User Tag List

Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 13212223
Toplam 425 adet sonuctan sayfa basi 419 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Counter Strike : Global Offensive (CS:GO)

beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Runo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç hile kullanmadım niye böyle bir mesaj aldım ki ? Yani daha doğrusu takımımda birisi hile kullandıysa ben ne diye ceza alıyorum şaşırdı oyun

Sen ceza almıyorsun o maç hile ile kazanıldıysa oynanmamış sayılıyor. Senin rütbene yenilgi veya galibiyet olarak etki ettiyse o geri alınıyor. Düzenlendi dediği de o.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamın Aleyküm.
    İşlemcim; AMD-Fx 6300 Six-Core Processor (3.50GHz) 4GB.
    ekran kartı: Nvdia Gtx 560.

CS:GO'da fps hep 60fps oluyor. Sabit yani. Neden düşmüyor yada artmıyordur? Bütün ayarlar en yüksekte.
    It's not how you stand by your car, it's how you race your car.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm.
    İşlemcim; AMD-Fx 6300 Six-Core Processor (3.50GHz) 4GB.
    ekran kartı: Nvdia Gtx 560.

CS:GO'da fps hep 60fps oluyor. Sabit yani. Neden düşmüyor yada artmıyordur? Bütün ayarlar en yüksekte.
    bütün ayarları en yükseğe çekmek performansı düşürür kaliteyi artırır. Bizim istediğimiz fps yani performans. o yüzden bütün ayarları low a çekip
    console açıp fps_max 0 yazmak gerekiyor. Console açmak için oyun ayarlarında geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini evet olarak yapmamız gerekiyor. fps_max 0 yaptıktan sonra fps'in ortalama mesela 190-200 arası sürekli oynuyorsa onu fps_max 195 yapıp sabitlemek oyun akışına daha çok yardım ediyor.
    @Runo dayıcım aynen yakınlardaki lobiden güzel lobiler yakalayabiliyorsun. Bence maçlara girmeden yaş sor makaraya alıcaklarla girme acayip sinir bozucu oluyor. bizim bi kurduğumuz takım var mesela 8 kişiyiz sürekli 5 çıkartıp giriyoruz sende öyle birlikte oynamaktan hoşlandığın bi kaç kişiyi yakala onlarla takım ol.
    Türk milletinin milliyetçilik vasfını uyandırmalı ve ona Türkçülük imanını aşılamalıyız. [M.K.ATATÜRK]
    106 GTİ
    Corsa DTI
    Polo GTİ

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün ayarları en yükseğe çekmek performansı düşürür kaliteyi artırır. Bizim istediğimiz fps yani performans. o yüzden bütün ayarları low a çekip
    console açıp fps_max 0 yazmak gerekiyor. Console açmak için oyun ayarlarında geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini evet olarak yapmamız gerekiyor. fps_max 0 yaptıktan sonra fps'in ortalama mesela 190-200 arası sürekli oynuyorsa onu fps_max 195 yapıp sabitlemek oyun akışına daha çok yardım ediyor.
    @Runo dayıcım aynen yakınlardaki lobiden güzel lobiler yakalayabiliyorsun. Bence maçlara girmeden yaş sor makaraya alıcaklarla girme acayip sinir bozucu oluyor. bizim bi kurduğumuz takım var mesela 8 kişiyiz sürekli 5 çıkartıp giriyoruz sende öyle birlikte oynamaktan hoşlandığın bi kaç kişiyi yakala onlarla takım ol.
    Tamamdır çok sağol akşam denerim. İlk postu atarken Nvdia ekran güncellemesi varmış onu yaptım. Oyunu felan optimize edince dediğim sorun ortadan kalktı. 100-130 arası dönmeye başladı. O zaman dediğinize göre indireyim ayarları. Teşekkür ederim. Rütbe ye son 1 win
    It's not how you stand by your car, it's how you race your car.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılık Steam Hesabı 90 Lira>GTA 5>CSGO>GRID>DİRT 3 Oyunları Var isteyen özel mesaj atsın

UnnAmeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende uzun aradan sonra steam kurup aldım csgo yu hadi hayırlısı

Zorbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    size tavsiyem indirimlerden hemen sonra cs go oynamayın. %100 hile geliyor. Biz 4 lem 1 supreme oyuna giriyoruz, 1 maç eziyoruz 1 maç eziliyoruz
    一位土耳其人

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. individual