User Tag List

Sayfa 105/113 İlkİlk ... 55595103104105106107 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.977 ile 1.995 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden sorduğun sorulara göz atalım.

Arabalara ne olacak, arabalara sonra ne olacak; ruhsat mı veriyoruz dedi adamlar? "Torpil", "organizasyon düşünmemiştir" derken direk renk belli aslında ama, Buğra üşenmemiş cevap vermiş; cevap gelince de yok ralli daha iyiye çevirmişsin. Amaç belli, güdüm belli; belliyken niye soru sorayım oradan sataşayım yapılmış anlamak mümkün değil. Şimdi de nerden bağlamışsın yine anlaşılmıyor ama para kazanma muhabbetine çevrilmiş. Bakkala da adres sorup sonra peynirden para kazanıyor musun diye arıza çıkartıyor musun, yoksa takıntı sadece Intercity mi?

çok iyi bir noktadan yakalamışsın ama bazı işlerde hep tecrübe öne çıkmıştır. Yani bu işi biliyorum diyen adama ilk sorum şu olur. daha önce yaptın mı ?? cevap muhtemelen titrek evet . (sizin cevap 50.000 tane kiralık arabam var ) daha üzerine gidersen kaç tane yaptın sorusu gelir ve o zaman durumdaki tecrübesizlik ortaya çıkar. yaptığı işten para kazanacak tabiki ama bu işlerde organizatör para kazanırken para harcayanda eğlenecek. sen eğlence vaad et sonra ne yapalım bu kadar dı yandı biletler de. para veren olarak bu soruları sormak en doğal hak değilmidir. bu işlerde kimi organizasyon sana arabayı satar kimisi de sezonluk sana verir. yani diyorsun ki sen parayı ver gerisine karışma. sorduğum diğer soruları yazmaman neden acaba ????? Seyirci olacak mı ??? bu sorunun cevabı 50.000 otomobilimiz var kiralıkta. konudan uzak kişilerin amacı sadece para kazanmak ise bunu doğrudan söylemek daha az tepki çeker.
    sana bir iş önersem ve para istesem sen sormazmısın her türlü detayı. detayları anlatamamak işin içinde bir sıkıntı olduğunu göstermez mi??? gelelim yazmadığı ve benim söylediklerime yani işine gelmeyene. arabaların sigortası. önce var sonra yok demek ne oluyor. sen sigorta için para istiyorsun ama bir sigorta poliçesi gösteremiyorsun. kimin dürüst olduğunu sana soruyorum. cevap vereceğini hiç tahmin etmiyorum ama sormuş olayım.
    arada yazıp konuşanlara cevabım sen ne yaptın ki adamlar sende hiç bir organizasyon yapmıyor.
    şimdi işin an acı tarafını söyleyeyim sana.....

pisti ilgilendiren iki tane federasyon var hiç mi gelip bir şey istemediler yada adamlara ne yaptın ki sana gelmiyorlar. bunu düşüneceğine sen her sorunun altında bir şey ara.

Çok güzel bir mağazan var içindeki malzemelerde güzel ama ne hikmetse kimse gelip senden alışveriş yapmıyor. durumu buna benzetsek yanlış olmaz zannedersem. kavgacı bir tutumda olmanız aslında sorunun ana nedeni.
    bir laf var. takkeyi koy önüne düşün ben ne yapmalıyım diye.
    atıp tutacağınıza oturun devletin federasyonlarını nasıl bizim pistimize getiririz diye düşünün.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iyi bir noktadan yakalamışsın ama bazı işlerde hep tecrübe öne çıkmıştır. Yani bu işi biliyorum diyen adama ilk sorum şu olur. daha önce yaptın mı ?? cevap muhtemelen titrek evet . (sizin cevap 50.000 tane kiralık arabam var ) daha üzerine gidersen kaç tane yaptın sorusu gelir ve o zaman durumdaki tecrübesizlik ortaya çıkar. yaptığı işten para kazanacak tabiki ama bu işlerde organizatör para kazanırken para harcayanda eğlenecek. sen eğlence vaad et sonra ne yapalım bu kadar dı yandı biletler de. para veren olarak bu soruları sormak en doğal hak değilmidir. bu işlerde kimi organizasyon sana arabayı satar kimisi de sezonluk sana verir. yani diyorsun ki sen parayı ver gerisine karışma. sorduğum diğer soruları yazmaman neden acaba ????? Seyirci olacak mı ??? bu sorunun cevabı 50.000 otomobilimiz var kiralıkta. konudan uzak kişilerin amacı sadece para kazanmak ise bunu doğrudan söylemek daha az tepki çeker.
    sana bir iş önersem ve para istesem sen sormazmısın her türlü detayı. detayları anlatamamak işin içinde bir sıkıntı olduğunu göstermez mi??? gelelim yazmadığı ve benim söylediklerime yani işine gelmeyene. arabaların sigortası. önce var sonra yok demek ne oluyor. sen sigorta için para istiyorsun ama bir sigorta poliçesi gösteremiyorsun. kimin dürüst olduğunu sana soruyorum. cevap vereceğini hiç tahmin etmiyorum ama sormuş olayım.
    arada yazıp konuşanlara cevabım sen ne yaptın ki adamlar sende hiç bir organizasyon yapmıyor.

pisti ilgilendiren iki tane federasyon var hiç mi gelip bir şey istemediler yada adamlara ne yaptın ki sana gelmiyorlar. bunu düşüneceğine sen her sorunun altında bir şey ara.

Çok güzel bir mağazan var içindeki malzemelerde güzel ama ne hikmetse kimse gelip senden alışveriş yapmıyor. durumu buna benzetsek yanlış olmaz zannedersem. kavgacı bir tutumda olmanız aslında sorunun ana nedeni.
    atıp tutacağınıza oturun devletin federasyonlarını nasıl bizim pistimize getiririz diye düşünün.
    Kulaktan dolma, içinde olmadığınız, halk arasında dedikodu olarak adlandırılan yazılarınıza bir tanesini daha eklediniz.
    Okadar ki 2017 takvimine bakıp orda tesisimizde yapılacak yarışları bile göremeyecek kadar körsünüz. Hatta 2015 ve 2016 da Pistte neler olduğundan bile haberiniz yok, şampiyonlar şampiyonasında yarışacak olan Clio Cup pilotlarımızdan da...
    Maksadınız sadece çamur atmak ötesi değil. 50.000 otomobil diye tutturmuşsunuz. Servis hizmetleri hususunda gururla bu rakamı telafuz edebiliriz ama anladığım kadarı ile sizin rahatsız olma durumunuz zaten bu büyüklük, bu işlere bir kurumun özgürce yatırım yapabilmesi ve ortaya konan işin işin ''içinde'' olan pilotlar tarafından taktir kazanması.
    Amacınız farklı güdümünüz belli bu nedenle burada demogoji ile yürümez işler boşuna bu anlamsız çabanız...
    Her kelimenize ve satırınıza yarım sayfa '' GERÇEK'' bilgi ile yanıt verebilirim ama şuan size bu yazıyı yazarken pistimizde gerçekleşen ülkenin en önemli fabrika takımının yeni motorsporları araç testine dahil olmam sonrasında önümüzdeki günlerde başlayacak olan tek marka kupalarımız ile ilgili görüşmelerime devam etmem gerekiyor. Gerçekten bildiğiniz bir konu olsa ve bu saldırma değilde merak etme amacı ile yazdığınız yazılar ile ilgili olsa size günlerimi ayırırım severek. Şuan satırlarım bile fazla.

İyi forumlar dilerim,
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan size bu yazıyı yazarken pistimizde gerçekleşen ülkenin en önemli fabrika takımının yeni motorsporları araç testine dahil olmam .

İyi forumlar dilerim,
    ben seni işinden almayayım zaten son noktayı koymuşşun. İYİ TESTLER
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben seni işinden almayayım zaten son noktayı koymuşşun. İYİ TESTLER
    Size de güle güle.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi bir noktadan yakalamışsın ama bazı işlerde hep tecrübe öne çıkmıştır. Yani bu işi biliyorum diyen adama ilk sorum şu olur. daha önce yaptın mı ?? cevap muhtemelen titrek evet . (sizin cevap 50.000 tane kiralık arabam var ) daha üzerine gidersen kaç tane yaptın sorusu gelir ve o zaman durumdaki tecrübesizlik ortaya çıkar.
    Titrek evet derler derken; geçen sene 2 grup kendi kupalarını yaptılar. Motorsporları açısından gayet de başarılı bir organizasyondu. Bunun dışında pist günleri formatını oluşturan ve on yıldır uygulayan adama soru soruyorsun, neye titrek cevap versin ki?

yaptığı işten para kazanacak tabiki ama bu işlerde organizatör para kazanırken para harcayanda eğlenecek. sen eğlence vaad et sonra ne yapalım bu kadar dı yandı biletler de. para veren olarak bu soruları sormak en doğal hak değilmidir. bu işlerde kimi organizasyon sana arabayı satar kimisi de sezonluk sana verir. yani diyorsun ki sen parayı ver gerisine karışma. sorduğum diğer soruları yazmaman neden acaba ????? Seyirci olacak mı ??? bu sorunun cevabı 50.000 otomobilimiz var kiralıkta. konudan uzak kişilerin amacı sadece para kazanmak ise bunu doğrudan söylemek daha az tepki çeker.
    sana bir iş önersem ve para istesem sen sormazmısın her türlü detayı. detayları anlatamamak işin içinde bir sıkıntı olduğunu göstermez mi???
    Yanan ne, nedir kafandaki saplantı yine anlamadım. Vaat edilip de yapmadıkları bir durum mu var? Arabayı üstüne yapacağız deyip vermediler mi?

gelelim yazmadığı ve benim söylediklerime yani işine gelmeyene. arabaların sigortası. önce var sonra yok demek ne oluyor. sen sigorta için para istiyorsun ama bir sigorta poliçesi gösteremiyorsun. kimin dürüst olduğunu sana soruyorum. cevap vereceğini hiç tahmin etmiyorum ama sormuş olayım.
    Hasarı kendi bünyelerinde karşılıyorlar. Pilot belli bir tutara kadar mesul. Clio'da x lira, Megane'da y lira, Caterham'da z lira. Hepsinin tutarı belli, söylendi. 30 sayfa sözleşme ile katılıyorsun, bilmemkaç milyar dolar aktifi olan, 100 tane avukatı olan şirket bu; sokaktan geçen adam değil ki 3 soruda bozasın. Bu arada sigorta poliçesini napacaksın, fotokopi ile ehliyeti alıp kaza tutanağı mı tutacaksın yarışta? Sigorta için para istiyorsun demişsin, o nerden çıktı?

Organizasyon yapmıyorlar demek düpedüz mantıksızlık. Organizasyon yoksa neyin sorusunu sordun sen, organizasyon sorusu değil mi? Pist günleri var, 3 tane kupa var, endurance ile de 4. Offroadda ceplerinden pist yaptılar, 2 senedir hayrına yarış düzenliyorlar. Diğer yarışlar için de her gelene de pisti verecekler diye bir kaide yok. Mekan ve pistin parasını kira olarak ödeyen bir şirket, her yarışa her gelene de evet deme gibi bir zorunlulukları yok. Misal sen geleceksin, burda yazdığın mantıksızlıkların çeyreğini yapsan marketten ekmek vermezler sana, oturup bir de pisti mi versinler?

Her sorunun altında birşey aramaya gelince, konuya soru ile girip sonra gelen cevaba bakmadan aslı astarı olmadan bir takım beyanlar yazan ben değilim. Intercity babamın şirketi değil, Vural Ak'ı tanımam. Müşterisiyim. Eleştirdiğim kısımları var, ama bunları kafamda uydurduğum dünya üzerinden yapmıyorum. Birşeyler duyup kurmuşsun kafanda, algı beton olmuş yazılanlara cevaplara da bakmıyorsun. Pahalı dersin anlarım. Daha çok organizasyon olsun dersin yine anlarım. Ama senenin 15-20 günü yüz küsür gözetmenle yarış düzenleyen F1 boyutlarındaki bir piste hiç iş yapmıyorlar, bomboş demek nasıl bir düşünce yapısı onu anlayamıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Titrek evet derler derken; geçen sene 2 grup kendi kupalarını yaptılar. Motorsporları açısından gayet de başarılı bir organizasyondu. Bunun dışında pist günleri formatını oluşturan ve on yıldır uygulayan adama soru soruyorsun, neye titrek cevap versin ki?

Yanan ne, nedir kafandaki saplantı yine anlamadım. Vaat edilip de yapmadıkları bir durum mu var? Arabayı üstüne yapacağız deyip vermediler mi?

Hasarı kendi bünyelerinde karşılıyorlar. Pilot belli bir tutara kadar mesul. Clio'da x lira, Megane'da y lira, Caterham'da z lira. Hepsinin tutarı belli, söylendi. 30 sayfa sözleşme ile katılıyorsun, bilmemkaç milyar dolar aktifi olan, 100 tane avukatı olan şirket bu; sokaktan geçen adam değil ki 3 soruda bozasın. Bu arada sigorta poliçesini napacaksın, fotokopi ile ehliyeti alıp kaza tutanağı mı tutacaksın yarışta? Sigorta için para istiyorsun demişsin, o nerden çıktı?

Organizasyon yapmıyorlar demek düpedüz mantıksızlık. Organizasyon yoksa neyin sorusunu sordun sen, organizasyon sorusu değil mi? Pist günleri var, 3 tane kupa var, endurance ile de 4. Offroadda ceplerinden pist yaptılar, 2 senedir hayrına yarış düzenliyorlar. Diğer yarışlar için de her gelene de pisti verecekler diye bir kaide yok. Mekan ve pistin parasını kira olarak ödeyen bir şirket, her yarışa her gelene de evet deme gibi bir zorunlulukları yok. Misal sen geleceksin, burda yazdığın mantıksızlıkların çeyreğini yapsan marketten ekmek vermezler sana, oturup bir de pisti mi versinler?

Her sorunun altında birşey aramaya gelince, konuya soru ile girip sonra gelen cevaba bakmadan aslı astarı olmadan bir takım beyanlar yazan ben değilim. Intercity babamın şirketi değil, Vural Ak'ı tanımam. Müşterisiyim. Eleştirdiğim kısımları var, ama bunları kafamda uydurduğum dünya üzerinden yapmıyorum. Birşeyler duyup kurmuşsun kafanda, algı beton olmuş yazılanlara cevaplara da bakmıyorsun. Pahalı dersin anlarım. Daha çok organizasyon olsun dersin yine anlarım. Ama senenin 15-20 günü yüz küsür gözetmenle yarış düzenleyen F1 boyutlarındaki bir piste hiç iş yapmıyorlar, bomboş demek nasıl bir düşünce yapısı onu anlayamıyorum.
    ben sormayı unuttum seyirci var mı ???
    yoksa oradaki herkes eş dost akraba mı ??

ekmek konusuna gelince şimdi para versem pisti bana özel hale getirmeyecek mi?? yada sen nereye para verdiğini sormayacak kadar kolay para kazanıyorsan bir şey söyleyemem.

gene söylüyorum Bir dükkan var içinde malzeme dolu ama hiç satış yapamıyorlar. sorun bu aslında.
    benim testlerim var meşgulüm daha yazamayacağım....

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi olay ürün satılan mağazadaki satışlara geldi ne kadar satış yapıldığı hakkında bu kadar kesin yargılarla nasıl konuşabiliyorsunuz, muhasebe biriminden misiniz intercitynin ? Ben en çok itiraz edenlerden biriyim fiyat politikasına ama bu yaptıkları işi takdir etmememiz manasına gelmiyor yiğidi öldürüp hakkını vermek erdemdir. Bir çok amatör pilota kendini geliştirme imkanı veriyor bir çok fırsat sunuyorlar. Orada "organizasyon düzenleyebilecek ve bunun altından kalkabilecek" ciddiyette olduklarına inandıkları bütün firmalara açık o tesisin kapısı. Kulaktan duyma veya "kulaktan" uydurma söylemler bence dışarıdan ilgilenenleri bilinçli yanlış yönlendirme politikasıdır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sormayı unuttum seyirci var mı ???
    yoksa oradaki herkes eş dost akraba mı ??

ekmek konusuna gelince şimdi para versem pisti bana özel hale getirmeyecek mi?? yada sen nereye para verdiğini sormayacak kadar kolay para kazanıyorsan bir şey söyleyemem.

gene söylüyorum Bir dükkan var içinde malzeme dolu ama hiç satış yapamıyorlar. sorun bu aslında.
    benim testlerim var meşgulüm daha yazamayacağım....
    Seyirci yok, yasak. Birinci derece akrabalar dışında içeri alınmıyor. Geçen biri seyirci diye geldi, ana kapıda korumalar dövmüşler.

Parasını verirsen de pisti ters, düz, çapraz her türlü dönebilirsin. Üstüne 3 5 daha atarsan çimenleri kırmızıya bile boyatırsın. Para kazancına gelince, sen pistte arabayla 2 tur dönecem diye bu kadar para harcıyorsan çok kolay para kazanıyorsun. Yılda 100bin km yol yapıyorum, kimse para istemiyor. Yolda kullanmak daha ucuz. Akıl fikir kadar ucuz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olm allahaskina beyinozurlulere neyin cevabini vermeye calisiosunuz. Organizasyon yok diyor lan pist devletin elindeyken copluktu birak organizasyonu gece bekcilerinin okuzlugu sayesinde pit alanindan tribun tarafina tunelde sidik kokusunu almamak icin tek nefeste gecmeye calisirdik. Pist intercitynin birader isterse sana inat tursusunu kurar kimseyi almaz. Kirada oturdugun evde mal sahibine kimin gelecegini kimin gidecegini soyluyor musun?
    Seyircinin gelmemesi intercitynin sucu mu? Formula 1 e ilk sene disinda kac kisi geliodu haberin var mi? Satilan ya da satilmayan urunlerden sanane bilader derdi tasasi sana mi kaldi? Mali senden aldilarda sana mi odemediler? Simdi de pistin icinde dolasan kopeklerden saldiri yapar bu zerzevat diyecem zerzevata ayip olacak
    IN BOOST WE TRUST

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm allahaskina beyinozurlulere neyin cevabini vermeye calisiosunuz. Organizasyon yok diyor lan pist devletin elindeyken copluktu birak organizasyonu gece bekcilerinin okuzlugu sayesinde pit alanindan tribun tarafina tunelde sidik kokusunu almamak icin tek nefeste gecmeye calisirdik. Pist intercitynin birader isterse sana inat tursusunu kurar kimseyi almaz. Kirada oturdugun evde mal sahibine kimin gelecegini kimin gidecegini soyluyor musun?
    Seyircinin gelmemesi intercitynin sucu mu? Formula 1 e ilk sene disinda kac kisi geliodu haberin var mi? Satilan ya da satilmayan urunlerden sanane bilader derdi tasasi sana mi kaldi? Mali senden aldilarda sana mi odemediler? Simdi de pistin icinde dolasan kopeklerden saldiri yapar bu zerzevat diyecem zerzevata ayip olacak
    Haklısın

Beğenmeyen gitmez piste çıkmaz

Burası türkiye paran yoksa hiçbirşeye hakkın yok

Unutuyorlar reyisss

Burayı zannediyor ki nürburgring pisti

Fakirlik işte

Not:Yazan uçuk rakamlı seyirciye bile tahammül edemeyen bu pisten nefret eden fakir forum üyesiyim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper abi adama beyin ozurlu diyorsunuzda , adam örnek olarak yazmis "bir magazan var ama kimse senden alisveris yapmiyor" cumlesini. Yani komple istanbul parki bir magazaya benzetmis.
    Icerideki "Omp" magazasindan bahsetmiyot yani.

Bence Önyargili olmak cok daha tehlikeli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm allahaskina beyinozurlulere neyin cevabini vermeye calisiosunuz bu zerzevat diyecem zerzevata ayip olacak
    bunun sen olduğunu düşünüyorum doğru mu anladım acaba ??
    ne demek istendiğini anlamayan sen olduğun için bu şekilde anlaşılıyor

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istanbul Park'ın 365 gun kıralama gunu varsa belkı bunun 220-230 gunu sımdıden dolu. Neyın dukkanı neyın boslugu?
    Buna cupları dahıl etmıyorum.... Su konuyu ıcı bos tartısmalarla mesgul edıp kırletmesek. Tarıhler acıklanıcak ınsallah bu hafta sonu....

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle bu işi organize eden kişi bizim arkadaşımız, eleştiri yaparken bile bunu göz ardı edemeyiz... yeri geliyor en ağır eleştirileri yapıyoruz evet ama sonuçta Buğra da evinin bahçesini karting için bize açmıyor, piste para vermiş bir kuruluşun pist işlerini organize ediyor, başka görevleri var mıdır bilmiyorum kuruluşta ben sadece pistle alakalı konuşuyorum... yıllardır, ortada İstanbulPark yokken bile pist organizasyonları yapan biri şimdi neden bundan kaçsın ki? karpuz değil ki pist yattığı yerde büyüsün, ama geçen seneden beri bariz bir şekilde halk günleri programında bir gariplik var, beygirlerin havada uçuştuğu bir ortamda HP ye göre sınıflandırma, ücretlerdeki artış, pist derecelerinin aylarca güncellenmemesi vs... belki de İstanbulPark yönetimi halk günü istemiyordur, eskiden halk günleri büyük önem taşırken artık marka organizasyonları daha değerlidir onlar için, cup lar daha karlıdır bunu biz bilemeyiz... benim itiraz ettiğim nokta, Buğra tek yetkiliymiş gibi bütün oklar onda toplanıyor, eleştiriler hep ona gidiyor belli bir yerden sonra da tartışma olabildiğince kısır oluyor... eğer Türkiye Pist Şamp. için pisti vermediyse İstanbulPark, bırakın federasyon düşünsün? federasyondan daha mı etkili oluyoruz bu konu içinde birilerine yüklenince? bizim konuşmamız gereken konular bellidir, sayfa sayfa yazıyoruz, şunlar olsa daha iyi olur, bunlar olsa daha güzel olur diye, elimizde 3 tan pist var zaten org. yapılabilecek ama bunun en güzel olanında turlamak hepimizin hayali, inşallah bu sene daha mantıklı kararlarla güzel halk günleri yaşarız...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunun sen olduğunu düşünüyorum doğru mu anladım acaba ??
    ne demek istendiğini anlamayan sen olduğun için bu şekilde anlaşılıyor
    o yazdıklarımın açık açık kim olduğu bi b.ktan haberi yokken salak saçma yazanlar olduğu belli. Üstüne alınmak istiyorsa cuk diye üstüne oturur senin için biçilmiş kaftan.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper abi adama beyin ozurlu diyorsunuzda , adam örnek olarak yazmis "bir magazan var ama kimse senden alisveris yapmiyor" cumlesini. Yani komple istanbul parki bir magazaya benzetmis.
    Icerideki "Omp" magazasindan bahsetmiyot yani.

Bence Önyargili olmak cok daha tehlikeli.
    olm OMP mi satmıyor pist mi satmıyor komik misiniz? Geçen ctesi pistteydim megane cup testi için. Yağmurlu havada bile millet gelip ompden malzeme alıyordu. Bunlar katılımcı falan değil. Pist mi boş. Pistin hemen hemen her dakikası dolu. Sürekli organizasyon var. Şirketler organizasyon düzenliyor çalışanlarını piste porsche ile çıkarıyor. Allah aşkına pist boş olsa potansiyeli olmasa AMG ve Porsche oraya para yatırıp teknik elemanlarını gönderir mi sürekli dursun die. Pistin üzerinde sürekli yarış yok doğru ama pistin üzerinde sürekli bir motorsporları organizasyonu var. Bu mu satmayan mal?
    IN BOOST WE TRUST

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ben o konuda bisey soyledimmi.Satıyor veya satmiyor diye.

Ornek vermiş onu yanlis anlamissin onu belirttim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala anlayamayanlar için: PİSTİN 200 küsür GÜNÜ DOLU.
    Sonra vay efendim pist boş. Sen gelmeyince boş mu sanıyorsun pisti. Tek başına mı dolduruyorsun asfaltı.

Genel sorunumuz bu. Bilmeden yorum yapmak. Kafa var ya, o kafada her düşündüğün haltı doğru sanmak.
    Biri atıp tutmuş, ne yazdığı neyi nerden bağladığı belli değil; sonra otur 50 kişi kuyuda taş ara.

Ulan pist günlerine indirim istemeye konuya giriyorum, yeminle bu daha müstehak değil daha da zam yapsınlar kıvamına geldim, avukatı ettiniz pistin.

milksop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muhtemelen arkadaşın istediği, hep halk günü olsun bide hep ucuz olsun, sürümden kazansınlar dükkan ana baba günü gibi olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)