User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
77 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Arayı sanırım fazla açtık. - 10' Peugeot 3008

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen muhatap ol ya hatrım kalır.
    Gel kankam ben seninle olurum
    Livestrong

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gel kankam ben seninle olurum
    Ben de seninle muhatap olurum kankam bu konu sahibi laz yüzünden problem yaşıyorum sürekli
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aykut senin de elinin ayarı hiç yok biraderim be. Ben de eskiden çok keserdim sağımı solumu, hatta bir kere topuzu çıkarırken kendi burnuma bir çaktım, 5-10 dk grogi durumda ancak kendimi topladım.

Sırf bu beceriksiz durumlar yüzünden bir sürü de zarar açtık kendimize zaman zaman. Neyse el kol hala sağlam. İş güvenliği cidden önemeli bu arada, aman başına iş gelmesin dikkat et.

3008 e gel artık da amel defterini okur gibi oku oku bitiremedik zira
    Yav sanki senin elinin ayarı var son 3 arabadır cam çatlatıyorsun

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav sanki senin elinin ayarı var son 3 arabadır cam çatlatıyorsun
    3 değil olm, bi c5 in arka cam bir de Rs in ön cam. RS den bi 10 luk olduk gibi bakalım, inat ettim değiştirmiyorum hala. Yaza doğru 15 olur o pöff.

Sabah sabah üzdün beni be, rütbeni düşürüyorum senin, moramiral sen bundan sonra

değiştirdim ocak 2024 de hemde. cam + film 5700 (Tamcam)

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de seninle muhatap olurum kankam bu konu sahibi laz yüzünden problem yaşıyorum sürekli
    Yine karıştırdın dimi ortalığı, yapma da gardaşım zaten darlanmışım

Evet aksiliklerle mücadele etme dernek başkanı olarak devam edelim.
    Aldığımda fark etmediğim, bu tip arabalarla daha önce tecrübem olmadığı için de lastik ölçüleri bir tuhaf geliyordu gözüme. Daha sonra çamurluk hizası ve lastik boyutlarına bakmaya başlayınca lan bunda bişey mi var yoksa ben mi kendi kendime kıllanıyorum demeye başladım. Jeton sonradan düştü önce kapıdaki etikete daha sonra da stepneye bakınca üstündeki ebatların yanlış olduğunu anladım.
    215/60/16 olması gereken ebatlar 205/55/16 takılmış Tahminim daha ucuz olduğu için. Neyse hanımın da sürmeye başladığı bugünlerde riske atmamak için kışlıklarla başladım. İlerleyen süreçte belki yazlıkları 17ye geçiş yaparken alırım.
    Ebat ara bir ebat olduğu için çok giden ölçülerden fiyat olarak epey farklı, gönlüm goodyear ultragripten yana olsa da fiyatlardan ötürü maalesef bizim için platonik uzaktan izlemeli bir ilişki olarak kaldı. Kasım ayında zart-zurt indirimi de yakalayınca debica frigo hp2 alıp geçtim. İlk yorumlarım şimdilik olumlu. Yol sesi konusunda çekincelerim vardı ama onu söylemek için erken henüz 200 km oldu takalı.

Elfreni tuşu ve bir kaç detay daha mat kullanılmış içerde. Çizilme durumu ve görsel olarak benim çok hoşuma giden şeyler değil. İnternette dolanırken piano-black olanına denk geldim. Bunu takmak da biraz maceralı oldu benim için. Standart tarife çevresindeki çıta ve trimleri söküp tuşu soketten ayırdım. Bi anda 2 tane uyarı yandı ekrandan. Dedim noluyoruz hımınaaa Yenisini yerine takıyorum çalıştırıyorum yok. Eskisini takıyorum yok. Türk kafası kapat-aç taktiği ile bu işi çözeriz diyerek akünün kutup başını söktüm. Bi 10 dakka sonra geri takayım dedim, bundaki sistem mandallı gibi klemp kapatır misali. Ben alışım cıvata sıkmaya dikkat etmedim, mandalı parmağım aradayken kapattım. Parmakta ufak bir imza bırakmış olduk. Küfür kıyamet geri çıkardım. Sinirim geçince geri taktım daha dikkatlice. Arızalar gitti, elm'den baktım bir sorun gözükmüyor. Daha sonra kesen gündüz far ampüllerini de değişeyim dedim ama onu da saçma salak bi yere koymuşlar. Kolum far yükseklik ayarına çarpınca bi de onu yerinden çıkardım. Dedim ben bunu bırakıyorum bu işte bi puştluk var

Yaklaşık 1 aydır süre gelen de bir duman sorunum vardı. Her ne kadar bana mantıklı gelmese de yakıttan şüphelendiler. Farklı marka denedim fayda etmedi. Turbo, enjektör, egr vs diye her kafadan bir ses çıkmaya başladı. 1-2 hafta yazılımlı 1.7 corsa gibi gezdim. En son bi yerde egr'yi emmeden körleyelim arıza da yakmaz dedi bi arkadaş. Seçeneklerin en makul ücretlisi o olduğu içi dedim yapalım en kötü sökeriz flanşı. Bu kadar salak saçma bir yere koyulan hava filtresi ve egr konumlandırılması muhtemelen başka arabalarda yoktur. Sivri zeka fransız mühendisleri biz bu motoru zaten 407-C5 vs gibi araçlarda kullanıyoruz buna da direk koy-geç demişler muhtemelen, başka türlü bu kadar gereksiz işçilik çıkarmasının bir anlamı yok.
    Egr'yi iptal ettikten sonra duman seviyesi epey azaldı. O tarafı sökmüşken hava filtresini de değiştik.
    Yaklaşık 2 hafta kadar da böyle sürdüm. Daha sonra 1-2 kere daha yüke bindirince arkamda ufak ufak duman atmaya başladığını gördüm. 2-3 usta gezdikten sonra iyice bıkkınlık geldi, durumu işyerinden bir abimle paylaştım. Getir arabayı benim garaja bi bakalım olm ne koparılıyosun etrafa dedi. 3 katlı müstakil bir evin bahçesine kendine garaj yapmış, alttan bişey gerekirse diye de kanal açtırmış. Baktım 1-2 tane de diagnoz cihazı var, soba da cayır cayır yanıyor. Çoğumuzun istediği hobi-garaj.

Hortumları vs sökmeye başlayınca 1-2 tane oringten şüphelendi. Daha önce 407 sahibi olduğu için en azından konuya benden daha hakim. Turboya belirgin bir sorun yok ama ilerleyen aşamalarda bazı şeylerin sinyalcisi. Islık ötme-atma görmedik. Turbo hortumunun oringlerini özellikle orjinal istedi bu sefer, ben başta anlam veremedim niye ama eskisiyle karşılaştırınca mevzuyu anladım. Takılan ile orjinali arasında belki de 1 mm kalınlık farkı var 1-2 tanesinde. Dağıtmışken o kadar maf'ı da temizleyelim dedik. Daha önce Liqui Moly'nin maf temizleme spreyini almıştım. Onunla da o kısımları temizledik. Maf 3 cıvata ile sabitleniyor yerine. Bizimkinden 2 tane çıktı, ustalar tasarruf yapmışlar. Sanayiye bi daha geri dönüp cıvatacı aradık bi de. Hava filtre kutusu da tam yerinde değildi. Belki de o son fazla duman olayını da bi yerlerden hava aldığı için yapıyodu. Hepsini yerli yerine koyup kapattık. Pis mazot ıvır zıvır olayı vardır diye de mazot filtresi almıştım onu da değiştik. Uzun yola çıkmadan da LM Yakıt katkısı atıp deneyeceğim.

Biz o oringleri cıvatayı aramaya gittiğimizde, garajda bi abimiz daha vardı. Farlar sararmış parlatayım mı dedi. Dedim canıma minnet ben zaten yaptıracaktım.
    Geldiğimizde kataraktı kaldırdım dedi Peşine de benim öküzlük yapıp yerinden çıkardığım far yükseklik ayarını geri yerine takıp far ayarını halletmiş sağolsun
    App'leri taktım son çıkmadan bi de suat otomotiv plakalarından kurtuldum

Çıkmayan plaka aydınlatmalarını söktüm onları yenileriyle değiştiririm devam eden süreçte. Bi de takip edip sürece bakacağız. Hortumlar vs yerli yerinde olduktan sonra şuan sesi soluğu yerinde şükür. Duman olayını çözdük gibi duruyor, erken de konuşmıyım ama
    Kapı kolları ve cam otomatiklerinin çerçeveleri için de çalıştığım yerde boyahane tarafından bir arkadaşla görüştüm. Zımpara ve tesfiyesini yapıp ona vereceğim. Gönlüm piano blackten yana ama henüz tam karar vermedim.
    Ön tampon ekinde de hanım sağolsun sürrealist çalışıp bir motif yapmış, söküp nasıl düzeltebiliriz bi de ona bakıcam
    Konu aykutsafakyaman tarafından (17-12-2023 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garaj ve kanala takıldım. En son ben de garajın dibinden temele ineceğim

Duman gitmesi iyiye işaret.
    Reçeteni yazdık sana aslında. Hibrid dp egr iptal downpipe.

Hatta egr komple su geçişini de by pass yapmak lazım.

İç trimleri nasıl kolay kırılmadan sökülüyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garaj ve kanala takıldım. En son ben de garajın dibinden temele ineceğim

Duman gitmesi iyiye işaret.
    Reçeteni yazdık sana aslında. Hibrid dp egr iptal downpipe.

Hatta egr komple su geçişini de by pass yapmak lazım.

İç trimleri nasıl kolay kırılmadan sökülüyor mu?
    Valla bizimkinde alan müsait olduğu için yan duvarları kırıp büyütecek orayı. Baharda muhtemelen bütün haftasonları orda olurum

Haftaiçi okula geçerken 150 160 döndüm temden herhangi bişey görünmedi. Şimdilik iyiye işaret, takip ediyorum yine. Şanzıman beni korkutuyor yoksa dediğin mantıklı ama bu şanzımanın kaldırabileceğini düşünmüyorum. Yılbaşından sonra egr yi yazılımdan da kapatıcam.
    İç trimlerde hiç sökülmeyenler de zorlandım. Ek bi de plaka lambası çok zorladı. Cam otomatiklerinin ve kapı kolu çerçevelerini henüz sökemedim. Bakalım onlar nasıl çıkacak.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kankam maşallah hayırlı uğurlu olsun, sonunda içine sinecek güzel bir şey buldun, konu güzel gidiyor.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kankam maşallah hayırlı uğurlu olsun, sonunda içine sinecek güzel bir şey buldun, konu güzel gidiyor.
    Sağol kankam, uğraşıyoruz kendimizce işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilader sen arabadan bir şey sökme ya kendine zarar veriyorsun yada , arabanın parçasını kırıyorsun laz inadı baskın geliyor kabul et. Eline emeği sağlık keyifle okudum. Ne kadar insan zorluklarla karşı karşı kalıp çıldırma raddesine de gelse, işin sonuna doğru yaklaşınca alınan keyif bambaşka , konunun sonu merakla bekliyorum
    Şimdi gördüm kusura bakma canıms

Evet ufak bir güncelleme daha ileteyim.
    Orta klima menfezlerinin krom çerçevesi eksikti, çıkma buluruz diye 2-3 ay kovaladım ama maalesef o şekilde ya sorduklarım yanaşmadı satmaya, ya da panelle beraber almak istediğimde de ciddi rakamlar söylediler. Fonksiyonel bir durumu olmadığı, kritik bir görevi de olmayacağı için çinli kardeşlerimizede bir sordurayım dedim. İlk başta bir çıta için alınır mı alınmaz mı diye çok sorguladım ama başka türlü bir çözüm olmadığı için mecburen almak sorunda kaldım. Fiyatı daha uygun olduğu için makyajlı kasanın orta paneli'ni aldım. Çıtayı ayırıp bizim panele aktardım. İsteyen olursa çıtasız makyajlı bir mk1 3008 orta panelimiz mevcut hemen verebilirim

Gelen panelimiz, çinliler geliştirmiş kendilerini marka logoları, tarih markalamaları falan hepsi mevcut

Öncesi

Sonrası

Daha sonra telefon tutacağı olayında menfezlerin kırılması birkaç kez başıma geldiği için mıktanıslı bir tutacak kullanmak istemedim. Ek olarak ani hareketlerde de telefon yolcunun kucağında buluyordu kendini.
    Bu panel için uygun şekilde üretilmiş olan tutacak denk geldi. Onu da peşine taktım hemen.

Eksik olan yan marşpiyel çıtası için farklı bir çözüm deneyeceğim. Bir de yıpranan iki kapı fitilini aldım. Havaların düzgün olduğu bir gün onları da aradan çıkartırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar tekrardan,
    Yaklaşık 3 aydır uğraştığım, beni büyük buhranlara sokan duman sorununu sonunda çözdük.
    En son egr'yi emmeden körlemiş, bir aşama kat ettiğimizi düşünüyodum. Yılbaşından önce durum tekrarlamaya başladı. Yapılacak seçenekleri sırasıyla denedikten sonra bir enj. kaldı bir de turbo. Turbo daha düşük bir ihtimaldi ben de enj.'leri kontrol ettireyim diye enj.'cü araştırdım. Bostancı sanayi sitesinde Çxxxx Dizel denen arkadaşlarla yolum keşişti, Allah bi daha kesiştirmesin. Aynı zamanda kurumsal bir firmanın distrübitörü bu arkadaşlar. Derdimi anlattım bir iki gaz verip kontrol edelim dediler, enjektörler söküldü daha sonra test sonunda değerlerin düşük olduğu dumanın buna sebep verme ihtimalinin düşük olduğu ama aracın yaşına bağlı malzeme de yorgunluk olduğunu belirtti bu arkadaşlar. Eğer istersen bi elden geçirelim dediler ben de bezmişliğin etkisiyle yapın bu da kafamda kalmasın dedim. İşlemler bitti duman kesilmedi. O an çok bişey demedim çünkü bana kesin olarak sorun bu dememişlerdi ben almıştım sorumluluğu üstüme. 2-3 tur attık, ödemeyi yaptım çıktım.
    Maslağa bir arkadaşımın yanına geçtim, arabanın içine pis bir koku gelmeye başladı. Dükkanın önünde durunca kaputtan dumanlar çıkmaya başladı. Elim ayağım titreye titreye kaputu kaldırdım. Enj'lerin biri kompresyon kaçıyor. Torx ucu da enjektörün yanında unutmuş arkadaşlar bi de onu çıkardım o sinirle. Bir çay dahi içemeden geri gittim. Söküp tekrar baktılar ya kontrol etmiştim falan diye konuştu arkadaş ama sabırla bekliyorum yine. Neyse ne yaptıysa yaptı arkadaş arabayı aldım, ertesi gün bi yere gidicem motor ısındı araba anlamsız şekilde rölantide şekilde silkeliyor. Küfür kıyamet geri döndüm eve. Pazartesi sabah tekrar geri gittim. Makineye bağladı arkadaş egr arızası var benim yapabileceğim bişey yok dedi arıza tespit cihazını çekti kalfası arabadan. Bu sana geldiğinde de böyleydi emme körlü zaten dedim. Abi onun beyinden sildiricen öyle belli olur dedi çekildi. Siz de buraya enjektör yaptıracaksanız karşılacağınız muamele bu.
    Artık sabır testinin son demlerindeyim, işe de geç kalmak istemiyorum lanet olsun dedim çıktım gittim dükkandan.
    Forumdan @mikelazi ile konuştuk tekrar sağlam enj.lere ne yaptılar bilmiyorum durum böyleyken böyle abi dedim. Sağolsun yardımcı oldu kendi ustasına yönlendirdi.
    1 hafta kadar arabaya marş vurmadım nolur nolmaz diye. 1 Hafta sonunda götürüp Hürkan abiye durumu anlattım. İnsan gibi dinleyen, suratsız suratsız cevap vermeyen insana hasret kalmışız. Kabaca bir rota çizdik yapılacaklar ile ilgili. O ara aklına geldi dur emmeye bakayım şurdan diye, komple kurum içinde. Hava namına hiçbirşey geçemez ordan. Ben dpf'ye de bakayım dedi. Emmeyi de söküp temizlerim beraberinde eksik iş yapmayalım dedi. Tek ricam enjektörleri teste yollarsan fotoğraflarını çek dedim bıraktım aracı.
    Devam eden hafta test görsellerini gösterdi 1 enj'i önceki arkadaşlar ne yaptıysa daha beter etmişler. Mecburen hepsini elden geçirdik.
    Dpf'yi sökünce cenaze geldi ortaya. Biz o egr'yi emmeden körleyince dpf'nin fermanını hızlandırdık muhtemelen. Egsozcu abimiz bu ne olm taşlaşmış bu diye yorum yapmış, ben de 5 ayda ben ne yapmış olabilirim dedim
    Ben dp mi yapalım desem de zaten buraya kadar çok yıprandın, kıralım bunu yazılımdan egryi de dpf'yi de kapatırım dedi Hürkan abi.
    Tüm işlemler bittikten sonra biraz da egsoz sesi artar diye çekinip gittim teslim almaya. Allahtan beklediğim gibi olmadı, rölantide ufak bir hırlama var ama gaza oturunca sesi çok değişmedi.
    Arabanın gidişi, gaz yemesi vs çok değişmiş. Vites geçişleri çok daha yumuşak. İptallerden dolayı ufak tefek değişiklik olur diyodum ama arada fersah fersah fark var. Ufak bir güncelleme yaptık gibi oldu yazılımına şuan 120-125hp gibi düşünebiliriz.
    Ben bu işlemler olurken fotoğraf bişey çekemedim tabi sinir harbiyle ordan oraya sürüklendiğim için. Bi bu kalmış telefonda.
    Gökhan abi de çok sağolsun onun vasıtasıyla sorunumuzu çözdük.

Arada eksik olan marşpiyel çıtasını tamamladım o esnada.

Tabi bunları halletmişken sorunumuz eksik olur muydu olmazdı
    Bir su kaçağı sorunu baş gösterdi 3-4 gün önce. Hürkan abiyle tekrar baktık termostata giren hortumun kelepçesi bozulmuş onu değiştik. Antifriz'le tamamladık su kabını. Şuan bir sorun yok gün içinde özellikle yol yaptım. Duruma göre takip edip bakıcaz.
    Akşam üstüne doğru bi de sol kısa ampülü kesti. Peşine geri vites ampülleri kesti. Ya sabır çeke çeke geldim tekrar eve
    Evde kenarda duran Osram Night Breaker'ları taktım onların yerine de. Bakalım bunların ömrü ne kadar olacak

Epey yıpratıcı bir 3 ay geçti benim için hem maddi hem de mental olarak. Bir maşallahınızı alırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aman sonunda oldu ya ona odaklanalım.
    Yaşananlar üzücü. Pimpirikli adama daha çok denk geliyor böyle işler.

Para ver adam enjektörünü daha da bozsun. Benim jant hadisesi gibi.

Derviş Olcaz senle ben sabır çeke çeke.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aman sonunda oldu ya ona odaklanalım.
    Yaşananlar üzücü. Pimpirikli adama daha çok denk geliyor böyle işler.

Para ver adam enjektörünü daha da bozsun. Benim jant hadisesi gibi.

Derviş Olcaz senle ben sabır çeke çeke.
    O enjektöre verdiğim para haram zıkkım olsun. Allah misli misli katını çıkarsın ondan. Nerde sığır var çekiyoruz abi yeminle
    Çok sabırlı bir insan değilim abi yakında karakolluk olacam az kaldı

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakin ol efulim, araba işi böyle, canın sağolsun.

Güle güle kullan kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin ol efulim, araba işi böyle, canın sağolsun.

Güle güle kullan kardeşim
    Teşekkürler canıms

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kankam sakinan goze hesabı, olacagi varmis sirayla gecmis diyelim. Bundan sonra kafan rahat binersin insallah
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun.. Bahsetmiş olduğunuz Hürkan usta sadece enjektörcü müdür yoksa psa grubu ile genel olarak mı ilgileniyor acaba eğer öyle ise Citroen C4 ile ilgili olarak da kendisi ile iletişime geçmek isterim

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eline kesene bereket aykut

kafan rahat uzun süre dertsiz tasasız binersin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kankam sakinan goze hesabı, olacagi varmis sirayla gecmis diyelim. Bundan sonra kafan rahat binersin insallah
    Valla öyle oldu biraz sanırım hacı Sabır testi gibi geçen aylar...
    İnşallah kanka sağolasın

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.. Bahsetmiş olduğunuz Hürkan usta sadece enjektörcü müdür yoksa psa grubu ile genel olarak mı ilgileniyor acaba eğer öyle ise Citroen C4 ile ilgili olarak da kendisi ile iletişime geçmek isterim
    Çok sağolun, spesifik olarak belli bir gruba yönelik değil. Çoğu marka modele bakıyor. Enj. ve egsoz için çalıştığı yerler var işlemler orda yapılıyor. Egsozcusu beykozdaki Engin usta. İntercooler imalatı, yazılım vs gibi konularda da kendi birebir ilgileniyor. Ben memnun kaldım. İletişim numarasını verebilirim isterseniz.

Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline kesene bereket aykut

kafan rahat uzun süre dertsiz tasasız binersin.
    Çok sağol abi tekrardan. İnşallah bakalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler