User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Raceroom - Racing Experience

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Raceroom - Racing Experience

Arattım konusunu bulamadım.

Steam üzerinde ücretsiz olarak indirip oynanabilen 19.2gb boyutunda bir simulasyon.Simbin'e ait GTR-GTR2-GTR EVO-Race 07(WTCC-STCC) gibi oyunların genel bir topluluğu tadında.Open wheel,GT serileri,Touring Legends,WTCC,Endurance otomobilleri,Grup 5,DTM vs vs birçok seride çok farklı otomobiller var.

Tüm pistler ve otomobiller açık gelmiyor parayla satılıyor ama oyunda açık olarak gelmeyen otomobileride kullanabileceğimiz aylık competition serileri var.Örneğin şuan eski grup 5 araçlarla monzada tur atmak,güncel DTM araçları ile A1 Ring de tur atmak gibi.Tüm dün ve ülkelere göre tur zamanları tutuluyor.Rekabet açısından güzel.Oynayanlar varsa başlık altında profillerini paylaşabilirler.

Araçların gerçekçiliği(tasarım olarak) ve sürüşleri çok çok iyi bence.

indirmek için:

RaceRoom Racing Experience

2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçerik olarak çok dolu. Tabiki ücretli. Fakat sürekli paket kampanyalar oluyor. Onları takip etmek lazım. Deneme imkanım olmadı ama fizik olarak piyasadaki diğer simlere göre ( iracing, assetto corsa , pcars ) biraz daha basit kaldığı söyleniyor. Zor olan gerçekçidir demiyorum ama tutunma gereğinden fazlaymış . Denemek lazım .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler