User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: X box one x alinir mi?

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ps ile xbox savaşından anlamam yesinler birbirini

bence pc varken konsol gereksiz.
    bende xbox one x 4k tvye bağlı idi süper bir fark yok çünkü alet içeri fps basamıyor. zaten 60'ı geçmiyor hatta hiç görmüyor bile...
    gta5te 30 fps idi görüntü 4k olsa ne olur..

pcde asus 144hz full hd monitörde forza,gta5 vs daha doyurucu idi.

pcmi satıp arada oynarım diye xbox one x almıştım , keşke pcyi hiç satmasaydım...
    aşırı pişman oldum , neyseki o sırada birşeyler oldu zararsız sattım , xboxdanda kurtulup tekrar pc'ye dönebildim..

hele bu fiyatlarlar "oyun oynamak" isteyenler için yegane tavsiyem 3300e xbox alacaklarına 5K'ya avaraj bir pc toplasınlar...
    oyun oynama aliskanligi ile ilgili aslinda tamamen.

Ben surekli bilgisayar ile calistigimdan strateji oyunlarini cok sevsem de artik bilgisayarda oyun oynamaya halim kalmiyor, dolayisiyla koltukta yayilip fora ya da nba2k ya da bilimum dovus oyunlari oynamak rahat geliyor. Keza witcher vs oyunlari da gamepadle oynamak keyifli.

Strateji veya fps kasmiyorsan pcde oyun bana eziyet.

Ha 3000-4000 arasi para verirmiyim dersen vermem ben burda 1 haftalik x box xi 180 pounda aldim, yenisi cikana kadar takilirim

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de konsolun güzelliği, sabit çalışıyor olması. PC'de oynuyorum, bi yeri bi dönüyosun zırt kalıyor ekran, 1sn bile olsa donmalar oluyor, öyle şeylerle karşılaştım mı kaldırıp atasım geliyor. Konsolun bu güzelliği var. Ha onda da böyle optimizasyon özürlü şeyler olmuyor mu oluyor ama daha az.

Apple gibi "sırf orada çalışması"na yönelik bir çalışma mantığı hakim. Bu da başlı başına yetiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler