User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
141 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: '16 vw golf mk7 r-line tdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadi gelmiş geçmiş olsun , kalbi güzel adam olduğun için işin de rast gitmiş. kafadan duruş gerçekten çok değişmiş

gece karanlığında aydınlatma nasıl peki ?

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi gelmiş geçmiş olsun , kalbi güzel adam olduğun için işin de rast gitmiş. kafadan duruş gerçekten çok değişmiş

gece karanlığında aydınlatma nasıl peki ?
    Teşekkür ederim abi, çok net fotoğraf çekemedim de kafa duruşu da cidden çok güzel oldu
    Abi tam kapkaranlık sokakta test edemedim ama şöyle otoparkta bile bariz fark var. Xenonların yaptığı gibi sarımtrak değil, çok net beyaz bir ışık ve net şekilde gösteriyor. tabi farlar, merceklerin temizlenmesinden dolayı da bir artı var ama xenon ampullere göre çok daha net bir aydınlatmaya sahip bence de. Teşekkür ederim bu yol gösterişin için de farcı bile çok daha iyi yapmışsın dedi, xenonlar mercekleri de çok çabuk karartıyor dedi.
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim abi, çok net fotoğraf çekemedim de kafa duruşu da cidden çok güzel oldu
    Abi tam kapkaranlık sokakta test edemedim ama şöyle otoparkta bile bariz fark var. Xenonların yaptığı gibi sarımtrak değil, çok net beyaz bir ışık ve net şekilde gösteriyor. tabi farlar, merceklerin temizlenmesinden dolayı da bir artı var ama xenon ampullere göre çok daha net bir aydınlatmaya sahip bence de. Teşekkür ederim bu yol gösterişin için de farcı bile çok daha iyi yapmışsın dedi, xenonlar mercekleri de çok çabuk karartıyor dedi.
    içerideki ısı da çok ciddi şekilde düştüğü için çok soğuk havalarda oluşabilecek buhar vs gibi durumların da önüne geçmiş oluyor Led işi.

Ben ilk defa takmadan önce yağmurda nasıl olur diye şüphelerim vardı, e60 da her türlü hava koşulunda test edince , f10'da kafam rahat bir şekilde taktım. Yağmur emin ol xenona göre daha iyi önünü göreceksin.

Bu arada ben far ayarımı normalin 1 tur fazlasına göre ayarlıyorum. F10 ' a ilk bu milestoneları taktık , yere düşen ışık zaten çok fazla ama bu sefer tam karanlık yolda yerdeki ışıkla tamamen karanlık yer arasında çok fazla kontrast farkı olduğundan karanlık yer kör alan olarak kalıyor.. 1 tur fazlasına çevirince menzil epey artıyor.. E60'da da böyle kullandım, selektör hiç yemedim ya da 4 lüsünü yakan hiç olmadı. 1 tur zaten yarım cm belki farkediyor düz duvarda ayar yaparken ama uzunlamasına açık karanlık yolda ciddi fark ediyor. Sağ taraf çok minimal yukarıda olmalı tabelalar için.

bir ara düz bir zeminde uzunca bir yolda foto çekip atarsan gerekli ya da değil söyleyeyim sana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içerideki ısı da çok ciddi şekilde düştüğü için çok soğuk havalarda oluşabilecek buhar vs gibi durumların da önüne geçmiş oluyor Led işi.

Ben ilk defa takmadan önce yağmurda nasıl olur diye şüphelerim vardı, e60 da her türlü hava koşulunda test edince , f10'da kafam rahat bir şekilde taktım. Yağmur emin ol xenona göre daha iyi önünü göreceksin.

Bu arada ben far ayarımı normalin 1 tur fazlasına göre ayarlıyorum. F10 ' a ilk bu milestoneları taktık , yere düşen ışık zaten çok fazla ama bu sefer tam karanlık yolda yerdeki ışıkla tamamen karanlık yer arasında çok fazla kontrast farkı olduğundan karanlık yer kör alan olarak kalıyor.. 1 tur fazlasına çevirince menzil epey artıyor.. E60'da da böyle kullandım, selektör hiç yemedim ya da 4 lüsünü yakan hiç olmadı. 1 tur zaten yarım cm belki farkediyor düz duvarda ayar yaparken ama uzunlamasına açık karanlık yolda ciddi fark ediyor. Sağ taraf çok minimal yukarıda olmalı tabelalar için.

bir ara düz bir zeminde uzunca bir yolda foto çekip atarsan gerekli ya da değil söyleyeyim sana.
    Işıklı otoparkta bile fark ciddi anlamda var abi söylediğin gibi, zaten far ayarımı da kendim yapıyorum Tüv' den bile far ayarı hatalı hiç almadım kasapların yaptığı saçma ayar ne hizalı ne de yol gösteren olmadığı için uzun süredir kendim yapıyorum, aynı şekilde dediğin gibi olması gerektiği (yerden yüksekliğinden) yerden çok az üste kaldırdım, bir tur olmasa da yarım tur gibi abi. Ama dediğin olay ile ilgili fotoğraf mutlaka atacağım yorumun benim için önemli abi. teşekkürler

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    En güzelini en doğrusunu yaptın sonuç baya tatmin edici olmuşke.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güzelini en doğrusunu yaptın sonuç baya tatmin edici olmuşke.
    Sağol abi, en azından iki tane sıfır far olmuş oldu
    Diğer türlü sıfır far işine girseydim, beyinler de süpriz çıkınca oturur ağlardım 70 bin tl bir fara verdim diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol abi, en azından iki tane sıfır far olmuş oldu
    Diğer türlü sıfır far işine girseydim, beyinler de süpriz çıkınca oturur ağlardım 70 bin tl bir fara verdim diye
    100 lira PPF ve filme verince de ağlıyorsun boşver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 lira PPF ve filme verince de ağlıyorsun boşver
    Hakkıdır ama o şimdi bizimki keyif işi olmadı abi, durduk yere çıkan masraf olunca daha bir can acıtıyor
    Bu arada dün Protac ta full tesla vardı, rakamları da güzel gerçekten stek olarak. Ama polisaj yapmıyorlarmış adım atmaya yer yok dükkanda maşallah

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi bunla geçmiş olsun.

Ben de farları temizletmeye bırakacağım Maslak Far'a ama bir türlü fırsat olmadı. Camlardan biri değişti biri değişmedi herhangi bir fark gördün mü?

Ben açılmışken komple camlarını da mı değiştirsem diyorum ama emin de olamadım. Bir de tampon sökme işi var bizde bela.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bunla geçmiş olsun.

Ben de farları temizletmeye bırakacağım Maslak Far'a ama bir türlü fırsat olmadı. Camlardan biri değişti biri değişmedi herhangi bir fark gördün mü?

Ben açılmışken komple camlarını da mı değiştirsem diyorum ama emin de olamadım. Bir de tampon sökme işi var bizde bela.
    Abi tampon sökme benim de aynı maalesef. Ben de arkadaşın dükkanda söküp farları başka araçla götürmüştüm işte. Ama beyinden dolayı araba gelmesi gerekince can sıktı tekrar tak sök tak oldu abi.
    Abi hiç bir fark yok, diğer camımda temizdi zaten çok minimal taş izleri vardı ama zımpara pasta cila vs yaptılar ikisi de sıfır camlı gibi oldu. Ekstra ikisine de ppf çekince arada hiç bir fark kalmadı.
    İnşallah problemsiz devam ederse, işçilik muazzam beğendim abi gerçekten aradaki silikon vs hiç bir türlü dışarıya taşmıyor ve belli olmuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper, ben de olmadı perşembe falan sabahtan bırakıyım. Aynı gün vermeleri iyi oluyor, tamponu da kaportacımda söktürürüm.

Benim taş izleri var, bir de sol farın köşesinde hafif cizik var biri sürtmüş. Onu da büyük ihtimal çıkar diyorlar da işte risk var. Bu kadar uğraşmışken far camı da değişsin sıfır pırıl pırıl olsun diyorum ama o far camları ne kadar kaliteli emin değilim.

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper, ben de olmadı perşembe falan sabahtan bırakıyım. Aynı gün vermeleri iyi oluyor, tamponu da kaportacımda söktürürüm.

Benim taş izleri var, bir de sol farın köşesinde hafif cizik var biri sürtmüş. Onu da büyük ihtimal çıkar diyorlar da işte risk var. Bu kadar uğraşmışken far camı da değişsin sıfır pırıl pırıl olsun diyorum ama o far camları ne kadar kaliteli emin değilim.
    Abi benim sabah 8.30 - 13.00 sürdü. tampon sök taka da bir ton para çektikleri ve düzgünce oturtamayanlar olduğu için kendim dikkatlice yaptım ben abi.
    Muhtemelen çizikse çıkar diye düşünüyorum, olmadı risksiz bir halde yapabildikleri kadar yapsınlar PPF çekince de baya kapatacaktır.
    Far camında hiç bir fark yoktu, belki de sökme orijinal cam da olabilir abi, detaylıca incelediğimde elle hissedilir, gözle görülür bir fark yoktu
    E90 camları da Umut far da değişmişti, yine aynı şekilde bir fark gözükmüyor abi tabi darbeye dayanım oranı aynı mıdır bilemedim o yüzden ppf de güzel oluyor abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper sürede vermişler, ben de hallediyim direk. PPF şart zaten farın üstündeki koruyucu tabakayı aldıkları için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper sürede vermişler, ben de hallediyim direk. PPF şart zaten farın üstündeki koruyucu tabakayı aldıkları için.
    Şimdiden hayırlı olsun abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kış gelmek üzereyken orijinal kauçuk paspasları servisten almaya gittim.

Ürün kodu falan bir gün bir arkadaşa lazım olursa diye fotoğrafını ekliyorum.

Showrooma gittiğimde kapıları açık bir 8 GTI gördüm, biraz inceledim. Yeni yenidir elbette çok güzel bir otomobil olmuş.
    Sadece jantlar çok çirkin duruyor bence, hiç GTI havası yok gibi duruyor. Bir de egzoz başlıkları
    Alacak olursam, aracı teslim almadan jant siparişini verirdim bir de egzoza kesin el atarım.
    Buyurun birkaç fotoğraf. Cam tavansız GTI da ayrı bir güzel duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçi kötü değil , çok kötü

Senin aracın iç dış bundan daha yakışıklı.
    Ön tamponu albenili, gerisine harf harcamak dahi istemiyorum , cümlemi noktalıyorum

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farlardan sonra kafa ok gibi olmuş Servisin hazır stoğunda paspas var mı yarın bende uğrayacağım hazırda varsa bende alayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçi kötü değil , çok kötü

Senin aracın iç dış bundan daha yakışıklı.
    Ön tamponu albenili, gerisine harf harcamak dahi istemiyorum , cümlemi noktalıyorum
    Abi ben de öyle düşündüm ama şimdi sahibi olduğum aracı çok kıyaslamak kendi malımı övüyormuş gibi gözükmek istemedim sadece 8 in içi özellikle sıkışık geldi, 7 deki ferahlık yok(cam tavanlısına da bindim) koltuklardan dolayı arkası çok daha dar gözüküyor. Sadece yeni yenidir işte gti tamponu 8 de gerçekten çok güzel dediğin gibi abi

Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farlardan sonra kafa ok gibi olmuş Servisin hazır stoğunda paspas var mı yarın bende uğrayacağım hazırda varsa bende alayım
    Altur sipariş ile 1 günde getirdi
    Teşekkür ederim, güzel oldu farlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    7'nin hissiyat kalite dengesi çok başarılı. Hatta dolu bir 7 A3 ten daha iyi bir hissiyata sahip. Ama bence hala nirvana 6

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler