User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: g82 m4

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0zan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kez gittim Lefke'ye yollar düzgün aracın ilk kez sınırlarını zorlarım limitöre girmeden çok önce gaz kesmeye başlıyor

aracın üzerinde fabrika lastiği var, İngilterede'ki ilk sahibi de bebek taşımış askıları kalmıştı arka koltukta, lastik dişi yerine ancak hiç yol tutmuyor, test sürüşü yapan youtuberler araç ivmelenirken kaymadığı için yol tutuyor sanıyorlar ancak araç belli belirsiz güç kesiyor asfalta tam gücünü aktaramıyor, 120 130 gibi tutunma sorunu azalıyor ve tam güç alınıyor, en azından rwd de bu şekilde

Gaz kesme olayı can sıkıcı bir durum,

Geç tutunma konusunu ise bizde stage 2 golf 7 gti varken çok yaşadık lastiklerin durumundan dolayı 130-140 bandında bile verimli olarak yürüyemiyorduk.
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Facebook'ta bir yazınızdan ötürü sizi linçleyenler olmuş. Ama F80 M3 kullanmadan öncesi olsa ben de "ne diyor bu adam" diye düşünürdüm muhtemelen. Kullandıktan sonra ise tüm hayallerim yıkıldı. İyi mi kötü mü hala tam bilemiyorum ama dediğiniz gibi gerçekten araba çok çok basit bir hal almış, G82 de benzer hatta belki daha da kolay bir hale bürünmüştür diye tahmin ediyorum. Drift öğrenmek isteyenler için ideal bir araç dedim kendi kendime. Bu kadar kolay olmamalı. Çok rahat yamuluyor, çok rahat kontrol ediliyor. Hissettirdiği şeyler korkutucu heyecandan ziyade rahat bir keyif olarak tanımlanabilir.

Yine de gün sonunda mükemmel araçlar. En azından gördüğümüz/duyduğumuz kadarıyla daha "reliable", gereksiz fazla diyebileceğimiz şekilde yakıt tüketmiyor falan. Aldıktan sonrası binmesi daha kolay hale gelmişler gibi.

Kazasız belasız size de, keyifli sürüşler.

0zan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaz kesme olayı can sıkıcı bir durum,

Geç tutunma konusunu ise bizde stage 2 golf 7 gti varken çok yaşadık lastiklerin durumundan dolayı 130-140 bandında bile verimli olarak yürüyemiyorduk.
    launch control de dsc kapanıyor o zaman gaz kesmiyor, o haliyle de korku filmi gibi videolarım var

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebook'ta bir yazınızdan ötürü sizi linçleyenler olmuş. Ama F80 M3 kullanmadan öncesi olsa ben de "ne diyor bu adam" diye düşünürdüm muhtemelen. Kullandıktan sonra ise tüm hayallerim yıkıldı. İyi mi kötü mü hala tam bilemiyorum ama dediğiniz gibi gerçekten araba çok çok basit bir hal almış, G82 de benzer hatta belki daha da kolay bir hale bürünmüştür diye tahmin ediyorum. Drift öğrenmek isteyenler için ideal bir araç dedim kendi kendime. Bu kadar kolay olmamalı. Çok rahat yamuluyor, çok rahat kontrol ediliyor. Hissettirdiği şeyler korkutucu heyecandan ziyade rahat bir keyif olarak tanımlanabilir.

Yine de gün sonunda mükemmel araçlar. En azından gördüğümüz/duyduğumuz kadarıyla daha "reliable", gereksiz fazla diyebileceğimiz şekilde yakıt tüketmiyor falan. Aldıktan sonrası binmesi daha kolay hale gelmişler gibi.

Kazasız belasız size de, keyifli sürüşler.
    az yakıyor güzel görünüyor, e36 m3 den sonra en guzel görünen m bence,

Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi,

X drive çok gerekli bir opsiyon dediğimde beni çok taşlıyor ama yerine göre gayet gerekli bir özellik. Kazasız belasız.
    bence xdrive versiyonunun tamamen 0-100, 1/4 mil süreleri vs için yani arabayı kağıt üstünde daha hızlı göstermek adına üretildiğini düşünüyorum zira günümüzde tüketiciye satılan şey tamamen bu, etrafımda var öyle arkadaşlar tamamen sayıların peşinden koşuyorlar, kağıt üzerinde hangi araba daha hızlı tüm ilgilendikleri şey bu.

Yukarıda da belirttiğim gibi performans her zaman eğlence anlamına gelmiyor, m5 in xdrive versiyonunu kullandım, benim aracimdan cok daha yüklenmiş olmasina ragmen hala robotik ve nokta hatasız gidiyor,

xdrive m3 ve m4 kağıt üstünde süreleri daha iyi olmasına rağmen bmw neden rwd versiyonunu da üretiyor? 5 bin usd ucuz olsun diye mi? BMWnin tamamen benim zihniyetimdeki müşterileri memnun edebilmek adına hala günümüzde rwd üretim yaptığı kanısındayım. Ne var ki buna rağmen bile analog, ham ve filtresiz sürüş hissi veren bir araba olmaktan çok uzakta. Yine de rwd nin bmw nin geleneklerine ve eski müşterilerine bir saygı arabası olduğunu düşünüyorum bunun için de minnettarım yakın gelecekte böyle bir opsiyon dahi hiçbir markada kalmayacak

[IMG][/IMG]
    Konu 0zan tarafından (18-03-2024 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0zan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    launch control de dsc kapanıyor o zaman gaz kesmiyor, o haliyle de korku filmi gibi videolarım var
    Bizim Turnuvalar başladı turnuvalar bittikten sonra müsait bir günde Korku filmlerinin içerisinde bulunmak isterim
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

romanson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah kaza bela vermesin.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah aracınızın kombinasyonu çok güzel. Kazasız belasız. Benim için de kriter aracın ne kadar hızlı olduğu değil, ne kadar heyecanlı ? Yani tren gibi hızlı arabalar keyif vermiyor.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler