User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Xbox One ve Forza Horizon 3

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Xbox One ve Forza Horizon 3

MICROSOFT Xbox One S 500 GB Forza Horizon 3 Oyun Konsolu Xbox

Bu şekilde almayı düşünüyorum sanırım sadece Forza oynayacağım. Xbox hakkında pek bilgim yok, bu paket işime yarar mı?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı paket 1149 a satıldı acele etme derim , hatta biraz beklersen forza7 li paketler çıkıcaktır horizon 3 çıkalı çok olduğundan daha uyguna sonradan alınabilir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı paket 1149 a satıldı acele etme derim , hatta biraz beklersen forza7 li paketler çıkıcaktır horizon 3 çıkalı çok olduğundan daha uyguna sonradan alınabilir
    Peki abi horizon 3 izlediğim videolara göre epey iyi. Swap yapılması, çeşitli modifiyeler falan hoş görünüyor. Hiç oynadın mı? Ne düşünüyorsun oyun hakkında, tek başıma sıkılır mıyım? Etkinlik düzenleyen grup var mı TR’de?

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki abi horizon 3 izlediğim videolara göre epey iyi. Swap yapılması, çeşitli modifiyeler falan hoş görünüyor. Hiç oynadın mı? Ne düşünüyorsun oyun hakkında, tek başıma sıkılır mıyım? Etkinlik düzenleyen grup var mı TR’de?
    ben h3ü daha oynayamadım ama h2yi oynadım. Aynı sayılır, haritalar farklı birazda oyun içinde deişiklikler var o kadar.

Horizon oynadıgım en iyi yarış oyunu diyebilirim, çünkü bizim nesil NFSU2'nin serbestligine alışmış ve ondan sonraki hiç bi yarış oyununu kolay kolay sevememiş bi nesil. Horizon bu sevilmeyi hemen yaptı çünkü neredeyse U2 gibi herşey apaçık. Heryere gidebiliyosun arabayla.

Arabalarda swap, yürüyen, turbo atmosferik olaylarını kendi istedigin gibi ayarlayabiliyorsun. Fiyat olarak şimdi bişey diyemem ama ben olsam alırdım bu paketi
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forza serisinin hepsi iyi zaten

turkiyedeki oluşumları bilmiyorum ama birçok forumda mevcut bizde oynuyoruz oyuncu fazlaca var forumda , ki online zaten uzun sure oynarsın illa etkinlik kovalamaya gerek yok

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgiler için teşekkür ederim abiler. Gerçekten nfs gibi serbest dolasmaktan keyif alan birisiyim, o yüzden ideal görünüyor. Ayrıca direksiyon seti olarak uyumlu ne önerebilirsiniz?

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forza Horizon 2 Skills Challenge Can we Beat 165k? - BMW M3 - w/Wheel Cam - YouTube

Neler uyumludur bilmiyorum ama şöyle videoları izlemesi bu kadar keyifliyken oynaması ne derece keyiflidir hayal edemiyorum
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logitech g920 uyumlu direksiyo. Thrus masterde da uyumlu modeller var. Fh3 guzel ama bi sure sonra tek sikiyor. Fm7li paket alip ek olarak fh3 al bence

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de xbox one s var. genelde fifa oynuyorum online. çok fazla vaktim olmuyor. öğrenci falan olsam oynardım bütün gün ama artık pek zaman kalmıyor.

bende fm7 yada fh3 düşünüyorum ek olarak arada oynamak için.

hatta şöyle bir sistem kurmak istiyorum ama oğlan biraz meraklı benim arabalara. ders mers çalışmaz diye büyük ihtimal bundan vazgeçeceğim.

bahsettiğim sistem buradaki gibi koltuk direksiyon vs.. Yarış Koltukları | ORTOMBO

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler