User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: VW Golf 7 1.6 Tdi DSG

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanın. Araca yapılanlar çok zevkli ve yerinde olmuş. Farlar resmen aracın kaderini değiştirmiş ki genelde jant bu işi yapar
    İllaki listenizde vardır; arka difüzör ve egzoz çıkışına el atarsanız, bu iş tamamdır bence. Maşallah araca.
    Teşekkürler, difüzör için kibar bir model ve çift çıkış egzoz ileriki planlarım içinde var
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok gemiş olsun Allah beterinden korusun. Maalesef birçok dengesiz sürücü dışarıda fink atıyor.
    Maşallah aracınıza da çok güzel.
    Yaş gereği kavrama da değişse iyi niyet falan kalmadı bilginiz olsun. Ben passattan sonra servis bakımlarına pek sıcak bakmıyorum artık açıkçası ama karar sizin
    Amin hepimizi, teşekkürler sanada tekrar hayırlı olsun aracın senin yaşadığın olaydan sonra daha bir uzak gelmeye başladı yetkili servis.
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun buna da şükür daha kötü bir durum olmadan atlatmışsınız.

2 sene önce iyi niyet adı altında benden istedikleri paraya dışarda kavrama değişimi yapılıyordu. Tabi çok başka fiyatlama yapıyorlar tamamen iyi niyetten ödeme yapmadan halledebilen de oldu.
    Amin hepimizi Allah beterinden korusun, arada ciddi manada fark var gerçekten.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun, dağa kötüsü de olabilirdi Allah beterinden benzerinden korusun. Artık tramer konusu da iyice garipleşti, şu görünen hasara 60k hasar kaydı çıkmasına şaşıyor insan. Cana bir şey gelmesin.

Servis konusunda ben olsam güvenilir bir özel servisle yola devam ederdim. DSG ve iyi niyet muhabbetine insanlar yetkili servise bağlandılar ama artık astronomik fiyatlar istiyorlar. Değmez diye düşünüyorum.

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çok büyük geçmiş olsun.Can sıkıcı bir durum ama eninde sonunda cana geleceğine mala gelsin demeli. Herşeyde bir hayır vardır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, dağa kötüsü de olabilirdi Allah beterinden benzerinden korusun. Artık tramer konusu da iyice garipleşti, şu görünen hasara 60k hasar kaydı çıkmasına şaşıyor insan. Cana bir şey gelmesin.

Servis konusunda ben olsam güvenilir bir özel servisle yola devam ederdim. DSG ve iyi niyet muhabbetine insanlar yetkili servise bağlandılar ama artık astronomik fiyatlar istiyorlar. Değmez diye düşünüyorum.
    Allah hepimizi beterindne korusun.
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük geçmiş olsun.Can sıkıcı bir durum ama eninde sonunda cana geleceğine mala gelsin demeli. Herşeyde bir hayır vardır.
    Teşekkürler geldi geçti diyelim

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmis olsun, bakimlar icin ben olsam tuzlada master garaj var, oraya giderdim, cok efendi isinde bilgili biri, tavsiye ederim

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok temiz maşallah, böyle temiz bir tane bulursam bende alacağım..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun, bakimlar icin ben olsam tuzlada master garaj var, oraya giderdim, cok efendi isinde bilgili biri, tavsiye ederim
    Teşekkürler, birazdan güncelleme geliyor
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok temiz maşallah, böyle temiz bir tane bulursam bende alacağım..
    Teşekkürler çok daha güzeli en yakın zamanda nasip olur İnşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakım Güncellemesi;

Sıfırdan beri bakım periyodu yetkili servis gözüktüğü için yağ ve filtre bakımını yetkili serviste yaptırmaya karar verdim Cuma günü VW Mez'de yağ ve filtre bakımını yaptırdım.

Cumartesi günü için Triger, devirdaim ve DSG Basınç tüpü için Reset Garajdan randevu aldım,sabah 10:30 'da oradaydım son derece bilgililer her sorduğum soruya mutlaka cevap aldım,servis kültüründen geldikleri çok belli ve kesinlikle işi yapmak olmak için yapmıyorlar direkt müşteri memnuniyeti odaklılar.
    Kullandıkları ürünler kaliteli ve fiyatları makul seviyede kesinlikle tavsiye ederim.
    -Triger Seti
    -Devirdaim
    -Krank keçeci
    -Gergi bilyası
    -V kayışı
    -DSG Basınç tüpü
    -Şanzıman yağı
    -Mekatronik yağı değişti saat 16:00 gibi işimiz bitmişti.

DSG Başınç tüpü elle sökülebilir durumdaydı oring yırtık vaziyetteydi.

Güçlendirilmiş basınç tüpü montajı yapıldı.

Motor temizliği yapıldı ve bakım konusunuda halletmiş olduk.

DSG için ilk izlenim gerçekten çok farkettirdi, önceden daha uzun sürede vites atıyordu R'den D 'ye ya da D'den R'ye geçişte daha geç tepkime veriyordu şuan güzel gibi gözüküyor kullandıkça dahada tecrübe edeceğim.
    Konu tuner faruk tarafından (08-10-2023 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın
    Ben daha önce bahsettiğim gibi servisin varil castrol yağındansa liqui moly ürünleri ile dışarıda yapmaya karar verdim artık. Golf ünde bakımı o şekilde hallettim. 15-20 bin km sonra ben de triger değişim yapacağım bunun için ben de reset garajı düşünüyordum.
    Tüpten sonra ilk kalkış tepkileri nasıl oldu? Tüp konusu kafamı çok kurcalıyor. Almanya vw de çalışan biriyle konuşmuştum ve tamamen gereksiz saçma olduğunu söyledi. Asıl olayın oringten dolayı vs olduğunu söylemişti. O oring yırtık olduğu için tekrar orijinal tüp ile birlikte aynı işlemleri yapsan zaten aynı sonucu alıyorsun demişti. Şuanlık bir problemim yok ama triger zamanı (yaptığım km istinaden tahmini 6 ay sonra) onu da tekrar düşüneceğim
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın
    Ben daha önce bahsettiğim gibi servisin varil castrol yağındansa liqui moly ürünleri ile dışarıda yapmaya karar verdim artık. Golf ünde bakımı o şekilde hallettim. 15-20 bin km sonra ben de triger değişim yapacağım bunun için ben de reset garajı düşünüyordum.
    Tüpten sonra ilk kalkış tepkileri nasıl oldu? Tüp konusu kafamı çok kurcalıyor. Almanya vw de çalışan biriyle konuşmuştum ve tamamen gereksiz saçma olduğunu söyledi. Asıl olayın oringten dolayı vs olduğunu söylemişti. O oring yırtık olduğu için tekrar orijinal tüp ile birlikte aynı işlemleri yapsan zaten aynı sonucu alıyorsun demişti. Şuanlık bir problemim yok ama triger zamanı (yaptığım km istinaden tahmini 6 ay sonra) onu da tekrar düşüneceğim
    Teşekkürler

Sırf servis geçmişi var diye yarın birgün satarken alıcıya laf anlatmamak için serviste yağ bakımı yaptırdım yoksa kesinlikle dışarıda daha kailteli malzeme ile yapılabilir doğrusun.

Tüpten sonra vites geçiş tepkileri daha canlı hale geldi,ilk kalkış tepkimesi de hissedilir şekilde değişti park ederken dur kalk trafikte bariz şekilde belli oluyor.
    Almanya VW' de çalışan arkadaş kısmen haklı fakat şöyle bir durum var güçlendirilmiş tüp takıldığında oring iptal edilmiş oluyor.
    Asıl problem yaratan oringin yırtılması, oring yırtıldıktan sonra basınç kaçırmaya başlıyor ve tüp gevşemeye başlıyor o nedenle yeni oringde takılsa malzeme mukavemeti güçlü olmayacağı için yine aynı şekilde gevşemeye başlayacaktır.

Triger ve ağır bakım konusunda Reset Garajdaki hem çalışanlar bilgili hem de kullandıkları malzemeler kaliteli fiyatlarıda makul seviyede tavsiye ederim.
    Konu tuner faruk tarafından (09-10-2023 Saat 08:58 ) değiştirilmiştir.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah beterinden korusun kardeşim, çamurluk düzeltilirmiş ama ön takım önemli servise götürmen iyi olmuş.

Arabanın da maşallahı var, tekrarı yaşanmasın inşallah.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah beterinden korusun kardeşim, çamurluk düzeltilirmiş ama ön takım önemli servise götürmen iyi olmuş.

Arabanın da maşallahı var, tekrarı yaşanmasın inşallah.
    Sağol Yavuz abicim Amin kimseye yaşatmasın.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Reset garaj bence İstabulda yaşayanlar için güzel bir şans. Ben İzmirden kalkıp gitmiştim A3'e bakım ve kontrole
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reset garaj bence İstabulda yaşayanlar için güzel bir şans. Ben İzmirden kalkıp gitmiştim A3'e bakım ve kontrole
    Ben de bi 10 - 15 k km sonra ağır bakıma orayı düşünüyorum abi daha servise sadece parça/aksesuar almaya giderim
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler