User Tag List

Sayfa 10/29 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
534 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: ASSETTO CORSA ( GT5 VS FM3'e RAKİP )

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam olarak sistem gereksinimleri ne acaba bende bilgisayar topluyorum buna göre topluyim
    SM PERFORMANCE

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A: Assetto Corsa will support PC Windows Vista, 7, 8 only.

Minimum PC requirements:
    Windows Vista / 7 / 8 Operative System
    CPU: Intel Celeron
    RAM: 2 Gigabytes
    DirectX 11 graphics card (ex: Nvidia GTS 450 / AMD Radeon HD5770) NOTE: AC graphics engine supports also DirectX 10.1 compatible graphic cards (ATI 4800 HD / Nvidia 8600 GT)

Recommended PC requirements:
    Windows Vista / 7 / 8 Operative system
    CPU: Dual Core
    RAM: 4 Gigabytes
    DirectX 11 compatible graphics card (Nvidia GTX 560 / AMD Radeon HD5870)

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HUSNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1:25 çok rahat atıyorum . 1:24 başlarına iner herhalde . 1.22 civarında atanlara acaba lastik basıncı veya başka bir ayarla oynuyor mu ? Ben sadece yardımları kapadım

Sol ayak frenini nerede unutayım yaw

3 lü ekran kuracaksan ekranlar eşit olmalı. Öteki türlü garip bir görüntü oluyor. He olmaz diye birşey yok tabiki.
    1:25 çok rahat atıyorsun....yav bi benmi zorlanıyorum bu kadar, acayip moralim bozuldu daha 1:26 göremedim. Gerçi çok oynamıyorum az bişey arkayı bıraktımı araba drift yapmaya başlıyorum öyle süreye fazla kasamadım daha ama inat oldu süre kasıcaz anlaşıldı.
    3 ekran içinde ortaya şöyle birşey koysak tam da benim dediğim gibi olmazmı. ön cam komple bir ekran olur. Diğer ekranlar yan kapılar olur, ayrıca birleşim yerleride ön dreklere gelir çok mu abartıyorum bazen
    http://www.vatanbilgisayar.com/Monit...spx?I_ID=66247
    A: Assetto Corsa will support PC Windows Vista, 7, 8 only.

Minimum PC requirements:
    Windows Vista / 7 / 8 Operative System
    CPU: Intel Celeron
    RAM: 2 Gigabytes
    DirectX 11 graphics card (ex: Nvidia GTS 450 / AMD Radeon HD5770) NOTE: AC graphics engine supports also DirectX 10.1 compatible graphic cards (ATI 4800 HD / Nvidia 8600 GT)

Recommended PC requirements:
    Windows Vista / 7 / 8 Operative system
    CPU: Dual Core
    RAM: 4 Gigabytes
    DirectX 11 compatible graphics card (Nvidia GTX 560 / AMD Radeon HD5870)
    Yalnız şuanda bu sistemlerle oynamak bence zor olur, özellikle dreksiyon sizin hızınıza yeteşiyemiyor ve kontrol kaybı boşluklar oluşuyor.
    hd7950 ile oynyorum ve bütün ayarları fulllediğimde 60 fps zor alıyorum. minimum 100 fps üzeri almak gerekirki ben 200 fps alıyorum şuan en düşük ayarlarda ve en rahat o şekilde oynuyorum. Ama tam sürüm değil diye galiba oyun çok sistem istiyor.
    Sende kaç fps veriyor hd7970 ile + 8350 işlemci ile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lethaldoze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1:25 çok rahat atıyorsun....yav bi benmi zorlanıyorum bu kadar, acayip moralim bozuldu daha 1:26 göremedim. Gerçi çok oynamıyorum az bişey arkayı bıraktımı araba drift yapmaya başlıyorum öyle süreye fazla kasamadım daha ama inat oldu süre kasıcaz anlaşıldı.
    3 ekran içinde ortaya şöyle birşey koysak tam da benim dediğim gibi olmazmı. ön cam komple bir ekran olur. Diğer ekranlar yan kapılar olur, ayrıca birleşim yerleride ön dreklere gelir çok mu abartıyorum bazen
    VATAN COMPUTER - PHILIPS - 29" 298P4QJEB/00 GENİŞ EKRAN IPS LED MONİTÖR - Monitör

Yalnız şuanda bu sistemlerle oynamak bence zor olur, özellikle dreksiyon sizin hızınıza yeteşiyemiyor ve kontrol kaybı boşluklar oluşuyor.
    hd7950 ile oynyorum ve bütün ayarları fulllediğimde 60 fps zor alıyorum. minimum 100 fps üzeri almak gerekirki ben 200 fps alıyorum şuan en düşük ayarlarda ve en rahat o şekilde oynuyorum. Ama tam sürüm değil diye galiba oyun çok sistem istiyor.
    Sende kaç fps veriyor hd7970 ile + 8350 işlemci ile.

Senin istediğin şeyi anladım. Fakat 21:9 ekran da senin işini görmeyecektik. Ama şöyle birşey var . Benim oynadığım açıyı görüyorsun kokpiti yakınlaştırıyorum. Sen ortaya 21:9 ekran koyup kokpiti de biraz uzaklaştırırsan belki istediğin şekilde sağ ve sol ekranlar direklere denk gelebilir. Ama o şekilde de kokpitin uzaklığı seni memnun edermi bilmemiyorum.

Bu işi tam olarak çözmenin tek yolu 3 tane projektör. Ne monitör geçişi kalır ne de başka birşey ya da 5 ekranlı bir sistem de kurabilirsin

Bu arada sistem özellikleri ile alakalı dediğin doğru . Önerilen sistem özellikleri ile en düşük ayarlarda bile kasar diye düşünüyorum . Açıkçası bende ayarların tamamı açık olacak şekilde kullanamadım. Biraz kıstım ama FPS ye dikkat etmedim .

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Tr'ye dönünce kasa toplamayı düşünüyorum bu oyun için ekran kartı, ram, işlemci önerileriniz ne olur? Monitör istemiyorum, g27 sürekli yurtdışında olan bi yakınımda var ona göçeceğim ve de projeksiyonla duvara yansıtıp oynayacağım.

Ekran kartı, ram, işlemci önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/masau...spx?I_ID=62605

Bu nasıl arkadaşlar, kardeşler, abiler?
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin istediğin şeyi anladım. Fakat 21:9 ekran da senin işini görmeyecektik. Ama şöyle birşey var . Benim oynadığım açıyı görüyorsun kokpiti yakınlaştırıyorum. Sen ortaya 21:9 ekran koyup kokpiti de biraz uzaklaştırırsan belki istediğin şekilde sağ ve sol ekranlar direklere denk gelebilir. Ama o şekilde de kokpitin uzaklığı seni memnun edermi bilmemiyorum.

Bu işi tam olarak çözmenin tek yolu 3 tane projektör. Ne monitör geçişi kalır ne de başka birşey ya da 5 ekranlı bir sistem de kurabilirsin

Bu arada sistem özellikleri ile alakalı dediğin doğru . Önerilen sistem özellikleri ile en düşük ayarlarda bile kasar diye düşünüyorum . Açıkçası bende ayarların tamamı açık olacak şekilde kullanamadım. Biraz kıstım ama FPS ye dikkat etmedim .
    Bi dahakine bi baksana hemen ekranın altında yazıyor sürekli zaten kapatamıyorsun onu oynarken. Merak ediyorum açıkcası hatta tüm ayarlar kapalı ve tüm ayarlar full şekilde açık ?
    5 ekran nedir yahu çerçevelerden bir şey gözükmüyorki birde yakın göstermezmı, neyse çok zorlama gerek yok herhalde en makbulü 3 * 22" prpjektörü düşündüm ancak kimse performans alamassın dedi.
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Tr'ye dönünce kasa toplamayı düşünüyorum bu oyun için ekran kartı, ram, işlemci önerileriniz ne olur? Monitör istemiyorum, g27 sürekli yurtdışında olan bi yakınımda var ona göçeceğim ve de projeksiyonla duvara yansıtıp oynayacağım.

Ekran kartı, ram, işlemci önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

VATAN COMPUTER - ASUS - INTEL CORE İ7 3770 3.4 GHZ 8GB DDR3 1 TB HDD 2GB GT630 WIN8 - Masaüstü Bilgisayar

Bu nasıl arkadaşlar, kardeşler, abiler?
    O kasa işlemci ram hdd olarak iyi fakat ekran kartı yetersiz. Bu oyun o ekran kartıyla min. ayarda oynanır. Tavsiyem toplama bir pc edinmen olur. Gerçi dolar arttı fiyatlar çıktı yukarı ama.
    Benım sistem şöyle 1 ay kadar önce topladım. Sırf bu oyun için.
    Amd 8350 8 çekirdek 4.0 ghz işlemci. 455tl (bunu daha alamadım, 4 çekirdekle idare ediyorum.)
    Asus M5A97 Evo r 2.0 anakart. 250tl
    Gskıll 8gb 1600 mhz cl9 ram 145 tl
    cooler master 212 evo işlemci soğutucu 96 tl
    Corsair 400R 750 w 80+ kasa ve power 360tl (bu kasa efsane olmazsa olmaz benım için, hem serin hem genış hem kullanışlı.)
    Asus hd7950 3gb 384 bit ekran kartı 750 tl
    Corsair 128 gb SSD (okuma ve yazma hızları için.) 320 tl
    Birde hardısk alsan 500gb yada 1 tb oda 200-205 tl canavar gibi bir sistem olur.

2300 tl yapar, ş,mdiki fiyatlarla 2400 en azla diyelim. Ancak zaten 750 tl ekran kartını düş daha ucuza malolurki ileriye dönük olur 400r kasayla. +ssd performansı tartışılmaz. Belki amd değil intel yaparsın işlemciyi o zmanda kafadan bi 500tl + olur ama daha iyi olur. Tam bütçe ve nasıl bir şey istediğini yazarsan toplarız bir kasa yine.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben Oculus Rift'i bekliyorum. Onunla Asetto Corsa için çok ciddi bir sistem toplayacağım.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forza her türlü tokatlar
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Assetto Corsada geçen bu resmi yayınladı, Aslında benim içinde olabilirmi şu ekrandı görüntüydü hala tam istediğimi bulamadım.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...90831599_n.jpg

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi dahakine bi baksana hemen ekranın altında yazıyor sürekli zaten kapatamıyorsun onu oynarken. Merak ediyorum açıkcası hatta tüm ayarlar kapalı ve tüm ayarlar full şekilde açık ?
    5 ekran nedir yahu çerçevelerden bir şey gözükmüyorki birde yakın göstermezmı, neyse çok zorlama gerek yok herhalde en makbulü 3 * 22" prpjektörü düşündüm ancak kimse performans alamassın dedi.

O kasa işlemci ram hdd olarak iyi fakat ekran kartı yetersiz. Bu oyun o ekran kartıyla min. ayarda oynanır. Tavsiyem toplama bir pc edinmen olur. Gerçi dolar arttı fiyatlar çıktı yukarı ama.
    Benım sistem şöyle 1 ay kadar önce topladım. Sırf bu oyun için.
    Amd 8350 8 çekirdek 4.0 ghz işlemci. 455tl (bunu daha alamadım, 4 çekirdekle idare ediyorum.)
    Asus M5A97 Evo r 2.0 anakart. 250tl
    Gskıll 8gb 1600 mhz cl9 ram 145 tl
    cooler master 212 evo işlemci soğutucu 96 tl
    Corsair 400R 750 w 80+ kasa ve power 360tl (bu kasa efsane olmazsa olmaz benım için, hem serin hem genış hem kullanışlı.)
    Asus hd7950 3gb 384 bit ekran kartı 750 tl
    Corsair 128 gb SSD (okuma ve yazma hızları için.) 320 tl
    Birde hardısk alsan 500gb yada 1 tb oda 200-205 tl canavar gibi bir sistem olur.

2300 tl yapar, ş,mdiki fiyatlarla 2400 en azla diyelim. Ancak zaten 750 tl ekran kartını düş daha ucuza malolurki ileriye dönük olur 400r kasayla. +ssd performansı tartışılmaz. Belki amd değil intel yaparsın işlemciyi o zmanda kafadan bi 500tl + olur ama daha iyi olur. Tam bütçe ve nasıl bir şey istediğini yazarsan toplarız bir kasa yine.

Pc'de oyun oynamanın tadı ayrı, fakat bu fiyatlardan sonra bir de ileride değer kaybını düşünüp, lcd tv alıp, ps3ü bizim eve almaya karar verdim. ama bu oyunu ciddi ciddi denemek istiyorum, 1 hafta birimizin evinde ps3 gt5, diğer hafta başkasının evinde assetto corsa mı yapsak.
    Instagram: mutusgarage

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Assetto Corsada geçen bu resmi yayınladı, Aslında benim içinde olabilirmi şu ekrandı görüntüydü hala tam istediğimi bulamadım.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...90831599_n.jpg
    Evet gördüm bu fotoğrafı. Face gruplarından takip ediyorum. Geliştirici direksiyonda elleri göremiyor olmanın tuhaf bir etki yarattığını söylemiş ama bence önemli değil.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman size şöyle bir video koyayim . Ama ben hala 3 lü ekranın hîssiyatını bereceğini düşünmüyorum. Normalde araba kullanırken göz hareketî ile istediğiniz yere bakabiliyorsunuz . Kafa hareketi yapma zorunluluğu bence gereksiz . Farklı tarzdaki oyunlar için güzel bir deneyim olabilir tabikî

Oculus Rift Testing on a Motion Pro II Racing Simulator - YouTube

BORKED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pc'de oyun oynamanın tadı ayrı, fakat bu fiyatlardan sonra bir de ileride değer kaybını düşünüp, lcd tv alıp, ps3ü bizim eve almaya karar verdim. ama bu oyunu ciddi ciddi denemek istiyorum, 1 hafta birimizin evinde ps3 gt5, diğer hafta başkasının evinde assetto corsa mı yapsak.
    OO sen çözmüşsün o zaman olayı, hiç fena fikir değil ama yinede pc nin yerini tutmaz bence konsol.
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gördüm bu fotoğrafı. Face gruplarından takip ediyorum. Geliştirici direksiyonda elleri göremiyor olmanın tuhaf bir etki yarattığını söylemiş ama bence önemli değil.
    Bende hep dreksiyon görerek oynadığımdan dreksiyon olmadımı yada benım cevırdığımden az döndümü bi gariplik hissediyorum. İracing'e birazda ondan ısınamadım galiba.
    O zaman size şöyle bir video koyayim . Ama ben hala 3 lü ekranın hîssiyatını bereceğini düşünmüyorum. Normalde araba kullanırken göz hareketî ile istediğiniz yere bakabiliyorsunuz . Kafa hareketi yapma zorunluluğu bence gereksiz . Farklı tarzdaki oyunlar için güzel bir deneyim olabilir tabikî

Oculus Rift Testing on a Motion Pro II Racing Simulator - YouTube

BORKED
    Kafa hareketi olsun bu Oculus Rift olsun call of the duty de fena olur ama sim de bencede çok önemli değil. 3 ekran oldumu zaten gerçek arabada gibisin nerdeyse zaten istediğin yere kafanı çevirip bakıyorsun, zira ekranlar yeterince büyük oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoda dan anlaşıldığı gibi fena ötesi fena
    not: 1080 izleyiniz.
    BORKED

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yau kafayı yicem , klavye mouse , gamepad hic biriyle calısmadı. Yani oyun acık 80 fps fln harika ama yurumuyor , vites gecmiyor vs. Ödemedigimiz icin mi butun bunlar ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yau kafayı yicem , klavye mouse , gamepad hic biriyle calısmadı. Yani oyun acık 80 fps fln harika ama yurumuyor , vites gecmiyor vs. Ödemedigimiz icin mi butun bunlar ?
    Direk exe ye tıklayarak girenler ayar yapamıyor diye biliyorum. Onun için oynayamıyorsunuz dur.

BLuEBoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bende açtımda araba ölece duruyo hareket ettiremedim oynayanlar nasıl yapıyolar yardım pleaseee
    Alıntı AhmetYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bisikletle bile gitsem yanıma blueboyu alırım beyler kırılmayın...
    Murat Ç. ( ZiYa Corsa ) - ( KN 206 RC ) - ( VU GOLF VII ) - ( PM FABİA III)

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ortalama bir bilgisayarda 2.0 çift çekirdek , 1 gb ram, 512 ekran kartı ati x1600.

oynanabilecek bir pc oyunu(otomobil) tavsiyesi alabilir miyim. Simülasyonları kaldırır mı ?
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dreksiyonunuz varsa LFS çok düşük sistem özellikleri isteyen fakat inanılmaz bir fizik motoruna sahip 130 mb lık bir oyun. Bolcada yaması modu var. Yine gtr evo da o sitemde oynanır diye düşünüyorum, iyi simdir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)