User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
38 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Intercity İstanbul Park 2017 Open Pit Pist Günleri

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up Intercity İstanbul Park 2017 Open Pit Pist Günleri

2017 Open Pit Pist Günleri
    Her bir Open Pit Pist Günleri saat 09:00 ile 13:00 arasında 4 saat boyunca pist kullanımını içermektedir.
    Katılımcı otomobil sayısı 20 otomobil ile sınırlı olup tüm otomobil ve lastik tiplerine açıktır.
    4 saat open pit sürüş seansı intercitypark.com üzerinden 3500 TL olarak satılmaktadır. Kapı satışları, yer uygunluğu varsa mümkün olmaktadır ve ücreti 4 saat için 4500 TL dir. 2017 sezonu için farklı tarihlerdeki Open Pit Pist Günlerine satın alma yapabilmektedir.

Katılımcılar isterlerse, Intercity İstanbul Park’tan temin edecekleri transponder zaman ölçerler ile pistteki zamanlarını ölçüp en iyi zamanlarının Intercity İstanbul Park internet sitesinde yayınlanmasını sağlayabileceklerdir.
    Transponder hizmet bedeli günlük 300 TL dir.

*Katılımcılar kayıt odasında seansa katılacakları aracın ruhsatını ibraz etmekle yükümlüdürler.
    **Ruhsatı ve geçerli trafik muayenesi olmayan otomobillerin (yarış otomobili vb.) etkinliğe katılımı mümkün değildir.
    Not: Tesis giriş ücreti araç başına 20 TL olup tüm araçlar için tahsil edilecektir.

Intercity İstanbul Park ‘Open Pit Pist Günleri’ 2017 Etkinlik Takvimi

23 Nisan 2017 ( Pazar) 13:00- 17:00 arası
    19 Mayıs 2017 (Cuma)
    15 Eylül 2017 (Cuma)
    06 Ekim 2017 (Cuma)
    24 Kasım 2017 (Cuma)
    Konu ef186 tarafından (28-03-2017 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 saat ayri gunlerde doldurulabiliyormu yoksa her gun ayrimi orasini anlayamadim
    Team PAŞAOĞLU

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şükür pist günleri de yayınlanmış
    Konu NakkaSss tarafından (26-03-2017 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.
    Tufan has no limits.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 saat ayri gunlerde doldurulabiliyormu yoksa her gun ayrimi orasini anlayamadim
    Olay şu Cem, alıyorsun internetten 3.500 e gidiyorsun belirtilen tarihlerden 1 tanesi için. 4 saat giriş çıkış serbest orda otur dinlen ye iç tekrar çık dön gel dinlen vs her gün başına 3.500 TL yani. Kapıda eğer 20 araç dolmadıysa ve alırsanda 4.500 TL işte.

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence Open Pit gunleri cok az olmus. Yukarda yazan 4 gunden zaten ben 2 tanesini otomatik kaciriyorum Cumartesi Pazar gunleri olan su 20dk seans israrini hala anlayamadim. Bari Cumartesi Pazardan birinide komple veya yarim gun Open Pit yapsaydik daha iyi olmazmiydi. Piste cikan cogunlugun ben sahsen 3-4 tane 20dk seans yerine yarim gun Open pit tercih edecegini dusunuyorum.

Evet fiyatlar makul olmus, bana gore Transponder hala biraz pahali. En azindan Open Pit pist gununde 3-4000TL verenden ekstra bu parada istenmeseymis diyorum. Su open pit sayisina biraz daha ekleme yapabilirsek bence cok makbule gececek

Selamlar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu burdaymıs yahu
    Nıhayet open pit... Hele sukur mıke...
    Yanlıs Murat abı haklı,ponder ucretı gereksız olmus.
    4 saat harıka,rahat turlanır ve surenın kesılme sansı yok. Lastıklerı tam calıstırabılırız. Guzel olmus...
    Tebrıklerr..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Open Pit gunleri cok az olmus. Yukarda yazan 4 gunden zaten ben 2 tanesini otomatik kaciriyorum Cumartesi Pazar gunleri olan su 20dk seans israrini hala anlayamadim. Bari Cumartesi Pazardan birinide komple veya yarim gun Open Pit yapsaydik daha iyi olmazmiydi. Piste cikan cogunlugun ben sahsen 3-4 tane 20dk seans yerine yarim gun Open pit tercih edecegini dusunuyorum.

Evet fiyatlar makul olmus, bana gore Transponder hala biraz pahali. En azindan Open Pit pist gununde 3-4000TL verenden ekstra bu parada istenmeseymis diyorum. Su open pit sayisina biraz daha ekleme yapabilirsek bence cok makbule gececek

Selamlar
    Murat Abi selamlar,

Open pit günleri talebe göre fırsat oldukça daha da arttırılabilir. Şuan için bu günlerde kayıtlar açıldı genel talep bu günleri doldurur ise tabiki ek günler eklenebilir. Hafta sonu yapılan pist günlerinin meraklısı olan kitlenin içinden mutlaka gelen olacak ama çoğunluğun 3500TL vererek Open pit Pist Günlerine katılmak isteyeceğini düşünmüyorum. Bu etkinliğin kitlesi daha farklı olacaktır. Bu nedenle hafta sonları yaptığımız normal pistgünlerinde 20şer dakikalık daha uygun bedellerle açılan seanslara devam edeceğiz.

Transponder konusunda ise 4 saat olan open pit Pist günlerinde de (300tl günlük), normal pist günlerinde de (100tl günlük) uygun fiyatlar olduğunu düşünüyorum. Bu fiyat politikasının eleştirilecek bir tarafı kalmadı bence. Bundan sonra katılımı görüp doğrumu yapıyoruz göreceğiz. Benim kanaatim tüm pist günleri etkinliklerinin full geçeceği yönünde.

Keyifli bir sezon olacak inşallah. Sadinin çabaları bu işi bu noktaya taşıdı yüzünü kara çıkartmayız İnşallah.

Görüşmek üzere,
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi OK, fiyat konusunu kurcalamayalim Ama gelin normal pist gunlerinden birini ya Cumartesi yada Pazari yarim gun Open Pit yapin. Senede 4 gun cok az. SS araba sahibi veya iddiali isimlerin cogu 20dk. seanslarda 40 arabayla beraber tur atmak istemez. Ayrica daha oncede yazdigim gibi hafta sonu oraya normal pist gunu icin gelecek olan hem seyirci hemde katilimcilarda daha fazla SS araba gormek isteyecektir. Eminimki boylesi cok daha keyifli olacaktir.

Lastik servisi ve satisi konusunda bir gelisme varmi? Pirelli gelmezmi?
    Konu Parabolica tarafından (26-03-2017 Saat 18:22 ) değiştirilmiştir.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu open pit pist günü düzenlenmesinin kime ne faydası vardır. Pist sahibine daha fazla gelir sagliyacaksa ticari bir başarıdır anlarım. Fakat bu 3.500 TL ödeyebilecek bir kaç kişi dışında kimseye faydası yoktur. Bu kişilerin diğer katılımcılardan farkı nedir. Neden pist birkaç özel kimseye ayrilir , bu ayrımcılık neden yapılır. Bu günler neden halk günü yapılmaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fıyat tam olmus ama dedıgım gıbı halk guununde 1 kez alıyorsun,4 seans kullanıyorsun. 3500 verene ucretsız olmalı.
    Open pit'e katılımcı sayısına gore mı yoksa araca gore mı alıcaksınız ucretı?
    Yanı tek arac 2 pılot aynı ucret. Ikı arac tek pılot yıne aynı ucret olucak mı....
    Gt3 satıldıgı ıcın bın pısmanım,napalım eldekılerle yetınecegım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn. shkodra,

Oncelikle dogru olan zaten Open Pit pist gunleridir. 20dk seanslarla dolu "Halk Gunleri" nin dunyada pek bir ornegi yok. 20dk seanslarin ne gibi sikintilar getirdigini bir daha yazmamiza gerek yok sanirim, herkes biliyor.

Bir kac "Ozel Kisi" dediginiz kisilerin sayisi ise oldukca fazla aslinda. Yuz binlerce Euro vererek alinan arabalarin sahipleri haliyle 20dk ite kaka 40 arabayla beraber piste cikmak istemeyecektir. Ayrica makul fiyatlara arabalar alan ama sonra onbinlerce Euro harciyarak ozel pist arabasi yapan onlarca kiside, daha iyi zaman yapabilmek icin Open Pit gunlerini tercih edecektir. Bunuda ayirimcilik diye gormemek lazim. Normal pist gunlerine gelen cogunluk zaten 3-4 seansa giriyor. Bu zaten otomatik 1000TL civari demek. Uzerine transponder, benzin, lastik, yag, yeme icme gibi ekstralarida koyarsaniz zaten bir normal halk gununun masrafi 4-5000 liralara kadar ulasabiliyor. Bu paralari verecek olanlar senede 3-5 gun biraz daha fazla odeyerek cok daha keyifli ve iddiali pist gunlerine kavusacaklar. Bana gore bu kisilerin sayisida hic kucumsenmeycek kadar fazla olacaktir.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu open pit pist günü düzenlenmesinin kime ne faydası vardır. Pist sahibine daha fazla gelir sagliyacaksa ticari bir başarıdır anlarım. Fakat bu 3.500 TL ödeyebilecek bir kaç kişi dışında kimseye faydası yoktur. Bu kişilerin diğer katılımcılardan farkı nedir. Neden pist birkaç özel kimseye ayrilir , bu ayrımcılık neden yapılır. Bu günler neden halk günü yapılmaz...
    yahu yazdığını gören de geçen senelerde her pist gününde geldin de, şimdi günler yetmedi cumayı soruyor sanacak.
    sırf sataşmak için bir şeyler yazıyorsun, içerik hep bomboş. 20 dakikası 250 TL, 240 dakikası 3500 TL; daha pahalı yani. oldu mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Techturkey'i uzun zamandır takip ediyorum, yazmak bugüne kısmetmiş.
    Bugün İstanbulpark 'ta Buğra'nın yüzündeki mutluluğu canlı gördük.

Fiyatları tekrar makul seviyeye çektiği için gerek ona, gerekse diğer emeği geçenlere teşekkürler.

Açık pit uygulaması için de ayrıca teşekkürler. Yurtdışında benzerleri olan bir uygulamayı burnumuzun dibine getirdiler.

Sonuç itibariyle değişik değişik taleplere farklı ürün ve seçeneklerle cevap vermiş oldular.

Bol gazlamalı bir pist sezonu diliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rıca edıyorum konuyu dagıtmayalım,boş ve yazmıs olmak ıcın mesajlara cevap vermeyelım arkadaslar.
    Buarada Bugra sorum kaynamasın;1 kısı 2 arac yada 2 kısı 1 arac uygulaması nasıl olucak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıca edıyorum konuyu dagıtmayalım,boş ve yazmıs olmak ıcın mesajlara cevap vermeyelım arkadaslar.
    Buarada Bugra sorum kaynamasın;1 kısı 2 arac yada 2 kısı 1 arac uygulaması nasıl olucak?
    Muratcım 20 araçlık kontenjana sahip etkinlik.
    Ücretlendirme 1 arac 1 pilot şeklinde.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi OK, fiyat konusunu kurcalamayalim Ama gelin normal pist gunlerinden birini ya Cumartesi yada Pazari yarim gun Open Pit yapin. Senede 4 gun cok az. SS araba sahibi veya iddiali isimlerin cogu 20dk. seanslarda 40 arabayla beraber tur atmak istemez. Ayrica daha oncede yazdigim gibi hafta sonu oraya normal pist gunu icin gelecek olan hem seyirci hemde katilimcilarda daha fazla SS araba gormek isteyecektir. Eminimki boylesi cok daha keyifli olacaktir.

Lastik servisi ve satisi konusunda bir gelisme varmi? Pirelli gelmezmi?
    Lastik konusu masada Bridgestone ile görüşmelerimiz devam ediyor.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncekı track day lerde 1 pılot 2 arac getırdıgınde ucret degısmıyordu,oyuzden sordum canım
    Lastık konusunu halledersenız harıka olur ama semı slıck getıren marka olsun kı satıs patlaması yasar. Cunku trofeo mayısa kadar yok,avrupa tum uretımı kapattı.
    O yuzden Brıd gelıcekse,bu hazırlıgıda yapsın derım....

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 şer saat olup fiyat biraz düşse 2 seans olsa , halk gunu 3 seans olacaksa 1 seansi 30 dk olsa fiyati biraz yukselse nasil olir acaba

***** open pit e girmek biraz kasar fiyat olarakHalk gununde 20dk olunca lastik hava kontrolu seansi bitiriyor.

Ileride belki daha cesitlenir katilima göre.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 şer saat olup fiyat biraz düşse 2 seans olsa , halk gunu 3 seans olacaksa 1 seansi 30 dk olsa fiyati biraz yukselse nasil olir acaba

***** open pit e girmek biraz kasar fiyat olarakHalk gununde 20dk olunca lastik hava kontrolu seansi bitiriyor.

Ileride belki daha cesitlenir katilima göre.
    Hayat bayram olsa lala la lalala diye uzar gider
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler