User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Vr Maske İle Oyun Oynama

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Vr Maske İle Oyun Oynama

Arkadaşım geçenlerde htc vive almış eve çağırdı gittim takdık maskeyi falan şahane sanki oyunun içindesin bayıldım.. alıcakdım ama 700-800 dolar gibi rakamlar bakdım internette..

benim evde zaten normal vr maskesi vardı atmışdım bir köşeye atmamın nedeni vr maskeye göre oyun film falan olmaması idi olanlarda demo şeklinde roller coster tarzı şeylerdi..

eve gidince takdım tabi kafayı vr maske ile htc vive işini yapabilirmiyim mantık aynı çünkü..

araştırmalarım sonucu TrinusVR diye bir uygulama buldum.. bu uygula google store da var ios da varmı bilmiyorum yoksa muadili vardır.. TrinusVR iki tane var free reklamlı ve reklamsız paralı pro sürümü..

ben pro sürümü kurdum iki tane dosya ile geliyor zaten birini pc ye birini tele kuruyorsunuz .. server client bazlı bir sistem.. programı çalıştırdığınızda bilgisayar ekranını telefonunuzda vr şekilde beliriyor .. yani iki parça ..

ister bilgisayarınızda film koyun ister oyun vr maskenizde oynayabiliyorsunuz.. ama bu çok güzel bir şey ama benim amacım htc vive daki vr şeklindeki oyunları oynamakdı ..

serious sami vr indiriyorum olursa buraya yazıcam.. evinde vr maskesi olanlar 600-700 dolarlara vive yada oculus almadan önce bu yöntemi bilgi olarak denesinler derim..

insin oyunu kurıyım eğer vivedeki keyfi alırsam olumlu yada olumsuz yazarım ama mantık aynı dediğim gibi %90 keyif verir..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    serious sam patlak çıkdı başla bir oyun bakıcam
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler