User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Alman Muhipleri Cemiyetine Dönüş :) w209 CLK 200 Kompressor

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun en güzel CLK kasası, araç yaşı ve kmsine göre gayet diri duruyor zamanla çok daha güzel hale gelecektir.

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun en güzel CLK kasası, araç yaşı ve kmsine göre gayet diri duruyor zamanla çok daha güzel hale gelecektir.
    Çok teşekkür ederim hocam
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cam filmleri gayet güzel olmuş, bu gün baya bakıma muhtaç ama dolu denebilecek bir tanesine bakmaya gittim, test sürüşü yaptım.

Mevcut araca göre haliyle ağır kanlı kaldı ama sürüş dinamikleri itibariyle gayet hoş bir deneyim oldu.

Kesinlikle konfor olayı başka bir boyuta taşınmış, + yalıtımını çok beğendim. Direksiyonunun elektrikli olması çok fantastik bir olay bana kalsa

remap + kasnak ile 200 hp lerde eminim çok daha canlıdır. Baya kafa kurcalattı açıkçası CLK.

CLK beklentimden daha alçakmış bu şaşırttı, bagaj hacmi ve iç hacmi de oldukça yeterli geldi.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cam filmleri gayet güzel olmuş, bu gün baya bakıma muhtaç ama dolu denebilecek bir tanesine bakmaya gittim, test sürüşü yaptım.

Mevcut araca göre haliyle ağır kanlı kaldı ama sürüş dinamikleri itibariyle gayet hoş bir deneyim oldu.

Kesinlikle konfor olayı başka bir boyuta taşınmış, + yalıtımını çok beğendim. Direksiyonunun elektrikli olması çok fantastik bir olay bana kalsa

remap + kasnak ile 200 hp lerde eminim çok daha canlıdır. Baya kafa kurcalattı açıkçası CLK.

CLK beklentimden daha alçakmış bu şaşırttı, bagaj hacmi ve iç hacmi de oldukça yeterli geldi.
    bende 208 vardı 209'a param yetmiyordu, Z4'ü alırken de arada kalıp baktığım birkaç CLK olmuştu ama 2009 makyajlı düşük km olanlarda bile zırtolar denk geldi, madem hepsi kasap bari üstü açılsın deyip Z4 almıştım

temiz kurcalanmamışına gelirsen maksimumda zaten park sensörü, katlanır ayna, elektrikli koltuk motorları gibi şeyler bozulabiliyor, motorların da hepsi tamir olabiliyor zaten, seversin. düzgün bir CLK'nın ağırlığı kullanırken gururunu okşar o kesin. her şeye rağmen Z4 yerine tavsiye edebilirim. amma ille de bi cabrio bakalım dersen al çok gecikmeden sat CLK'ya dön

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim hocam, beni de oldukça şaşırtı konfor sessizlik ve kasnak eklentisi ile gidişi ile. Umarım sizin de gönlünüze göre bir şey denk gelir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok keyifli bir Ankara-Dikili yolculuğundan 2 tane kare Aynı zamanda arkalara da 1.5 cm spacer taktırdım. Güzel doldurdu.

Bu gidiş geliş yolculuğunda otobandaki sabit hızım 160, bölünmüş yollarda ise 120-130 arasında idi. Bilenler için İnegöl Mezitler geçitlerinde ufak tefek şımarıklıklar dahil ortalama yakıt 9,6 oldu. 5 ileri olması, %15 küçültülmüş kasnak ve yazılım ile bunların altı zaten zor.

Takıntıların tatil seçmemesi sebebiyle, yola çıkarken taktırdığım Photon Milestone d2s kısa ampüller ve photon mile stone h7 uzunların merceklerin ölmüş olması sebebiyle aydınlatmaması İzmir'de mercek tası değişimine ve temizliğe gitmeme sebep oldu Şimdi önümüzü görüyoruz. Küçük hanım da onay verdi tabi

Her aracımda olduğu gibi bunda da titreyen disklerimiz yerine daha önceden bmw grubunda kullandığım ve çok memnun kaldığım Zimmerman Sport diskler ve Ate balatalarımız geldi.

Aynı zamanda araçta olmamasına şaşırdığım otomatik kararan dikiz aynasını da Gürcü'den bulup edindim, soket soket uyuyor ve kodlama vs gerektirmiyor.

Bu da bir odometer obession

Sırada çalışmaktan vazgeçen sol anahtarsız giriş kapı kolunun siparişi var. İkinci ellerden 3 adet deneyip çalışmadıklarını görünce rotamız Almanya siparişe döndü. Üzerindeki yaylar ne yazıkki kurcalanmışlar, orijinale dönmek ile eibach/h&r arasındayım. Karar verince onları da halledeceğim.
    Konu Şahan tarafından (21-08-2023 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi güncellemeler çok güzel olmuş, spacer tam tadında olmuş , öne hiç dokunma böyle güzel.

yay konusunda söyleyeyim; 2 kere h&r tecrübem oldu. Eibach'a göre kesinlikle ÇOK sert. En çok düşüren yay H&R ama en sert karakteristiği olan da o.
    o yüzden huzur için Eibach prokitte kal.

