User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: Yeni Nesil Xbox İçin Sıkı Durun :) 21 Mayıs

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çıksada alsam tek düşüncem eski forzada e30 m3 ve bmw xm serileri falan vardı bunda da varmıdır acaba yoksa kırdırıp eski forzalarıda oynatabilirmiyim açıklandığından beri tek düşüncem bu
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    430 Sterlin Avrupa - 500$ Abd olmak üzere satış fiyatı açıklandı arkadaşlar.

Çıkış tarihi ise Kasım 2013.
    Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sefer nisbeten konsollar ucuz cikacak gibi ps3 ciktiginda o fiyat neydi ya

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Napicaksiniz tipini forza 5 varmi var gerisi teferruat
    2013 3. ceyrek diyor uzman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Microsoft tr umarım Avrupa satış fiyatını ülkemize uygular.

Forzada Kasım ayında çıksa baride çok beklemesek (:
    OEM+

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer böyle kalırsa sıkıntı büyük..
    Xbox One'ın Live Sistemi Türkiye'de Çalışmayacak
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Microsoft, Xbox One'la İlgili 3 Büyük Geri Adım Attı

Microsoft, Xbox One'da büyük değişikliklere gidiyor. 7'den 70'e herkesin eleştirdiği konularda geri adım attı. Tartışma yaratan 3 büyük konuda da değişim yapılması gerçekten hiç beklenmeyen bir gelişme olarak karşımıza çıktı. İlk olarak; daha önceden sizinle paylaştığımız saat başı yapılacak online kontrol ve 24 saat sonunda online olunmazsa Xbox One'ın oyun oynatma özellikleri gidiyordu, işte artık bu olmayacak. Yapılan açıklamaya göre Xbox One online check özelliği kaldırıldı.

En büyük tartışma konularından ikincisi ise 2. el oyun konusuydu. Xbox One için bir oyun aldığınızda o oyun sizin adınıza kayıt edilecek ve daha sonra birisine ödünçe verdiğinizde veya sattığınızda bu size ekstra ücrete tabi olabilecekti. Artık Böyle bir şey de olmayacak. Eskiden oyunlarınızı nasıl paylaşabiliyorsanız, yeni nesilde de aynen devam edeceksiniz.

Bu kadar geri adım attıktan sonra bari bir 3. sıkıntılı konuyu da değiştirelim tam olsun diye düşünen Microsoft yetkilileri, Xbox One bölge kilidi özelliğini de kaldırdılar. Toplamda atılan 3 tane geri adımın hepsi oyuncuların yararına oldu. Microsoft'un aklı başına gelmiş gibi gözüküyor. Çünkü bu özelliklerini değiştirmeselerdi açıkçası Xbox 360'ta sahip olduğu oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını yeni nesilde Playstation cephesine kaptıracaklardı. Kararı alan Microsoft yetkililerini tebrik etmek lazım.

Xbox One'ın kalan tek sorunu Kinect 2.0 oluyor. Xbox One'ı aldığınızda kutu içeriğinde olan dolayısı ile kullansanız da kullanmasanız da satın almak zorunda olduğunuz ve fiyatı kabartıp 500 dolara çıkartan Kinect'e de bir çözüm üretirlerse Microsoft bizden bir tebrik daha alacak.

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Microsoft, Xbox One'la İlgili 3 Büyük Geri Adım Attı

Microsoft, Xbox One'da büyük değişikliklere gidiyor. 7'den 70'e herkesin eleştirdiği konularda geri adım attı. Tartışma yaratan 3 büyük konuda da değişim yapılması gerçekten hiç beklenmeyen bir gelişme olarak karşımıza çıktı. İlk olarak; daha önceden sizinle paylaştığımız saat başı yapılacak online kontrol ve 24 saat sonunda online olunmazsa Xbox One'ın oyun oynatma özellikleri gidiyordu, işte artık bu olmayacak. Yapılan açıklamaya göre Xbox One online check özelliği kaldırıldı.

En büyük tartışma konularından ikincisi ise 2. el oyun konusuydu. Xbox One için bir oyun aldığınızda o oyun sizin adınıza kayıt edilecek ve daha sonra birisine ödünçe verdiğinizde veya sattığınızda bu size ekstra ücrete tabi olabilecekti. Artık Böyle bir şey de olmayacak. Eskiden oyunlarınızı nasıl paylaşabiliyorsanız, yeni nesilde de aynen devam edeceksiniz.

Bu kadar geri adım attıktan sonra bari bir 3. sıkıntılı konuyu da değiştirelim tam olsun diye düşünen Microsoft yetkilileri, Xbox One bölge kilidi özelliğini de kaldırdılar. Toplamda atılan 3 tane geri adımın hepsi oyuncuların yararına oldu. Microsoft'un aklı başına gelmiş gibi gözüküyor. Çünkü bu özelliklerini değiştirmeselerdi açıkçası Xbox 360'ta sahip olduğu oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını yeni nesilde Playstation cephesine kaptıracaklardı. Kararı alan Microsoft yetkililerini tebrik etmek lazım.

Xbox One'ın kalan tek sorunu Kinect 2.0 oluyor. Xbox One'ı aldığınızda kutu içeriğinde olan dolayısı ile kullansanız da kullanmasanız da satın almak zorunda olduğunuz ve fiyatı kabartıp 500 dolara çıkartan Kinect'e de bir çözüm üretirlerse Microsoft bizden bir tebrik daha alacak.
    Hiç takip etmediğim için bilmiyordum ama şimdi okuyunca bu ne saçma salak kararlarmış şaka yapmışlar herhalde dedim. Geri adım atmaları iyi olmuş yoksa konsol falan satamazlardı herhalde.

cem_subasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çıksada alsak şunu kasıma kadar kim beklicek
    CUP Edition

Finansinvest

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı lethaldoze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç takip etmediğim için bilmiyordum ama şimdi okuyunca bu ne saçma salak kararlarmış şaka yapmışlar herhalde dedim. Geri adım atmaları iyi olmuş yoksa konsol falan satamazlardı herhalde.
    Yani herkesce saçma bi uygulamaydı. Sen PS'in tek rakibisin aradaki farkı kapatman lazım ama tam tersine iyice koz veriyorsun karşı tarafa. İyi de olmuş dayatmayı kaldırmaları

Alıntı cem_subasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıksada alsak şunu kasıma kadar kim beklicek
    Amazon şimdiden ön talebin 10 kat fazlasını almış. Bize nerden baksan 2014'ün ilk çeyreğinde fln resmi satışı başlar..

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani herkesce saçma bi uygulamaydı. Sen PS'in tek rakibisin aradaki farkı kapatman lazım ama tam tersine iyice koz veriyorsun karşı tarafa. İyi de olmuş dayatmayı kaldırmaları

Amazon şimdiden ön talebin 10 kat fazlasını almış. Bize nerden baksan 2014'ün ilk çeyreğinde fln resmi satışı başlar..
    Sanmam ya o kadar gecikeceğini artık eskisi gibi değil, Microsoft Türkiye atak davranırsa dünyayla aynı anda getirir yoksa spot yüzünden çok satış kaybediyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmam ya o kadar gecikeceğini artık eskisi gibi değil, Microsoft Türkiye atak davranırsa dünyayla aynı anda getirir yoksa spot yüzünden çok satış kaybediyorlar
    İnş. gelsin de oyun dünyası tekrar hareketlensin. Fiyatların da ben öyle aman aman pahalı olacağını zannetmiyorum. Tamam 1500TL gibi rakamlar telaffuz ediliyor ama ben de 3 sene önce slim PS3'ü 1000TL'ye almıştım

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Kinect mecburiyeti fiyatı yükseltiyor, o olmasa daha uygun olur fiyatı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)