User Tag List

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
123 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Oyuncu ekipmanlari genel baslik

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla death kullandım elite kullandım blackwidow chroma v2 kullandım 2 yıl hiçbir sorun yaşamadım.

hatta klavyesini almamım sebebi Asus Strix Tactic Pro (cherry brown switch) 2 yılda 4 kere servise gidip en sonunda para iadesi yapmaları sonucu oldu

benim gibi eli ufak olan kişilerin bence eline en güzel oturan mouse.

mausepad'de steel series üstüne tanımam. özellikle death elite 'in kocaman skatesleri ile çok güzel uyum sağlıyordu...

razerin bi kulaklıkları tırt bence
    İyiymiş valla... Ben de bi kulaklıkta sorun yaşamadım, onu da başkası üretiyordu galiba

Klavye sorunlu idi, destek vermediler, dünyanın parasını verdim Mamba aldım, pil şişti, pil değiştirdim, adam gibi şarj tutmadı falan, Vespula sert mousepad aldım, ortası kabardı, malzemeyi dandik bi şekilde yapıştırmışlar...

Bi forumda da adamlar gamepad test etmişler, şöyle güzel böyle güzel, 3 ay sonra mesaj gelmiş, sakın almayın, düğmeler bilmemne oluyor, şöyle oluyor böyle oluyor diye.

Asus'un da sıkıntı yaşatması kötü olmuş.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiymiş valla... Ben de bi kulaklıkta sorun yaşamadım, onu da başkası üretiyordu galiba

Klavye sorunlu idi, destek vermediler, dünyanın parasını verdim Mamba aldım, pil şişti, pil değiştirdim, adam gibi şarj tutmadı falan, Vespula sert mousepad aldım, ortası kabardı, malzemeyi dandik bi şekilde yapıştırmışlar...

Bi forumda da adamlar gamepad test etmişler, şöyle güzel böyle güzel, 3 ay sonra mesaj gelmiş, sakın almayın, düğmeler bilmemne oluyor, şöyle oluyor böyle oluyor diye.

Asus'un da sıkıntı yaşatması kötü olmuş.
    asusta garanti 3 yıl, asus evet sıkıntı yaşattı ama asusu TR'ye getiren penta bilgisayar tek kelime ile müthiş adamlar.

adamlar 2 yılda klavyeyi 4 kere sıfırı ile değiştirdi. tek kötü yanı verip 20 gün bekliyorsunuz
    en son dedilerki size para iadesi yapalım , vatan pc çek verdiler
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asusta garanti 3 yıl, asus evet sıkıntı yaşattı ama asusu TR'ye getiren penta bilgisayar tek kelime ile müthiş adamlar.

adamlar 2 yılda klavyeyi 4 kere sıfırı ile değiştirdi. tek kötü yanı verip 20 gün bekliyorsunuz
    en son dedilerki size para iadesi yapalım , vatan pc çek verdiler
    Asus ve distribütör gerçekten iyi çalışıyor, herkesten aynı şeyi duyuyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzenim tam bir oyun delisi. Bu sene liseye başladı, masaüstü pc'sini değiştirmek istiyor. Babası tabi ki görevi bana yıktı sen anlarsın falan diye, hiç te anlamam
    Neyse kendisinin bana söylediklerini söyliyim.
    Rdr2
    Pubg
    Assassin's creed serileri
    Cod
    Gta5
    Vs oyunları üst ayarlarda oynayacak ve ilerde çıkacak oyunlara yetecek bir pc istiyor. İtopya, inventus gibi yerlerde hazır setler var. Hatta bazı yayıncıların adıyla da yapmışlar bu setlerden. Bu ürünler nasıldır? Kesinlikle garantili ve anahtar teslim tarzda olmalı. Oradan kart al buradan bilmem ne al falan diye kendi toplayamaz bu çocuk. Tavsiyesi olan var mı? Üst limit 6-7000tl.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenim tam bir oyun delisi. Bu sene liseye başladı, masaüstü pc'sini değiştirmek istiyor. Babası tabi ki görevi bana yıktı sen anlarsın falan diye, hiç te anlamam
    Rdr2
    Pubg
    Cod
    Gta5
    Vs oyunları üst ayarlarda oynayacak ve ilerde çıkacak oyunlara yetecek bir pc istiyor. İtopya, inventus gibi yerlerde hazır setler var. Hatta bazı yayıncıların adıyla da yapmışlar bu setlerden. Bu ürünler nasıldır? Kesinlikle garantili ve anahtar teslim tarzda olmalı. Oradan kart al buradan bilmem ne al falan diye kendi toplayamaz bu çocuk. Tavsiyesi olan var mı? Üst limit 6-7000tl.
    bu söylediklerinizi yapabilecek pcyi ben 2018 yılbaşında 10.000TLye sattım.
    şuan bu rakam 15 bin.

6-7e öyle gaddar ayarda pc çok zor.
    ama şöyle ortlama bişey olabilir ;
    (10 üzerinden 6,5)

Gaming Urunler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dunyası | ITOPYA

birde 144hz monitör iyi gider

ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitor - Vatan Bilgisayar
    médiocrité partout

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla death kullandım elite kullandım blackwidow chroma v2 kullandım 2 yıl hiçbir sorun yaşamadım.

hatta klavyesini almamım sebebi Asus Strix Tactic Pro (cherry brown switch) 2 yılda 4 kere servise gidip en sonunda para iadesi yapmaları sonucu oldu

benim gibi eli ufak olan kişilerin bence eline en güzel oturan mouse.

mausepad'de steel series üstüne tanımam. özellikle death elite 'in kocaman skatesleri ile çok güzel uyum sağlıyordu...

razerin bi kulaklıkları tırt bence
    Kullanmadım ama kraken pro v2 için çok olumlu yorumlar duydum.

Genel olarak konusmak gerekirse corsair klavye steelseries ve razer mouse kulaklık içinse sennheiser ciddi başarılı ürünleri mevcut. Logitech içinse ürünleri orta şeker ama garanti güvencesi başarılı diyebilirim.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım ama kraken pro v2 için çok olumlu yorumlar duydum.

Genel olarak konusmak gerekirse corsair klavye steelseries ve razer mouse kulaklık içinse sennheiser ciddi başarılı ürünleri mevcut. Logitech içinse ürünleri orta şeker ama garanti güvencesi başarılı diyebilirim.
    öyle bi asus kulaklık aldım 2 saat evde kullandıktan sonra geri verdim.
    kafam dolmuş kapısını sıkışmış gibi...
    böyle kafandan kulaklık çok bayıyo beni , bence en güzeli iphone kulaklığı

mekanik klavyedede çoğu cherry mx switch kullanıyorlar , bu switchle farklı renklerde olanlarda farklı basma ve feedback değeleri içeriyor.
    razer ise kendi switcini kendi üretiyor.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle bi asus kulaklık aldım 2 saat evde kullandıktan sonra geri verdim.
    kafam dolmuş kapısını sıkışmış gibi...
    böyle kafandan kulaklık çok bayıyo beni , bence en güzeli iphone kulaklığı

mekanik klavyedede çoğu cherry mx switch kullanıyorlar , bu switchle farklı renklerde olanlarda farklı basma ve feedback değeleri içeriyor.
    razer ise kendi switcini kendi üretiyor.
    Mekanik klavyelerdeki switch tiplerini biliyorum çoğunu kullandim. Switch kullanım tipine göre değişir yuksek veya düşük basma eşiği, ses, dayanıklılık gibi bir çok faktör var. Benim kastım diger özellikler, yazılım arayüzü ve makrolar gibi degiskenler ve kullanilan parcalarin kalitesi açısından

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rdr2
    Pubg
    Cod
    Gta5
    RDR2 PS4'te, PC'ye şimdilik gelmiyor

Min. i5 işlemcili (i7 tercih sebebi), min. GTX2060 ekran kartlı (ucuzlatma anlamında GTX1070 de olabilir) olmalı. Bu iki bileşen önemli. Bir de AMD Ryzen işlemciler var, biraz daha ucuz sanıyorum.

İleride çıkacak oyunlara yetme diye bişey pek mümkün değil artık. Ancak biraz orta-üst seviye bir donanımla alınırsa 2-3 sene bişey ellemeden götürür. Sonrasında ekran kartı revizyonu ister, 5.senede işlemci ister, işlemci tek başına olmaz anakartla birlikte değişim ister, böyle böyle gider

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya şu klavyeye mouse ve kulaklığı 2000-3000 neden veriliyor ben anlamıyorum hadi mouse u anlarım dpi falan olsun ama klavye ve kulaklık neden ben yıllardır pc de her türlü oyunu oynarım klavye için hiç para harcamadım kulaklığa da yıllarca harici mic ve philips shp1900 kullandım oyuncu kulaklığı bile değil.

logitech g103 klavye
    everest sgm-x7 mouse 2400dpi
    ve Müzikle uğraştığım için ekstra ses kartı ve kulaklığım birde studio condenser mikrofonum var şu an

bu aralar genelde ps4 pro kullanıyorum yeni bir sağlam pc toplamayı düşünüyorum.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RDR2 PS4'te, PC'ye şimdilik gelmiyor

Min. i5 işlemcili (i7 tercih sebebi), min. GTX2060 ekran kartlı (ucuzlatma anlamında GTX1070 de olabilir) olmalı. Bu iki bileşen önemli. Bir de AMD Ryzen işlemciler var, biraz daha ucuz sanıyorum.

İleride çıkacak oyunlara yetme diye bişey pek mümkün değil artık. Ancak biraz orta-üst seviye bir donanımla alınırsa 2-3 sene bişey ellemeden götürür. Sonrasında ekran kartı revizyonu ister, 5.senede işlemci ister, işlemci tek başına olmaz anakartla birlikte değişim ister, böyle böyle gider
    Yani ömürlük olsun değilde işte 2 3 sene yetsin, yeni her oyun çıktığında sıfırdan sistem yapmasın,hem o zamana büyür kendi hevesi de var kendi uğraşır yapar. Teşekkürler tavsiye için.

bu söylediklerinizi yapabilecek pcyi ben 2018 yılbaşında 10.000TLye sattım.
    şuan bu rakam 15 bin.

6-7e öyle gaddar ayarda pc çok zor.
    ama şöyle ortlama bişey olabilir ;
    (10 üzerinden 6,5)

Gaming Urunler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dunyası | ITOPYA

birde 144hz monitör iyi gider

ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitor - Vatan Bilgisayar
    Abi mönitörü var, onu geçen sene böyle eğik büyük havalı birşey aldılar. Ama bu sistem iyiymiş. Not ettim bunu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şu klavyeye mouse ve kulaklığı 2000-3000 neden veriliyor ben anlamıyorum hadi mouse u anlarım dpi falan olsun ama klavye ve kulaklık neden ben yıllardır pc de her türlü oyunu oynarım klavye için hiç para harcamadım kulaklığa da yıllarca harici mic ve philips shp1900 kullandım oyuncu kulaklığı bile değil.

logitech g103 klavye
    everest sgm-x7 mouse 2400dpi
    ve Müzikle uğraştığım için ekstra ses kartı ve kulaklığım birde studio condenser mikrofonum var şu an

bu aralar genelde ps4 pro kullanıyorum yeni bir sağlam pc toplamayı düşünüyorum.
    Kulaklıkta para performans egrisi lineer baya ama. Onsan kullandıkça anliyor.

Bu arada benim high end sayılabilecek sistem de satılık

3600x - Evga Gtx 1080 FTW2 - Gsync - 16 GB Flare X - 512NVMe SSD - Toplama Masaustu Modeller İlanları sahibinden.com'da - 697737938

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani ömürlük olsun değilde işte 2 3 sene yetsin, yeni her oyun çıktığında sıfırdan sistem yapmasın,hem o zamana büyür kendi hevesi de var kendi uğraşır yapar. Teşekkürler tavsiye için.

Abi mönitörü var, onu geçen sene böyle eğik büyük havalı birşey aldılar. Ama bu sistem iyiymiş. Not ettim bunu.
    AMD R5 3600-SAPPHIRE RX5700 PULSE 8GB-GIGABYTE B450M-S2H-KINGSTON 480GB-16GB RAM - Vatan Bilgisayar

İşlemci derdi çok yok. Boşuna Intel e gömmeye gerek yok. Madem illa hazır kasa olacak muhatabınız olacak vatanın topladıklarına bakın. Netten 40-50 tl ye w10 alıp yüklersiniz Türkçe 64 bit işinizi görür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AMD R5 3600-SAPPHIRE RX5700 PULSE 8GB-GIGABYTE B450M-S2H-KINGSTON 480GB-16GB RAM - Vatan Bilgisayar

İşlemci derdi çok yok. Boşuna Intel e gömmeye gerek yok. Madem illa hazır kasa olacak muhatabınız olacak vatanın topladıklarına bakın. Netten 40-50 tl ye w10 alıp yüklersiniz Türkçe 64 bit işinizi görür.
    Ayrıca bu sayede FreeSync monitörleriyle gününü gün eder. Gerçi almışlar ama ne almışlar merak konusu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4k monitor olmayacaksa gereksiz. Ki 2k veya 4k olacaksa ben ryzenin daha mantıklı oldugunu düşünüyorum. Zaten çözünürlük arttıkça yük gpuya kayıyor. Ben 3700x alinmasi taraftarıyım. Ayrıca o sisteme o psuyu düşünmüyorsunuz herhalde?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4k monitor olmayacaksa gereksiz. Ki 2k veya 4k olacaksa ben ryzenin daha mantıklı oldugunu düşünüyorum. Zaten çözünürlük arttıkça yük gpuya kayıyor. Ben 3700x alinmasi taraftarıyım. Ayrıca o sisteme o psuyu düşünmüyorsunuz herhalde?
    2k yeterli 4k tvde de görüntü alabilirim ***** müzik prodüksüyon işleri ile uğraşıyorum psu o ekran kartı düşünmüyordum aklımda başka birşey vardı o kalmış sepette

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kulaklıkta para performans egrisi lineer baya ama. Onsan kullandıkça anliyor.

Bu arada benim high end sayılabilecek sistem de satılık

3600x - Evga Gtx 1080 FTW2 - Gsync - 16 GB Flare X - 512NVMe SSD - Toplama Masaustu Modeller İlanları sahibinden.com'da - 697737938
    Şahinle takas olur mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahinle takas olur mu
    Doğan takaslı bro.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler