User Tag List

Sayfa 14/27 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
506 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Forza Horizon 4 Duyuruldu (Türkçe Dublaj Var)

Soulfly
    Misafir

Soulfly
    Misafir
    Harun Taştan @ United Kingdom

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oyunda her türlü arabaya hemen ulaşabiliyoruz sanırım ( bazı absürtler hariç ) toplamda 25 yarış falan yaptım bir çok arabam evim vs var bu oyunda ilerleme sistemi var mıdır yarışlara devam etmem gerekli mi sizce? PC oyuncusuyum.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Soulfly
    Misafir

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda her türlü arabaya hemen ulaşabiliyoruz sanırım ( bazı absürtler hariç ) toplamda 25 yarış falan yaptım bir çok arabam evim vs var bu oyunda ilerleme sistemi var mıdır yarışlara devam etmem gerekli mi sizce? PC oyuncusuyum.
    4 tarz yaris var. Hepsininde levellari var 25e kadar. Ilerlersen para cark araba vs kazanma sansin artar. (mesela sokak yarisi seviye 17 rwb porsche verir bunu normalde alamazsin anca muzayededen düşürmen gerekir) oyun icinde kurcalarsan hangi serinin kaçıncı levelinda neyi verdigini gosteriyoru zaten.
    Birde her serinin büyük birer yarisi aciliyor 8 10dk suren.
    1881 - 193

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarıslardan para geliyor, ama muzayede agırlıklı olarak 35 milyona yakın para yaptım ve 400 e yakın araba aldım ama sacma kural deisiklikleri yuzunden rams gibi batmak uzereyim.yatırımlık arabalarım deger kaybediyor
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oyunun haritası bir süre sonra çok küçük gelmeye başladı bana.. daha çok şehir içi trafikli alan olsaydı keşke

DDJ
    Misafir

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav ne güzel fotoğraflar paylaşıyorsunuz.. Her seferinde gaza gelip akşam oyuna girip çekeyim diyorum, gazlayıp gazlayıp çıkıyorum

Dün T150'yi kurdum.

"Bu oyun direksiyona göre değil" söylemi bir defa daha yıkılmış oldu FF tepkileri falan efsane...

Direksiyonun olayı mı oyunun FF tepkilerinin güzelliği mi, yoksa ikisi birden mi ayırt edemedim ama feci şekilde zevk aldım ya..
    Bir de ilk başta ETS, ATS ile çalıştırmayı denedim, direksiyon çalışmadı bi türlü, meğer Steam Big Picture'da controller olayını iptal etmek gerekiyormuş, o arada "aha direksiyon arızalı" diye baya bi moralim bozulmuştu. Başka oyunda deneyeyim diye FH4'e girdim, 2 tur attım, ağzımın suyu aktı resmen

Kış mevsimi, Audi TTs ile turladım biraz, öncelikle fark ettim ki kolla veya kablosuz direksiyonla falan olmuyordu, yarış çizgisini illa ki kaçırıyordum, çünkü kontrolü tam olarak sağlayamadığım, kablosuz direksiyonu elde tam tutamadığım için, tepkileri de anlamayınca (FF'in efsane etkisi) virajdan viraja güzel bi çizgide girip çıkmak zulüm oluyordu. İlk fark ettiğim bu oldu, tamamen yola konsantre olup çat çat diye çizgiye oturup gitme durumu oldu... DIRT Rally'de bu sorunu çok yaşıyordum, istediğim çizgide gidemiyordum, adamın birinin direksiyonla oynayışını gördüğümde tamamdır budur işte dedim. Onu da denemek istedim DIRT Rally 2.0'a girmeye çalıştım, Xbox Gamepass uygulaması çalışmadı

İşin ilk zevki burada parladı...

İkincil olarak da, karda o TT sağa sola kıç attıkça kontrayla toplarken aracın kaydığı yöne direksiyonun çekmesi ancak kontrayı da hafif engeller şekilde sanki gerçekten sağ veya sol ön lastiği hissedercesine dirençle karşılaşmak oldu... "OHA!" diyip bi süre direksiyona ve ekrana bakakaldım Sonra tekrar gazlamaya başladım, bir yerde TT'yi viraja hızlı girip önden kaydırdım... Bu sefer de ıslakta falan hani böyle ön lastikler dışa kayarsa direksiyonda bi trrrrrrrrrrrrrtttt hissiyatı alırsınız ya, aynısı gelip dışa uçunca yine bi "YUHHHHHH!!!!" çektim.

Direksiyon başında boşalacaktım resmen

Hanıma döndüm, hayatım dedim böyle böyle, biraz tuzlu oldu ama yok böyle bişey dedim... Tabi kendisi öyle direksiyon, lastik, yol tepkisi falan bilmediği için "ah benim çocuk ruhlu kocam, 12 yaşında sanki" bakışı attı sevecen sevecen Ben orada sevinçten zevkten zıplıyorum

Bu da böyle bir anımdır :P

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Tibia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav ne güzel
    Öyle güzel anlatmışsınız ki yarın benim de direksiyonum geliyor. Çok heveslendim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tibia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle güzel anlatmışsınız ki yarın benim de direksiyonum geliyor. Çok heveslendim
    Valla düşünüyorum, daha önce DFGT, G25 falan gibi direksiyonlarla da oynadım. Hani oyunun FF tepkileri mi diyorum, yoksa direksiyonun olayı mıdır diye... Ama hiç bi oyunda mı o direksiyonlardan bu tepkiyi alamadım? FH4'ün FF tepkileri mi çok iyi ayarlanmış? Veya direksiyon bu kadar farklı mı gerçekten yani. Sanırsın ilk defa direksiyonla oynuyorum

Dün ufaklık 19:00'da uyumuş, ben de 23:00'e kadar yemekli bir toplantıdaydım, keşke dedim çocuk dün değil de önceki gün direksiyonu denemek için kurduğum zaman uyusaydı Bakalım bugün ne olacak Arada kendisi de istiyor kız çocuğu olmasına rağmen, yetiştiricem onu da :P

DDJ
    Misafir
    Real race car.

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kervana bende katıldım. gamepad almalımıyım onu düşünüyorum birkaç gündür.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

DDJ
    Misafir
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle al abi,gamepad hem çok daha keyifli hemde kontröl çok daha iyi gamepadde klavyeye göre.

DDJ
    Misafir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyon bile almalısın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler