silver jant vr sarı kaliper zaten açıyor görüntüyü
    Aynen jant ve kaliper açık ton ihtiyacını gideriyor. Ayna kapaklarını da halledersek güzel olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıkadık sildik hızlı cilamızı attık.. artık huzurla 10 gün beni bekleyebilir

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız günlerde kullanın inşallah, yaptığınız her şey yerinde olmuş, en çok bremboları beğendim Bir de linç yemeyeceksem önceki jantları daha çok beğendim ben

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler