User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
77 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 11 Mayıs Pazar @Pistgunleri.com Supersport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.29-2.30 lar mini için çok iyi süreler.dükkanda pirelli rh slick yarış lastikleri vardı onlarlamı bu süre?
    INFINITE PERFORMANCE

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.29-2.30 lar mini için çok iyi süreler.dükkanda pirelli rh slick yarış lastikleri vardı onlarlamı bu süre?
    Kumho V700 lastiklerle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Miniler icin cok cok guzel sureler vede iyice asagi cekildi zamanlar

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sureler cok gelisti tebrikler.Bu arada cok akilli ve sempatik bir oglunuz var Allah bagislasin kim oldugumu tahmin etmedende guvenip emanet ettiginiz icinde ayrica tesekkurler Murat Bey.Hangi arabayla cikacak baban dedim mini cooper "GP" dedi vurgulu bir bicimde bir pist tutkunu daha yetisiyor galiba Gtr sizi videoyami cekiyordu bir kac tur ben mi yanlis anlamisim ?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı öskür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nası yok yazılım anlamadım downpipe ve yazılımı yapıp pbox verileri yolluyodun?piste giricen diemi stok oldu araç
    Ozgur gerıden gelıyorsun sekerım. Laf sokmadan bi sor once... Sattım ben GP mı,cuma aksamı baska bır arac aldım 300km de. Sasırdıgım kısımda bu. Sattıgım GP 3580 km de idi ve İT gıbı gıdıyordu,en son 100-200km 11,9 sec gıdıyordu. Malesef satmak zorunda kaldım,söz sözdur.Carsamba verdım.Sahıbı cokk yakın arkadasım,pıste gır oyle ver dedı ama yapmadım.Bunu aldım son sanıye...

Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıgıt;onları GP ye almıstım ancak Bugra tutturdu slick lerle gelırsen senı almayız vs dıye. Bende takmadım. Ama Korfeze takıcagım onları. Arac fabrıkadan cıktıgı jant lastık amortısor vs vardı,zamanım olmadı her hangı bır ayarıyla oynamaya.
    Iyı sure ıcın pıst ve hava sartları musaıt degıldı. 3 vırajda Kirec dokmusler,tutunmayı etkılıyor. Ve cıseleyen yagmur ve kurumamıs asfalt surelerı yukarı cektı.
    Bu GP ıle 2:27 gayet guzel gelır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sureler cok gelisti tebrikler.Bu arada cok akilli ve sempatik bir oglunuz var Allah bagislasin kim oldugumu tahmin etmedende guvenip emanet ettiginiz icinde ayrica tesekkurler Murat Bey.Hangi arabayla cikacak baban dedim mini cooper "GP" dedi vurgulu bir bicimde bir pist tutkunu daha yetisiyor galiba Gtr sizi videoyami cekiyordu bir kac tur ben mi yanlis anlamisim ?
    Tesekkur ederım,keske tanssaydık. Etrafa baktım,sızden guvenlı kısı yoktu etrafda.
    Gtr bır ara cekıyordu sanırım ama ne kadar cektı anlıyamadım.
    Benım bızdık pıstten ote,otomobıllere tutkun. Iyı bır Porsche hayranı. Ne ferrarı ne Lambo,Hep kaplumbagacı

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 tl otopark parasi veriyoruz araclardan 300 tl para aliniyor.izleyici olarak geliyoruz otopark camurlu alan bide yuruyoruz bide ustune kapali tirubun tam kapali islaniyoruz tebrikler ilerleme kaydetmissiniz
    Birdahaki sefere sizden aldigimiz 10 tl karsiliginda size vip servis ve ozel hostes tayin ederiz 200 metre Yurumezsiniz. Hostes semsiye tutar yagmur durumuna gore .kusurabakmayin.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederım,keske tanssaydık. Etrafa baktım,sızden guvenlı kısı yoktu etrafda.
    Benım bızdık pıstten ote,otomobıllere tutkun. Iyı bır Porsche hayranı. Ne ferrarı ne Lambo,Hep kaplumbagacı
    Senin oglan isi biliyor mike
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birdahaki sefere sizden aldigimiz 10 tl karsiliginda size vip servis ve ozel hostes tayin ederiz 200 metre Yurumezsiniz. Hostes semsiye tutar yagmur durumuna gore .kusurabakmayin.
    Bi hizmet veriliyor sonuçta,oncesinde daha kalabalık oluyordu ve arabamızı çamura çekip yurumek zorunda kalmıyorduk ozellikle bu havada.
    Yani bilgilendirme amaçlı bi mesaj olabilirdi.Şundan dolayı boyle oldu diye.Organizasyonu pist katılımcısının memnuniyeti için yapıyorsanız izleyici 2.planımızda kardeşim yağmurda duracaklar ve çamurdan geçip 200metre yuruyecekler gelsin dersiniz olur biter.

Lotus du sanırım,keyif verdi sağolsun.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okkkkkkkkkkkk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin oglan isi biliyor mike
    Oyle vallahı,orada Hılmı-Erhan vs konusurken,GTR lar hakkında konusurken,dırek Porsche hastası oldugunu belırttı 7 yasındakı velet
    Umarım bu pıstte ayda 1 degıl,2 den fazla Halk gunlerı olur.
    Yapılan hızmetın degerı bılınır.
    Pahalı,fena kızgınım ama ınanın Dunya uzerınde ılk 10 a gırıcek kadar zevklı bır pıst.

bilalasmali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bi organizasyon oldu birde yağmura yakalanmasaydık pistte iyi olacaktı ilk defa piste çıkma tecrübemle istanbulpark hakikaten çok zor bir pist virajlar Özellikle çok keskin ama ona rağmen bir hayli keyifliydi.Kuzenin C63 ile birde yola tutunma problemlerimiz olmasaydı çok daha güzel olacaktı.
    Emeği geçenlere teşekkürler
    Tikkat Laz

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nie laf sokiyim sana murat başkan,geriden gelio olabılırım,sen çok hızlısın takip edemiyoruz
    bişey olmasaydı arabaya şaşırırdım zate okdrtebrikler tekrar,gp efsane her daim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncekı GP ım TAŞ gıbıydı,5 Korfez cıkarttı,hıc TIK demedı.
    Bunda daha baslamadan arıza,kısmet dıyelım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bir gündü, çok özlemişim piste çıkmayı, en son ağustosta çıkmıştım... Pist yer yer ıslak olduğu için hiç arabayı kasmadım. Ayrıca jantları değiştirdiğimden beri aynı lastikler var üzerinde ve arka lastikler nerdeyse dümdüz artık. Tüm bunlara rağmen TC+ESP tamamen kapalıyken güle oynaya 2:20 yaptım, bu şartlarda bence iyi süre, yeni frenlerimin ne kadar iyi olduklarını gördüm. Bir sonraki pist gününde yeni jant-lastik + kuru bir pistte çok güzel zamanlar çıkacak inşallah

Bir video ekliyorum bitince linki paylaşırım...
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gündü, çok özlemişim piste çıkmayı, en son ağustosta çıkmıştım... Pist yer yer ıslak olduğu için hiç arabayı kasmadım. Ayrıca jantları değiştirdiğimden beri aynı lastikler var üzerinde ve arka lastikler nerdeyse dümdüz artık. Tüm bunlara rağmen TC+ESP tamamen kapalıyken güle oynaya 2:20 yaptım, bu şartlarda bence iyi süre, yeni frenlerimin ne kadar iyi olduklarını gördüm. Bir sonraki pist gününde yeni jant-lastik + kuru bir pistte çok güzel zamanlar çıkacak inşallah

Bir video ekliyorum bitince linki paylaşırım...
    döndün mü sağ salim?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok bu gece istanbuldayım. En küçük su birikintisinde fena kayiyor araba. Yarın döneceğim inşallah. ..
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim sıkılmasın diye konuşturdum biraz çok akıllı bir çocuk gerçekten,ikinci gelişim izlemeye ilk gelişimde çok küçükmüşüm hatırlamıyorum dedi gtr benim hatırladığım en az 2 tur çekti sizi ki daha fazla çekti sanırım hatta dedim acaba sizi hızlandırmak içinmi forse ediyor arada bir diye düzde(tribün kapalı olduğu için 12 13 14 ü göremedik) arayı açıp sonra tekrar hızlanıp yetişiyordu bilinçli bir şekilde bence birde ordan izleyin kendinizi eminim çok keyif alırsınız.Cooperın clio 3 rs ten bu kadar iyi dönmesinin sebebi araçların kabiliyet farkı mı yoksa sizde mi ciddi pratik oluştu park için?2.30 gerçekten çok iyi bu lastikti coildi motor fren güçlendirmesi derken şaka gibi bir süreye iner çünkü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gtr in sahibini tanimiyorum,insallah bulurum. Arkadan cekimin izlemsi keyifli oluyor kesinlikle.
    Rs den hizli ve daha yetenekli.
    Motorumdaki kesme sorunu olmasa ve pist yuzeyi standart olsa 2:28 cok cok rahat yapar
    Pretik ve tecrubeyle 2:26 da rahat gelir....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)