User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Logitech G27 Kullanan Var Mı?

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arc firması ne kadara yapıyor acaba , birde türkiyede yapan var mı bunu, yada o firmayla nasıl iletişime geçicez online olarak mı yapıyorlar yazılımı

ozans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amazon.de'den baktım t500rs'e, kargosu ve gümrüğü ödenmiş şekilde 1270 liraya geliyor shiftersız (pedal + direksyon). Benim g25'i satıp bunu mu alsam diye çok fena düşünür oldum

ARC'nin yaptığı donanımsal değişiklik. Kit olarak da satıyorlar, sadece bilgiyi de satıyorlar. Azıcık elektronikten anlıyorsan kendin de yapabilirsin. 100-200 liraya mâl edilebilir.

H-Bridge denilen bir alt devre var, motoru ileri geri süren devre. Daha güçlü mosfetler kullanıyosun onlar yerine, dışarıdan da yüksek voltajlı ve amperli bir güç kaynağı bağlıyorsun.
    G25/27 kendi adaptörü ile çalışıyor, kontrol sinyalini mosfete gönderiyor, mosfetse dışarıdan aldığı akımı motorlara veriyor.

Plastik aksamlarına güvenemiyorum G25'in, motorları da soğutmak gerekiyor filan. Çok uzun ömürlü kullanılabileceğini düşünmüyorum modlu halde.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar thrustmasterda gaz fren debriyaj olarak mı ve thrustmaster mi g27 mi sizce?

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşağıdaki konuda T500 incelemesini yapmıştım. T500 , G27 den üstün bir cihaz. Hemde sorunsuz. İmkan varsa amazon dan getirebilirsiniz. T500 de vites ayrı satılır.

http://www.techturkey.com/forum/sohb...gisi-olan.html

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okudum araştırdım da çok eksi Yönleri var ben ona o parayı vermeyi gereksiz buldum şahsen

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okudum araştırdım da çok eksi Yönleri var ben ona o parayı vermeyi gereksiz buldum şahsen
    Hangi özelliğini eksi olarak görüyorsunuz. Normalde Fanatec fanıyımdır. İlk aldığımda bile ön yardılarım vardı. Fakat cihazı kullandıkça anlıyorsunuz ki çok sağlam ve sıkıntısız bir cihaz. Performası da o kadar iyi diyebilir. Açıkçası G27 o kadar para verileceğine düşünmeden alınabilir.

Piyasada yaygın bir şekilde T300 mevcut. Biraz araştırsanız belki az kullanılmış bir cihaz bulabilirsiniz. G27 den yine iyidir.

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G25 var bende 7 sene oldu galiba alalı Yurt dışından alma, garantisi lazım olabiliyor, mekanik olarak çok sağlam bir alet değil. Benimki bozulmadı ama bozulan arkadaşlarım var.
    Hızlıal.com'da 849 lira şu an :
    http://www.hizlial.com/logitech-g27-...00092/10210214

G25/G27'nin tek eksi yanı hızı. Drift'te çok yavaş kalıyor direksyonu maksimum döndürebildiği hız. Bi taraftan diğerine atarken gerçek arabada direksyon kendi yerine dönmek isterken g25/g27'de yine yerine dönmek istiyor ama belli bir hızda gitmeye çalışıyor. Sen o hızdan daha yüksek hızda kontra vermeye çalıştığında motor sana hız katacağına seni yavaşlatıyor ne yazık ki.

İmkanın varsa thrustmaster t500rs getir yurtdışından. Çok daha hızlı bir direksyon.
    öncelikle thrustmaster'ı daha önce hiç kullanma şansım olmadı fakat bilgisayarda g27 nin feedback ayarları mevcut o tepkileri 0 ile 100 arası değiştirebiliyorsunuz (hem logitech in kendi programından, hemde oyunun kendi içerisinden değiştirilebiliyor), ben kendim genelde 20'de oynuyorum hafif yol hissi çok sert olmayan bi direksiyon ile çok rahat drift yapabiliyorum ama xbox ps gibi konsollarda böyle bi ayarın olmadığını okumuştum ben alırken yazılım güncellemesiyle bu sorunun ortadan kalkacağı söyleniyordu (yaklaşık 1 sene önce) ayrıca direksiyona 20.000 tl'de versek oynayacağımız oyunlar pc için belli başlı oyunlar onun için g27 bilgisayar kullanımı için ideal olduğunu düşünüyorum.
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1)Yurt dışından alman mantikli degil kargo parasi ve verecegin vergiyle cok tutacak
    2)Temizine 600 tl ye kadar verebilirsin
    3)En tatminkar simulasyon live for speed orada s2 lisans alip takilabilirsin
    4)Kesinlikle deger sikilacagini sanmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler