User Tag List

Sayfa 8/29 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
537 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: 2014 BMW 520i / Kürkçü dükkanı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makethewayforme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw

bu arada ayvalık benim favori tatil mekanım

ayrıca izmir otobanından çıkınca, edremit'e kadar olan duble yol da serte yakın uzun hızlı virajlarıyla ayrı keyif oluyor, bu sene 2 haftasonu gidebildim ayvalığa

yalnız araban çok şık, jantlar da çok iyi

bu arada ben 10-12 tırnak böbrek olayını bilmiyordum, sayende öğrenmiş oldum ve 10 tırnak çok daha iyi duruyor, benim araba da 12 tırnak olanmış meğer, bana da ateş düşürdün şimdi...
    eyvallah abi.

evet dediğin güzergah zaten benim gazlama ve test güzergahım, inişte de çıkışta da test ederim

12 tırnak biraz yoğun oluyor önü, özellikle koyu renk araçlarda çok patlıyor , 10 tırnak işin orijinal kısmı olduğu için daha derli toplu duruyor bana göre. çok bir para değil yaw senin yaptığın masrafların yanında, al geç

jantlar HRE FF01 replicası , HRE bu jantları siyah beyaz göbeklerle tanıtmış, ben de siyah beyaz göbekleri ekleyeyim dedim, baya güzel oldu gibi
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

520d 0 alip 375k km kullandim dediniy. Sorunsuzluk olarak nasildi? Dubai'de yasarken 120k km'de bir 2012 X5 35 benzinli aracim vardi. Hayatimda kullandigim en keyifli araba olmasina ragmen ayni zamanda en kötü arabaydi. Her ay baska bir yeri bozulurdu. Acaba o modele mi özgü. O arabadan sonra sadece Japon arabasi kullanir oldum. Simdi Münih'te yasiyorum F10 gördügümde cok hosuma gidiyor ama X5'in kötü anilari, ödedigim tamir faturalari gözümün önüne gelince uzak duruyorum. Temiz bir 520d ya da 530d F10 alinir mi acaba?
    "BENCE" bmw'de 2 tip araç var;

1= aslında sorunsuz olan ama kötü kullanıcılar elinde ezilen yorulan ve sorun yumağına dönüşen modeller

2= aksaklık çıkarma ihtimali yüksek olan modeller ama bunlara bile özen gösterildiğinde sorun ihtimali baya baya azalıyor (örnek benim e60 520d aracım, namı diyar n47 dizel, sonra f30'larda bulunan psa üretimi 1.6 motor v.b., başka da fazla yok bence sorunlu arabası)

benim 375 bin km kullandığım e60 520d, 177 hp'lik olan joystick'li ve zincir koparmasıyla ünlenmiş motora sahip araçtı, ben bu motora 150-160 bin km'deyken üstüne bi de superchips yazılım ekleyerek, anahtar değmeden ve orjinal zincir ile 300 bin'e geldim, ama nası oldu bu ? aracı aldığımdan beri satana kadar periyodik bakımlarını 10 bin km'de bir yaptırdım, hep kaliteli ellere teslim ettim, aracımı asla bmw'den anlamayan 2.-3. sınıf ustalara elletmedim.

ama mesela bu başlığın sahibi volkan arkadaşımızın aldığı f10 520i zaten bence çok sorunsuz bi araba, çok sağlam bi motor ve şanzımana sahip, gel gelelim, bmw'ler dünyanın her yerinde arabadan anlasın anlamasın parası olsun olmasın farketmeksizin otomobilci/arabacı her genç ya da olgun adamın hayallerini süslüyor, ve bmw'ler yıl aldıkça 2. elde fiyatları düştükçe maalesef Türkiye'de parası az bütçesi dar 3-5'çi arkadaşların eline düşüyor, hem bakım aksatıyorlar, hem arabaya kötü davranıyorlar, hem de sırf ucuz diye param çok gitmesin diye yanlış yerlerde arabalarını elletiyorlar, sonra da "bmw masraflı" diye yayıyorlar -- bu bence bmw'nin kaderi ama aslında bmw'nin suçu yok, ya da bmw'nin suçu arabalarını, arabacı adamları kendine çekecek şekilde sürüşü keyifli yapabilmesi diyelim

f10 530d'de bulunan N54 kodlu 3.0lt 6 silindirli dizel motor, normalde sorunsuz ve sağlam bir motor, 3-5-6-7 ve x serilerinde kullanılıyor (sadece 550d v.b.'de kullanılan 3 turbolular biraz hassastır, bilinçli kullanıcı gerektirir) ama işte burda kullanıcı profili yine önem arz ediyor, özellikle dizel motorlar benzinli motorlardan daha fazla kullanıcı ve servis seçer bence

f10 520d'de zincir sorunu olabilir ama zincir değişince sorun ortadan kalkıyor, düşünülebilir, ama 530d'yi düşük km ya da yüksek km de olsa ilk sahibinden ve özenli binilmiş bulabilirseniz, güvenle alabilirsiniz, aynı tavsiye Volkan'ın aldığı 520i için de geçerli

Öte yandan ben Almanya’da yaşıyor olsam, 3.0lt dizel motorlu G30 530d’yi de kovalardım. Motor hacmine bağlı uçuşa geçen vergilerden dolayı bu araç Türkiye’ye gelmedi, çünkü fiyatı anlamsız uçacak, m5’e yaklaşacaktı.

Bir de bmw'de bakım aralıkları bi ara 25 bin km'de birdi, bu da bence büyük hata, hiç bi motorun uzun süre sadece 25 bin km'de bir periyodik bakım görmeye dayanabileceğini sanmıyorum

aklıma gelenler bunlar..

bu arada alakalı olduğu için buraya ekleyeceğim, başka bi yerde gördüm bu haberi;

son yıllarda abd'de consumer reports gibi arıza kayıdı tutan, ve kullanıcı geri dönüşlerini kayıt eden kuruluşlar tarafından bmw, toyota ve lexus'la beraber en az sorun çıkaran otomobiller listesinde tepede yer alıyormuş. 5-6 yıl önce bayağı altlarda yer alıyordu ama artık işler değişmiş.

bmw ile karşılaştırıldığında, audi listede daha aşağılarda, mercedes abd'de en sorunlu otomobil olarak ün yapmış durumda.

buyrun size bu senenin listesi:

Your browser is not supported | usatoday.com

Volkan dostum konuyu biraz saptırıyor gibi oluyor belki ama yazmadan edemedim yukarıyı, hakkını helal et

Bu arada yukarı yazdım mı bilmiyorum, benim araç da beyaz, orjinali luxury fakat m pakete çevrilmiş, senin araçla baya benziyor dış trim olarak

e60 zamanı avrupa yakasındaydım, ama artık anadolu yakasındayım, bi akşam buluşup sohbet muhabbet yapabiliriz aslında.
    Konu makethewayforme tarafından (13-09-2023 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpermiş gerçekten, nasıl peki kullanım yorumunuz ? Ses ya da başka bir dezavantaj yaşanıyor mu lsd sonrası ? Benim aracıma yaptırmak istediğim bir işlem, aracın kaderinin değişeceğini düşünüyorum ama hiç cesaret edememiştim bu zamana kadar.
    ne ses ne de başka bi şikayetim var, sadece diferansiyelde ufak terleme var, ama ilerlemiyor, hep sabit

araba zımba gibi kalkıyor, parlak asfaltta bile sarsa da eninde sonunda lsd sayesinde 2 tekerin de tahriği ile tutunup hızla kalkıyor araç

öte yandan lsd sayesinde çok kontrollü kararlı yanlıyor, yalpalamıyor, istersen yanlıyor ne zaman istersen de kontra ile yola oturtuyorsun, lsd öncesi çok tatsızdı tek taraf sarıyordu falan.

geçen kış uludağ-kartalkaya yapamadım; dağda karda deneyemedim, ama bu kış inşallah özellikle kartalkaya'nın ellenmeyen temizlenmeyen dik karlı virajlı uzun yokuşlarında deneyeceğim inşallah, keyifli olacaktır, çünkü lsd'li e60'ta da öyleydi. Sadece yan koltukta oturan için biraz korkutucu olabiliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "BENCE"

Volkan dostum konuyu biraz saptırıyor gibi oluyor belki ama yazmadan edemedim yukarıyı, hakkını helal et

Bu arada yukarı yazdım mı bilmiyorum, benim araç da beyaz, orjinali luxury fakat m pakete çevrilmiş, senin araçla baya benziyor dış trim olarak

e60 zamanı avrupa yakasındaydım, ama artık anadolu yakasındayım, bi akşam buluşup sohbet muhabbet yapabiliriz aslında.

forumlar bu sohbetler için zaten abi estafrllah.

valla iki beyaz sonradan m sport yapılmışı yanyana getirmek isterim güzel olur. Ama gazlamayalım , sonra arabayı satmak zorunda kalırım
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne ses ne de başka bi şikayetim var, sadece diferansiyelde ufak terleme var, ama ilerlemiyor, hep sabit

araba zımba gibi kalkıyor, parlak asfaltta bile sarsa da eninde sonunda lsd sayesinde 2 tekerin de tahriği ile tutunup hızla kalkıyor araç

öte yandan lsd sayesinde çok kontrollü kararlı yanlıyor, yalpalamıyor, istersen yanlıyor ne zaman istersen de kontra ile yola oturtuyorsun, lsd öncesi çok tatsızdı tek taraf sarıyordu falan.

geçen kış uludağ-kartalkaya yapamadım; dağda karda deneyemedim, ama bu kış inşallah özellikle kartalkaya'nın ellenmeyen temizlenmeyen dik karlı virajlı uzun yokuşlarında deneyeceğim inşallah, keyifli olacaktır, çünkü lsd'li e60'ta da öyleydi. Sadece yan koltukta oturan için biraz korkutucu olabiliyor
    tam düşündüğüm gibi, kalkış hadi neyse derim ama viraj giriş çıkışı veya yanlamanın dozajını ayarlama açısından lsd çok önemli gerçekten.

sürüş keyfini birkaç gömlek yukarı taşıyacağı çok aşikar.

şuan arabam güzel yanlıyor ama eksik olan kilidi çok net hissediyorum çünkü bi teker hep diğerinden daha fazla sarıyor, buda kontrolü çok çok zorlaştırıyor.
    Amiyane tabirle virajları bağlayamıyorum

hele kışın güzel bir kış lastiğiyle dağ yolunda karlı havada yukarı tırmanma seansı keyiften 4 köşe yapabilir gerçekten. rwd de durmak sorun, durduğun zaman kalkmak zor olabiliyor dağda lsd sayesinde belki bu sorunda minimum a iniyordur emin değilim.

Volkan dağıttık konuyu biraz kusura bakma ama senin konu sayende güzel nüanslar yakalıyoruz lsd gibi

bende de f30 n20 var, stage 1 260hp civarı beyaz renk buluşursanız bende atlar gelirim çaya kahveye...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumlar bu sohbetler için zaten abi estafrllah.

valla iki beyaz sonradan m sport yapılmışı yanyana getirmek isterim güzel olur. Ama gazlamayalım , sonra arabayı satmak zorunda kalırım
    valla benim bildiğim duyduğum kadarıyla

yazılımlı f10 520i, standart 530d ile yürüyormuş

hatta kalitesiz asfaltta yan yana kalksak benimki muhtemelen ilk 3 viteste sarmaktan 1-2 boy bile yiyebillir, sonra belki yakalarım da, ben işin orasında değilim valla

ayrıca gazlamasak da olur, onun sohbeti muhabbeti de en az onun kadar keyifli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @wolkanku Volkan bu nası bi jant işçiliğidir böyle, çok şaşırdım

tam bi zanaatkarsın dostum, helal olsun, kusur görünmüyor

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bir de bmw'de bakım aralıkları bi ara 25 bin km'de birdi, bu da bence büyük hata, hiç bi motorun uzun süre sadece 25 bin km'de bir periyodik bakım görmeye dayanabileceğini sanmıyorum

.
    Benim e90 da 30.000 de bir.

Tr sartlarinda yazin sicakta dur kalk trafikte, kisin isinmasini beklemeden cikilan trafikte, isitmadan gazlamada, o zincirin her markada ayni kilometrelerde anca dayanacagini düşünüyorum bende. Bir de servisi dinleyip 30.000 de bir yag degisirsek 150.000 km dayanmasi bile muthis.
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu ilanı nereye atsam bilemedim
    favorilere mi dedim önce...
    yok dedim sonra , bunun yeri burası

Just a moment...

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Just a moment...
    İyi güzelde 2.2 değer mi verilir mi kafada bir sürü soru işareti ..
    13' 6R Polo "HLG"
    10' E60 "ETJ"
    14' F20 "FJM"
    13' Rocco "FEP"

18' Civic DTEC "BGD"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Just a moment...
    F10 sedanlarda stoplar 3 çizgi iken , stationlarda stoplar 2 çizgi oluyor. Araba bir anda F30 gibi gözüküyor .

çocuklu aileler için güzel seçenekmiş bu arada ama km yüksek.

Benim için ideal kombinasyon sedan 530d (xdrive olmayacak) , max 120binkm , renk paket mühim değil doldururuz.

mesela bu ;
    Just a moment...
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F10 sedanlarda stoplar 3 çizgi iken , stationlarda stoplar 2 çizgi oluyor. Araba bir anda F30 gibi gözüküyor .

çocuklu aileler için güzel seçenekmiş bu arada ama km yüksek.

Benim için ideal kombinasyon sedan 530d (xdrive olmayacak) , max 120binkm , renk paket mühim değil doldururuz.

mesela bu ;
    Just a moment...
    bu bence çok iyi, 530d düşünen bunu ciddi düşünebilir, bi daha böyle düşük km zor çıkar

ben 2022 ocak ayında 70 binde aldım, şu an 116 bin oldu bile.

renk de güzel, bendeki beyaz, bence bu renk f10'da beyazdan daha güzel açıkçası

beyaz'ın sadece kullanışlılığı çok iyi, kir & çizik göstermiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu bence çok iyi, 530d düşünen bunu ciddi düşünebilir, bi daha böyle düşük km zor çıkar

ben 2022 ocak ayında 70 binde aldım, şu an 116 bin oldu bile.

renk de güzel, bendeki beyaz, bence bu renk f10'da beyazdan daha güzel açıkçası

beyaz'ın sadece kullanışlılığı çok iyi, kir & çizik göstermiyor
    atımlık kurşunum kalsa girerdim maceraya ama soluklanmam şart

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz incik boncuk işler yaptım;
    140 üzerinde giderken biraz titreşim vardı, sabahtan SGS Otomotive gidip roadforce balance yaptırdım, arka lastiklerde kauçuğun ağır geldiği yerleri janta göre çevirip tekrar balans yapıldı, 3. Köprü yoluna vurdum hemen , uçan halı kıvamına gelmişti ağzım kulaklarımda eve döndüm.

Eski sahibinin ///M hastalığını iyileştirmek amaçlı olarak , vites camının M logosuz orijinal olanını alıp taktım;

Kapı arası direkler mat siyah olduğu için kalite hissi düşük geliyordu, aliexpressteki kiti alıp denedim, çok şık oldu, krom çerçeveleri siyah folyo kaplatırsam daha tamamlayıcı durabilir ama böyle de canlıda çok şık oldu;

G kasaların pedallarını alıp montajını yaptım;

Öncesi;

Sonrası; ( ayak dayama için küçük bir dremel operasyonu yapacağım)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E90 dan sonra ortaya neler çıkacağını az çok tahmin etmiştim. Jant işciliği muazzam olmuş başta nasıl üstesinden gelecek diye düşünmedim değil. Çok sayıda f10 binmiş biri olarak (2.0 190 -1.6 170 ve yazılımlı). Benzinli f10 larda alt devirler çok kötü aracın cok yakmasının sebebide biraz ona bağlıyorum. Araçta yazılım var yazmışsınız ben sizin yerinizde olsam ne olduğu belirsiz bi yazılımla aracı yürütmezdim. Bu işin ehli bir kaç firmayla çalışırdım kafamın rahat olması açısından gidiş farkınıda anlarsınız değiştirdiğinizde eğer yazılımınız kötüyse şansa bırakılcak bir konu değil.Zf yağ değişiminden sonra güzel yazılım+ zf tuned yaptırırsanız arabaya biraz daha aşık olabilirsiniz. F30 316 sahibiyim n13 problemlerini herkes biliyor artık 140 binden 170 bine (1 senede ) kadar yazılımla bindim. Her 5000 km de yağ bakımı yaptım bujileri iki bakımda bir değiştirdim çok şükür hiç problem yaşamadım.
    Jant konusuna gelirsek f30 da 19 lardan kurtulup oem 18 lere geçince arabanın kaderi değişti. Jantın sağlamlığı önemli olsada hafif jant aracın gidişini çok etkiliyormuş. 3 sene önce f10'a 20 replika janta ps4 takmıştık kullanan kişide hiç dikkat eden biri değildi uzun kmler yaptı şehir içi şehir dışı şansdır bilemem ama f10 20 jantı kaldırabilecek potansiyelde bir araç.
    Uzun lafın kısası m5 fardan önce yazılım + style 464 + eibach prokit bu şekilde devam etmeli. Belli bir yaştan sonra oem+ görüntü herşeyin önüne geçiyor.
    Konu ertantamer tarafından (17-09-2023 Saat 06:06 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ertantamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E90 dan sonra ortaya neler çıkacağını az çok tahmin etmiştim. Jant işciliği muazzam olmuş başta nasıl üstesinden gelecek diye düşünmedim değil. Çok sayıda f10 binmiş biri olarak (2.0 190 -1.6 170 ve yazılımlı). Benzinli f10 larda alt devirler çok kötü aracın cok yakmasının sebebide biraz ona bağlıyorum. Araçta yazılım var yazmışsınız ben sizin yerinizde olsam ne olduğu belirsiz bi yazılımla aracı yürütmezdim. Bu işin ehli bir kaç firmayla çalışırdım kafamın rahat olması açısından gidiş farkınıda anlarsınız değiştirdiğinizde eğer yazılımınız kötüyse şansa bırakılcak bir konu değil.Zf yağ değişiminden sonra güzel yazılım+ zf tuned yaptırırsanız arabaya biraz daha aşık olabilirsiniz. F30 316 sahibiyim n13 problemlerini herkes biliyor artık 140 binden 170 bine (1 senede ) kadar yazılımla bindim. Her 5000 km de yağ bakımı yaptım bujileri iki bakımda bir değiştirdim çok şükür hiç problem yaşamadım.
    Jant konusuna gelirsek f30 da 19 lardan kurtulup oem 18 lere geçince arabanın kaderi değişti. Jantın sağlamlığı önemli olsada hafif jant aracın gidişini çok etkiliyormuş. 3 sene önce f10'a 20 replika janta ps4 takmıştık kullanan kişide hiç dikkat eden biri değildi uzun kmler yaptı şehir içi şehir dışı şansdır bilemem ama f10 20 jantı kaldırabilecek potansiyelde bir araç.
    Uzun lafın kısası m5 fardan önce yazılım + style 464 + eibach prokit bu şekilde devam etmeli. Belli bir yaştan sonra oem+ görüntü herşeyin önüne geçiyor.

yazılım işinde kötü bir durum var, mesela önceki sahibi RSA yaptırmış olabilir, ancak seçtiğim başka bir yazılımcıya gitsem kimin yazılımı yaptığını göremiyor. Ya da telefonla arayıp bilindik yazılımcılara plakamı versem bu araç sizde yazılım yapıldı mı desem, cevap tamamen yazılımcının insafına kalıyor, yok abi yapılmadı gel yapalım yazılımını dese, boşa 5-6 bin para verip çıkıyorsun.

Hafif jant konusuna kesinlikle katılıyorum , özellikle güçsüz arabada çok farkedilyor, leonumda 17" orjinalleri söküp 18" oz ultraleggera takınca kaderi değişmişti sürüş dinamiklerinin.
    Araç 520d olsaydı 20" belki düşünürdüm, ama 520i zaten güzel yakarken, 20" takıp 1-1,5litre daha şehirdışı tüketimi yukarı taşımak artık işi saçma bir noktaya getirir, o yüzden bu araba 20" görmez. Hatta 18" Lci msport jantlar görsel olarak çok hoşuma gidiyor, lastikleri yenilememiş olsaydım muhtemelen onları alırdım.

Prokit düşünmüyor değilim ama öncelikle arkaya 12mm spacer ekleyip genel duruş nasıl olacak bir bakacağım.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kapi direginin bu kadar fark yaratacagi 40 yil dusunsem aklima gelmezdi sanirim. Seytan ayrintida gizlidir temali, detaylari iyilestirerek gidiyor olman, ozellikle benim gibi detaylara dikkat eden birini ekran basinda bile mest ediyor ki, senin arac sahibi olarak kanli canli aldigin keyif eminim bambaskadir. Kesene bereket, sahane ilerliyor.
    Konu d3n1s tarafından (18-09-2023 Saat 08:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kapi direginin bu kadar fark yaratacagi 40 yil dusunsem aklima gelmezdi sanirim. Seytan ayrintida gizlidir temali, detaylari iyilestirerek gidiyor olman, ozellikle benim gibi detaylara dikkat eden birini ekran basinda bile mest ediyor ki, senin arac sahibi olarak kanli canli aldigin keyif eminim bambaskadir. Kesene bereket, sahane ilerliyor.
    ben de takmadan önce bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim gerçekten.

yaptıktan sonra da o kadar hoşuma gitti ki, kapalıya inip inip sağdan soldan çaprazdan duruşuna bakıyorum D Geri kalan krom çerçeveleri de siyah kaplasam nasıl olur onu hayal ediyorum ama bir yandan ön panjur ve jant rengiyle krom cam çerçeveleri de hoş duruyor, kapı kollarında da krom var kalsın böyle diyorum . Bakalım yavaş yavaş kıvama geliyor
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de takmadan önce bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim gerçekten.

yaptıktan sonra da o kadar hoşuma gitti ki, kapalıya inip inip sağdan soldan çaprazdan duruşuna bakıyorum D Geri kalan krom çerçeveleri de siyah kaplasam nasıl olur onu hayal ediyorum ama bir yandan ön panjur ve jant rengiyle krom cam çerçeveleri de hoş duruyor, kapı kollarında da krom var kalsın böyle diyorum . Bakalım yavaş yavaş kıvama geliyor
    Su koyuyla isaretledigim tam benim yapacagim sey Daha onceden kromlarin siyah olmasini savunuyordum, hatta yazmistim diye hatirliyorum, ama su an parlak kapi diregiyle krom daha bir uyumlu geldi gozume. Bence elleme, en azindan bir muddet. Bundan sikilinca onlari kaplar bi de oyle bakarsin
    öyle işte.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler