User Tag List

Sayfa 21/29 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
537 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: 2014 BMW 520i / Kürkçü dükkanı

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Az daha yazarsanız ben gidip alıcam
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az daha yazarsanız ben gidip alıcam
    üfff Tesla' nın yanına çok yakışır

Not: whatsapp'tan hatırlatma geçtim, bekliyorum
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En ideal senaryoyu yazmışsın zaten f10 duracak 4 kapı ihtiyacı aile için uzun yolculuklar için olmaz çünkü.

Yeni alınan ds3 gidecek tts gelecek. F10 u da hanıma vereceksin o kullanacak artık

Sen de günlük çatara patara gezersin tts ile

Bütçeyi zorlar tabi bu değişiklik ama f10 u satmadan bu alımı yapmak lazım yoksa ilerde f10 u mumla ararsın bence.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @akko @berkaym arabaya diyecek bir şey yok , çok beğendim ki kafamı da karıştırdı , ama yukarıda yaptığım matematiğe göre tamamen mantıksız bir iş. Üstelik evin ikinci arabasını da DS3 tek kapı yapmışken , diğer araba küçük tek kapı manasız olur.

Esas yapılacak iş , F10 + bu TT olsa zaten uzunca bir süre mutlu mesut yaşanır uzun yola mı gidilecek al F10'u , şehiriçi mi kullanacaksın al TT'yi.

@drago içimde kalan o kadar çok araba oldu ki, E46 330ci expertize sokmuştum çöp çıkmıştı , e46'dan vazgeçmiştim, e39 hiç sahibi olamadım hep içimde kaldı, artık çok yaşlı kaldı. TT mk1 FWD 180 hp sahibi oldum , sorunsuz mutlu mesut kullandım, kazasız boyasız arabaydı , geldi kamyon sürttü yetkili serviste rengini tutturamadılar bir dünya olay oldu falan arabadan soğudum sattım tadı damağımda kaldı. Mk2 tt çok istiyorum , bir gün garajda mutlaka olacak diyorum, yıllar geçiyor , niyetine giremiyorum )
    Ne hissettiğini anlıyorum, ilmek ilmek işlediğim saatlerce parça bakıp, post okuduğum mini'ye dün çarptılar.

Ha kupada boyama bile gerektirecek bir şey yok ama bu hobiye verilen emeğe değdi mi şimdi diye düşündürüyor.

Dünya malı dünyada kalır deyip yapıştır bence, en kötü şu kadar zarar ederim canım sağolsun dediğin bir mebla mutlaka vardır.

Zaten 5 seneye hepimiz birbirine benzeyen arabalara bineceğiz eğer kenarda tuttuğumuz bir young timer yoksa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tahminim, 520i şu an dişe dokunur yazılımıyla da olsa kesmiyor. Performans anlamında yani.
    Eğer gerçekten böyleyse, size bu tarz ve aynı marka üzerinden yeni & güçlü bi adım yakışır. Çok alıştınız bu 3 harfli Alaman markasına

Ne bileyim.. 530 ve türevleri olur, daha üstü olur.. Bana kalırsa sizin eksiğiniz, gaz pedalı ile tebessüm arasındaki korelasyonu tam yakalamamış olmanız.
    Naçizane tahmin ve düşüncem bu yönde
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tahminim, 520i şu an dişe dokunur yazılımıyla da olsa kesmiyor. Performans anlamında yani.
    Eğer gerçekten böyleyse, size bu tarz ve aynı marka üzerinden yeni & güçlü bi adım yakışır. Çok alıştınız bu 3 harfli Alaman markasına

Ne bileyim.. 530 ve türevleri olur, daha üstü olur.. Bana kalırsa sizin eksiğiniz, gaz pedalı ile tebessüm arasındaki korelasyonu tam yakalamamış olmanız.
    Şöyle bir şey

Just a moment...
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bedirnismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir şey

Just a moment...
    Güzel de bi şey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi en son 10 gün oldu kontak bastım F10'a , yani m5 de olsa yine 10 günde bir belki bineceğim )

Bindiğimde de kapıdan çıktığım saniye dur kalk'a giriyorum otoyola çıkana kadar, otoyoldada körü körüne yapıştırmıyorum, mevcut yazılımla da dert olmak isteyene bela oluyorum gayet. Güç / yakıt tüketimi dengesi tam kararında. Bu noktada F10 ile hiç bir sorunum yok.

Arkadaşımın yeni kasa FWD a5 1.4 rsa yazılımlı eibachlı aracını kullanınca o araba bile mesela çok dinamik geldi, yani olay hızlanma , saniyeler falan değil, direksiyon, kafanın net tepkileri, F10 bu noktalarda biraz hantal kalıyor ki zaten 520i'nin üretim amacı da dinamizm değil. Daha dinamik olması adına quattro bir TT evet olur mu olur, ama kağıt üstüne matematik dökünce malesef winner olamıyor.

F10 ile devam edeceğiz.

Bir jant değişikliği, 1-2 powerflex burçtur, viraj demiridir , şanzıman yağı değişimi .
    Güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

Keşke beyaz değil de sophisto grey falan olsaydı şu F10, kesinlikle çok daha gaddar dururdu. Beyaz soft kalıyor.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi en son 10 gün oldu kontak bastım F10'a , yani m5 de olsa yine 10 günde bir belki bineceğim )

Bindiğimde de kapıdan çıktığım saniye dur kalk'a giriyorum otoyola çıkana kadar, otoyoldada körü körüne yapıştırmıyorum, mevcut yazılımla da dert olmak isteyene bela oluyorum gayet. Güç / yakıt tüketimi dengesi tam kararında. Bu noktada F10 ile hiç bir sorunum yok.

Arkadaşımın yeni kasa FWD a5 1.4 rsa yazılımlı eibachlı aracını kullanınca o araba bile mesela çok dinamik geldi, yani olay hızlanma , saniyeler falan değil, direksiyon, kafanın net tepkileri, F10 bu noktalarda biraz hantal kalıyor ki zaten 520i'nin üretim amacı da dinamizm değil. Daha dinamik olması adına quattro bir TT evet olur mu olur, ama kağıt üstüne matematik dökünce malesef winner olamıyor.

F10 ile devam edeceğiz.

Bir jant değişikliği, 1-2 powerflex burçtur, viraj demiridir , şanzıman yağı değişimi .

Keşke beyaz değil de sophisto grey falan olsaydı şu F10, kesinlikle çok daha gaddar dururdu. Beyaz soft kalıyor.
    rengi merak edip bi baktımda keşke bakmaz olaydımm harbi çok zalımm duruyo

Official SOPHISTO GRAY (Dark Graphite Metallic) F10 / F11 5-series Photo Thread

Hamann jantlara ayrı bi bayıldım ,harbi yakışmış zımba gibi
    Konu 16EC813 tarafından (18-01-2024 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F10 ile devam edeceğiz.

Volkan selam,

Powerflex görünce, hemen yazayım dedim, ki sen de gündemine almışsın zaten.

Önceki sayfalarda bahsettiğim f10 530d aracıma, powerflex ön üst salıncak burç lastikleri eklendi 1.5 ay evvel

Direksiyon hissiyatı üzerinden arabanın şahsiyeti değişti, resmen bi anda hala aşkla andığım orjinal m sport e60 eski aracımı, ya da 1 tık daha ileri gideyim, arkadaşımın m sport e90'ını kullanıyormuşum gibi hissettim, o kıvama geldi sanki direksiyon.

Bu kadar çok fark edeceğini tahmin etmemiştim, tavsiye ederim acilen.

Şanzıman yağını da 1 sene evvel ZF'de değiştirtmiştim zaten araç 90 binlerdeyken, şikayetim yoktu, yine mutlu mesut devam.

Şu an km 125 binden selamlar

benim f10 530d'de şu an kombinasyon;

superchips stage 1 yazılım (tahmini 295-310 hp arası) + KW V3 yürüyen + GarageTR Aayhan Usta'dan LSD kilitli dif + powerflex burç

530d düşünürsen bak burda 1 tane var hala:

Just a moment...

belki sen de benzer kombinasyonu düşünebilirsin, kaldı ki sen detaycılığın ve inceciliğinle bu arabayı da muazzam hale getirirsin

ben f10'umdan çok memnunum, bu araca ancak f90 m5 için kıyabilirim gibi geliyor artık Allah kaza bela vermezse... -- ki f90 m5'e bu kadar rahat, umarsız ve maliyetsiz olarak günlük binemeyeceğim de kesin olduğu için, çok da kurcalamıyorum kendimi

bence sen de arabanın kıymetini bil, 1-2 kasa eski olabilir, ama bmw 5 serisi bence "otomobil" in en ideal tarifi

TTs artık sana hayal kırıklığı yaşatır, hafif kaçar, farkında mısın bilmiyorum ama bmw 5 serisine bulaştığından beri (sanırım 2018-2019) dönüp dönüp 1 doz bmw 5 alıp rahatlıyıp sonra yine arabayı bozdurup satıp başka yollara sapıp sonra pişman olup 5'e geri dönüyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yine de tezimin arkasındayım. Standartta 350+ olan her F10 bi başka olur sizin nazarınızda bence

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rengi merak edip bi baktımda keşke bakmaz olaydımm harbi çok zalımm duruyo

Official SOPHISTO GRAY (Dark Graphite Metallic) F10 / F11 5-series Photo Thread

Hamann jantlara ayrı bi bayıldım ,harbi yakışmış zımba gibi
    vur deyince oldurmek bu olsa gerek, adamin referans attigi site kapiyi direkt 550i'den aciyor. Nasil bir subliminaldir bu
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ağalar ben derdimi pek anlatamadım diye düşünüyorum boşverin, powerflex eklentisi + şanzıman yağı değişimi, gerisi güzel havalarda cilalayıp binmeye devam
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

hazır yapılmışı bile var favorimde
    bu F10 'u almadan, önce ocak-şubat 2022 döneminde E60'ıma birisi niyetlenince ne alırım diye gidip, gerçek 272'lik bir TTS baktığım gün aklıma geliyor.
    Fotolarına bakıp gün içinde acayip yükselmiştim, arabaya gidince ufacık tefecik çok basit gelmişti. Dış siyah, iç siyah-kırmızı kombinli, O.z. 'un değişik bir jantı vardı üzerinde. Pek ısınamamıştım arabaya.

TT için F10 bozmak çok akıl karı değil zaten, satışa falan da koyasım yok zaten F10'u , yazın çektiğim "ne alacağım" konulu uykusuz gecelere tekrar dönesim hiç yok.
    İndirim gelmiş, evren sana mesaj gönderiyor Volkan
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndirim gelmiş, evren sana mesaj gönderiyor Volkan
    abi diyorum, isterse güzel rakamlara alırız çok yakın arkadaşımın. İş kurdu o da o yüzden verecek
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi diyorum, isterse güzel rakamlara alırız çok yakın arkadaşımın. İş kurdu o da o yüzden verecek
    yaptığım matematik dışında önemli bir konu da renk

F10 'u beyaz renkle açıkçası pek sevmiyorum, %100 ısınamama durumu da buradan geliyor.

E beyaz F10 verip, beyaz TT alıcam , TT'ye beyaz daha çok yakışıyor ona hem fikirizdir de , matematiğin hiç bir yanı benim için tutmuyor.

TT'yi inşallah kıymet bilen birisi alır , çok kıymetli.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makethewayforme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan selam,

Powerflex görünce, hemen yazayım dedim, ki sen de gündemine almışsın zaten.

Önceki sayfalarda bahsettiğim f10 530d aracıma, powerflex ön üst salıncak burç lastikleri eklendi 1.5 ay evvel

Direksiyon hissiyatı üzerinden arabanın şahsiyeti değişti, resmen bi anda hala aşkla andığım orjinal m sport e60 eski aracımı, ya da 1 tık daha ileri gideyim, arkadaşımın m sport e90'ını kullanıyormuşum gibi hissettim, o kıvama geldi sanki direksiyon.

Bu kadar çok fark edeceğini tahmin etmemiştim, tavsiye ederim acilen.

Şanzıman yağını da 1 sene evvel ZF'de değiştirtmiştim zaten araç 90 binlerdeyken, şikayetim yoktu, yine mutlu mesut devam.

Şu an km 125 binden selamlar

benim f10 530d'de şu an kombinasyon;

superchips stage 1 yazılım (tahmini 295-310 hp arası) + KW V3 yürüyen + GarageTR Aayhan Usta'dan LSD kilitli dif + powerflex burç

530d düşünürsen bak burda 1 tane var hala:

Just a moment...

belki sen de benzer kombinasyonu düşünebilirsin, kaldı ki sen detaycılığın ve inceciliğinle bu arabayı da muazzam hale getirirsin

ben f10'umdan çok memnunum, bu araca ancak f90 m5 için kıyabilirim gibi geliyor artık Allah kaza bela vermezse... -- ki f90 m5'e bu kadar rahat, umarsız ve maliyetsiz olarak günlük binemeyeceğim de kesin olduğu için, çok da kurcalamıyorum kendimi

bence sen de arabanın kıymetini bil, 1-2 kasa eski olabilir, ama bmw 5 serisi bence "otomobil" in en ideal tarifi

TTs artık sana hayal kırıklığı yaşatır, hafif kaçar, farkında mısın bilmiyorum ama bmw 5 serisine bulaştığından beri (sanırım 2018-2019) dönüp dönüp 1 doz bmw 5 alıp rahatlıyıp sonra yine arabayı bozdurup satıp başka yollara sapıp sonra pişman olup 5'e geri dönüyorsun
    abi powerflex işine giricem gibi , çok güzel izah etmişsin hatta yaşatmışsın o duyguyu

son cümlene de katılıyorum, 5 bozup sağa sola gittikçe 5'e döndüm hep AMAA f10 520i yazılımlı bozup F10 almam .
    1900'lü rakamlara çıktıktan sonra 2011 bir araç düşünmem artık, G20 3 serisi alıp, yazılımla huzurlu şekilde 300 hp binerim. Aracın yalıtımı gerçekten en az F10 kadar iyi, teknolojisi iyi, performans / fren iyi. Şu da olsun dedirtmiyor gerçekten.
    düğün öncesi böyle bir atılım yapamam zaten o ayrı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    style 343 19" replicası güzel fiyata denk geldi. Artı olarak spacer takmadan şu anki duruşu veriyor.

ne dersiniz alayım mı?

şu an üzerindeki hre ff01 replicasından daha iyi bir duruş olur diye düşünüyorum.

bu 20" ama fikir verir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alma basit duruyor.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler