User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
155 sonuçtan 153 ile 155 arası

Konu: BMW 335i Coupe

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç baya hoşuma gitti açıkçası, çok teşekkür ederim bilgiler için, pek kıymeti bilinmemiş sanki bu aracın ülkemizde açıkçası fiyatına göre bu işlemerle m3 geçmek çok eğlenceli olur, bu yazı da RX ile tamamlayıp birdahaki sezona inşallah bununla gireceğim bir aksilik olmazsa.

Son bir soru bmw nin şanzımanına güveniyorum ama genelde m3 lerde falan smg sıkıntısı gibi laflar dolanıyor ***** ortalıkta bu araçtaki şanzımanla ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı yazılım ve işlemlerden sonra?

Video yu merakla bekliyorum

Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim gerçi aracı değiştireli epey oldu

Araç biturbo 3.0 motor. Orjinal gücü 306 Hp. Benim aracimda yazılım+downpipe+intercooler+filtre vardı. Ayrıca oktan yükseltici olarak toluen kullanıyordum.

Yazılım şu an JB4 diye satılıyor ve 450 usd civariydi. Şimdi Z4 is35e takmayi düşünüyorum bunları. ..

Bu arada evet m3u fena bir şekilde geçiyor. Linkini atarım buraya...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç baya hoşuma gitti açıkçası, çok teşekkür ederim bilgiler için, pek kıymeti bilinmemiş sanki bu aracın ülkemizde açıkçası fiyatına göre bu işlemerle m3 geçmek çok eğlenceli olur, bu yazı da RX ile tamamlayıp birdahaki sezona inşallah bununla gireceğim bir aksilik olmazsa.

Son bir soru bmw nin şanzımanına güveniyorum ama genelde m3 lerde falan smg sıkıntısı gibi laflar dolanıyor ***** ortalıkta bu araçtaki şanzımanla ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı yazılım ve işlemlerden sonra?

Video yu merakla bekliyorum

Video : BMW 335 vs BMW E92 M3 - YouTube

Şanzıman sıkıntısı hiç yaşamadım. 6 ileri şanzıman vardı ve biraz yavaştı. Aracın en dezavantajli tarafı. .. Fakat 2007 sonrasi şanzıman yenilendi. Yeni şanzıman ne kadar dayanıklı bilemiyorum. ..
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jb4'ü hangi mapte kullanıyorsunuz?

Satılık Burger Motorsports "0" 335i downpipe var ilgilenir misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7786614/detay/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)