User Tag List

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
289 sonuçtan 286 ile 289 arası

Konu: 07 Temmuz Pazar İSTANBUL PARK @ PİST GÜNLERİ Track Day

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu organizasyonlara elimden geldiğince katılımcı olarak destek vermeye çalışıyorum, böyle bir pazarın bana maliyeti 1.000 TL den fazla (Ankara'dan geliş sebebiyle) ama her seferinde 4-5 arabadan aşağı gelmedik, her yapıcı eleştiriyi de güzelce yorumluyorlar bence, uzaktan gelenleri sabah erkene yazmayın diye rica ettik, karşılığını aldık... Tribün konusunda da yazan arkadaşlara hak veriyorum ona da bir çözüm bulacaklardır muhtemelen, neden bulmasınlar? bence padokun arkasındaki aktiviteler biraz daha canlandırılmalı sadece driftle kalmamalı, mesela herkesin oy atabileceği güzellik yarışmaları, belki bir dyno yarışması (çok ütopik ama eğlenceli oluyor yurt dışındakiler), satış standları (özellikle İstanbulPark kreasyonları bekliyorum Tshirt şapka sticker vs)...

40 araç konusunda da bence en güzel yapılacak şey araçlar arasında 10 sn mesafe bırakarak piste yollamak, ben depo kapağım patladığı için 2-3 tur yavaş döndüm, herhangi bir yoğun trafiğe yakalanmadım... bence en azından bir kaç seans bu söylediğim denenip görülmeli...
    Hocam senin şu yapıcı yorumlarına gerçekten hayranım. Köküm arnavut olduğu için'mi nedendir ben çok istememe rağmen beceremiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpg li arac 2. Sinif hatta 3. Sinif olmasinin sebebi yine biziz.
    Her motorcu elektrikci otomatikman Lpg ustasi oldu.
    Trafige bile cikmamasi gereken araclara Lpg takildi.
    Muayenelere oZen gosterilmedi.
    Hep eski araclara Lpg takilir mantigi yuzunden,zaten normalde duzgun calisamayan araclara Lpg takilinca,Lpg gunah kecisi ilan edildi.
    E birde uZerine Lpg kullanan kesimin egitim seviye ortalmasida dusuk olunca. Guvenlikten tasaruf edilmez fikri benimsenmedi...
    Suan 0km,S500L arac alsaniz,245.000 euro sayip,Lpg taktirirmisiniz. Eger evetse Lpg yi cozmussunuz demektir.
    Lpg oldurmez,yanlis kullanim oldurur...
    murat bey ben boğaziçi turizm işletme mezunuyum

kardeşim de marmara üni bilgisayar mühendisliği...

lpg kullanan kesim de eğitim seviyesi düşük diye herhangi bir şey söz konusu değil...ama dersenizki yeni araç alamayan dar gelirli kesimlerden dolayı güvenlikten benimsenmemiştir diye söylemeniz daha mantıklı olur...
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam senin şu yapıcı yorumlarına gerçekten hayranım. Köküm arnavut olduğu için'mi nedendir ben çok istememe rağmen beceremiyorum.
    Abi bazen ifade güçlükleri olabiliyor, bakma sen beni de seven azdır bazı yorumlarım insanların işine gelmediği için özellikle BMW forumlarında...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuyor yazmiyorum . Devam edin beyler 40 yillik pist tecrubeniz ile neyin nasil yapilacagini yazin bize . Ozellikle yapici olmasin isyankar olsun ters ters olsun ki kotu adam haline donebilelim kibarlik falan hiç olsun aynen devam cikicak sapkadan tavsan 2 abrakadabra kaldi .....
    Ya boşver takılma dun gece de uzun uzun konuştuk. Mal bu varsa daha iyisini daha iyi bir yerde yapan buyursun yapsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)