User Tag List

Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon
319 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Intercity İstanbul Park - Güncel Pist Süreleri

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan bayramı sonrasında diyebilirim .

Iste bu cok iyi haber havada soyle 20-25 derece arasi olursa super bir gun olur yine.Bu arada liste icin ayrica tesekkurler unofficial da olsa hangi aralikta oldugumuzu ogrenmis olduk.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iste bu cok iyi haber havada soyle 20-25 derece arasi olursa super bir gun olur yine.Bu arada liste icin ayrica tesekkurler unoffical da olsa hangi aralikta oldugumuzu ogrenmis olduk.

Önce unoffical kelimesini aldım çeviri hocaya sordum dediki yanlış doğrusu unofficial dedi yani tahmini demekmiş. Beni niye bu kadar yoruyorsun kardeşim.

Şimdi söyle bakalım tahmini olarak nerdesin ona göre hazırlanıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce unoffical kelimesini aldım çeviri hocaya sordum dediki yanlış doğrusu unofficial dedi yani tahmini demekmiş. Beni niye bu kadar yoruyorsun kardeşim.

Şimdi söyle bakalım tahmini olarak nerdesin ona göre hazırlanıcam.

Yazim hatasi icin ozur dilerim cehaletime verin Ilk pist organizasyonunda 2:44donmustum ancak daha sonra birlikte ciktigim arkadasim full stock rs i ile daha serin bir havada 2:39 dondu yeni frenleriyle.Benim frenlerim su an ondan daha iyi o full standart yeniledi cunku benimde hedefim 2:37-2:40civari bi mani yasamazsak ve pist kalabaligi izin verirse.Aman Metin Bey siz bana gore hazirlamayin kendinizi sizi gordugum yerde kacacagim yoksa isinma problemlerini halletmem lazim ama bizim arabalarin en ciddi sorunu o oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazim hatasi icin ozur dilerim cehaletime verin Ilk pist organizasyonunda 2:44donmustum ancak daha sonra birlikte ciktigim arkadasim full stock rs i ile daha serin bir havada 2:39 dondu yeni frenleriyle.Benim frenlerim su an ondan daha iyi o full standart yeniledi cunku benimde hedefim 2:37-2:40civari bi mani yasamazsak ve pist kalabaligi izin verirse.Aman Metin Bey siz bana gore hazirlamayin kendinizi sizi gordugum yerde kacacagim yoksa isinma problemlerini halletmem lazim ama bizim arabalarin en ciddi sorunu o oluyor.
    Valla ben 3 dakikanın altında dönsem öpüp başıma koyacağım. Biri diyorki benden 2.20 civarı bekliyormuş yahu ben o kadar hızlı dönmeye kalksam önce başım döner.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben 3 dakikanın altında dönsem öpüp başıma koyacağım. Biri diyorki benden 2.20 civarı bekliyormuş yahu ben o kadar hızlı dönmeye kalksam önce başım döner.

Yok yok 3dakikanin alti bu kadar konu uzerine garanti donersinizde ben sizi 4ceker listesinde 7-10. siralar arasinda goruruz diye dusunuyorum en kotu.2:20de sizin bi donem "fazla beygir = - sure" hesabiniza ince bir gonderme olmus 4 ceker 250+hp 1400kg ve altindaki araclar icin ortalama 2:50nin altini donmek zor degil diye dusunuyorum tabi sahsi fikrim bu.Ama 3donsem yeter diyorsaniz ayni seansa cikip videoda bir gonderme daha yapabilirim size kizmazsaniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftaya çarsamba yada perşembe burdamısın pist var gibi gibi
    Siz arada kaçamak da mı yapıyorsunuz, biz de isteruk
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benım hedefım 2:13 du kı aslında yapabılırdım ***** Gezı olaylarında yedıgım gaz-uykusuzluk ve Vertigo yuzunden 6 tur atabıldım.
    Pıst ogun yagmurlu ve sonradan kurumustu.Tekrar cıkma sansımda olmadı cunku araba suprız sekılde satıldı aq....
    GT3 ıle neler yapıcagım,gorecegız ancak gelmesıne cok var be abı
    Onunlada hedefım 2:13
    GT-R sahıplerı,uyanın yahu,lıstede 2:14 lerde olmanız gerek,ozellıkle Mk2 ve sonra uretımler...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist varsa,haberım olsun Mike...
    Grupla gelırız...

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam kizlar, rodaj bitti, bayramdan sonraki ilk organizasyon gorusmek uzere
    saygılaar selamlar Güneş

edit: eline sağlık buarada Ali
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler doblo panelvan ile katılabiliyormuyuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minilerin indiği süreler gerçekten çok iyi oh bende gaza geldim tabi şu muayene olayı olmasa
    “The S2000 is nothing so much as a legend in its own time. If you don’t like it, you probably haven’t driven it hard enough.” - Jalopnik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    agustos ayında bizim buralar nadiren 20 25 derece oluyor genelde kavrulur arada bi yağmur gecisi olur hava kapar öyle bir haftasonuna denk gelirsek cidden iyi... yoksa eyluldeki piste kadar girmeyi dusunmuyorum.. ayrıca transponder ücretini asağı cekseler.. makul olarak tp siz ben de cıkmak istemem...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok yok 3dakikanin alti bu kadar konu uzerine garanti donersinizde ben sizi 4ceker listesinde 7-10. siralar arasinda goruruz diye dusunuyorum en kotu.2:20de sizin bi donem "fazla beygir = - sure" hesabiniza ince bir gonderme olmus 4 ceker 250+hp 1400kg ve altindaki araclar icin ortalama 2:50nin altini donmek zor degil diye dusunuyorum tabi sahsi fikrim bu.Ama 3donsem yeter diyorsaniz ayni seansa cikip videoda bir gonderme daha yapabilirim size kizmazsaniz
    Estağfurullah ne kızması gerçekten benim geçme geçilme derdim hiç olmadı. Benim kişiliğimi yakından tanıyanlar böyle bir arabayı kullanmamı benimle bağdaştıramıyorlar bile.

Zamanında benim dediğim '' Pist veya caddede kullanıcaksan fazla beygire gerek yok'' tezine karşı gelenler ilk pist tecrübelerinden sonra farkındaysan '' Pist dönmek için araç '' diye yeni konu açtılar ve oradan çıkan sonuç yüksek beygire gerek olmadığı oldu bende o konuda mahsus dedimki '' Arkadaşlar muhakkak yüksek beygirli araç lazım '' hepsi bana yine kızmıştı..

Yahu benim beynim farklı çalışıyorsa ben ne yapayım.

Bu yüksek beygirli araçlar sadece düz bir yolda gazlar ken lazım başka hiç bir işe yaramaz. Ha birde hava atmaya yarar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    .................
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estağfurullah ne kızması gerçekten benim geçme geçilme derdim hiç olmadı. Benim kişiliğimi yakından tanıyanlar böyle bir arabayı kullanmamı benimle bağdaştıramıyorlar bile.

Zamanında benim dediğim '' Pist veya caddede kullanıcaksan fazla beygire gerek yok'' tezine karşı gelenler ilk pist tecrübelerinden sonra farkındaysan '' Pist dönmek için araç '' diye yeni konu açtılar ve oradan çıkan sonuç yüksek beygire gerek olmadığı oldu bende o konuda mahsus dedimki '' Arkadaşlar muhakkak yüksek beygirli araç lazım '' hepsi bana yine kızmıştı..

Yahu benim beynim farklı çalışıyorsa ben ne yapayım.

Bu yüksek beygirli araçlar sadece düz bir yolda gazlar ken lazım başka hiç bir işe yaramaz. Ha birde hava atmaya yarar.
    Ben size birşey soracağım. Hava atmaya yarayan corvette ile sadece 3 tur atıp 2.20, beygir gücü düşük z3 ile 2.47 yaptim. Aradaki 27 saniye nereden geliyor sizce? Z06nin yol tutuşu ve frenleri z3e 27 saniye fark atacak kadar iyi değil emin olabilirsiniz.

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benım hedefım 2:13 du kı aslında yapabılırdım ***** Gezı olaylarında yedıgım gaz-uykusuzluk ve Vertigo yuzunden 6 tur atabıldım.
    Pıst ogun yagmurlu ve sonradan kurumustu.Tekrar cıkma sansımda olmadı cunku araba suprız sekılde satıldı aq....
    GT3 ıle neler yapıcagım,gorecegız ancak gelmesıne cok var be abı
    Onunlada hedefım 2:13
    GT-R sahıplerı,uyanın yahu,lıstede 2:14 lerde olmanız gerek,ozellıkle Mk2 ve sonra uretımler...
    Bu arada hangi GT3 acaba son kasa mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben size birşey soracağım. Hava atmaya yarayan corvette ile sadece 3 tur atıp 2.20, beygir gücü düşük z3 ile 2.47 yaptim. Aradaki 27 saniye nereden geliyor sizce? Z06nin yol tutuşu ve frenleri z3e 27 saniye fark atacak kadar iyi değil emin olabilirsiniz.
    Armağan henüz tanışmadık fakat seninle ve Murat ile tanışmak istiyorum çünkü bence adam gibi adamsınız diye düşünüyorum inşallah yanılmam.

Gelelim cevaba Bence senin iki arabanda hava atmaya yarayan sınıfında fakat bence sen hava atanlardan değilsin bu yüzdende benim yazdıklarıma alınıyorsun. Bence sen hava atmak için tur atmadın aynen benim gibi keyif almak için tur attın.

Ben yazılarımı genellikle kişileri rahatsız etsin diye yazmam. Benim yazdığım yazıların çoğuna felsefi açıdan geniş bakıcaksın yani şahsi ve küçük açıdan değil. Çok kızdırmadıkları sürece kişilere saldırmam.

Benim hedeflediğim gösterişli büyük motorlu araçları satın alan 100 kişiden % kaçı etrafa gözüksün diye % kaçı çok sevdiği ve etrafa gözüksün diye % kaçı sadece sevdiği için satın alıyor.

Elini vijdanına koy ve söyle sence böyle arabaları satın almak için dünyanın parasını veren kişilerin %100 ü sadece sevdiği içinmi satın alıyor etrafın neye baktığının önemi yok mu hiç.

Senin yaptığın başarı senindir makinanın etkisi elbette vardır fakat bence %50 insan + %50 makina yoksa efsane pilotlar anılmaz sadece otomobiller anılırdı pilotların değeri olmazdı.

Not: 1500 bhp ile beni geçeceğini söylemiştin unuttuğumu sanma bekliyorum..

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz arada kaçamak da mı yapıyorsunuz, biz de isteruk
    Sende kop gel günahlarından Zaman çıkarmak için ideal
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bidahaki pist gününde transponder takıcam bende ya çok pişman oldum tatilden doniym ilk işim iki arabamında muayenesini halletmek olucak

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)