User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
122 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Forza Horizon 4 ve Forza Motorsport 7 Direksiyonla Oynayanlar

thedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uykucu96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aracının setuplarını paylaştım resimlerde olan bütün güçler en sonda onun dışında araçta hiç bir şey yok sadece resimlerde kapsayan simgeler ful
    bunları fullediğiniz de arabanın klasmanı A658 olacak yanlış olmasın resimlerde işaretliler sadece ful değil resimde kapsayan 4 simgeler de ful
    Merhaba arkadaşım yanlış anlama aynı speclerle (A658) son düzlükte aracın yaptığı son hız 268km ancak videoda senin aracın 283km yapıyor acaba bir yanlışlık olmasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke bir cevap alabilseydim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı thedevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bir cevap alabilseydim
    Uzun bir tatildeydim mesajinizi yeni gordum fotografta ki butun kutucuklari fulleyince a658 oluyor Simdi tekrar denedim araci bir yanlislik yok ben vitesi manuel kullaniyorum bu sureyide direksiyonda yaptim kullanici adim uykucu96 eklerseniz en kisa zamanda canli canli deneriz sure kasmis oluruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkürler dostum bende g920de manuel viteste oynuyorum sadece ABS on konumunda direksiyon ayarlarınıda daha önce yapmıştım onlarla alakalı sıkıntı yok sadece top speed 168/171 civarlarında, şimdi aklıma geldi acaba basıklıkla alakalı olabilir mi ? Araç basıklığı full dipte akşam bi deneyeceğim.
    Birlikte süre kasmak keyifli olur.
    Bide xboxtan video nasıl paylaşılır ? Sürüş videom var ama oyunun replay videosunu nasıl paylaşırım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada gerçekten güzel kullanıyorsun ����

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkürler dostum bende g920de manuel viteste oynuyorum sadece ABS on konumunda direksiyon ayarlarınıda daha önce yapmıştım onlarla alakalı sıkıntı yok sadece top speed 168/171 civarlarında, şimdi aklıma geldi acaba basıklıkla alakalı olabilir mi ? Araç basıklığı full dipte akşam bi deneyeceğim.
    Birlikte süre kasmak keyifli olur.
    Bide xboxtan video nasıl paylaşılır ? Sürüş videom var ama oyunun replay videosunu nasıl paylaşırım?
    Amortisor basıkta olsun yine drift amortisorunde olmasın ama o daha basık belki o yüzden olabilir direksiyon acısı birde oyle cok donuyor vıraj kasma cok mumkun olmayabılır yarıs bıttıkten sonra replay tusu var kamera olması lazım ustunde ekran vıdeo kaydı acık ordan goruntu alabılırsınız dedıklerım karmasık geldıyse oyuna gırdıgımızde konusak yıne yardımcı olurum (ekran kayıt baslatma xbox tusuna bır kere basınca altta ekran vıdeosu baslat olması lazım ona basıp kaydı baslat dıyorsunuz sonra oyuna gerı donuyorsunuz 10dk kayıt baslatıyor bıtınce 10dk altta yazıyor vıdeoyu devam ettırceksenız tekrar baslatıp devam edıyorsunuz cok basıt bır ıslem bır kere yapsanız ogrenırsınız vıdeoyuda cektıkten sonra vıdeoyu one drıve yukleyı secıp pcnızde one drıve sıtesıne uyelıgınızı gırersenız vıdeolarınız cıkar ) kullanıcı adım uykucu96 bırlıkte sure kasmak cok zevklı en kısa zaman da yapalım 👍🏻👍🏻

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada gerçekten güzel kullanıyorsun ����
    çok teşekkür ederim en kısa zamanda birlikte oynayalım yazılar biraz kötü çıktı burda pek anlaşılır değil konuşarak daha iyi anlatabilirim sorduklarınızı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamdır o halde ben numaramı atıyorum özelden hem online bağlanmayıda öğretirsin Xboxta hiç bağlanmadım hemde keyifli bir sürüş yaparız inşaAllah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    günaydın arkadaşlar. Forza horizon 4 ü pc üzerinden xbox kolu ile oynuyorum. Konvoy yapmak isteyen olursa haberleşelim.

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Whatsapp grubumuz var arada toplanıp konvoy yada forza 7 oynuyoruz. Gelmek isteyen olursa numaranızı yazın özelden ekleyeyim.

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar. Forza horizon 4 ü pc üzerinden xbox kolu ile oynuyorum. Konvoy yapmak isteyen olursa haberleşelim.
    Windows live dan mı satın alınıyormuşlar oyun? Kaçak göçek elde edemez miyiz almadan önce sistem kaldıracakmı bilmiyorum, gtx 960 msi

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Windows live dan mı satın alınıyormuşlar oyun? Kaçak göçek elde edemez miyiz almadan önce sistem kaldıracakmı bilmiyorum, gtx 960 msi
    bazı sitelerde mevcut idi 80-90 gb boyutlu olarak
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xbox'a PC'de de çalışacak bi direksiyon almak istiyordum ama hem bütçe, hem yer sıkıntım var diye alamadım. Sonradan aklıma geldi, PC'de Xbox360 Speed Wheel kullanıyorum kablosuz, onu kullanabilir miyim diye düşündüm. Çok önceleri PS4'te ve Xbox One'da mouse+klavye kullanayım diye TitanOne almıştım, bilenler vardır belki, CronusMax'ın aynısı...

Daha önce Forza Horizon 3'te ve Motorsport 5'te çalıştırmış ama Deadzone'u ayarlayamamıştım, bu yüzden sevmedim. Sonraki denemelerimde de direksiyonu hiç çalıştıramadım, herhalde bozuldu diye bi köşeye attım aleti.

Geçenlerde aklıma geldi bi konuya bakarken, aktive etmek için takılan orj Xbox kolundan sonra, istediğiniz oyun kolunu taktığınızda eğer çalışmazsa, Xbox kolunun pilini çıkarın öyle yapın deniliyordu. Aha dedim, eve geldiğimde bi denedim, oldu. Bir de bi ayar buldum, baktım Horizon 4'te sıkıntısız, deadzone'u da kaldırıyor, süper oldu

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Horizon 4, artık microsoft live üyeliği ile aylık 15'tl ye belirli paket olma şartıyla beraber oynayabiliyorsunuz istediğiniz zaman iptali de mevcut. Düşünenlere bilgi olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba grubu biraz alevlendirelim forza tayfa buralardaysa yeni gazlama videoları çekelim yeni direksiyon aldım hemde onu test ederiz herkese iyi oyunlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamin aleykum FH4 konvoy icin ekleyebilirsiniz. PC den oynuyorum kullanici adim serhanucr

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oyunu yüklüyorum şu şekilde hata veriyor açılmıyor.

Anti virüs progrmı yok, güvenlik duvarınıda kapattım sildim birdaha yükledim sonuç değişmedi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu yüklüyorum şu şekilde hata veriyor açılmıyor.

Anti virüs progrmı yok, güvenlik duvarınıda kapattım sildim birdaha yükledim sonuç değişmedi

merhaba sorunu ilk defa görüyorum bilemedim oyunu acaba microsoft storedan mı aldınız yoksa internet sitelerinden kod olarak mı aldınız (internet sitelerinden kod olarak aldıysanız muhtemel oyüzden yapıyor olabilir)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler