User Tag List

Sayfa 20/29 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
537 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: 2014 BMW 520i / Kürkçü dükkanı

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabaya haftada 1 kontak basar oldum. yapacak bir şey de bulamıyorum , inceden kaşıntı tutuyor satıp TT falan mı alsam gibi düşünceler geliyor ara ara ama manasız.

4 kapı, hızlı / güce göre makul yakıt tüketimi / vakum kapıdan koltuk ısıtmasına eksiksiz donanım , 80.000 km arabayı bozup başka bir şey almak da boş bir çaba gibi geliyor. F10 bu manada all-in-one bir araba olduğu için sonrasında ne alacağız sorusuna yanıt çok zor .

bu arabada yapabileceğim iki üç atım iş var çok istersem, jant ve m5 görünüm. Onlar da bitince yine bittim diyeceğim

şeytan diyo git jeep avenger al elektrikli sıfır takıl, e o zaman cuprayı niye sattık o da sıfırdı
    aynıyız senle bu konuda, arabayla uğraş bittiğinde hemen yeni uğraşlar bulalım istiyoruz.

Yaptığımız işin mantıkla açıklanır yanı yok, zira gidip senin sıfır arabyı bozup 2. el alman. Benim c5 verip slk almam gibi

Ama seviyoruz bu işleri, keyif alıyoruz yaparken, paylaşıp etkileşime giriyoruz, bundan besleniyoruz ben bunu fark ettim.

Benim ki biraz daha dıy tarafına kaysa da özünde al yap bitince sat başka al yine yap.

f10 versen alacak olduğunu da 6 ay sonra yine satacaksın Okaşıntı bünyeye girince rahat bırakmıyor adamı.

Ama destekliyorum, aklında kalacağına kapında dursun kurcala.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu araba artık satılmalı. Çok sıkıldık...

Yeni maceraları yaşatacak, yeniden sakaryaya günü birlik gidip geleceğimiz yeni arabalar lazım
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabaya haftada 1 kontak basar oldum. yapacak bir şey de bulamıyorum , inceden kaşıntı tutuyor satıp TT falan mı alsam gibi düşünceler geliyor ara ara ama manasız.

4 kapı, hızlı / güce göre makul yakıt tüketimi / vakum kapıdan koltuk ısıtmasına eksiksiz donanım , 80.000 km arabayı bozup başka bir şey almak da boş bir çaba gibi geliyor. F10 bu manada all-in-one bir araba olduğu için sonrasında ne alacağız sorusuna yanıt çok zor .

bu arabada yapabileceğim iki üç atım iş var çok istersem, jant ve m5 görünüm. Onlar da bitince yine bittim diyeceğim

şeytan diyo git jeep avenger al elektrikli sıfır takıl, e o zaman cuprayı niye sattık o da sıfırdı
    kafanda araba bittiyse biraz da bitmis halinin tadini cikart derim. Yapip yapip baskasina devretmektense, yaptim, keyfini de surdum demeli insan. Yani, benim yaklasimim bu olurdu en azindan
    öyle işte.

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TT aldigin zaman bence en fazla 2 ay sonra bu araba cok sert, sevmedim deyip satip yeniden 5 serisi arayacaksin bence.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TTs alınır
    uğraşılacak noktalar olsun geliştirilecek kısımlar olsun hayatta bitmez
    bu defa da bitmeyeceği için bir darlama yapar bünyede
    koltuk ısıtmalı 4 çeker , otomatik , 600-700hp sağlıklı koşan TTs 10 yaş geri çeker nüfus kağıdını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TTs alınır
    uğraşılacak noktalar olsun geliştirilecek kısımlar olsun hayatta bitmez
    bu defa da bitmeyeceği için bir darlama yapar bünyede
    koltuk ısıtmalı 4 çeker , otomatik , 600-700hp sağlıklı koşan TTs 10 yaş geri çeker nüfus kağıdını
    Just a moment...

hazır yapılmışı bile var favorimde
    bu F10 'u almadan, önce ocak-şubat 2022 döneminde E60'ıma birisi niyetlenince ne alırım diye gidip, gerçek 272'lik bir TTS baktığım gün aklıma geliyor.
    Fotolarına bakıp gün içinde acayip yükselmiştim, arabaya gidince ufacık tefecik çok basit gelmişti. Dış siyah, iç siyah-kırmızı kombinli, O.z. 'un değişik bir jantı vardı üzerinde. Pek ısınamamıştım arabaya.

TT için F10 bozmak çok akıl karı değil zaten, satışa falan da koyasım yok zaten F10'u , yazın çektiğim "ne alacağım" konulu uykusuz gecelere tekrar dönesim hiç yok.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence yine 4 kapi lazim, EVO VIII

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F10 kesin satılmalı diyemem ama, TT de alınır yani.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

bu F10 'u almadan, önce ocak-şubat 2022 döneminde E60'ıma birisi niyetlenince ne alırım diye gidip, gerçek 272'lik bir TTS baktığım gün aklıma geliyor.
    Fotolarına bakıp gün içinde acayip yükselmiştim, arabaya gidince ufacık tefecik çok basit gelmişti. Dış siyah, iç siyah-kırmızı kombinli, O.z. 'un değişik bir jantı vardı üzerinde. Pek ısınamamıştım arabaya.

TT için F10 bozmak çok akıl karı değil zaten, satışa falan da koyasım yok zaten F10'u , yazın çektiğim "ne alacağım" konulu uykusuz gecelere tekrar dönesim hiç yok.
    favorideki TT cok iyiymis yalniz
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yine 4 kapi lazim, EVO VIII
    japon ( kore çin vb.) , yapıştırıcı dışında almam.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    favorideki TT cok iyiymis yalniz
    yani o paraya o TT gerçekten çok çok iyi.

Ama F10'la yanyana koyup bakınca;

Boyasız ( kaputta avuç içi kadar yer sınırın çok az üstünde çıkıyor ) F10 Verip , değişenli boyalı TT alıyosun.

2014 F10 verip , 2011 TT alıyosun

4 kapı cumhuriyet altını kıymetindeki arabayı verip, 2 kapı kitlesi sınırlı araba alıyosun.

81.000 km 'de motoruna anahtar değmemiş arabayı verip, motoru açılmış, yürüyeni 135.000 km de arabayı alıyosun.

cebine de kalırsa işte 100-150 lira para ya kalır ya kalmaz , ki amacımız burada cebimize para kalması da değil.

bu mantık çerçevesinde son derece mantıksız iş oluyo , ama araba çok güzel çok kıymetli
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam işte işin cilvesi mantıksız olmasında zaten
    bol gıdıklanmalı habire setup değişikliği
    bol bol ölçüm analiz tak çıkar fark test et oooo hooooo
    üstelik de tt değil tts

şaka bir yana tabii ki f10 sonrası bir listeye asla giremez
    bambaşka konular bunlar
    sadece "sıkıldım" diyen biri için ciddi değişiklik getirecek bir hareket olur hepsi bu (sen sıkıldım dedin demiyorum )

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E60 varken beğenmediğim arabaya, f10 varken dönüp bakmam bile çok özel bir yeri yoksa bende

Senin ilacın f30 320 den m3 dönüşüm projesi
    2 senede parça parça bitirirsin. Hazır al tak set yerine her şeyi kendin yapmaya çalışırsın, bi bakmışsın arabadan sıkılmadan iki sene geçmiş
    Konu initial-D tarafından (18-01-2024 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

bu araç çok yakın arkadaşımın Volkan abi. eğer ciddi düşünürsen çok güzellik yaptırırım bir porsiyon tatlını da yerim
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bırakın ne alırsa alsın. O da 6 ay sonra satılacak
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani o paraya o TT gerçekten çok çok iyi.

Ama F10'la yanyana koyup bakınca;

Boyasız ( kaputta avuç içi kadar yer sınırın çok az üstünde çıkıyor, sebebini kimse çözebilmiş değil ) F10 Verip , değişenli boyalı TT alıyosun.

2014 F10 verip , 2011 TT alıyosun

4 kapı cumhuriyet altını kıymetindeki arabayı verip, 2 kapı kitlesi sınırlı araba alıyosun.

81.000 km 'de motoruna anahtar değmemiş arabayı verip, motoru açılmış, yürüyeni 135.000 km de arabayı alıyosun.

cebine de kalırsa işte 100-150 lira para ya kalır ya kalmaz , ki amacımız burada cebimize para kalması da değil.

bu mantık çerçevesinde son derece mantıksız iş oluyo , ama araba çok güzel çok kıymetli
    Ama çocuk oldu mu bir daha böyle arabalar alamıyorsun

Niyetine girmişsin üstad, bas geç, gerçekten içinde kalıyor öncelikler değişince

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

bunu 6 ay sonra satmayacaksan, yakın arkadaşımın arabası hemen bağlantınızı kuralım, bu araba için net satılır F10

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @akko @berkaym arabaya diyecek bir şey yok , çok beğendim ki kafamı da karıştırdı , ama yukarıda yaptığım matematiğe göre tamamen mantıksız bir iş. Üstelik evin ikinci arabasını da DS3 tek kapı yapmışken , diğer araba küçük tek kapı manasız olur.

Esas yapılacak iş , F10 + bu TT olsa zaten uzunca bir süre mutlu mesut yaşanır uzun yola mı gidilecek al F10'u , şehiriçi mi kullanacaksın al TT'yi.

@drago içimde kalan o kadar çok araba oldu ki, E46 330ci expertize sokmuştum çöp çıkmıştı , e46'dan vazgeçmiştim, e39 hiç sahibi olamadım hep içimde kaldı, artık çok yaşlı kaldı. TT mk1 FWD 180 hp sahibi oldum , sorunsuz mutlu mesut kullandım, kazasız boyasız arabaydı , geldi kamyon sürttü yetkili serviste rengini tutturamadılar bir dünya olay oldu falan arabadan soğudum sattım tadı damağımda kaldı. Mk2 tt çok istiyorum , bir gün garajda mutlaka olacak diyorum, yıllar geçiyor , niyetine giremiyorum )
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

makina da cigerli belli plakadan sırf plakası için bile alınır
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler