User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
60 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: W115 kasa Mercedes Kullanan Var mı?

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozzi41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...115-kasa/detay
    bende bunu tavsiye ederim fiyatı uygun benim favorilerimde bide kemik direksiyon
    kilometreye bakın adam milyon devirmiş

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 hane yaw 99.999 devirmiş ama kacıncı tabi o belli değil.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sierra Rs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 hane yaw 99.999 devirmiş ama kacıncı tabi o belli değil.
    haklısın ben 6 hane olarak gördüm

OZAN-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar bahsettıgımız araclar 35/40 yasında km lere fazla takılmayın derım kasası curumemıs kazasız derlı toplu olanı tercıh edılebılır .. motor ve yuruyen aksamı cokca mevcut pıyasada cıkması kasası bozulmamaıs kıcı dusmemıs olsun gerısı kolay ..
    benım aracım aldıgımda sahıbı ıdda ettı orjınal 54 bnde dıye ılksahıbıydı cunku baktırdım ustam olabılır dedı (rot kolları basları falam, yururundekı cogu parca hala fabrıkanın taktıgı) ama tabı muamma sonucta 74 model

Ertug_T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Selman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hasta olsam kıskanırmısın =)
    (2008 GP T-Jet sport-2005 Golf V GTI-2012 Leon TSI-2009 GP T-jet sport)-Abarth 595c competizione- ????

ozzi41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilometreye bakın adam milyon devirmiş
    Bence bu yaşta ki arabalarda km önemli değil önemli olan motor durumu bu arabaya kaç kere motor yapılmıştır yada km bozulmuş değişmiş sıfırlamış olabilir vb...
    önemli olan kasası yürürü

umutcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozzi41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu yaşta ki arabalarda km önemli değil önemli olan motor durumu bu arabaya kaç kere motor yapılmıştır yada km bozulmuş değişmiş sıfırlamış olabilir vb...
    önemli olan kasası yürürü
    Kesinlikle aynı fikirdeyim, güncel araçlarda baktığımız pek çok nitelik bu yaştaki arabalarda özellikle de mercedes gibi bir markada pek fazla önem arz etmiyor km'si 500k olabilir mesela, motor yapılmış olabilir ki yapılmayanına rastlamak zordur bu noktada kimin-nasıl yaptığı önemli, örneğin geçen sene 76 model bir tanesine bakmıştık eleman TOFAŞ karbüratörü koymuştu

Kasası diri ve motoru sıkıntısız bir tanesine rastlandığı zaman değerlendirilmesi gereken araçlar bence, bu fiyatlara bu kadar keyifle binilecek araç bulmak zor ve daha pahallısı da gereksiz. Nacizane fikrim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok zevkli bir arabadır..Bende 73 model 230.4 var..3. sahibinden aldım..çok orjinal bir araba el freni ve korna sesi vazgeçilmezimdir

Yakıt olarak çok fazla ben kesinlikle LPG taktırmadım zaten ayda bir iki sefer biniyorum bu paralara bence fiyat çok yüksek 3-4 bin liraya bir tane alıp zamanın da varsa orj. toplayabilirsin... Bizim buralarda suriyeden dolayı çıkma parçası çok fazla ...eğer alırsan parça konusunda yardımcı olabilirim..

umutcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arkın_aLLen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok zevkli bir arabadır..Bende 73 model 230.4 var..3. sahibinden aldım..çok orjinal bir araba el freni ve korna sesi vazgeçilmezimdir

Yakıt olarak çok fazla ben kesinlikle LPG taktırmadım zaten ayda bir iki sefer biniyorum bu paralara bence fiyat çok yüksek 3-4 bin liraya bir tane alıp zamanın da varsa orj. toplayabilirsin... Bizim buralarda suriyeden dolayı çıkma parçası çok fazla ...eğer alırsan parça konusunda yardımcı olabilirim..
    Sağolasın dostum biraz erteledim ama aklımda olsun

cengaver
    Misafir
    bende 320 clk var mercedes'in her modeli alınır ...

Tunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 87 300 D aldım 124 kasa cok keyıflı yanlız sunu söylım mercedesde otomatık vıtes makbul olanı

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizdede şuan w201 var bu yaşıma kadar peder beyde hep Mercedes oldu her kasasına bindik diyebilirim 98 modele kadar hani 'Mercedes ve diğerleri' diye bir söz varya sonuna kadar doğru
    Alıntı Tunç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 87 300 D aldım 124 kasa cok keyıflı yanlız sunu söylım mercedesde otomatık vıtes makbul olanı
    Hayırlı olsun abi bişeyler yapıcakmısın yoksa orjinal olarakmı biniceksin?

kadirsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle kesinlikle doğru tercih diyorum. Yani bu kasa bir Mercedes'i sürme zevkini hayatta en az bir kere yaşamak lazım diyorum. 115 kasada hem 230.4 hem 230.6 hemde 200 (şu andaki aracım) sahibi olma deneyimi yaşadım.

200 zayıf 230.6 fazla (yakıt vs) ama 230.4 en ideali diye düşünüyorum, ha tabiiki bu motor olarak değerlendirme geri akaln kısımlarını değerlendirmeye bile sokmuyorum.

Biz, yani öyle her gün binmesekte, bindiğimizde canımızı yakmasın diye tüp taktırdık maaşallah gayet de sağlıklı işliyor. Diğer arkadaşlarında paylaştığı gibi ararsan uğraşırsan parçası bulunan bir araç. İnşallah gönlüne göre bir tane bulursun

Bu da bizimki; '74 model 200

http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/58108-ilkgunki_kadar_temiz_ve_orjinal_76_mercedes_w114.html
    Bir ölür BİN DİRİLİRİZ...

Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun!

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıldız sonuçta her şekilde alınır

polatdapolat
    Misafir
    Bende 74 model 230,4 w115 var bu aynı aractan ıkıncı aracım oncekı dızeldı ama benzınlısı daha bır harıka bunu ogrendım aracımda son 230 ıbre var ve lpg de 230 vuruyor ıbreyı vuramaz dıyenlere garantılı sadece yanıma bınmeye cesaretı olsun yeter ınsna bu aracta kendını guvende hıssedıyor ayrıca yıne ıdda edıyorum mercedesın uretttıgı en konforlu suspansıyonu en yumsak araba en son modellerıde dahıl aracımın kaportada kaza bela curuk carık yok ve orjınal 95000 km de yukardakı resımdekınden daha temız parca sıkıntısı asla olmayan bır arac hala bır cok parcasının sıfırını bulmam mumkun yakıt konusuna gelınce 100 km hızı gecmezsenız 230-240 tl yı aşmaz sehır ıcı dogan sahınden az yakıyor motor ve kasa agırlıgı olsa dahı kısacası onunde yıldızı olsun en kotusu olsun arkadas

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3gun önce w116 350Se aldık. Yıldız başka bişeymiş dedim ya. ilk sahibinin bakım kağıtlarında 320bınkmler yazılı suan 245bınde ama hala canavar mercedes aşkı başladı.

alt sokağımızda bi abimizde var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...mercedes/detay

fena güzel bişey ya temiz olunca..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir ufak not düşeyim;
    -6 Silindirli benzinli sedan ve coupé'lar W114(250-280/C-230.6);
    -4 Silindirli benzinli-dizel sedanlar ise W115(200-220-230.4-200D-220D-240D) olarak geçer.

Genelde W115 denilir geçilir ama aralarındaki temel fark(coupé harici) motorlarından ötürüdür.Bir de Serie1-Serie2 gibi farklılıklar vardır.

Mesela ilk mesajdaki temsili fotodaki araç benzinli 200.Kelebek camlı;tek aynalı;çizgisiz stoplu;kemik direksiyonlu.Doğal olarak W115.

Benden önceki mesajda ilanı verilen araç ta W115(230.4 olduğundan ötürü;230.6 olsa W114 olurdu) ama bu Serie2 olarak geçiyor.Kelebek camı yok;çizgili stoplar var;sağ tarafta ayna var;muhtemelen hidrolik direksiyonlu ve direksiyonu da siyah plastik.

Benim de niyetim var da;okul bitince..

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çürüme sorunu olan kasadır çürüklere dikkat etmeniz gerekir. Benzinli değilde dizel alırsanız çok ekonomik ve sorunsuz binersiniz. Parça tedariğinden korkmayın kadosan sanayi Custom garajın olduğu sokağın sonunda çıkmacısı var Ayrıca bu kasaya niyetiniz varsa almanız için yardımcı olur hatta dükkanda bir tane toplayıp verir

vcy58
    Misafir
    200 d lerin şehir içi yakıt tüketimi nedir bilen yada bi fikri olan varmıdır ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)