User Tag List

Sayfa 2/28 İlkİlk 123412 ... SonSon
532 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: ASSETTO CORSA ( GT5 VS FM3'e RAKİP )

Cankat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda daha önce verildimi bilmiyorum ama NFS Shift'in yapımcısı Slightly Mad Studios'un oyuncu topluluğuyla bir arada geliştirdiği Project CARS isimli bir simülasyon var.
    Henüz geliştirme aşamasında ancak pre alpha versiyonu piyasaya düştü.
    Bence grafikleri Asetto Corsa dan çok daha iyi ve daha önce görmediyseniz göz atmanızı tavsiye ederim.

BORKED

BORKED

BORKED

chatlaxs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dh'de konusu aralık 2011de açılmış
    Trafik & Kasko Sigorta işleri Yapılır

Cankat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burası donanımhaber mi sence? Ya da forumda herkesin dh de üyeliği mi var?
    Görmeyip kaçırmış olanlar için paylaşım yaptım.
    Daha önce gördüysen okumadan geçebilirsin...

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asetto Corsa daha önce NetKar Pro ile adını duyurmuş olan KUNOS Simulazioni ekibi tarafında yapılıyor. Sadece PC ye çıkacak Asetto Corsa da pistler iracing deki gibi " laser scaner " teknolojisi kullanılarak aktarılıyor. Bu zamana kadar taranan pistler Monza , Nurburgring GP , İmola . Lisanslanan araçlar Lotus , BMW , KTM , Pagani Zonta R ve kesin değil ama büyük bir ihtimal Ferrari de lisanslandı. Bu aralar geliştirilme süreci biraz ağır işliyor maalesef. Finansman sorunları yaşıyorlar.

C.A.R.S ise nfs shift serisi yapan ekip tarafından yapılıyor. PS3 , XBOX ve PC ye çıkacak. Sürüş yine NFS Shift tarzında şimdilik. İlerisi için ne olur bilemiyorum. Grafikler çok iyi .

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelsin gelsin hatta tüm konsollara çıksın ki rekabet artsın biz oyunseverlere yarasın =)
    bize bir e30 m3 ü çok gören kazu ya burdan selamlarımı iletiyorum
    kazu buyuk yalan cıktı ya.

E30 E36 E39 Bunlar nasıl konmaz ?

GT5 cıkmadan oncekı lısteyı hatırlayanlar vardır.

Mirafioriler falan..

Oyuna döncek olursak. bu görseli verebilmek için. ne ekrankartı isticek acaba ? kac GB kac Bit.

kasayı toplarız bi o kadarda ekrankartına gider

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asetto Corsa yı bende daha önce, yazılım sattığım firmada çalışan bir ispanyoldan duymuştum. Ama çıkmasına daha çok var demişti geçen Nisan ayında.
    IN BOOST WE TRUST

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en azından pc içinde çıkıcak olması bile sevindirici bi haber üstelik grafikleri olsun araç seçimleri olsun gayet başarılı görünüyor,,,, pc platformunda bu tip bir oyunun eksikliği zaten vardı ...

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel grafikleri var.pc için lazım bence böyle bir oyun.
    Seat IBIZA FR

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir linkten indirdim direk kurulu olarak geldi oda açılmadı deli etti beni ÇALIŞANLİNK VAR MI ARKADAŞLAR !!!!!
    Oyun yapım aşamasında ve ne zaman çıkacağı belli değil. Sizin indirdiğiniz fake vb bişey olabilir.
    Alıntı Cankat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burası donanımhaber mi sence? Ya da forumda herkesin dh de üyeliği mi var?
    Görmeyip kaçırmış olanlar için paylaşım yaptım.
    Daha önce gördüysen okumadan geçebilirsin...
    Güzel paylaşım, bunada bakmak lazım.
    Alıntı HUSNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asetto Corsa daha önce NetKar Pro ile adını duyurmuş olan KUNOS Simulazioni ekibi tarafında yapılıyor. Sadece PC ye çıkacak Asetto Corsa da pistler iracing deki gibi " laser scaner " teknolojisi kullanılarak aktarılıyor. Bu zamana kadar taranan pistler Monza , Nurburgring GP , İmola . Lisanslanan araçlar Lotus , BMW , KTM , Pagani Zonta R ve kesin değil ama büyük bir ihtimal Ferrari de lisanslandı. Bu aralar geliştirilme süreci biraz ağır işliyor maalesef. Finansman sorunları yaşıyorlar.

C.A.R.S ise nfs shift serisi yapan ekip tarafından yapılıyor. PS3 , XBOX ve PC ye çıkacak. Sürüş yine NFS Shift tarzında şimdilik. İlerisi için ne olur bilemiyorum. Grafikler çok iyi .
    Güzel bilgiler saolun. Nordschleife olmassa çok çok üzülürüm. Tek gazladığım pist smilasyon oyunlarında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Laser Scanli bir Nordschleife çok zor . Neden dersen yapı gereği çok büyük bir pist ve taranarak sanal ortama aktarıldığında biraz sıkıntı yaratıyormuş. Bunun söyleyen iracing ekibi tabiki Kunos bu konuda farklı bir çözüm bulabilir mi bilemem. Yoksa NetKar Pro da Nordschleife var direk onu aktarırlar.

İracing için Nordschleife umudumuz sürüyor. İleriki dönemde kesin tarayacaklarını söylüyorlar ama ne zaman belli değil. Aslında şuan Almanya da RUF RT12R scanliyorlar. Belli mi olur. Oradan Nordschleife e geçerler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz zor forza ve gt ye kafa tutması bence zor ama inşallah şaşırtır bizi

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forza 5 te gelse olur artık forza 4 ü tükettik
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi de temiz sömürür bu bilgisayarı upgrade vakti gelmiş

iadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netkar Pro'nun demosunu oynamıştım, çok güzel gelmişti. Bu oyuna da güveniyorum, çok güzel olacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Laser Scanli bir Nordschleife çok zor . Neden dersen yapı gereği çok büyük bir pist ve taranarak sanal ortama aktarıldığında biraz sıkıntı yaratıyormuş. Bunun söyleyen iracing ekibi tabiki Kunos bu konuda farklı bir çözüm bulabilir mi bilemem. Yoksa NetKar Pro da Nordschleife var direk onu aktarırlar.

İracing için Nordschleife umudumuz sürüyor. İleriki dönemde kesin tarayacaklarını söylüyorlar ama ne zaman belli değil. Aslında şuan Almanya da RUF RT12R scanliyorlar. Belli mi olur. Oradan Nordschleife e geçerler
    İnşallah taranır yahu o pist olmassa benim için çok bi anlam ifade etmiyr. Allahtan şimdilik imolanın olduğunu biliyoruz ama imola için yüzde 10 sa beni cezbetmesi Nordschleife yüzde 90. Tek keyif aldığım pist.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah hem iracing e hem Asetto Corsa ya scanli bir şekilde gelir. Eğer iracing e gelirse , klasman farkı olmaksızın tüm araçların katılabileceği 60 kişilik endurence yarışların yapılacağı söyleniyor. Ayrıca yakında driver swap özelliği de gelecek. Bakalım merakla bekliyoruz.

Asetto Corsa da belli olmayan tek şey üyelik sistemi ve ücretlendirme. Büyük bir ihtimal iracing deki gibi bir sistem olacak ve araç ve pistler ücretli olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah hem iracing e hem Asetto Corsa ya scanli bir şekilde gelir. Eğer iracing e gelirse , klasman farkı olmaksızın tüm araçların katılabileceği 60 kişilik endurence yarışların yapılacağı söyleniyor. Ayrıca yakında driver swap özelliği de gelecek. Bakalım merakla bekliyoruz.

Asetto Corsa da belli olmayan tek şey üyelik sistemi ve ücretlendirme. Büyük bir ihtimal iracing deki gibi bir sistem olacak ve araç ve pistler ücretli olacaktır.
    herşeyin paralı olması çok kötü bence. Versek parası neyse 100-150 ömür boyu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşeyden para istemeleri kötü gerçekten ama güzel işler yapmaları için de bu paraları almaları lazım. Sağlam online için sağlam serverlar. Sonuçta bu bir simülasyon ve bu ortamı sağlamaları için lazer taramalı pistler ki bu iş çok kolay değil ülke ülke gezmeleri lazım pistlerin lisanslarını almaları lazım vs.

GT ve Forza gibi milyon adetlerde satışlar yapsalar sorun yok. Ek paketler ıvır zıvır dediğinde bu iki oyununda ciddi geliri var. Fakat hedef kitle ciddi simülasyoncular olmadığı için bu satış rakamlarına ulaşıyorlar. İracing , rfactor , GTR tarzındaki has simlerin kullanıcı kitlesi GT ve Forza daki kadar olamayacağı için bu geliri bir türlü bu tarz şeylerle karşılıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen firma büyüklüğü ve ona dayalı reklam olanakları doğrultusunda satışları ciddi seviyelerde doğrudur. Ah işte bende anlamıyorum Similasyonun verdiği keyfi hangi oyun verebilirki. Keşke oyuncu kitlesi artık gereçeğe, sim'e yönelse, eminim çok daha iyi işler çıkar. Örneğin Ea'nın arkadeye yaptığı yatırımı emeği sim'e verse gibi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)