User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
57 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Sayfanın en masum f10' u KY5500

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, bu duruş kesinlikle daha agresif bir jant takımı hak ediyor bence

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun Hüseyin, detaylı temizlikten sonra araba 0 kondüsyona kavuşmuş. Bu renk ilk kez görüyorum, daha önce hiç denk gelmemiştim. Alışılmış F10 renklerinden sonra çok tatlı geldi gözüme.

Kazasız belasız sürüşler.

deep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çiçek gibi olmuş. Maşallah ��

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler, satma durumum var ama olurda satmazsam yazılım yapıp binmeyi düşünüyorum şimdilik. Daha da kalıcı olursa jant tampon coil gibi devam edeceğiz ilişkimize kendisiyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç bir aydır ilanda, alıcı çıkınca satasım kaçıyor alıcı varken biri çıksa alsa diye düşünüyorum ama satmaya gönlüm el vermeyecek gibi. Ufaktan dokunuşlara başlamayı düşünüyorum. Yazılım, jant, eibach 5 cm niyetim var.

Just a moment...

Bu jantlar çok içime sindi ama yeni boyanmış yeri de uzak gidip bakmaya. Alınır mı sizce?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Style 345 güzel bir jant, senelerce orjinalini aradım 1 kez buldum Ankara'da birine baktırana kadar satıldı.

Replikaları da hep Ankara'dan ilana girdi, hep ordaki jantçılardan çıktığı için hep oradaki arabalara satılmış.

Maalesef yüzde 90ı kaynaklı, göbekten eğri vs güven vermiyor. Bu arkadaş da yeni takmıştı neden satıyor acaba?

İlanlarda çok daha ucuza yine Ankara'dan mevcut ama güvenilmiyor işte.

Just a moment...
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Style 345 güzel bir jant, senelerce orjinalini aradım 1 kez buldum Ankara'da birine baktırana kadar satıldı.

Replikaları da hep Ankara'dan ilana girdi, hep ordaki jantçılardan çıktığı için hep oradaki arabalara satılmış.

Maalesef yüzde 90ı kaynaklı, göbekten eğri vs güven vermiyor. Bu arkadaş da yeni takmıştı neden satıyor acaba?

İlanlarda çok daha ucuza yine Ankara'dan mevcut ama güvenilmiyor işte.

Just a moment...

Ankarada olan ilanı gördümde nedense ankara esnafına güvenim yok abi, izmirde olan sahibinden en azından ama görmeden onuda almam heralde gidip

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O da muhtemelen Ankara'dan gelmiştir, bu jant başka hiçbir şehirde hiçbir jantçıda satılmadı bak o kadar takip ediyorum

Şunu bir sor istersen bak bu istanbulda, aramalarda da çıkmaz 500 ilan arasından tek tek bakıp bulmuştum.

Just a moment...

Ama işin özeti replika sevmiyor işte F10, arabanın tüm keyfini alıyor replikalar maalesef.

Bu ilanı da belki kışlıklarda bbsleri kullanmam diye favoriye eklemiştim ama kışlık için bile güvenemedim replikaya.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O da muhtemelen Ankara'dan gelmiştir, bu jant başka hiçbir şehirde hiçbir jantçıda satılmadı bak o kadar takip ediyorum

Şunu bir sor istersen bak bu istanbulda, aramalarda da çıkmaz 500 ilan arasından tek tek bakıp bulmuştum.

Just a moment...

Ama işin özeti replika sevmiyor işte F10, arabanın tüm keyfini alıyor replikalar maalesef.

Bu ilanı da belki kışlıklarda bbsleri kullanmam diye favoriye eklemiştim ama kışlık için bile güvenemedim replikaya.
    Ülke ekonomisi orjinale müsaade etmiyor abi, yoksa e90' a sizden aldığım oz jantların 5 cm eibach yayla konforu inanılmaz iyiydi. Ağır jant aldığı yükü arabaya daha fazla yansıtıyor fizik kuralları gereğince. Artık konfor vs için değil fotoğraflar güzel çıksın diye birşeyler yapmaya başladık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizce görsel olarak hangi jant daha iyi durur, gönlüm style 345' lerden yana replika meplika alıp koyacaz artık bu fiyatlarda orjinal jant zor görünüyor. İstanbulda olan açık renk 345' ler temizse onları alıp boyatmayı düşünüyorum izmirdekiler gibi.

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce görsel olarak hangi jant daha iyi durur, gönlüm style 345' lerden yana replika meplika alıp koyacaz artık bu fiyatlarda orjinal jant zor görünüyor. İstanbulda olan açık renk 345' ler temizse onları alıp boyatmayı düşünüyorum izmirdekiler gibi.

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...
    arabayı m pakete çevirmeyeceksen , m paketin bütçesini de jant lastiğe katıp, kesinlilke son koyduğun linktekini alırım.

m pakete çevirilecekse, style 345'e de gönlünü kaptırdıysan , almışken izmirdekini al derim, çünkü sıfır boyalı. jant boyatma işi artık çok maliyetli.

6 kasa jantı diye geçen dışa dönük, içe sokuk , g.tü bükük , bir sürü farklı tabiri olan jant her neyse ; tek kelime , sakın.

benim taktığım jantlar, m paket ve yay olmayacaksa onlar da eğreti durur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba M olmayacaksa 366, üstelik replika değil, yalnız fark etmişsinizdir 2si michelin, onlar da kimbilir kaç km yaptı kaç yıllık lastik

Lastiksiz güzel rakama alınır

Ama ben şuna yürürdüm, hem M'e gider hem non-M'e

Just a moment...

Aslında yıkım yakışacak jant şu; hatta volkan'ın konusunda da önermiştim, İzmir'de bir yerde yakın zamanlarda 30'lu rakamlara satılıktı, bu paraya elim gitmez.

Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba M olmayacaksa 366, üstelik replika değil, yalnız fark etmişsinizdir 2si michelin, onlar da kimbilir kaç km yaptı kaç yıllık lastik

Just a moment...

Aslında yıkım yakışacak jant şu; hatta volkan'ın konusunda da önermiştim, İzmir'de bir yerde yakın zamanlarda 30'lu rakamlara satılıktı, bu paraya elim gitmez.

Just a moment...
    bbs gerçekten çok güzel , takmayacak olsa bile 30 liraya insanın alası geliyor DDD

50 lira da 20"orj bbs için artık çok uçuk bir rakam değil. Güncel 19" replikalar olmuş 19 lira.

AMAAA

20" lastik fiyatı + 20 jant lastik ile çeşitli dezavantajlar.. a5'de 20" kullandım, gerçekten her yiğidin harcı değil. Hele ki her gün farklı şartlarda işe git gel vb. araba kullanan için çok akıl karı değil 20" kullanmak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bbs gerçekten çok güzel , takmayacak olsa bile 30 liraya insanın alası geliyor DDD

50 lira da 20"orj bbs için artık çok uçuk bir rakam değil. Güncel 19" replikalar olmuş 19 lira.

AMAAA

20" lastik fiyatı + 20 jant lastik ile çeşitli dezavantajlar.. a5'de 20" kullandım, gerçekten her yiğidin harcı değil. Hele ki her gün farklı şartlarda işe git gel vb. araba kullanan için çok akıl karı değil 20" kullanmak.
    Ya güzel olmaya güzel, hele ki 20'li rakamlara bedava, ama ciddi spacer takviyesi gerekir f10 için. Kendisi x3 jantı, style 145 diye biliyorum, e90'larda fena duruyor

Son cümleye katılıyorum, ama f10'a biniyorsunuz tadını çıkarın yaa benim miniyle 17 inçte gezmem gibi bir şey sizin için f10'la 20 ile gezmek. Hatta artırıyorum f10 jant üstünde gezse yine uçan halı gibidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayı m pakete çevirmeyeceksen , m paketin bütçesini de jant lastiğe katıp, kesinlilke son koyduğun linktekini alırım.

m pakete çevirilecekse, style 345'e de gönlünü kaptırdıysan , almışken izmirdekini al derim, çünkü sıfır boyalı. jant boyatma işi artık çok maliyetli.

6 kasa jantı diye geçen dışa dönük, içe sokuk , g.tü bükük , bir sürü farklı tabiri olan jant her neyse ; tek kelime , sakın.

benim taktığım jantlar, m paket ve yay olmayacaksa onlar da eğreti durur.
    Yay olmazsa olmaz, m paketede zamanla geçerim belki benim gönlümde 345 var ama izmirdeki hem uzak hem replika diğer açık renk olanı alıp direk takabilirim koyu arabada güzel durabilir. Senin jantlardan olan benim arabada beyazda durduğu gibi güzel durmaz gibi geiyor.

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Just a moment...

Just a moment...
    Lastikler kısa süre iş görsün yeter sıfır gibi yazmış ama 2020 tarihli, lastiklere 3-5 bin bişey yazıyorlar çok fiyat fark edeceğini sanmıyorum. Olabilecek bütün jant ilanlarını taradım BBS ler gerçekten güzel ama çok para. Jant lastiğe verilecek parayla araba bağcılar style m paket oluyor iç dış

AMAAA

20'' taksak 12-13 litre yakar heralde, birde üstüne kullanım zorluğu var en ideali 19 f10 kasada bence. Lastikler iyi çıkarsa gönlüm orjinallerden yana ama sanmıyorum
    Konu huseyinturk tarafından (12-02-2024 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabayı galericilik yaparken satmak için almıştım, 2. gün jantı çatlattım. 20'' korkutuyor o yüzden

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Inforged ifg 34 verelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inforged ifg 34 verelim

O değilde bu jantlar güzel olabilir,
    Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde bu jantlar güzel olabilir,
    Just a moment...
    e bunlar benim söktüğüm jantlar zaten ))) konumun ilk sayfalarında siyah olarak görebilirsin ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler