User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
137 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Elektrikli Dünyaya Geçiş: Tesla Model Y Performance

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    frunk led harika olmuş
    extra ekran için de tonla versiyon var ama en iyi seçenek bu cidden
    bir de havalandırma içine konulan mini led gösterge var ama tabii görsellik ve iletilen bilgi açısından karşılaştırılmaz
    + olarak arka havalandırmanın olduğu yere de extra ekran var o da baya bi işlevli , düşünülebilir ileride bence
    Evet ön ekran konusunda OEM gibi duran ve gerekli bilgiyi veren en güzeli bu carplay vs aşırı gereksiz.
    Arka havalandırma arasını yurtdışından kendim alıcam yine burada X 2 ye satıyorlar herşeyi...

Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Frunk led cok iyi hemen sipariş edilsin
    Amazon.com.tr, ne zaman geliyorsun Mavşehirde meeting yapak.

Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otm kaput ac kapa goz kirpiyo
    O da listede aynen Yazın da arka bagaj al buzdolabı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Dış trim parçaları göz önünde ve tam kirlenmeye müsait yerlerde olduğu için vakit kaybetmeden trim seramiği uyguladım. Marka olarak daha önce de kullanıp memnun kaldığım Gyeon tercih ettim. Pahalı gibi gözükse de çok uzun süre dayandığı için açıkçası fiyatını hakediyor. Tavsiye ederim.

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trim seramiği dış mekandaki plastiklere mi uygulanıyor?
    uygulama öncesi aşamalar nedir?
    i20N'de de bol bol plastik dış parça var, bende düşünebilirim.

amazon'da bazı tesla aksesuarları ciddi indirimdeydi bugün, belki lazım olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Selam Emin, yüzey mümkün olduğu kadar yağ, wax, parlatıcı gibi unsurlardan arındırılmış ve kuru olmalı. Mümkün ise %50 sulandırılmış IPA ile geçersen daha iyi olur.

Evet ürün sadece dış trim plastiklerine uygulanıyor iç mekan kullanımına uygun değil. Memnun kalacağına garanti verebilirim

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Emin, yüzey mümkün olduğu kadar yağ, wax, parlatıcı gibi unsurlardan arındırılmış ve kuru olmalı. Mümkün ise %50 sulandırılmış IPA ile geçersen daha iyi olur.

Evet ürün sadece dış trim plastiklerine uygulanıyor iç mekan kullanımına uygun değil. Memnun kalacağına garanti verebilirim
    her zamanki cila öncesi iyi yıkama yani bir ara deneyelim teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Evet bu hafta hareketli geçti.

Arabanın ilk teslim anında olan 1-2 minör kozmetik hata vardı jant çiziği vs gibi. hem de sonradan fark ettiğim direksiyonu döndürürken gelen çıt çıt sesi vardı servis randevusu oluşturdum ve @wolkanku + @Deniz. beyfendilerle bira içmek için istanbula gittim. İki araba olarak yola çıktık bir 20 LR ve benim araba. Yol boyunca 110km + Autopilot ile 21 derece klima ile iki araba yan yana arka arkaya gitmeme özen göstererek İstanbula hiç şarj etmeden %10 şarj ile vardık. Bu noktada ilginç bir şekilde benim araba LR den daha az yaktı.

425km ortalaması LR: 16.4kw P:15.8kw

Sabah 5.30 da yola çıktık.

Dilovası Köprü çıkışı şarja girdik %10 ile.

Sonrasında servise Merter otomole gittik. Sağolsunlar çok güzel bir ilgileri var, çok hızlı ve çözüm odaklı yaklaşıyorlar yokuş yapma veya reddetme huyları yok. Jantımı garantiden değiştirdiler. Tekil ücreti normalde 19.300TL

Sonrasında çoğu Teslada olan direksiyon sesi için çıtçıt sesi için Lateral Bar garantiden değişecekti ancak serviste stokta yoktu. Mobil servis oluşturdular İzmirde değişecek dendi parça sizi yormayacağız diyerek. Cuma servis randevusu oluşturuldu Cumartesi günü arandım pazartesi günü bugün ise parçam 30dk da değiştirildi. Üzerine de ücretsiz rot yapıldı.

Ben açıkçası servis deneyiminden memnun kaldım, ilgili ve çözüm odaklı yaklaştılar.

Not: İzmir-Ankara ve bazı büyük şehirler 2024 ikinci yarısında servise kavuşacakmış onun da bilgisi verildi.

ST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne güzel mobil servis oluşturup problemi çözmeleri büyük jest, bizim ülkemizde maalesef alışkın değiliz.
    Konu ST tarafından (05-12-2023 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.
    Serdar TURGUT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bu hafta hareketli geçti.

Arabanın ilk teslim anında olan 1-2 minör kozmetik hata vardı jant çiziği vs gibi. hem de sonradan fark ettiğim direksiyonu döndürürken gelen çıt çıt sesi vardı servis randevusu oluşturdum ve @wolkanku + @Deniz. beyfendilerle bira içmek için istanbula gittim. İki araba olarak yola çıktık bir 20 LR ve benim araba. Yol boyunca 110km + Autopilot ile 21 derece klima ile iki araba yan yana arka arkaya gitmeme özen göstererek İstanbula hiç şarj etmeden %10 şarj ile vardık. Bu noktada ilginç bir şekilde benim araba LR den daha az yaktı.

425km ortalaması LR: 16.4kw P:15.8kw

Sabah 5.30 da yola çıktık.

Dilovası Köprü çıkışı şarja girdik %10 ile.

Sonrasında servise Merter otomole gittik. Sağolsunlar çok güzel bir ilgileri var, çok hızlı ve çözüm odaklı yaklaşıyorlar yokuş yapma veya reddetme huyları yok. Jantımı garantiden değiştirdiler. Tekil ücreti normalde 19.300TL

Sonrasında çoğu Teslada olan direksiyon sesi için çıtçıt sesi için Lateral Bar garantiden değişecekti ancak serviste stokta yoktu. Mobil servis oluşturdular İzmirde değişecek dendi parça sizi yormayacağız diyerek. Cuma servis randevusu oluşturuldu Cumartesi günü arandım pazartesi günü bugün ise parçam 30dk da değiştirildi. Üzerine de ücretsiz rot yapıldı.

Ben açıkçası servis deneyiminden memnun kaldım, ilgili ve çözüm odaklı yaklaştılar.

Not: İzmir-Ankara ve bazı büyük şehirler 2024 ikinci yarısında servise kavuşacakmış onun da bilgisi verildi.
    makina rodaj iyi yapılmış ciğerli long rencten az yakıyor, o jantı başka markaların servisleri değiştirmezdi..

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LR daha düşük beygir ve 20" sebebiyle mi fazla yaktı yoksa o araçta bagaj yükleri-şöför kilosunda dramatik fark gibi şeyler mi vardı?

tüketimler ne olursa olsun gayet başarılı zaten verimlilik adına tesla farklı bir yerde diğerlerine göre
    firmanın kullanıcılara veya kullanıcı adaylarına jest yapma eğilimleri de çok güzel , kafa yapıları kesinlikle değişik
    ikisine de maaşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makina rodaj iyi yapılmış ciğerli long rencten az yakıyor, o jantı başka markaların servisleri değiştirmezdi..
    Ciğerini dibine kadar açtık Evet ben de öle düşünüyorum. üzerine ben çizmiştim ve belirttim bunu çünkü. Görsel olarak ta gösterdim.

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LR daha düşük beygir ve 20" sebebiyle mi fazla yaktı yoksa o araçta bagaj yükleri-şöför kilosunda dramatik fark gibi şeyler mi vardı

tüketimler ne olursa olsun gayet başarılı zaten verimlilik adına tesla farklı bir yerde diğerlerine göre
    firmanın kullanıcılara veya kullanıcı adaylarına jest yapma eğilimleri de çok güzel , kafa yapıları kesinlikle değişik
    ikisine de maaşallah
    Yok, iki arabada tam boş, aynı hızda autopilotta arka arkaya değil (yan yana şeritlerde) eşit şartlarda gitti. Tahminen iki arabanın yazılımları farklı ve sabit yüksek hızda P nin tork iletimi veya zorlaması daha farklı. Ama şehir içinde LR 10kw az yakıyor. Yani ben 18 yakıyorsam o 17 yakıyor.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dibinde kaldıysa bizim miniğin dodikleri de parlatalım direktörüm

Maşallah

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Perf 19 jant kombinasyonu guzel olur.
    Direk draglarda adalet dagitir.

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzun bir aradan sonra ilk size yorum yazıyorum maşallah elektrikli araçlara nedense hala alışamadım telefonlardaki gibi bir kaç yıl sonra pil değişim zamanı geldiğinde çok ciddi rakamlara çıkıyorlar kendim Mercedes Benz çalışanıydım yakın bir zamana kadar bi elektriklinin pilini 650 bin + kdv gibi rakama değiştirilmişti nedense içten yanmaılar benım için hala candır.

Teknolojik olarak elektrikli araçlar kesinlikle çok güzeller fakat babamın bir sözü vardır nerede elektrik varsa orada sorun vardır diye (kendisi elektrik ustası 53 yıldır) inşallah bu gibi sorunlar yaşayıp keyfiniz kaçmaz.

Biraz olumsuz bir yorum gıbı oldu ama allah kaza bela vermeden mutlu mesut binersiniz. Görüntüsü yolda duruşu gayet çok hoş ki sizin gibi değer bilen birinin elinde olması çok güzel birşey.
    ASTRA GSİ16V

CORSA GSİ16V

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu aralar pek bişey yapmadım. Bebek ile ilgilenmekten pek vakit kalmıyor.

Camlara Batuda Glaco uyguladım, cam yüzeyi çok fazla olunca sonucu da güzel oldu yağmurlarda iyi performans gösteriyor, sezonu çıkartsa yeter bana.

Arka plakamı da plakalık iptali + kareye döndürdüm USA stili. Benim tam kafamdaki görüntü oldu daha sade oldu özellikle arka Makyajlı Tesla yazısından sonra.

Volkanku gibi içi dolu yorum yapan müdür(menecır) arkadaşların hoşuna gitmese de benim içime oldukça sindi.

Şimdilik bu kadar, sırada ambians aydınlatma, ön elektrikli bagaj ve ekran var. Ekranı aldım ama yanlış geldi çinliler sağolsun eski bilgilsayarlı Intel işlemcili olanlar için göndermişler geri gönderdik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar pek bişey yapmadım. Bebek ile ilgilenmekten pek vakit kalmıyor.

Camlara Batuda Glaco uyguladım, cam yüzeyi çok fazla olunca sonucu da güzel oldu yağmurlarda iyi performans gösteriyor, sezonu çıkartsa yeter bana.

Arka plakamı da plakalık iptali + kareye döndürdüm USA stili. Benim tam kafamdaki görüntü oldu daha sade oldu özellikle arka Makyajlı Tesla yazısından sonra.

Volkanku gibi içi dolu yorum yapan müdür(menecır) arkadaşların hoşuna gitmese de benim içime oldukça sindi.

Şimdilik bu kadar, sırada ambians aydınlatma, ön elektrikli bagaj ve ekran var. Ekranı aldım ama yanlış geldi çinliler sağolsun eski bilgilsayarlı Intel işlemcili olanlar için göndermişler geri gönderdik.
    arka plakalık arabayı çok dar gösterdi bana göre, heybetli göte brazilian bikini olmuş.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başkan bak ne çıkmış ;

S3XY Knob - The Smartest Rotary Dial for Tesla - YouTube
    S3XY KNOB by Enhance - Full Walkthrough & Installation - YouTube

çok ciddi hoşuma gitti

330usd eder mi orası ayrı tartışılır
    Konu 8.000rpm tarafından (16-01-2024 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

fsm1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam tavsiye edermisiniz benim aracında dış heryeri plastik alıp uygulasammı bilemedim ? Heleki yıkamadan sonra o berbat plastik görüntüsüne faydası varmı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fsm1996 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam tavsiye edermisiniz benim aracında dış heryeri plastik alıp uygulasammı bilemedim ? Heleki yıkamadan sonra o berbat plastik görüntüsüne faydası varmı
    Evet 1-1,5 seneboyunc abir daha bir ürüne ihtiyacınız kalmaz.

--------------

Daha önce sipariş ettiğim ekran yanlış gelince tekrar sipariş ettim. Bunun yanında arabay bir sürü şey girdi arabayla pek ilgilenemedim. Ama ana olarak üç büyük sipariş oldu diyebilirim.

1- Konsol Ambians Aydınlatma
    2- Mini Ekran
    3- Ekran Döndürme Kiti

Şimdi bu 3 siparişten ekran ve ambians geldi, ambians aydınlatmayı kendim uyguladım. Çok güzel oldu tam istediğim gibi oem şekilde, ledin kendisi değil yasıması gözükecek şekilde, dimlenebiliyor 0-100 arası, sonsuz renk seçeneği ve telefondan kontrolllü. İçerideki havayı ve gece karanlığını pozitif olarak baya değiştirdi çok memnun kaldım. (Sol ve sağda havalandırma var siz sormadan söleyim neden oraya uzanmıyor diyenler için).

Sonrasında aldığım ekran da bu şekilde bu hafta takmayı planlıyorum.

Ekran döndürme daha gelmedi, bekliyorum.

Bunlara ek olarak komple arabaya ikincil fitil takımı aldım Amerikadan, rüzgar sesi konusunda baya iyileşme sağlıyormuş. Birebir kesim OEM gibi bakalım ne kadar fark edicek.

Bütün bu siparişlerimde kahrımı çeken ŞEHZADE BERKAY MURADOĞLU HAN kardeşime çok teşekkür ederim. @berkaym

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kullanın elektrik bey, şiparişleriniz hızlıca temin edilir, tüm dünya ayağınız altında..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. EkReM

Bu Konudaki Etiketler