User Tag List

Sayfa 5/29 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
537 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 2014 BMW 520i / Kürkçü dükkanı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende nmax155 aldım geçen hafta.Satıp büyük motor almak istiyorum.Tahmin ediyorum bu söylediklerinin hepsi benimde başımdan geçecek.Fazla şarabın varmı peki
    haha valla diğer noter arkadaşa denk gelseydim tesbih hediye etmem gerekirdi, öyle bir karakterdi

sen de karakter analizi sonrası yap girizgahı
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam maşallah çiçek gibi.. bu gidişle almanya vatandaşlığı daveti gelebilir. Zira bu kadar iyi bakıldığını görünce arabayı geri isteyebilir BMW
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maşallah çiçek gibi.. bu gidişle almanya vatandaşlığı daveti gelebilir. Zira bu kadar iyi bakıldığını görünce arabayı geri isteyebilir BMW
    Haha teşekkür ederim daha bir şey yapmadım yahu, 2-3 aya neşesini bulur oğlan
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan jantlar güzel aslında ama siyah olduğu için hiç belli olmuyor. Fotolarda böyle karanlık duruyor hep.

Benim gözümde jantı gun metal veya daha açık bi tona çevirirsen jantta kendini daha güzel gösterecek gibi sanki.

Birde eibach pro kit diyorum, hafif alçalsa güzel duracak.

Bir de yukarıda konusu geçmiş, krom kapı çıtaları m pakette bi farklı durmuş, onları parlak siyah kaplasan daha mı iyi durur acaba ?

Krom böbrek siyah kapı çıtası sırıtır mı bilemedim ama böyle de bi tam olmamış dönüşüm de kalmış bi his veriyor.

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, f10 5.20i almak üzereyken seninde bu aracı alman baya iyi oldu benim için üstat çok sıkı takipteyim konuyu

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler. İnstagramdan leon u görünce baya bir şaşırtmıştı. Göreceli bir kavram ama güzel bir jantla araba çok güzel bir hale gelir diye düşünüyorum. Örneğin style 312 ler çok güzel durur gibi ama bulunur mu onu bilmem. Lacivert değilse kesinlikle beyaz F10 candır ayrı bir oturaklı duruyor gözümde
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı aldığımda yedek anahtarı yoktu.

vakumlu kapılar ve elektrikli bagaj sebebiyle, kazara içeride kalma durumunda, hem erişmesi iyice zorlaşacak, hem de zarar verme durumunda maliyetler oldukça artacağı için , bunu beklemeden yeni anahtarı yaptırdım.

Jant renk

Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotolarin hepsinde bobrek krom, kapi pencere citalari siyah. Nasil olur acaba diye dusunuyordum, bence guzel duruyor, yapilabilir bir uygulama
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotolarin hepsinde bobrek krom, kapi pencere citalari siyah. Nasil olur acaba diye dusunuyordum, bence guzel duruyor, yapilabilir bir uygulama
    abi şöyle; orj m sport ve m seri otomobiller m5/m550dd'lerde cam çerçeveleri siyah ön krom.

Benim VK E60'da da krom cam çıtaları ve orta direk parlak siyah folyo kaplıydı , öne krom böbrek takıyordum.

düşününce kafada hiç oturmuyor ama canlıda güzel duruyor.

Lakin ben bu arabada yırtıcı bir görünüm yerine daha efendi bir görünüm elde etmek istiyorum, dolayısıyla krom cam çıtalarını , aynalı cam filmi ile taçlandırıp, önde krom böbrek ve silver/açık gunmetal tonda jant boyama ile , pezevenklerin eline düşmemiş bir f10 olsun istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaradumanBerke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler. İnstagramdan leon u görünce baya bir şaşırtmıştı. Göreceli bir kavram ama güzel bir jantla araba çok güzel bir hale gelir diye düşünüyorum. Örneğin style 312 ler çok güzel durur gibi ama bulunur mu onu bilmem. Lacivert değilse kesinlikle beyaz F10 candır ayrı bir oturaklı duruyor gözümde
    style 312 çok güzel bir jant ama hem konfor hem yakıt tüketimi sebebiyle 20" kesinlikle düşünmüyorum.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şöyle; orj m sport ve m seri otomobiller m5/m550dd'lerde cam çerçeveleri siyah ön krom.

Benim VK E60'da da krom cam çıtaları ve orta direk parlak siyah folyo kaplıydı , öne krom böbrek takıyordum.

düşününce kafada hiç oturmuyor ama canlıda güzel duruyor.

Lakin ben bu arabada yırtıcı bir görünüm yerine daha efendi bir görünüm elde etmek istiyorum, dolayısıyla krom cam çıtalarını , aynalı cam filmi ile taçlandırıp, önde krom böbrek ve silver/açık gunmetal tonda jant boyama ile , pezevenklerin eline düşmemiş bir f10 olsun istiyorum.
    Dusununce kafada hakikaten oturmuyor, ama dedigin gibi, uygulanmis halini gorunce ikna oluyorsun. Senin VK'yi da takip ediyordum da sanirim hic yorum yapmamistim. Murdered genel konsepti krom bobrekle patlatmak sahane gorunuyordu.

Arabada ben genel olarak butunluk olmasindan yanayim, o yuzden krom cam citalarina ellemezdim mesela ben olsam. Ama gunun birinde sikilinca yapilabilecek basit, kolay ve zahmetsiz bir uygulama, goruntuyu degistirme katsayisi ama oldukca fazla.

Neyse, her turlu guzel bir alet, senin de zaten bakis acin az cok belli daha onceki arabalardan, o yuzden gorsel olarak her yapilan ile guzellesecegine eminim
    öyle işte.

BKaya35i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni aracınız hayırlı olsun.
    Carbon Schwarz M Sport F10 520i' e 9 ay gibi süre sahip oldum.
    Hatta eibach prokit ve OZ Ultraleggera takmıştım, F10 için bana göre best kombinasyon diyebilirim.
    g-force yazılım yaptırmıştım Maslak' da, kaderi değişmişti arabanın, tavsiye ederim. 17 sn civarı 100-200 süresi alınabiliyor diye aklımda kalmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BKaya35i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracınız hayırlı olsun.
    Carbon Schwarz M Sport F10 520i' e 9 ay gibi süre sahip oldum.
    Hatta eibach prokit ve OZ Ultraleggera takmıştım, F10 için bana göre best kombinasyon diyebilirim.
    g-force yazılım yaptırmıştım Maslak' da, kaderi değişmişti arabanın, tavsiye ederim. 17 sn civarı 100-200 süresi alınabiliyor diye aklımda kalmış.
    muhteşem kombinasyonlar olmuş aracınız maşallah. fotoğrafı varsa konuyu taçlandırın abi.
    aklımdaki mekanik işleri bitirdikten sonra Eibach prokit düşünüyorum, konfor manasında çok eksiye götürmez herhalde. Prokit bazı araçların dangır dungur halini çok güzel sönümlüyor, ford focus ve alfa 159da amortisörün dan dununu , tam olması gerektiği tada getiriyordu. F10 da hiç öyle dan dun bir hissiyat yok, pamuk gibi, özellikle michelin lastiklerden sonra çok çok yumuşak hale geldi , prokit takıp daha tatlı bir esneme mi alırım, yoksa sertleşme mi olur o konuda tecrübelerinize istinaden yorum almak isterim.

Aracın üzerindeki yazılım nereden bilmiyorum ancak aracı aldığım ön camında maslak teknokent gibi bir sticker vardı, eski sahibi mühendis/yazılımcı olabilir , dolayısıyla merdiven altı bir yazılım yoktur diye düşünüyorum, eco proda ölü, comfortta kafi diyebileceğimiz bir güç var , sportta ise zımbaya dönüşüyor, keşke ecu okunduğunda yazılımı kimin yaptığını görebilsek marka fikrimiz olsa...
    G force 100-200 17 saniye çok iddalıymış gerçekten.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhteşem kombinasyonlar olmuş aracınız maşallah. fotoğrafı varsa konuyu taçlandırın abi.
    aklımdaki mekanik işleri bitirdikten sonra Eibach prokit düşünüyorum, konfor manasında çok eksiye götürmez herhalde. Prokit bazı araçların dangır dungur halini çok güzel sönümlüyor, ford focus ve alfa 159da amortisörün dan dununu , tam olması gerektiği tada getiriyordu. F10 da hiç öyle dan dun bir hissiyat yok, pamuk gibi, özellikle michelin lastiklerden sonra çok çok yumuşak hale geldi , prokit takıp daha tatlı bir esneme mi alırım, yoksa sertleşme mi olur o konuda tecrübelerinize istinaden yorum almak isterim.

Aracın üzerindeki yazılım nereden bilmiyorum ancak aracı aldığım ön camında maslak teknokent gibi bir sticker vardı, eski sahibi mühendis/yazılımcı olabilir , dolayısıyla merdiven altı bir yazılım yoktur diye düşünüyorum, eco proda ölü, comfortta kafi diyebileceğimiz bir güç var , sportta ise zımbaya dönüşüyor, keşke ecu okunduğunda yazılımı kimin yaptığını görebilsek marka fikrimiz olsa...
    G force 100-200 17 saniye çok iddalıymış gerçekten.
    Hatta 16.XX koşan 520i biliyorum, yine g-force' da bir tık fazla açılmış.
    Prokit + F10 için şöyle örnek vereyim, RFT lastik ile kullanmama rağmen arabaya binen hiç kimse arabada yay olduğunu farketmiyordu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BKaya35i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta 16.XX koşan 520i biliyorum, yine g-force' da bir tık fazla açılmış.
    Prokit + F10 için şöyle örnek vereyim, RFT lastik ile kullanmama rağmen arabaya binen hiç kimse arabada yay olduğunu farketmiyordu.

bu yorum değerli, ilerleyen zamanlarda olabilir prokit .
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben replika ile uğraşmandan ziyade silver bir M paket jant takımı taraftarıyım bu araçta

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yukarıdaki Ultraleggeraları gördükten sonra @Dragger' dan bir takım almayı düşünmelisin bence

Arka ofsetli görüntü çok iyi durmuş.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki Ultraleggeraları gördükten sonra @Dragger' dan bir takım almayı düşünmelisin bence

Arka ofsetli görüntü çok iyi durmuş.
    görünce düşündüm bi zaten de, sadece düşünebildim

prokit + oz için herhalde bi 70-80 gözden çıkartmam gerekir.

araba boşline olup sıfırdan jant lastik alıyor olsam bir düşünürdüm ama üzerinde 19" varken , konfor gayet güzelken ,ikisinin de bir aciliyeti yok
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyasız, kazasız güzel arabaydı, 2019' da 55.000 km de aldım.. Tek eksiği harman kardondu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler