User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: R60 Countryman

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

R60 Countryman

Selamlar herkese.. Forumdan uzun bir süre uzaktım çok aktif olamıyordum.. O yüzden konu falan açamadım İçime sinen çok istediğim kombinasyonda olmasada scirocco alıp uzun bir süre bindim ama günlükte artık sıkıldığım için ve biraz zorlandığım için 4 kapı bir şeyler istiyordum ee biraz da göze hitap etsin biraz seri olsun derken bi süredir merak ettiğim ve binmek istediğim R60 arayışına girdim..

Geçen sene mart ayında ***** fiyatların da bi anda uçup kaçtığı için çok düşünecek zaman kaybedecek lüksümüz yoktu.. Kayseri'de bi ilan gözüme çarptı gayet temiz bakımlı duruyordu araç ayrıca piyasada ki çoğu araca ekstra olarak harman kardon ve koltuk ısıtma da olunca birde kozmetik olarak temiz ve diri olunca aracın sahibi olan güzel bi insan ile pazarlığımızı yapıp yola koyulduk araç beklediğimiz gibi çıkınca satışını aldık bitirdik..

2016 model 47k km 'de 190lık All4 hatasız boyasız servis bakımlı harmanlı koltuk ısıtmalı hanemize geçirdik Tabi sciroccodan sonra siyah araç almayacağım diye büyük konuştuktan sonra yine siyah sahibi olduk Aldıktan sonra biraz piyasanın pahalılığından mı ,yoksa sürekli biseyler yapmaktan bıktığımdan mı bilemiyorum masraf yapmak içimden gelmiyor artık.. Arada kurtlansamda zır stock biniyorum bisey yapmak istemiyorum Not olarak hala uludağ da 4 çekerini test edemedim

Miniden önce roccoyla son günlerimiz

Mini serüvenimiz başladı Ruhsatı alıp plaka bastırmak için yola koyulduk

Kayserinin baskıları çok iyi olmasa da elden gelen birşey yok..

Bundan sonrası yıka temizle cilala devam

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    visual boost +hk ve ısıtma çok iyi denk gelmiş hayırlı olsun

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki araca da maşallah Allah nazarlardan saklasın
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi maşallah, 2012 modelini kullanmıştım bende Bursa dan almıştım
    Çok içimde kalan bir araçtır, sattığım için pişmanın kesinlikle.

Benimkinde stage 1 yazılım vardı, Milltek düz boru vs son susturucu vardı. Sesi çok iyiydi.

Tavsiye ederim böyle bir değişikliği. (Ses biraz fazla gelmeye başladığında Bursa MagicPipe a gidip orjinal orta susturucu taktırmıştım)

4x4 sistemi akıllı sistem diye geçenlerden, Haldex kavrama olması gerekli. Önce ön çeker başlıyor sonra arkalarda devreye giriyor. Dağılımı kaç bilmiyorum ama güzeldi.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    visual boost +hk ve ısıtma çok iyi denk gelmiş hayırlı olsun
    Teşekkür ederim sağolasın..Olmuşken dolusu olsun dedim zaten bu kombinasyonda başka yok gibi bir şeydi. Ayrıca black line diye mi geçiyor tam olarak hakim değilim o konuya stop, far, sinyal çerçevelerinde ki piano black'te +1 di benim için. Diğerlerinde krom oluyor hiç hoşlanmıyorum ondan..

Alıntı _driver_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki araca da maşallah Allah nazarlardan saklasın
    Amin cümlemize..

Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi maşallah, 2012 modelini kullanmıştım bende Bursa dan almıştım
    Çok içimde kalan bir araçtır, sattığım için pişmanın kesinlikle.

Benimkinde stage 1 yazılım vardı, Milltek düz boru vs son susturucu vardı. Sesi çok iyiydi.

Tavsiye ederim böyle bir değişikliği. (Ses biraz fazla gelmeye başladığında Bursa MagicPipe a gidip orjinal orta susturucu taktırmıştım)

4x4 sistemi akıllı sistem diye geçenlerden, Haldex kavrama olması gerekli. Önce ön çeker başlıyor sonra arkalarda devreye giriyor. Dağılımı kaç bilmiyorum ama güzeldi.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Çok teşekkür ederim dediğin gibi keyifli değişik hissiyatlı bir araba..Bazen biraz ses istiyorum hafif tıslama falan ama dediğim gibi içimden hiç birşey yapmak gelmiyor artık sport modda hafif patırdama oluyor onu biraz daha belirgin hale getirmek istiyorum mesela ama egzoz işine falan girmem çok zor gibi sciroccodan gına gelmişti polisle warexle ceza ile

Çekiş konusuna gelirsek inan hala tam öğrenebilmiş değilim herkes farklı birşey söylüyor.. Dağılım oranı nedir nasıl çalışır çözemedim ama asr esp kapatınca arkadan itiş gibi yamula yamula gidiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim dediğin gibi keyifli değişik hissiyatlı bir araba..Bazen biraz ses istiyorum hafif tıslama falan ama dediğim gibi içimden hiç birşey yapmak gelmiyor artık sport modda hafif patırdama oluyor onu biraz daha belirgin hale getirmek istiyorum mesela ama egzoz işine falan girmem çok zor gibi sciroccodan gına gelmişti polisle warexle ceza ile

Çekiş konusuna gelirsek inan hala tam öğrenebilmiş değilim herkes farklı birşey söylüyor.. Dağılım oranı nedir nasıl çalışır çözemedim ama asr esp kapatınca arkadan itiş gibi yamula yamula gidiyor
    sadece dp yapsan yeter arıza ışığı içinde soft bir yazılım orjinal eksozla acaip patlatıyor

orjinal teksoz sadece dp var sport mod
    Mini Cooper S iskender downpipe - YouTube

135
    ├┼┼╕
    246R

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orj egsoz CM'de çok sıkıyor arabayı, reçetesi DP spor son susturucu ve soft yazılım. hem araç çok keyifli hale geliyor hem de sesi. sonrasında biraz frenleri kuuvetlendirmek gerekebilir, çelik fren hortumları ve iyi marka disk balata ile.

yaylar da kw 3cm takılırsa en ideal senaryoya geliyor, kule gergisi ile de esnemesi alınıyor mis gibi gazlanıyor

kombinasyonu çok iyi, kazasız belasız kullanın

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rocco resmen kitap gibiymiş … ikisinede maşallah
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece dp yapsan yeter arıza ışığı içinde soft bir yazılım orjinal eksozla acaip patlatıyor

orjinal teksoz sadece dp var sport mod
    Mini Cooper S iskender downpipe - YouTube
    Kafamı kurcalıyorsunuz durduk yere peki bu padırdama sadece sport modda mı patlatıyor..

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orj egsoz CM'de çok sıkıyor arabayı, reçetesi DP spor son susturucu ve soft yazılım. hem araç çok keyifli hale geliyor hem de sesi. sonrasında biraz frenleri kuuvetlendirmek gerekebilir, çelik fren hortumları ve iyi marka disk balata ile.

yaylar da kw 3cm takılırsa en ideal senaryoya geliyor, kule gergisi ile de esnemesi alınıyor mis gibi gazlanıyor

kombinasyonu çok iyi, kazasız belasız kullanın
    Çok teşekkür ederim yay falan takmam asla ama şu dp vs aklımı karıştırdınız frenlerinden şu haliyle de hiç memnun değilim açıkçası.. Daha önce hiç mini kullanmadım ama pedala resmen baskı uyguluyorum frenlemek için.. Böyle pamuk gibi azcık bastığında yapıştıran bi freni yok nedense hepsi mi böyle bende mi bir sorun var çözemedim..

Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rocco resmen kitap gibiymiş … ikisinede maşallah
    Çok teşekkür ederim sağolasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafamı kurcalıyorsunuz durduk yere peki bu padırdama sadece sport modda mı patlatıyor..
    aynen bu videoda yazılımda yoktu bu arada orjinal yazılımı ile sport moda alınca boyle patlatıyordu

135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler