User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
100 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Golf Maceram - Güncel: Carstomized

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FurkanYıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, ben sonunu biliyorum ama adım adım .ok rengine doğru gidiyoruz çok heycanlı

FurkanYıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı antuarri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, ben sonunu biliyorum ama adım adım .ok rengine doğru gidiyoruz çok heycanlı
    Teşekkürler maymun iştahlı arabacı kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haziran-Temmuz 2021...

Aracın içinde yapmayı planladığım pek bir şey kalmadığı için, imkanlar ölçüsünde dış görünüşe yoğunlaştım .

Highline stop lambalarından sonra R Body Kit yaptık.

GTD-R arasında çok gidip geldim, en son ani bir kararla R olsun dedim.

Egzozu, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Beykoz'da Engin Usta'ya yaptırdım. Susturucuyu delen kasaplar gibi değil, şiir gibi bir çalışma yaptı. (Orijinal çıkışa da flanş kaynatıldı, istediğimde kolayca söküp orijinale dönebilirim.)

İşçilikten memnunum; orada detaylı bakmamıza rağmen fark etmediğimiz ufacık bir ayar bozukluğu vardı, onun için de "gel hallederiz" dedi Engin ustam. Başka bir gün gittim ve halletti sağ olsun, Engin usta on numara bir adam gerçekten.

Fotoğraflar gelsin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşey çok güzel maşallah ama bu kombinasyona WRC jantları yakıştıramadım. Tabii zevkler/renkler ...

Hikayenin bir yerinde sağ kapıdaki göçük gözüme takıldı. Aynısını (tam kat izi üstü) sıfır aldığım Golf 7e, kardeşim acemilik zamanlarında garajdan çıkarken sol kapıya yaptı. Canı sağ olsun, o zamandan satana kadar hiç elletmemiştim, sonrasında E60 ile takas yaptığım galerici göçükçü de düzelttirmişti.

İyi günlerde kullanın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aaron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey çok güzel maşallah ama bu kombinasyona WRC jantları yakıştıramadım. Tabii zevkler/renkler ...

Hikayenin bir yerinde sağ kapıdaki göçük gözüme takıldı. Aynısını (tam kat izi üstü) sıfır aldığım Golf 7e, kardeşim acemilik zamanlarında garajdan çıkarken sol kapıya yaptı. Canı sağ olsun, o zamandan satana kadar hiç elletmemiştim, sonrasında E60 ile takas yaptığım galerici göçükçü de düzelttirmişti.

İyi günlerde kullanın.
    İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam.

WRC jantı çok severek kullandım. Ben aldıktan sonra 19" versiyonu çıktı, 18 almamış olsam 19unu alırdım. Seyir halinde de güzel bir görüntüsü var bence, dümdüz olduğu için duruyorken de çok hoş.

19" jant hevesi sebebiyle çok uzun süre kalmadı zaten bu jantlar. Macera devam etti sürekli

Göçük büyük talihsizlikti gerçekten. Çok canım sıkılmıştı, hatırladıkça hala canım sıkılıyor ama nazar çıktı diyeyim.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Furkan.. Maddi manevi emeğinin karşılığını görmen beni de çok mutlu ediyor. Güzel günlerde kullan. Tanışmamıza vesile olan Art Car’a da selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Furkan.. Maddi manevi emeğinin karşılığını görmen beni de çok mutlu ediyor. Güzel günlerde kullan. Tanışmamıza vesile olan Art Car’a da selamlar
    Allah razı olsun Eren, teşekkür ederim Hepimize maşallah

Böyle güzel yorumlar alınca mutlu oluyorum, sevdiğim arkadaşlarımın burada olduğunu gördükçe daha da mutlu oluyorum, var olun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    16" Hita jantlarla çıktığımız jant değiştirme sürecinde yola 17" Dijon ile devam ettik.

Dijondan sonra 18" WRC Jant ve yoğun ısrarlar üzerine Eibach Pro Kit spor yay ikilisine geçtik.

Yay değişikliği sonrası görüntü istediğim gibi oldu, konfor da beklentimin çok çok üzerinde. Bir daha araç alırsam ilk işim spor yay takmak olur.
    Teşekkürler @Alii, beni bu işlere sen bulaştırdın.

WRC janttan da hevesimi aldım, 19" arayışına girdim. Çevremdeki insanların fikir ve tecrübelerine başvurdum. Araştırma içerisine girdim.
    Pek fazla jant beğenemedim, hatta bir ara vazgeçmeyi düşündüm ama jantcıya Pretoria almak üzere gittim.

Ben Pretoria yerli kalıp/ithal kalıp kıyası yaparken her zaman beğendiğim bir jant olan Mallory'nin bana kenardan davetkâr bir şekilde göz kırptığını gördüm.
    İki jantı da araç üzerinde gördüm ve ani bir kararla Mallory'de karar kıldım. Yeni nesil orijinal jant göbeği ile güzel bir görüntü yakaladığımı düşünüyorum.
    Neyse, lafı çok uzattım
    Sizi fotoğraflarla baş başa bırakayım, Allah hepimize daha iyilerini de nasip etsin.

Ön camdaki llumar pp60 filmden ötürü trafikten men edildik, bütün filmleri sökmek zorunda kaldık, o sebeple 19 jantlı fotoğraflarımızda film yok.

Konu FurkanYıldırım tarafından (02-02-2024 Saat 07:46 ) değiştirilmiştir.

ST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son jantlar cidden bambaşka hal getirmiş araca, camlar yine film istiyor
    Serdar TURGUT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Speedman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son jantlar cidden bambaşka hal getirmiş araca, camlar yine film istiyor
    Teşekkürler hocam, dayanamayıp tekrar cam filmi yaptırdım tabii ki sonradan Aslında cam filmini tercih etme sebebim görselden ziyade kullanım kolaylığı, uzun yolda yandan güneş vurunca yüzümün yarısının ütü gibi olmasını hiç sevmiyorum ve arabanın içinin görünmesi de beni rahatsız ediyor.

Böyle problemler olmasa filmsiz hali de çok şık aslında, bir örnek paylaşayım.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mallory'ler Pretoria'lardan -bence- cok daha guzel. Cok yakistiriyorum ozellikle Golf'e.
    öyle işte.

ST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eş dost ile gezerken hayvan gibi arabanın incelenmesinden son derece rahatsızlık duyuyorum, ve sıcağıda sevmeyen biriyim o yüzden biraz takıntı haline geldi,

güzel olmuş böyle de yurtdışı spec duruyor
    Serdar TURGUT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mallory'ler Pretoria'lardan -bence- cok daha guzel. Cok yakistiriyorum ozellikle Golf'e.
    Katılıyorum size hocam, daha iyi duruyor bence de.

Alıntı Speedman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eş dost ile gezerken hayvan gibi arabanın incelenmesinden son derece rahatsızlık duyuyorum, ve sıcağıda sevmeyen biriyim o yüzden biraz takıntı haline geldi,

güzel olmuş böyle de yurtdışı spec duruyor

Teşekkürler hocam, aynı sebeplerle cam filmi benim de vazgeçilmezim.

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açık ton aynalı cam filmi de çok güzel durabilir.

o jantlarla araç kullanmayı ben gerçekten beceremem. en azından istanbul yollarında kendi adıma imkansız. 17 jantlarım bile düzenli aralıklarla ufak ufak yamuluyor. geçen ay nurtepe den okmeydanına doğru viyadükte bir çukura düştüm dedim kesin lastik balon yapmıştır. Allahtan bişey olmadı ama bizim yollar gerçekten ortaçağ yolları ayarında

bu arada maşallah kazasız belasız sürüşler çok hoş duruyor rengi ve yapılanlarla birlikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açık ton aynalı cam filmi de çok güzel durabilir.

o jantlarla araç kullanmayı ben gerçekten beceremem. en azından istanbul yollarında kendi adıma imkansız. 17 jantlarım bile düzenli aralıklarla ufak ufak yamuluyor. geçen ay nurtepe den okmeydanına doğru viyadükte bir çukura düştüm dedim kesin lastik balon yapmıştır. Allahtan bişey olmadı ama bizim yollar gerçekten ortaçağ yolları ayarında

bu arada maşallah kazasız belasız sürüşler çok hoş duruyor rengi ve yapılanlarla birlikte
    Teşekkürler hocam, aynalı filmleri mavi/lacivert renk arabalara daha çok yakıştırıyorum ben.

Zamanında 17 janta geçerken bile tereddüt eden ben 19 jantı da tecrübe ettim ve benim de "lastiği kesin yardım/jantı yamulttum" dediğim birkaç pozisyon oldu ama çok şükür bir şey olmadı.
    Yaşadığım tek olumsuzluk bir gece vakti yol ayrımındaki 4-5cm yüksekliğindeki betona sürtmüş olmam, jantı sürtünce içim cız ediyor ama büyük bir sıkıntı olmadı Allah'tan.

İyi dilekleriniz için teşekkürler, hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınıza maşallah hocam.Güle güle keyifle kullanın.İnstada karşıma çıkıyordu sürekli

İlerde nasip olursa ben de Golfe geçmek istiyorum.Farları ve body kiti nerede yaptırdın.Farların aydınlatmasından memnun musun?
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza maşallah hocam.Güle güle keyifle kullanın.İnstada karşıma çıkıyordu sürekli

İlerde nasip olursa ben de Golfe geçmek istiyorum.Farları ve body kiti nerede yaptırdın.Farların aydınlatmasından memnun musun?
    Çok teşekkürler hocam, siz de aracınızı keyifle kullanın. Gönlünüzdeki gibi bir Golf sahibi olursunuz inşallah.

Farları aldığım yerden de body kiti aldığım yerden de memnun değilim, o sebeple tavsiye edemiyorum. Ben mağduriyetimi ortalığı biraz karıştırarak giderdim ama psikolojik olarak yıpratıcı oluyor tabii ki.

Bu arada malzeme olarak body kitten de farlardan da memnunum, sıkıntı işçilik ve esnaflıktan kaynaklıydı.

Farlarımda led360 ampul kullanıyorum, aydınlatmasından gayet memnunum. Özellikle uzunlar çok etkili, selektörde yol vermeyen olmuyor pek.

Kimisi xenon kullanıyor ama far yıkama olmayınca muayeneden geçmiyor onlar, ben uğraşmak istemediğim için led ampulle devam ediyorum.

Gönül ister ki orijinal DLA'lı çift j farlarımız olsun ama para para para...

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FurkanYıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam, siz de aracınızı keyifle kullanın. Gönlünüzdeki gibi bir Golf sahibi olursunuz inşallah.

Farları aldığım yerden de body kiti aldığım yerden de memnun değilim, o sebeple tavsiye edemiyorum. Ben mağduriyetimi ortalığı biraz karıştırarak giderdim ama psikolojik olarak yıpratıcı oluyor tabii ki.

Bu arada malzeme olarak body kitten de farlardan da memnunum, sıkıntı işçilik ve esnaflıktan kaynaklıydı.

Farlarımda led360 ampul kullanıyorum, aydınlatmasından gayet memnunum. Özellikle uzunlar çok etkili, selektörde yol vermeyen olmuyor pek.

Kimisi xenon kullanıyor ama far yıkama olmayınca muayeneden geçmiyor onlar, ben uğraşmak istemediğim için led ampulle devam ediyorum.

Gönül ister ki orijinal DLA'lı çift j farlarımız olsun ama para para para...
    Özellikle makyajlı ve senin arabayla aynı donanım bakıyorum.Çünkü düz comfortline gerçekten boş.Hız sabitleme yok , sensörler yok , ekran yok.O yüzden özellikle onlara bakınıyorum.Farları da o yüzden sordum.Highline a çevirmek için
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Alii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oh iyi ki bulaştırmışım kardeşim. En içime sinen zorlamalarımdandır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler