User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
145 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Daytona Grey A3 Sline

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Güzel güzel, insta'dan yazdığını yaptıysan cidden söverim ama
    Plakalık acilen adadan ayrılmalı, yazılar da yallah tazzik.
    sonra jant acil
    @Dragger gel buraya yerleşti... öhömm öhmm ver şu arkadaşa güzel bi oz

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel güzel, insta'dan yazdığını yaptıysan cidden söverim ama
    Plakalık acilen adadan ayrılmalı, yazılar da yallah tazzik.
    sonra jant acil
    @Dragger gel buraya yerleşti... öhömm öhmm ver şu arkadaşa güzel bi oz
    Abi sen cidden yaşlandın ya instagram da 1 pos önce eibach resmi var arabayla ne işim olur pres falan Yavuz abi gerekeni yaptı eibach verdi bizde nam da taktık.Nam'a her giden pres el yapımı coil yapmıyor montaja gidiyorum yıllardır oraya.Plakalık şuan böyle applere çökme durumları var ozaman normali takmak kolay olsun diye arkada plakalık bırakıyorum.Arka yazılar sağda 35tfsi yazıyordu çıkardım a3 kalır onu seviyorum.Oz işi de şuan böyle iyi daha yeni lastikleri asymetric 6 yaptım yayla spacerla güzel durdu jantlar.He vereyim dene hevesini al diyorsan abilik yap değiş dokuş yapalım bir süre

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Can yeni aracın hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan.Hayalini kurduğun araca binmen ayrıca güzel olmuş.Yapılan ve yapılacaklarla bizi zehirlemeye devam edeceksin belli ki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı özgür67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can yeni aracın hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan.Hayalini kurduğun araca binmen ayrıca güzel olmuş.Yapılan ve yapılacaklarla bizi zehirlemeye devam edeceksin belli ki
    Teşekkür ederim Özgür valla kandaki bu arabacılık sanırım mezara kadar devam edecek.Hoşuma gidiyor birşeyleri eklemeyi görünce o yeni yapılanların heyecanı.

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Özgür valla kandaki bu arabacılık sanırım mezara kadar devam edecek.Hoşuma gidiyor birşeyleri eklemeyi görünce o yeni yapılanların heyecanı.
    Mezara kadar devam edecek konusunda sonuna kadar katılıyorum

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen cidden yaşlandın ya instagram da 1 pos önce eibach resmi var arabayla ne işim olur pres falan Yavuz abi gerekeni yaptı eibach verdi bizde nam da taktık.Nam'a her giden pres el yapımı coil yapmıyor montaja gidiyorum yıllardır oraya.Plakalık şuan böyle applere çökme durumları var ozaman normali takmak kolay olsun diye arkada plakalık bırakıyorum.Arka yazılar sağda 35tfsi yazıyordu çıkardım a3 kalır onu seviyorum.Oz işi de şuan böyle iyi daha yeni lastikleri asymetric 6 yaptım yayla spacerla güzel durdu jantlar.He vereyim dene hevesini al diyorsan abilik yap değiş dokuş yapalım bir süre
    La işte dedim eibach’ı mı presletti. Gördüm yoksa yayları
    He canım oldu ))
    Değişmiş dokuşmuş tokuşmuş
    Töbe töbeee

Çıkar o a3 yazısını da, kötü duruyor
    Seviyorsan da sevme alalala
    Biz her sevdiğimizi oramıza buramıza takıyor muyuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a3 lerde opsiyon olarak renkli ambians aydınlatma seçeneği var ama bu normal sline araçlarda 1000 tane de 1 tane anca alınmış.S3 lerde geliyor.Alırken birçok bayi aradım ama opsiyonlu araç yoktu 2023te gelmedi gibi birşey dedi danışmanlar.Bende aracı alalım artık yaparız yapacak birşey yok diyerek araştırmalara başladım.Parça kodlarını çıkardım teminlerini servisten yapmak zorundayım çünkü ne çıkması var olanda çizik vs.Tr de zaten o da yok.Çok ayrıntı ve parça var açıkcası.Daha ön göğüs uzun trim gelecek orda da ambians var.Birtek o kaldı bende eksik.Ayak aydınlatmaları da renkli yapacağım.

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah yapıyosun bu sporu. kesene bereket 35 tfsi yerine nazar boncuğu lütfen

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Can maşallah uzun zamandır girmemişim foruma. burada daha canlı göründü fotoğraflar. kazasız belasız çok güzel günlerde kullan inşallah. Allah gönlündekini vermiş ne kadar güzel olmuş.
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can maşallah uzun zamandır girmemişim foruma. burada daha canlı göründü fotoğraflar. kazasız belasız çok güzel günlerde kullan inşallah. Allah gönlündekini vermiş ne kadar güzel olmuş.
    Amin Burçin teşekkür ederim Allah herkese gönlündeki herşeye ulaşmayı aldırmayı yaşatmayı nasip etsin.

Alii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız Can, yıllardır diyordun A3 Sedan Sline diye. Sonunda kavuşmana ve istediğin konfigürasyonda olmasına çok sevindim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız Can, yıllardır diyordun A3 Sedan Sline diye. Sonunda kavuşmana ve istediğin konfigürasyonda olmasına çok sevindim.
    Teşekkür ederim Alicim hepimiz kazasız belasız kullanalım inşallah araçlarımızı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramızın abi kardeş ilişkisinde olduğu mekan sahibi Orçun kardeşim kafadaki ppf harici yerleri demir tozu ,kil ,ince pastasını geçip Gtecnıq ultra serum ve exo v4 olarak seramik kaplamasını yaptı,camlara yağmur kaydırıcı,jantlara yine seramik uygulamasını oldu hafta başı.En azından şimdi koruma olarakta kafam rahat.Haftaya orjinal renkli ambianslar için startı Ender elektronikte veriyoruz.Ön torpido kısmıyla başlayacağız arka kapıları da ekleyeceğiz sanırım.Hazır kapı döşemeleri sökülmüşken elimde bulunan ctk yalıtım malzemeleri ile yalıtım yapmayı düşünüyorum.Bu arada elektrikli bagaj da ekledim araca.Ayak sensörü vardı fabrikasyon ayakla açılıyordu içeri de düğmesi de vardı bende softclose firmasında elektrikli bagaj eklettim.Hiçbir ek kablo eklenmeden tamamen kendi parçaları arasında bağlantı kurarak tak çalıştır bir sistem eklenmiş oldu.İşçilikleri de düzgündü çekilen orjinal kablo yanlarına bile ctk trim yalıtım süngerine sararak eklediler kablo çarparda trim sesi yapmasın diye.Ben memnun kaldım.Ayak sensöründen,kumandadan,kapıdaki iç düğmeden ve bagaj kapağına eklenen düğmeden hem açıyor hem kapatıyor artık.

şöyle de küçük bir ayrıntı ekledim.

Konu driver_can tarafından (14-02-2024 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımı aldığımdan beri çok renkli ambians plus donanımı parçalarını topluyordum.Geçen hafta startı verdik.4 kapıdaki trimlerden,ön torpido ve far açma yerindeki trimden ışık şeridi geçiyor.Araçta standart verilen 4 kapıdaki aşağıya doğru vuran silik beyaz kısımda çok renkli seçeneği olmuş oluyor.Ben normalde beyaz olan ve sadece kapılar açıldığında yanan ayak altlarını da golf 8 olanıyla değiştim ona göre bağlantı ve kodlama yapıldı onlarda çok renkli oldu.Şuan arka kapılar,4 ayak aydınlatma ve ön torpido aktif.Ön kapıları zaten 360 kamera ve kör nokta asistanı yapılırken sökülecek.O sebeple iki kez sökülsün istemedim.Birkaç ay sonra önlerde montaj yapılacak.Bu arada swap kodu yazdırılarak mediada bulunan fakat aktif olmayan navigasyon hem mediaya hem hayalete açılmış oldu.Swap yazılırken trafik işareti okuma,yaya algılama,hareketli nesne algılama(bisikletli vs) de camdaki kamera görsün ve algılasın diye lisanslandı.

Konu driver_can tarafından (14-02-2024 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Şimdi gerçekten premium oldu. Özellikle navigasyon neredeyse hiçbir arabada gelmedi ve o ekranlar çok anlamsızdı şimdi bu şekilde olunda oh be dedirtti. Ayrıca ambians ta aynı şekilde %99 arabada yok. En güzel dokunuşları yaptın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah özellikle ilk resimde gerçekten çok premium kaliteli duruşu var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi gerçekten premium oldu. Özellikle navigasyon neredeyse hiçbir arabada gelmedi ve o ekranlar çok anlamsızdı şimdi bu şekilde olunda oh be dedirtti. Ayrıca ambians ta aynı şekilde %99 arabada yok. En güzel dokunuşları yaptın.
    Teşekkür ederim Baran.Arabanın için ambians olmadan cidden çok karanlık.Çok renkli ambians takıp kodlamadan ayak altları bile yanmıyordu kapıyı kapatınca seyir halinde.Önceki v kasanın içi daha aydınlık.Navi ve ambiansla iç kısmın kaderi değişti.Şimdi sırada 2-3 retrofit kaldı onları da takıp dolu dolu bir 8y olarak binerim.

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah özellikle ilk resimde gerçekten çok premium kaliteli duruşu var.
    Teşekkürler beğenilmesine sevindim.

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel araç eklenenler ile birlikte nokta atışı olmuş bende önümüzdeki aylarda a4 düşünüyorum valla fikrimi değiştirdi sizin araç a3 de bakmaya başladım
    Navigasyon işini nasıl yaptınız veya gizli özellikçiler yapabiliyormu ünite vs değişmesi gerekiyormu peki
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yapılan işlemler çok güzel olmuş özel olmazsa bende sizin yaptığınız navigasyon işlemini kuzenime gösterdim onda'da sportback var 2021 olanı kaç mal olduğunu veya nerede yaptırdığınızı yazabilir misiniz olursa bizde yaptıracağız hemen
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler