User Tag List

Sayfa 23/41 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
763 sonuçtan 419 ile 437 arası

Konu: Counter Strike : Global Offensive (CS:GO)

beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Runo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç hile kullanmadım niye böyle bir mesaj aldım ki ? Yani daha doğrusu takımımda birisi hile kullandıysa ben ne diye ceza alıyorum şaşırdı oyun

Sen ceza almıyorsun o maç hile ile kazanıldıysa oynanmamış sayılıyor. Senin rütbene yenilgi veya galibiyet olarak etki ettiyse o geri alınıyor. Düzenlendi dediği de o.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamın Aleyküm.
    İşlemcim; AMD-Fx 6300 Six-Core Processor (3.50GHz) 4GB.
    ekran kartı: Nvdia Gtx 560.

CS:GO'da fps hep 60fps oluyor. Sabit yani. Neden düşmüyor yada artmıyordur? Bütün ayarlar en yüksekte.
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm.
    İşlemcim; AMD-Fx 6300 Six-Core Processor (3.50GHz) 4GB.
    ekran kartı: Nvdia Gtx 560.

CS:GO'da fps hep 60fps oluyor. Sabit yani. Neden düşmüyor yada artmıyordur? Bütün ayarlar en yüksekte.
    bütün ayarları en yükseğe çekmek performansı düşürür kaliteyi artırır. Bizim istediğimiz fps yani performans. o yüzden bütün ayarları low a çekip
    console açıp fps_max 0 yazmak gerekiyor. Console açmak için oyun ayarlarında geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini evet olarak yapmamız gerekiyor. fps_max 0 yaptıktan sonra fps'in ortalama mesela 190-200 arası sürekli oynuyorsa onu fps_max 195 yapıp sabitlemek oyun akışına daha çok yardım ediyor.
    @Runo dayıcım aynen yakınlardaki lobiden güzel lobiler yakalayabiliyorsun. Bence maçlara girmeden yaş sor makaraya alıcaklarla girme acayip sinir bozucu oluyor. bizim bi kurduğumuz takım var mesela 8 kişiyiz sürekli 5 çıkartıp giriyoruz sende öyle birlikte oynamaktan hoşlandığın bi kaç kişiyi yakala onlarla takım ol.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün ayarları en yükseğe çekmek performansı düşürür kaliteyi artırır. Bizim istediğimiz fps yani performans. o yüzden bütün ayarları low a çekip
    console açıp fps_max 0 yazmak gerekiyor. Console açmak için oyun ayarlarında geliştirici konsolunu etkinleştir seçeneğini evet olarak yapmamız gerekiyor. fps_max 0 yaptıktan sonra fps'in ortalama mesela 190-200 arası sürekli oynuyorsa onu fps_max 195 yapıp sabitlemek oyun akışına daha çok yardım ediyor.
    @Runo dayıcım aynen yakınlardaki lobiden güzel lobiler yakalayabiliyorsun. Bence maçlara girmeden yaş sor makaraya alıcaklarla girme acayip sinir bozucu oluyor. bizim bi kurduğumuz takım var mesela 8 kişiyiz sürekli 5 çıkartıp giriyoruz sende öyle birlikte oynamaktan hoşlandığın bi kaç kişiyi yakala onlarla takım ol.
    Tamamdır çok sağol akşam denerim. İlk postu atarken Nvdia ekran güncellemesi varmış onu yaptım. Oyunu felan optimize edince dediğim sorun ortadan kalktı. 100-130 arası dönmeye başladı. O zaman dediğinize göre indireyim ayarları. Teşekkür ederim. Rütbe ye son 1 win
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılık Steam Hesabı 90 Lira>GTA 5>CSGO>GRID>DİRT 3 Oyunları Var isteyen özel mesaj atsın

UnnAmeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende uzun aradan sonra steam kurup aldım csgo yu hadi hayırlısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    size tavsiyem indirimlerden hemen sonra cs go oynamayın. %100 hile geliyor. Biz 4 lem 1 supreme oyuna giriyoruz, 1 maç eziyoruz 1 maç eziliyoruz
    Coğrafya kaderdir

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Berbat bir sorunlar karşı karşıyayım artık pc yi darmadağın etme aşamasına geldim...

*1 ay önce minimum 120fps ile oynuyordum hiç bir sorun yoktu oyunda fps ye dair takır takır adam indiriyordum.

*Fakat şu an ciddi bir fps sorunum var bütün ayarları en düşükte kullanmama rağmen nedenini bilmiyorum oyunu oynayamaz hale geldim max alabildigim fps30, ben adamı görene kadar ölüyorum donarak ilerliyorum resmen böyle lanet bir şey yok.

*Bunun sorunu sizce ne olabilir bana bi yardımcı olun sahiden acayip sinirlerim bozuk

*Nvidia geforce gt840 kullanıyorum, dediğim gibi 1 ay önce hiç böyle bir sorunum yoktu..

(pingi göz ardı edin indirme işlemi oluyor diye öyle, normalde 80i geçmiyor)

İnternette yazan bütün çözümleri denedim (xbox game dvr kapatma,fps max ayarları, nvdia kontrol paneli ayarları vs. aklınıza gelebilecek herşeyi denedim ama hiç bir çözüme ulaşmadım.. Bunu nasıl çözerim bana bi yardımcı olun
    .

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim gibi gümüşte sürünen novaya çıkmaya çalışan varsa ekleyebilir

oscarisgood1

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Berbat bir sorunlar karşı karşıyayım artık pc yi darmadağın etme aşamasına geldim...

*1 ay önce minimum 120fps ile oynuyordum hiç bir sorun yoktu oyunda fps ye dair takır takır adam indiriyordum.

*Fakat şu an ciddi bir fps sorunum var bütün ayarları en düşükte kullanmama rağmen nedenini bilmiyorum oyunu oynayamaz hale geldim max alabildigim fps30, ben adamı görene kadar ölüyorum donarak ilerliyorum resmen böyle lanet bir şey yok.

*Bunun sorunu sizce ne olabilir bana bi yardımcı olun sahiden acayip sinirlerim bozuk

*Nvidia geforce gt840 kullanıyorum, dediğim gibi 1 ay önce hiç böyle bir sorunum yoktu..

(pingi göz ardı edin indirme işlemi oluyor diye öyle, normalde 80i geçmiyor)

İnternette yazan bütün çözümleri denedim (xbox game dvr kapatma,fps max ayarları, nvdia kontrol paneli ayarları vs. aklınıza gelebilecek herşeyi denedim ama hiç bir çözüme ulaşmadım.. Bunu nasıl çözerim bana bi yardımcı olun
    Aynı sorun bende de var hatta tam bunu yazmak için foruma girmiştim. Bende de aynı şekilde 2 ay öncesine kadar 60-70 fps altına düşmüyordu önceden ttnet kullandığım için ping sorunum oluyordu ama artık uydunet'e geçtim tam ping sorununu çözdük derken şimdi fps sorunu başladı, ne yaparsam yapayım yazmadığım komut düşürmediğim ayar kalmadı ama 1 gram fps artışı sağlayamadım, hatta şöyle ki oyunu 800 e 600 ayarlarda oynadığımda bile fps hiç değişmiyor. Bende artık pc yi kırma aşamasına geldim. Birazdan bilgisayarcıya gidip gt730 falan daha iyi bir ekran kartı bakayım diyordum fakat gt840 da böyleyse gt730 a falan bakmaya hiç gerek yok. Bence gelen güncellemeler ile eski nesil ekran kartlarının önünü kapatıyorlar ve bir nevi yeni çıkan ekran kartlarını satmak için bir yöntem bu, başka mantıklı bir açıklama bulamadım ben.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle mantıkla yaklaşıyorlarsa çok oyuncu kaybederler, çünkü ha diyince herkes gidip 1050-1060 kartlı pc alamıyor
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle mantıkla yaklaşıyorlarsa çok oyuncu kaybederler, çünkü ha diyince herkes gidip 1050-1060 kartlı pc alamıyor
    yok dayıcım bu apple mi güncelleme getirerek telefonu yavaşlatsınlar Öyle birşey olsa bizimde fps düşerdi. He adamlar güncelleme ile şu şu şu ekran kartlarının fps'sini düşürün mü diyecekler

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncellemelerden sonra en az 50-60 fps düşüş oldu d2 de , diğer haritaları siz kıyaslayın daha fazla olacaktır.

PC Aldım kafam rahat çok şükür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bu sebepten pc yi yenilemek zorunda kaldım kısa zaman once , son güncellemelerden sonra arkadaşın dedigi gibi ciddi ciddi bir problem başladı fps konusunda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok dayıcım bu apple mi güncelleme getirerek telefonu yavaşlatsınlar Öyle birşey olsa bizimde fps düşerdi. He adamlar güncelleme ile şu şu şu ekran kartlarının fps'sini düşürün mü diyecekler
    Heralde dayım öyle bir şey olmaz zaten bende onu diyorum
    .

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla baya baya oldu hocam geçen sene 100 120 fps gören pc bu sene en iyi 60 70 fps alabiliyorum rekabetçi modda. Güncelleme ile o dediğinizi direk olarak yapamazlar ama oyun grafiklerinde küçük oynamalar ile eski nesil ekran kartlarını yoracak şekilde değişim yapabilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E21hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla baya baya oldu hocam geçen sene 100 120 fps gören pc bu sene en iyi 60 70 fps alabiliyorum rekabetçi modda. Güncelleme ile o dediğinizi direk olarak yapamazlar ama oyun grafiklerinde küçük oynamalar ile eski nesil ekran kartlarını yoracak şekilde değişim yapabilirler.
    Aslında bende bugün farkettim msi gtx 950 ile 30-40 fps az alıyorum artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar nvidia cs go ayarlarını yapın. ayrıca başlangıç seçeneklerinde bir kaç komut var onları kullanırsanız biraz artış yaşarsınız.

Öncelikle 1024*768 çözünürlük kullanın.
    Aşağıdaki linkteki işlemleri yapın.
    How to Optimize Your CS:GO Settings Like a Pro
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlarıda yapmıştım ve bunun gibi bir sürü ayar daha yaptım ama yine 30 fps i hatta 20 fps i bile geçemiyorum. İnternette araştırmalarıma göre bir sürü kişide var bu problem. Sadece ortada hiç böyle bir şey yokken bir anda böyle olmasının nedeni ne ? Tek merak ettiğim şey bu
    .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)