User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
96 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Playstation 5

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki bende ps4 kullanıcısı olarak sürekli takip ediyorum güncel sıkıntı varmı diye gözlemlediğim genel sıkıntılar ve şikayetler bu yöndeymiş hep;

• Geri bildirimlere göre oyuncular, PlayStation 4 için satın aldıkları oyunları PlayStation 5'te oynamak istediklerinde de bazı sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu kullanıcılar, oyun oynarken çökmelerin, donmaların ve kullanıcı veritabanındaki verilerde sorunlar yaşandığını belirtiyorlar. WCCFTech ekibinin açıklamalarına göre ise bu iki sorun için çözüm yolu, konsolu fabrika ayarlarına döndürmekten geçiyor.

• PlayStation 5, ilk günlerini oldukça sıkıntılı geçiriyor. Özellikle de uyku moduna geçememe ve çökme sorunları, kullanıcıların canını sıkıyor. PlayStation 5'in uyku moduna alınırken çöktüğüne dair bazı kullanıcı bildirimlerinden bahsetmiştik. Kullanıcılardan gelen son bildirimlere göre bu sorun, bugün bile devam ediyor. Kullanıcılara göre uyku moduna alınmaya çalışılan PlayStation 5'ler; donmaya, son verilerin silinmesine ve hatta sistemin tamamen çökmesiyle karşı karşıya kalıyorlar. PlayStation 5 sahipleri, şu an en çok bu sorundan muzdarip gibi görünüyorlar.

• PlayStation 5, çıktığından bu yana bazı sorunlar ile gündeme geliyor. Konsol donuyor, oyunlar donuyor, çökmeler yaşanıyor ya da oyun indirme hızlarında problemler görülüyor. Şimdi ise şanslı PS5 sahipleri bazı oyunlarda yeşil ekran ve grafik bozulma sorunları görmeye başlamış durumda. Bu durumların arkasında şimdilik GPU temelli donanımsal bir sorunun olduğu ve değişim gerekebileceği aktarılıyor. Çözümün elbette yazılım güncellemesi ile getirilme ihtimali de bulunuyor. Sony konsolu düzenli olarak güncelliyor ancak geniş çaplı şikayetlerin ardı arkası şimdilik kesilmiyor. Bazı incelemeler ise konsoldaki GDDR6 RAM’in çok ısındığına işaret ediyor. Grafik temelli olanlara değil ancak diğer bazı problemlere bunun da neden olma ihtimali bulunuyor.

Bahsettiğim bu tarz eskikler yani sistemin tam oturması biraz zaman alabilir cihaz daha yeni çıktı ps4'te ilk çıktığı zamanlar bu tarz sıkıntılar çok olmuştu sonradan slim ve pro çıkarttılar ps5'te aynısı olabilir diye düşünüyorum
    Abi bunlar direk cinayet sebebi..Zaten bir oyun bi gecede iniyor.5 in henüz yeterli oyunu yok.Eski oyunların hepsini indirdin tamam bir kitlendi dön başa..Çok ciddi sorunlarmış bunlar.Umarım çözerler en kısa sürede.Biraz bekleyelim en iyisi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bunlar direk cinayet sebebi..Zaten bir oyun bi gecede iniyor.5 in henüz yeterli oyunu yok.Eski oyunların hepsini indirdin tamam bir kitlendi dön başa..Çok ciddi sorunlarmış bunlar.Umarım çözerler en kısa sürede.Biraz bekleyelim en iyisi
    aynen bahsettiğim buydu ilk alanlar cefasını baya çekecek tahminim benim ps5 ikinci bir konsol çıkaracak onda 2 tb hafıza falan sunabilir şuanki cidden yetmez oyunlara 1 tb bile değil tam kaldiki oyunlar artık eskisi gibi 10-15 gb değil cod warzone yüklesen 100gb direk oyun save dosyaları kayıtlı veriler falan derken çok fazla bir oyun yüklenmiyor şuan beklemekte fayda var bencede
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bahsettiğim buydu ilk alanlar cefasını baya çekecek tahminim benim ps5 ikinci bir konsol çıkaracak onda 2 tb hafıza falan sunabilir şuanki cidden yetmez oyunlara 1 tb bile değil tam kaldiki oyunlar artık eskisi gibi 10-15 gb değil cod warzone yüklesen 100gb direk oyun save dosyaları kayıtlı veriler falan derken çok fazla bir oyun yüklenmiyor şuan beklemekte fayda var bencede
    Haftasonu PS4 sattım bilsem beklerdim biraz daha sağlık olsun

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi bence 1 sene beklemek en iyisi
    bu telefon değil eskisinin üstüne yüzde 10 koyup her sene bir model çıkartmıyorlar
    terafloplarla ifade edilen bir güç üretiyorlar ve bunu ilerideki 8 seneyi düşünerek ürettikleri için sıkıntılar elbet oluyor
    bir de hala 825 gb olması sıkıntı
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu telefon değil eskisinin üstüne yüzde 10 koyup her sene bir model çıkartmıyorlar
    terafloplarla ifade edilen bir güç üretiyorlar ve bunu ilerideki 8 seneyi düşünerek ürettikleri için sıkıntılar elbet oluyor
    kendime flood olacak ama

"667.2GB
    Take away some more space to cover the essential operating system and you're left with 667.2GB of usable PS5 storage space, to cover your games and apps, media gallery, saved data, and other system data for your games and apps."
    Yani 825 gb depolama sunan bir cihazda 667 gb kullanabiliyorsunuz ki ps4'te son 100 gb da dolunca cihaz mallaşıyordu, ps5'te de en iyi ihtimalle 67 gb bırakalım desek

600 gb kapasiteye
    BF1 127gb
    COD BLACK OPS COLD WAR 120gb
    GRAN TURISMO 110 gb
    RDR2 150gb yüklediğin zaman kapasitesi hemen hemen bitiyor abi
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene beklersek unuturuk kardeşim yine Nisan mayıs bekleyelim.Yurtdışı ziyareti olursa alırız oradan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene beklersek unuturuk kardeşim yine Nisan mayıs bekleyelim.Yurtdışı ziyareti olursa alırız oradan
    ucuz yollu çözebilirsen alınabilir yurt dışından ama tr'de 6-7 bin verip bide bu sıkıntıları çekmeye değermi bilemedim şuan için ps4 pro daha cazip bana göre elde hazırda varsa kaldıki ps5 için daha çok fazla güncel seçenekli oyunda yok hepsi ps4'de var zaten
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ps4 ilk çıktıgında aldım hiçbir problem yaşamadım.... ps5te yaşanan problemler her kullanıcıda yasanıyormu... bence pek bir önemi yok bulsam alırım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ggtoker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ps4 ilk çıktıgında aldım hiçbir problem yaşamadım.... ps5te yaşanan problemler her kullanıcıda yasanıyormu... bence pek bir önemi yok bulsam alırım...
    tamamen şans ps4'de ilk çıktığında sıkıntı yaşayanlar oldu tabi %'lik kısım düşük ama olmadı değil ps5'de oluyor ps6 çıksa onda da olacak şansa denk gelebilir her kullanıcı yaşamıyor tabiki ama denk gelmesi şansa kadere kaldıki bugün sıfır araç alınca bile arada sorunlu denk gelebiliyor insanlara.
    Kimseye almayın sakın sorunlu cihaz demiyorlar ama sıkıntılarından da bahsediliyorki dikkatli olsunlar ona göre karar versinler

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stok durumu ciddi problem olmuş durumda, hala daha hiç bir yerde bulunamıyor. Gelen ürünler 1-2 gün durmadan tükeniyor heryerde
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gün evvel PS5 almış bulunmaktayım. Ufak çaplı deneyimlerimi aktarmak istiorum;

Astro Play Room oyunu kontrolcüyü öğrenmenizi sağlıyor. Eğlenceli bir oyunda.

Arayüz çok geliştirilmiş, alışmak zaman istiyor.

Görüntü kalitesi muazzam seviyede. 4K HDR+ oynuyorum

SSD'si 825GB olması boyut olarak çok dar bi alan sunuyor. USB'yle 1TB SSD'yle destek şart. Artık oyunlar 100 250GB bareminde ulaştılar.

SSD çok hızlı, GTA5'i Vice City gibi yüklüyor hemen tık tık

Hiç ses yok. Cihaz büyük yanlız, yer konusunda evdekilerle tartışma çıkabilir

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende sony eurasia garantili aldım cdli versiyonunu 10 dükkandan 1 veya 2 tanesinde var onlarda fiyatta uçmuş vaziyette ps güncellemesi yakın zamanda geleceğini söylüyor bu disk olayı baya bir geri dönüş yaptığı için
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gün evvel PS5 almış bulunmaktayım. Ufak çaplı deneyimlerimi aktarmak istiorum;

Astro Play Room oyunu kontrolcüyü öğrenmenizi sağlıyor. Eğlenceli bir oyunda.

Arayüz çok geliştirilmiş, alışmak zaman istiyor.

Görüntü kalitesi muazzam seviyede. 4K HDR+ oynuyorum

SSD'si 825GB olması boyut olarak çok dar bi alan sunuyor. USB'yle 1TB SSD'yle destek şart. Artık oyunlar 100 250GB bareminde ulaştılar.

SSD çok hızlı, GTA5'i Vice City gibi yüklüyor hemen tık tık

Hiç ses yok. Cihaz büyük yanlız, yer konusunda evdekilerle tartışma çıkabilir
    Güle güle kullan. Kullandığın TV nedir?

Ben cuma günü TV'mi değiştirdim ve değiştirirken sırf PS5 kafamda olduğu için Samsung 65Q80T 120hz HDMI 2.1 aldım tam hakkıyla kullanabilmek için TR'den almak istemiyorum PS5 bir arkadaşım amerikadan geldi yanında getirmiş çökebilirsem onunkine çökücem yoksa yurtdışından akrabalara getirticem TR fiyatı çok abzürd bir seviyede.

Bir de şu an PS5 için GT çıktı mı veya tarihi belli mi?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coğrafyada eğlence namına tombala, kızmabirader vs. kaldı tek eğlencemiz. Kıymetini bilmemiz lazım, yakında ona da ilave ötv gelebilir.
    tombala kızma birader vs. tarzı oyunlara %20 ötv koydular mahkemeliğiz kaç senedir. Hatta hatrı sayılır bir ceza kestiler ödedik.. maalesef..
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben cuma günü TV'mi değiştirdim ve değiştirirken sırf PS5 kafamda olduğu için Samsung 65Q80T 120hz HDMI 2.1 aldım tam hakkıyla kullanabilmek için TR'den almak istemiyorum PS5 bir arkadaşım amerikadan geldi yanında getirmiş çökebilirsem onunkine çökücem yoksa yurtdışından akrabalara getirticem TR fiyatı çok abzürd bir seviyede.

Merhaba, ben LG OLED65CX6LA model TV ile kullanıyorum OLED TV'ler bana daha mantıklı geliyor QLED yerine, memnun olduğumu söyleyebilirim. Şahsen digital sürümünü aldım 6.000 TL'ye şu an TR şartları için makul bir fiyat gibi geldi. CD'nin bir anlamı kaldığını düşünmüyorum artık. PS5 için dahili depolama güncellemesi gelmesi yakındır. Gran Turismo için ise 2022 diye biliyorum çıkış tarihini.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı BOGA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben LG OLED65CX6LA model TV ile kullanıyorum OLED TV'ler bana daha mantıklı geliyor QLED yerine, memnun olduğumu söyleyebilirim. Şahsen digital sürümünü aldım 6.000 TL'ye şu an TR şartları için makul bir fiyat gibi geldi. CD'nin bir anlamı kaldığını düşünmüyorum artık. PS5 için dahili depolama güncellemesi gelmesi yakındır. Gran Turismo için ise 2022 diye biliyorum çıkış tarihini.
    Aynı özelliklerde bütçe OLED'e yetiyorsa tabiki ben de tercih ederim.

İngiltereden veya USA'dan alınacak bir PS5'in sıkıntı çıkartıp çıkartmayacağı konusu var kafamda özellikle dijital versiyonda acele etmek için de bir sebep yok, yarı fiyatına almak varken buradan almayı içime sindiremiyorum
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende arabistandan aldım ps5 dün. Ksa versiyon diyo ama sıkıntı yok dediler bakalım ne gelcek inşallah arapça değildir

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tombala kızma birader vs. tarzı oyunlara %20 ötv koydular mahkemeliğiz kaç senedir. Hatta hatrı sayılır bir ceza kestiler ödedik.. maalesef..
    Yok artık be...
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Samsung 55MU9000.

GT 2022ye ertelendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler