User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
81 sonuçtan 77 ile 81 arası

Konu: E39 530d Titansilber Orijinal M-Sport

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BORAGUNDOGDU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca maşallah çok güzel diri ve güzel duruyor style 37 bence en yakışan jant kazasız belasız sürüşler dilerim
    Teşekkür ederim. Style 37 beğeniyorum doğru aslında takıcak o kadar çok jant var ki hangisi acaba derken kafam allak bullak oldu style 65 ile devam etme kararı aldım. Güzel renk seçimi yapıp boyaya vereceğim.
    2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet arkadaşlar aracım sonunda çıktı. Tahir abimin ellerine sağlık gene yapacağını yaptı gayet güzel oldu. Fakat çırağının kendine fazla güveninden dolayı talihsiz bir durum yaşandı. Arabanın kaputunda şeffat folyo vardı ve ben tahir ustaya rica etsem abi sadece sen sok çırak vs sökerse boyayı alırız elimize kesin dedim çünkü bildiğiniz üzere komple temizlik boyası yapıldı arabaya. Daha sonrasın da araba pasta cila yapılmadan önce çırak arabayı yıkama bölümüne alıyor ve kir çıksın diye biraz fazla yakından tutuyor tanziği. Ee öyle olunca folyonun taz gelmesinden dolayı kalkan bir kaç yer vardı ondan hemen kendisini atıyor. Çırakta iyi niyetinden madem söküldü hafif hafif sökeyim ustanın eli hafiflesin mantığında tabi elini atıyor ve verniği aynı zamanda boyayı alıyor. Allahtan ufak bir yer fakat gri rengi tutturmak lokal boyayla kolay değil her usta yapamaz. Lokal boya yapıyorlar ama tutmadığı için sağolsun kendisi hata bizim kaput boyaman bizden dedi tamam dedim hafta içi yüksek ihtimal arabanın kaputunu boyatacaklar. Ama geri kalan işlerden dolayı inanılmaz mutluyum ellerine sağlık ustanın. Koltuk bakımını olsun iç temizleme olsun boyayın canlanması olsun herşeyiyle mükemmel oldu. Sağolsun birde vites topuzumu kaplamış griye ama sipariş vermiştim oda yedek kalsın zarar gelmez. Far camlarımın durumu gerçekten çok kötü kendisi kurtarmaya çalışmış ama o yılların vermiş olduğu yorgunluk ortadan kalmamış. Eğer bulursam orijinal hella far camı hemen takıcam inşallah bulurum. Resimlerde de fark edeceksiniz zaten hemen far camının durumunu. Neyse buna şükür diyelim Allah beterinden saklasın iş kazası olur cana gelmedikten sonra halledilmeyecek hiç birşey yok. Keyifli okumalar.

Verdiğin ve boyanın kalktığı yer

2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Talihsiz bir durumdan dolayı ***** kaputu komple boyatmak zorunda kaldım inşallah sağ sağlim cuma günü alacağım arabayı. Tabi bu esnada gene kendime eksik bir kaç şey oldum ve siparişini geçtim hemen. Birincisi orijinal ön plakalık ve eşya gözünü sürgüsü. Ne yazık ki boşa çıkınca sürekli gözüme takılan birşeyler çıkıyor herhalde artık tamamladım gibi. Jant konusunda da karar verdim araba çıktıktan sonra hedef amörtisöre gittikten sonra jantlarımı boyatma kararı kaldım. Boyattıktan sonra eğer ki gene hoşuma gitmezse style 37 alacağım ama boyattıktan sonra gözüme hoş geleceğini düşünüyorum. Orijinal arka tamponunda boya işleri bitmek üzere nasipse oda hazır olunca arka tampon montajı yapacağım. En fazla 10-15 güne tamamen eksikleri giderilmiş bir araba olucak inşallah

Şimdi tek düşüncem telefonlu koçak alıp almamak arasındayım. Sizlerin fikirlerini de görmek isterim. Yüksek ihtimal aktif olmayacak aldığımda görüntü olucak sadece ama kararsızım.
    2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Far camları değişirken kesinlikle şeffaf ön sinyale dönmelisin.
    Arka kristal ön turuncu çok sırıtmış.
    Onun dışında çook güzel olacağını biliyorum güzel ilerliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Far camları değişirken kesinlikle şeffaf ön sinyale dönmelisin.
    Arka kristal ön turuncu çok sırıtmış.
    Onun dışında çook güzel olacağını biliyorum güzel ilerliyor
    Far camlarını kesinlikle değiştiricem abi fakat şu ana kadar orijinalini bulamadım.Bmw depo'da var fakat yan sanayi nasıl durur bilemedim açıkcası aradayım. Ön farlara gelirsek araba amerikan komple ondan dolayı hem arka stopta hemde önde amerikan parklar var aşağıda resimlerini atıyorum. Zor bulunan far stop bulmuşken heba etmem istemiyorum ondan arkası kristal kaldı yoksa ben şimdiye kadar çoktaaaan amerikan stop dönmüştüm

İnşallah olucak biraz zamana ihtiyaç var eksiklerin montajları yapılsın tamamdır
    2000 E39 530d Sedan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler