User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
84 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 30 ve 31 Mayıs 2015 (Cumartesi ve Pazar) @ Pistgünleri Halk günü İstanbulpark

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi de pazar da gelmeyen cok sey kacirir benden solemesi . Liste yikiliyor )
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

c@n77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah kacta orada olalim...
    Seat Leon 1.6 TDI DSG 185 hp...

Instagram: jb_tdifr

nitrO_Oxide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazara ordayız 200sxle
    Bazen Diyorum Kendime,Ne Çok Değer Vermişim Değersizlere...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun kupa verdıler suprız olarak ama ıstıkrarlı suruse verılıyor.
    Yanı sure yapmak ıcın cıkanın alamıyacagı bırsey,hos ben defa 2. lik kupası aldım!
    Yanı onume bırı cıkıp cıddı sure kaybedersem,o tur yavaslıyorum kı,bosuna lastık ve balata yakmayayım dıye. Ozamanda "ıstıkrar" kayboluyor(mus)
    Sanırım yarında olucak,sureklı aynı turu yapmaya calısın,yanı onunuze bırı gelıp zaman kaybetsenız bıle,devam edın amacsızca(benım ıcın,yanlıs anlasılmasın )
    Yakında Bridstone semı slick ler gelıyor,bugun aldıgım en guzel haberdıı....
    2:14:200 yaptım,tutunma yıne eskısı gıbı,bız baya bır temızledık,yarın umarım keyıf alırsınız....

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende en istikrarli pilot olarak yazayim o zaman, bir 1. birde 2. lik kupasi aldim Bende sure icin cok kastim ama lastik ve balatalar bitik oldugundan 2:16dan daha iyisi cikmadi. Nerdeyse her virajda anormal kaydim. Her an driftten siyah bayrak alabilirdim yani

Bu arada bir iki kisiyi biraz kural disi gectiysem ozur dilerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hos geldinnnnn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende en istikrarli pilot olarak yazayim o zaman, bir 1. birde 2. lik kupasi aldim Bende sure icin cok kastim ama lastik ve balatalar bitik oldugundan 2:16dan daha iyisi cikmadi. Nerdeyse her virajda anormal kaydim. Her an driftten siyah bayrak alabilirdim yani

Bu arada bir iki kisiyi biraz kural disi gectiysem ozur dilerim
    Hoşgeldin abi
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın trophy ve golf r basıncı kıstık setup teste geliyoruz keyifli bi gün olur yine inşallah
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hosbulduk. Bugun guzel, keyifli ve sakin bir gundu. Emegi gecenlere tesekkur ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelecek arkadaslar icin bilgi vereyim avik ve gunesli bir gun sizleri bekliyor yaklasik 100 otomobillik bir katilimmevcut . Bridgestone , Power FM , Autoclub ve Jantmax suan standlarinda hazirlar. 2.el otomobiller ve 2.el motorsikletler icin hazirlanmis alanlatimiz hazir .Yeme içme alanları ve masa duzeni hazir locamiz ve ekranlari hizmetinizde bu gun ekranlardan toplu sekilde oynanan yeni bir oyun da olacak . Keyifli bir pazar için çoluk çocuk bekleriz .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sevgili Bugra, oncelikle su pist gunleri ve bu site icin harcadigin emege ve gayrete tekrar tesekkurler.

Ancak artik su Istanbul Park guncel pist sureleri isine bir cagre bulsaniz iyi olacak. 2015 aktivitelerinden hic biri daha listeye eklenememis Oldukca pahali olan bu hobide harcadigimiz binlerce liranin yaninda belki gunluk 150 Lira Transponder parasi bir sey tutmuyor ama resmi dereceleri veya sector zamanlarini gormek icin yukari cikip monitore bakip onun fotografini cekmek icin cok fazla...

Su yapilan dereceleri aninda sitedeki listeye otomatik eklemek icin bir arayuz yazilmasi cok zor bir is olmamali sanirim. 1-2 gun sonar olsada olur ama bu aylar surmemeli bence.

Ayrica su listeyi asagida "aakdeniz" nickli uyemizin yaptigi sekilde duzenlesek bence cok daha mantikli ve adil bir liste olacak.

Biliyorum biraz fazla sey istedim gibi oluyor ama bence Transponder kiralayanlara seanslari sonunda detayli bir dokumunude bir kagida basip verseniz bence cok faydali ve memnun edici bir jest olur.

Selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.lik ve 3.lük kupası verildi.E seansında sürekli gaz kesti ve kıç çok fazla bıraktı.Buğra abi ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Edit: En iyi süre 2.32.558 gelmiş.

He bu arada Kemal abi bi ara senin arabanın oralara bakındım göremedim seni çıkarken yine konuştuk o zamanda vermeyi unuttum go pronun ekstra ucu bende abi haberin olsun bidahaki organizasyonda getiririm yada lazımsa bi şekilde yollarım sana

c@n77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok guzel bir gundu, Bugra ve emegi gecen herkese cok tesekkurler...

2.58.747 de benim surem.. 1.5 dizel ve standart lastiklere ile fena degi sanki...
    Seat Leon 1.6 TDI DSG 185 hp...

Instagram: jb_tdifr

hepkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xsara ile D ve E seansına çıktım. En iyi süre D seansında 2:33.65 olarak geldi. Harry's lap timera göre en iyi sektör zamanları bazında sanal best lap 2:32.02.

Yokohama AD048'ler ilk seans son turlara doğru iyice kafadan kaymaya başladı. E seansında daha da fazla bıraktı ve E seansı son turda yine 8. virajda yokohamalar arkadan bırakınca güzel bir spin attım E seansı genel olarak kalabalıktı ve A45 AMG, kırmızı EVO X gibi viraj çizgisi kötü ama düzlüklerde hızlı araçlar yüzünden turların çoğu heba oldu. Araya mesafe koymak istediğimde de şöyle temiz bir tur denk gelmedi.

205 Grup A Bilstein arka amortisörler sayesinde arka yol tutuş çok iyiydi. 4.43'den 4.93 ayna mahrutiye geçiş sayesinde hızlanma daha iyiydi ama yeni oranlara tam olarak alışamadım, biraz daha tur atmak lazım. Ön ve arka kaliperlerin conta setlerini değiştirmiştik, bu sefer frenajda fazla çekme yapmadı, 12 Nisan'a göre frenler çok daha iyiydi. Genel olarak hava ve organizasyon açısından güzel bir gündü. Buğra'ya ve tüm organizasyon ekibine teşekkürler
    Garaj : G29 Z4 30i / E92 335i / E46 Compact M3 CSL / Alfa Romeo GT 3.2 / MX-5 ND 1.5 / A4 45 TFSI / G01 X3
    Anılar : Alfa 156 / E34 535i / Fiat Uno / S55 AMG / Scirocco / Xsara VTS Ph1 Lynx S/C

hepkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.lik ve 3.lük kupası verildi.E seansında sürekli gaz kesti ve kıç çok fazla bıraktı.Buğra abi ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Edit: En iyi süre 2.32.558 gelmiş.

He bu arada Kemal abi bi ara senin arabanın oralara bakındım göremedim seni çıkarken yine konuştuk o zamanda vermeyi unuttum go pronun ekstra ucu bende abi haberin olsun bidahaki organizasyonda getiririm yada lazımsa bi şekilde yollarım sana
    gopro aparatları problem değil, bir sonraki organizasyonda alırım. kupaları toplanışsınız, tebrikler
    Garaj : G29 Z4 30i / E92 335i / E46 Compact M3 CSL / Alfa Romeo GT 3.2 / MX-5 ND 1.5 / A4 45 TFSI / G01 X3
    Anılar : Alfa 156 / E34 535i / Fiat Uno / S55 AMG / Scirocco / Xsara VTS Ph1 Lynx S/C

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sureler nasildi? Tutunma artti bir onceki pist gunune gore ve seanslar daha insani sayida...
    Yigit 2:22 geldi mi? Hos sen 2:20 hedefliyorsun ama benim beklentim 2:22 senden...
    Serhat di galiba,Honda ile 2:24 geldi mi?
    Cooper varmiydi?
    2:15 alti kac arac vardi katilim olarak?

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim içinde Yiğit içinde kabus gibi bir gün yaşadık.çok üzüldük ama yapacak biriey yok.ben bir turu bile doğru düzgün hiç atamadım.araç arıza verdi ve üzerine gitmedim.Hatalarımızı eksiklerimizi görüyoruzda artık baydı ya.nazarımı geliyoruz nedir çözemedik doğrusu.kısmet artık
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kotu olmus ariza olmasi. Abi o kadar zaman gecti,olmuyorsa olmuyordur. Eger golf R'i sevdiysen yenisi al, "sadece" yazilim-cooler tak,yol tutus icinde fren amotisor(ki sendekiler olur sanirim),yola devam et. Hem zevkli hemde bas agrisiz olur. Yigit'e ne oldu?
    Buarada katilim ve pist tutusu hakkinda bilgi verirsenizde sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kotu olmus ariza olmasi. Abi o kadar zaman gecti,olmuyorsa olmuyordur. Eger golf R'i sevdiysen yenisi al, "sadece" yazilim-cooler tak,yol tutus icinde fren amotisor(ki sendekiler olur sanirim),yola devam et. Hem zevkli hemde bas agrisiz olur. Yigit'e ne oldu?
    Buarada katilim ve pist tutusu hakkinda bilgi verirsenizde sevinirim.
    İlk seansı çok kesiklik yaptı düzlüğklerde çok yavaştı kaldı ve lastik havası biraz fazla oldu sanırım düşürdüğüm halde o yüzden tutunma problemi yaşadım sürekli. 2.seans lastik havasını daha indirdim tutunma iyileşti şimdilik geçici bi süre koyim dedim bu seferde 2.turda egt fırladı turbonun contası yandı turbo alev aldı pite girdim hemen söndürdüler sağolsunlar ucuz atlattım, turboyu büyütsemmi diye düşünüyodum şimdi farz oldu bitince çıkarım tekrar artık
    INFINITE PERFORMANCE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)