insignia'ya h&r takmıştım, duruşu çok gaddardı, ama zemini bozuk çukurlu bir yolda kullanmak çileydi.
    e60 da koni önleri en yumuşağa almama rağmen o istediğim pamuk gibi değildi, eibach takıp konileri yumuşağa alsaydım S class konforu yaşardım buna eminim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi güncellemeler çok güzel olmuş, spacer tam tadında olmuş , öne hiç dokunma böyle güzel.

yay konusunda söyleyeyim; 2 kere h&r tecrübem oldu. Eibach'a göre kesinlikle ÇOK sert. En çok düşüren yay H&R ama en sert karakteristiği olan da o.

insignia'ya h&r takmıştım, duruşu çok gaddardı, ama zemini bozuk çukurlu bir yolda kullanmak çileydi.
    e60 da koni önleri en yumuşağa almama rağmen o istediğim pamuk gibi değildi, eibach takıp konileri yumuşağa alsaydım S class konforu yaşardım buna eminim.
    Tamamdır abicim orijinal ya da Eibach olarak güncelleyeceğim durumu o halde Çok teşekkür ediyorum.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana ilanlara baktırdın
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana ilanlara baktırdın
    Çok daha iyisi sizin olsun hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok daha iyisi sizin olsun hocam
    bunu bulsak yeter fazlada iyisinde gözümüz yok 33 sene devlete hizmet ettikten sonra alacagım emekli ikmiyem iyisi dediğimiz bunun 20 yaşında bi arabayı alamıyoz bile sözün bittigi yerdeyiz
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu bulsak yeter fazlada iyisinde gözümüz yok 33 sene devlete hizmet ettikten sonra alacagım emekli ikmiyem iyisi dediğimiz bunun 20 yaşında bi arabayı alamıyoz bile sözün bittigi yerdeyiz
    Gerçekten öyle abicim, daha kötüsünü umarım görmeyiz

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yay konusunda arac markasi cok buyuk etken sanirim. Citroen C3'e H&R takmistim, goruntudeki fark disinda fark yoktu, konfor ne eksiye ne artiya gitmemisti. 206'ya Eibach taktim, yoldaki uyari boyalarindan gecerken bobrek tasi dusurtecek kivama gelmisti arac, sanki amortisorleri komple iptal edip tekerleri saseye takmisim gibi olmustu.
    öyle işte.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Carlsson marka yay araştırmanızı öneririm. Konfor da bozulmuyor, ideal seviyede de basıyor
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Carlsson marka yay araştırmanızı öneririm. Konfor da bozulmuyor, ideal seviyede de basıyor
    Sanırım orijinal yaylar ile devam edeceğim ama aklımda olsun bulursam alırım hocam. Teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün bakım için Ankara Mercedes'e gittim. Disklerin durumu kötü olduğundan zimmerman delikli disk ve ate balata almıştım. Bunun yanında Castrol distribütörü arkadaşımın ilginç tavsiyesi ile BP visco 7000 5/30 yağı da yanımda götürdüm. Kutu içi K&N filtrenin de temizliğini yapıp takmaları için teslim ettim. Yağ ve polen filtresi yıldızlı olarak değişti, aynı zamanda disk balata değişimi ile beraber hidrolik değişimi de istediğimden yapmışken hafif çatlamış fren hortumlarını da ate olarak değiştirdik. Eksik tespitlerimden alarm sirenini de Almanya sipariş olarak getirteceğiz. Herhangi bir yağ kaçağı, ön takım problemi, alt korumalarda çatlak vs olmaması ve egzoz sisteminin son susturucu üstündeki asma takozlarına kadar orijinal şekilde duruyor olması da ayrıca mutlu etti.

Dün öğrendiğim bilgiye göre de 2005 modellerin ilk yarısının iç kısmının facelift olduğu sonrasında tamponların ve stopların makyajlandığı oldu. Amg dönüşüm olmaz ise face lift operasyonu yapacağız.

Facelift Ön ve Arka görünüş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayılıyorum şöyle bir işi yaparken yan işleri de tamamlamalı sanayi serüvenlerine ya. gerçekten o paraya üzülmüyorum, çünkü sonradan uğraş çıkaracak 2. bir arızanın yıpranmanın önüne geçmiş oluyorsun. nakit ve vakit kaybının önüne geçiyorsun.

facelift ön tamponu çok beğendim, alınır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayılıyorum şöyle bir işi yaparken yan işleri de tamamlamalı sanayi serüvenlerine ya. gerçekten o paraya üzülmüyorum, çünkü sonradan uğraş çıkaracak 2. bir arızanın yıpranmanın önüne geçmiş oluyorsun. nakit ve vakit kaybının önüne geçiyorsun.

facelift ön tamponu çok beğendim, alınır.
    Benim de en sevdiğim Notlara yazıyorum, sonra telefonu ustaya veriyorum dolana dolana eksikleri tamamlıyor Dün sen bir tık arızalısın dedi bana, ben de bir tık çok optimistik dedim. Ön tampon benim de hoşuma gitti sanırım yapacağım. AMG kit ne yazıkki BMW M gibi kolay bulunan ve nispeten uygun rakamlı değil. Aldığım taiwan tampon seti için 55.000 tl dediler. Bir durup düşündüm Bir süre daha düşüneceğim sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çokk iyiii yaa ,aşık oldum
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler